Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε κολλητους και γονεις..αμεσως (μολις ειδα το τεστ)!
στους υπολοιπους,μολις ακουσαμε καρδουλα!!!

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ζουζουνακι έγραψε:ΚΟΡΝΗΛΙΑ αυτο μαλλον εσυ θα το κανες γιατι ταιριαζει και με την προσωπικοτητα σου απ οτι φαινεται...Οσο για το οτι εχετε κανει και εικονα τι ακριβως το οτι ο καθενας ειναι ελευθερος να ανακοινωσει την εγκυμοσυνη του οποτε θελει και αν θελει και να μη δεχεται τα πικροχολα σχολεια κανενος???

Έλα παραδέξου το..ήταν πετυχημένο!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ζουζουνακι"]ΚΟΡΝΗΛΙΑ αυτο μαλλον εσυ θα το κανες γιατι ταιριαζει και με την προσωπικοτητα σου απ οτι φαινεται...Οσο για το οτι εχετε κανει και εικονα τι ακριβως το οτι ο καθενας ειναι ελευθερος να ανακοινωσει την εγκυμοσυνη του οποτε θελει και αν θελει καιn να μη δεχεται τα πικροχολα σχολεια κανενος???[/quote]απο το ''οσο'' και κατω τι θελει να πει ο ποιητης? Shocked Shocked η αληθεια ειναι οτι ηταν πολυ καλο αυτο που σου ειπε η Κορνηλια. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
ζουζουνακι έγραψε:ΚΟΡΝΗΛΙΑ αυτο μαλλον εσυ θα το κανες γιατι ταιριαζει και με την προσωπικοτητα σου απ οτι φαινεται...Οσο για το οτι εχετε κανει και εικονα τι ακριβως το οτι ο καθενας ειναι ελευθερος να ανακοινωσει την εγκυμοσυνη του οποτε θελει και αν θελει καιn να μη δεχεται τα πικροχολα σχολεια κανενος???
απο το ''οσο'' και κατω τι θελει να πει ο ποιητης? Shocked Shocked η αληθεια ειναι οτι ηταν πολυ καλο αυτο που σου ειπε η Κορνηλια. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
κ εγω δεν εβγαλα νοημα..

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ.ΑΝ ΘΕΩΡΕΊΤΑΙ ΑΥΤΌ ΠΕΤΥΧΗΜΈΝΟ ΤΟΤΕ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΎΜΟΡ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ΝΟΗΜΟΣΎΝΗ ΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΣΕΣ ΔΙΑΒΆΣΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω το ελεγα σε ολους αμεσως μολις μαθαινα για τις εγκυμοσυνες μου. Μια δεν πηγε καλα αλλα δεν νομιζω να συνεβει το κακο επειδη το ειπα.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ζουζουνακι"]ΑΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ.ΑΝ ΘΕΩΡΕΊΤΑΙ ΑΥΤΌ ΠΕΤΥΧΗΜΈΝΟ ΤΟΤΕ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΎΜΟΡ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ΝΟΗΜΟΣΎΝΗ ΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΣΕΣ ΔΙΑΒΆΣΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.[/quote]καλα χαλαρωσε και λιγο. Δεν σε ειπε και καμπουρα. Σχολιασε την ''μαγκια'' σου για καποια που σε ............ειπε εγκυο.  Shocked  Shocked  Μην την δειρεις. Εγκυο σε ειπαν και μονο που δεν μας ειπες οτι θα εβγαζες την καραμπινα να τους ριξεις αναμεσα στα ματια. Δεν εχουμε χιουμορ. Εχεις εσυ που στραβωσες με την κοπελα γιατι εκανε
μια πλακα . Και να σε πω ......δεν υπηρχε περιπτωση να εκανε ολα αυτα που ειπες με τιποτα Laughing Laughing Laughing Laughing Ετσι κανετε τις μαγκιορες και οταν ερθει η στιγμη............κοκοκοκο ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
ζουζουνακι έγραψε:ΑΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ.ΑΝ ΘΕΩΡΕΊΤΑΙ ΑΥΤΌ ΠΕΤΥΧΗΜΈΝΟ ΤΟΤΕ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΎΜΟΡ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ΝΟΗΜΟΣΎΝΗ ΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΣΕΣ ΔΙΑΒΆΣΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.
καλα χαλαρωσε και λιγο. Δεν σε ειπε και καμπουρα. Σχολιασε την ''μαγκια'' σου για καποια που σε ............ειπε εγκυο.  Shocked  Shocked  Μην την δειρεις. Εγκυο σε ειπαν και μονο που δεν μας ειπες οτι θα εβγαζες την καραμπινα να τους ριξεις αναμεσα στα ματια.  Δεν εχουμε χιουμορ. Εχεις εσυ που στραβωσες με την κοπελα γιατι εκανε
μια πλακα . Και να σε πω ......δεν υπηρχε περιπτωση να εκανε ολα αυτα που ειπες με τιποτα Laughing Laughing Laughing Laughing Ετσι  κανετε τις μαγκιορες και οταν ερθει η στιγμη............κοκοκοκο ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 

etsi!!!!!!!

