Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Γιατρός στο Έλενα Empty Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 7:59 am

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ.Είμαι στην 16η εβδομάδα και γεννάω με το καλό τέλη ιουνίου.
Έχω αρχίσει να πανικοβάλλομαι γιατί μένω στην κρήτη και τέλη μαίου θα μετακομίσω στην αθήνα όπου και θα γεννήσω.Δεν έχω κανέναν γνωστό εκεί για να με κατατοπίσει και να μου προτείνει κάποιον γιατρό και όπως καταλαβαίνετε αρχίζω να ψάχνομαι γιατί διαβάζω ότι κάποιοι γιατροί δεν αναλαμβάνουν προχωρημένες εγκυμοσύνες.Έχετε να μου προτείνετε κάποιον που να είναι πάνω απ'ολα άνθρωπος και καλός στη δουλειά του;Μίλησα ήδη με τον κ.Παπαδή και δε μπορεί να με αναλάβει. Rolling Eyes 

2Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 10:31 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γέννησα το 2009 με τη γεωργιάδου τότε αναπληρώτρια διευθύντρια και τον παπαδή βοηθό της.
Η ιστορία μου είναι χιλιοειπωμένη και γνωστή για όποιον παρακολουθεί τα ποστ μου.
Αν ήσουν φίλη μου θα σου έλεγα να μην περάσεις ούτε έξω από το γραφείο της,εκτός αν δε σε νοιάζει το θέμα φακελάκι και σε βλέπω σα κινούμενη τσέπη.
΄Οσο για τον Παπαδή με παρακολούθησε ελάχιστα και ήταν υπό την καθοδήγησή της, αλλά και στο μέλλον αν μου τύχει δε θα τον προτιμήσω καθώς δεν έδωσε καθόλου προσοχή σε μένα κατά τον τοκετό.
Δυστυχώς έχω κάνει μόνο αυτή τη γέννα και δε μπορώ να σε βοηθήσω με πρόταση παρά μόνο με αυτή τη σύσταση προς αποφυγή

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

3Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 11:10 am

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki88 έγραψε:Γέννησα το 2009 με τη γεωργιάδου τότε αναπληρώτρια διευθύντρια και τον παπαδή βοηθό της.
Η ιστορία μου είναι χιλιοειπωμένη και γνωστή για όποιον παρακολουθεί τα ποστ μου.
Αν ήσουν φίλη μου θα σου έλεγα να μην περάσεις ούτε έξω από το γραφείο της,εκτός αν δε σε νοιάζει το θέμα φακελάκι και σε βλέπω σα κινούμενη τσέπη.
΄Οσο για τον Παπαδή με παρακολούθησε ελάχιστα και ήταν υπό την καθοδήγησή της, αλλά και στο μέλλον αν μου τύχει δε θα τον προτιμήσω καθώς δεν έδωσε καθόλου προσοχή σε μένα κατά τον τοκετό.
Δυστυχώς έχω κάνει μόνο αυτή τη γέννα και δε μπορώ να σε βοηθήσω με πρόταση παρά μόνο με αυτή τη σύσταση προς αποφυγή

ντινάκι σ'ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου.εννοείται πως με νοιάζει το θέμα φακελάκι αλλά και το ενδιαφερον του γιατρού κατα τη διάρκεια του τοκετού.
Σκέφτομαι να βρω έναν πουθα με παρακολουθησει ουσιαστικα για 1 μηνα κ να γεννήσω με όποιον εφημερεύει.αλλά κ από την άλλη φοβαμαι να το αφήσω στην τυχη.το ότι ειμαι εδω κατω δε βοηθα καθόλου

4Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 11:40 am

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό να έρθει το μωράκι σου καταρχάς! !! Εγω γεννησα πριν 2 μηνες και είχα τον κανακακη σταυρο, τι