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ζουζουνακι έγραψε:ΑΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ.ΑΝ ΘΕΩΡΕΊΤΑΙ ΑΥΤΌ ΠΕΤΥΧΗΜΈΝΟ ΤΟΤΕ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΎΜΟΡ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ΝΟΗΜΟΣΎΝΗ ΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΣΕΣ ΔΙΑΒΆΣΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.

Μη μου αγριεύεις βρε, δε σε είπα και........έγκυο!  Laughing  Laughing  Laughing 

Έλα μια πλάκα κάναμε!

(σταματάω)

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="gogoulini88"]
ede έγραψε:
ζουζουνακι έγραψε:ΑΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ.ΑΝ ΘΕΩΡΕΊΤΑΙ ΑΥΤΌ ΠΕΤΥΧΗΜΈΝΟ ΤΟΤΕ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΎΜΟΡ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ΝΟΗΜΟΣΎΝΗ ΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΣΕΣ ΔΙΑΒΆΣΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.
καλα χαλαρωσε και λιγο. Δεν σε ειπε και καμπουρα. Σχολιασε την ''μαγκια'' σου για καποια που σε ............ειπε εγκυο.  Shocked  Shocked  Μην την δειρεις. Εγκυο σε ειπαν και μονο που δεν μας ειπες οτι θα εβγαζες την καραμπινα να τους ριξεις αναμεσα στα ματια.  Δεν εχουμε χιουμορ. Εχεις εσυ που στραβωσες με την κοπελα γιατι εκανε
μια πλακα . Και να σε πω ......δεν υπηρχε περιπτωση να εκανε ολα αυτα που ειπες με τιποτα Laughing Laughing Laughing Laughing Ετσι  κανετε τις μαγκιορες και οταν ερθει η στιγμη............κοκοκοκο ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ? - Σελίδα 2 328109 

etsi!!!!!!![/quote


καταρχην εσυ να ηρεμησεις εδω δε πειραξε την ιδια τη Κορνηλια οσα ειπα και πειραξε εσενα τι εισαι δικηγορος??δευτερον καταλαβα πολυ καλα τι μου ειπε δεν ειμαι διανοητικα καθυστερημενη για να μου το εξηγεις και μην υποτιμας τη νοημοσυνη μου.οταν εισαι στο διαδικτυο και θες να κανεις τετοιου ειδους πλακες πρεπει να γνωριζεις και τα ατομα που τις κανεις και να ξερεις οτι τις δεχονται αλλιως να δεχεσαι την αντιδραση του αλλου και τα κοκοκο στις φιλεναδες σου οχι σε μενα κουκλιτσα μου!!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι φιλεναδες μου δεν ψαρωνουν και δεν γελαω. Ενω με κατι ''εξυπνες''στο νετ που τσιμπανε απο αγνωστες ριχνω κατι γελια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πιστευω στη γλωσσοφαγια... τουλαχιστον δεν πιστευω σε τετοιο βαθμο που να μπορει να επηρεαζει την εξελιξη μιας εγκυμοσυνης. 

Στην κορη μου το ειχα πει σε ολους (σχεδον απο την αρχη) και η εγκυμοσυνη μου ηταν σουπερ, το καλοκαιρι ειχα μια εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα, και το ξεραμε μονο εγω και ο αντρας μου, δεν ειχαμε προλαβει να το πουμε ουτε στους πολυ δικους μας.. αρα.. Rolling Eyes  Rolling Eyes 

Απο κει και περα, ειναι γνωστο "γωσσοτρωγεται οποιος πιστευει στη γλωσσοφαγια" και τουμπαλιν..

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="sandra1"]ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΧΑΡΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ. ΑΛΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ: "ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ?" ΑΛΛΟΣ ΡΩΤΟΥΣΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΝΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΞΑΠΛΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ? ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ?" . Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ " Ε, ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ..." ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΟ  ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. [/

αααα υπαρχουν και χειροτερα κοπελα μου!!!...εμενα σταματησαν να μου μιλανε 4 φιλες μου γιατι βλεπεις ξεβολευτηκαν...δεν μπορουσαν να ερχονται σπιτι και να καπνιζουν...βεβαια θα μου πεις σκατα φιλες ειχα και δικιο θα εχεις...εεεε μετα δεν μπορουσα να τις ακολουθησω στα μοχιτος που επιναν απειρα την ημερα..οποτε δεν τους εκανα για φιλη....αλλα πολυ που χεστηκα....σορρυ κιολας!!!...γραψε τους ολους...

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Κορνηλια έγραψε:
ζουζουνακι έγραψε:εγω το ανακοινωσα μολις το εμαθα μετα απο λιγες μερες 7 βδομαδων περιπου για να ειμαι ειλικρινης εγω πιστευω στο οτι αν σε γλωσοφανε η εγκυμοσυνη μπορει και να μηνπαει καλα.εγω στη θεση σου δεν θα το ελεγα καν σε οσους δε τους αρεσε ας σε δουν μια μερα με τη κοιλια μεχρι απεναντι κι αν σε ρωτησουν εισαι εγκυος ναι ειμαι εγκυος τι προβλημα εχετε και γιατι δεν ειπες τιποτα γιατι ετσι γουσταρω δε καταλααβαινω που εινααι το προβλημα

Ναι ναι και μετά θα τους κάνεις μια διπλή λαβή θα τους ξαπλώσεις στο πάτωμα και θα σβήσεις τσιγάρο στο προσωπό τους!Μετά θα αποχωρήσεις κυρία...

Αχ, το έκανα εικόνα και έχω τρελαθεί στο γέλιο. Να είσαι καλά κοπέλα μου
κ εγω το ιδιο!!!απο το γελιο φευγει το βυζι απο το στομα του μπεμπη κ ξυπνησα κ την ανηψια μου!!!


χαχαχαχαχαχαχα ρε κοπελα μου ηταν οι αλλες αλλα εκανες και εσυ αυτη την περιγραφη εεεεεε παει θα γεννησω σημερα απο τα γελια..χαχαχαχαχαχαχαχα

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Οι φιλεναδες μου δεν ψαρωνουν και δεν γελαω. Ενω με κατι ''εξυπνες''στο νετ που τσιμπανε απο αγνωστες ριχνω κατι γελια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΤΙΣ ΠΛΑΚΙΤΣΕΣ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΊΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΤ ΜΠΕΙΣ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ.ΕΛΑ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Σ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ!!

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα και από μένα!!! Κάνοντας βόλτα στο φόρουμ έπεσα και στο δικό σας τοπικ... Βλέποντας τα τελευταία ποστ λέω να αλλάξω το κλίμα και να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου (επιτέλους)! Στην πρώτη παλλινδρομο που είχα στο 2013 δεν το είχαμε πει πουθενά εκτός από γονείς και αδέρφια. Στην δεύτερη δεν προλάβαμε γιατι έγινε στην 6εβδομαδα, αλλά δεν είχα σκοπό να το πω πουθενά. Αυριο κλείνω τον 4ο και το ανακοινώσαμε σε γονείς και αδέρφια αμέσως μολις βγήκαμε από την αυχενική. Από εκείνη τη μέρα δειλά δειλά το λεμε σε πολύ κοντινούς. Στην δουλεια μου το είπα πριν 2 εβδομάδες και αθτο γιατι φαίνεται η κοιλιά μου! Αν μπορούσα να μην το πω σε κανέναν θα το έκανα. Είδα πολύ κακία κορίτσια... Και σκέφτομαι ότι ακομα δεν έχω δει τιποτα, που να γεννηθεί κι όλας! Δεν πειράζει όμως όλα για καλό ειναι...ξεκαθαρισμα!!! Καλη εγκυμοσύνη σε όλες σας!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σχεδόν κλείνω τον 5ο και το ξέρουν μονο οι γονεις μου επειδή το υποψιάστηκαν από την αρχή, τα αδέρφια μου, μια ξαδερφη του άντρα μου και 2-3 φίλες μου. Οι υπόλοιποι δειλά δειλά μετα τις 5/4 που εχω β' επιπεδου

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κ από μένα!
Κ εγω μια από τα ίδια!τη πρώτη φορα το ειπα σχεδόν σε όλους τους φίλους από την αρχή κ οι πάντες το είπαν παρακάτω κ παρακάτω κ στο τέλος το ήξεραν κ άτομα που είχα να μιλήσω χρόνια κ ξαφνικά ερχόντουσαν να με συγχαρούν κ να μου πουν τα δικά τους. Ώσπου τελικα η εγκυμοσύνη μου δεν ειχε καλό αποτέλεσμα κ το μωράκι μου το εχασα λιγο μετά τη γεννα. Εκει εξαφανίστηκαν σχεδόν όλοι! Κ λίγο καιρό αργότερα άρχισαν τα "ποτε θα ξαναπροσπαθησετε" και τα "τόσο καιρό γιατί δε ξαναεμεινε έγκυος" κ όλα πίσω απτή πλάτη μας!
Ξαναεμεινα έγκυος ένα χρόνο αργότερα κ τωρα ειμαι στον 6ο μήνα αισίως και όλα ειναι καλά.μέχρι τον 4ο το ειπα στους πολυ κοντινούς,το ειπαμε σε γονείς από την 7η εβδομάδα που πήγα στο γιατρό κ επιβεβαιώθηκε,η πεθερά μου πήγε κ το είπε παντου κρυφά, ενώ είχα πει μη το πείτε μέχρι να κλείσω 4ων μηνών.ξαφνικά με παίρνανε όλοι οι συγγενείς να με συγχαρούν κ όταν Ρωτούσα που το μάθατε αντιρωτουσαν "κρυφό το χετε" σα να ήμουν κ υποχρεωμένη να το διαλαλησω κ όλοι ξέρανε πολυ καλα τι είχα περάσει κ οτι είχαμε τους λόγους μας.
Οσο γι'αυτά που λέγαν τα αλλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ για γλωσσοφαγια κλπ κ εγω τα πιστεύω όπως κ τα σχόλια κ οι κατηγορίες τύπου "εσύ γιατί κανείς μωρό κ εγω δε μπορώ" τα χω ακούσει όλα κ με ρίχνανε πολύ.εγω πέρασα άσχημα κ δεν ζήλεψα κ δεν ειπα γιατί εγώ κλπ.
Το καλύτερο που άκουσα ηταν "αυτοί που δε πρέπει να κάνουν παιδιά κάνουν".
Κακός κόσμος υπάρχει παντα, δε θέλω να γίνω σαν αυτές που λένε τα αλλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ οτι τους κάναν πέρα από την εγκυμοσύνη κ μετά,αλλα πολλές φορές αναγκαζεσε, δε γίνετε να τους λυπόμαστε εμείς παντα κ αυτοί εμάς ποτέ!
γι'αυτό έχω μαθει να μην ακούω πλέον!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παροτι στον 6ο μηνα το ξερουν 15ατομα!!!! Δν πολυκυκλοφορω!!!! Δν γουσταρω τους κουτσομποληδες(ειχα κ εγω μια ατυχια)κ τους περιεργους!!!

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την πρώτη φορα που έμεινα έγκυος δεν πήγαινε καλα απο την αρχή και το ήξεραν μονο οι γονείς μου και ο άντρας μου.καταφερα να ξαναμεινω εγκυος ενα χρόνο μετα και ύστερα απο πολλεεεεεεεες εξετάσεις. Οι γονείς μου το ήξεραν παλι απο την αρχή.αυτη την φορα είχα ενημερώσει και το αφεντικό μου γιατι ήθελα να ειμαι πιο προσεκτική. Οι υπόλοιποι μόλις έκλεισα τον 3. 
Μπου πολυ χαίρομαι που ολα πανε καλα. Δεν έχουμε μιλήσει παλι αλλα έμπαινα στο θεματακι σας τότε και ξερω την ιστορία σου.Σου εύχομαι τα καλυτερα.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ σ ευχαριστω πολυ καλη μου!!! Αντε κ εσυ κοντευεις!!! Με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερα κοριτσια και απο μενα!
Στην πρωτη ατυχη εγκυμοσνη το ειχαμε πει σχεδον σε ολους!δεν κρατιωμασταν απο τη χαρα μας!Παληνδρομη κυηση στην 9η βδομαδα!
Μετα απο πολλες προσπαθειες ξαναεμεινα εγκυος σε 1 χρονο!
το ειχαμε ανακοινωση στους γονεις μου και στην αδερφη μου!
Στους υπολοιπους στον 6ο μηνα!
Οταν με εβλεπαν δλδ!
χααχχαχαχαχαχχχχαααα!!!
αφου και μερικοι γνωστοι μας δεν ξερουν οτι εχουμε αποκτησει μωρακι!
Δεν ετυχε δλδ! Razz  Razz  Razz 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις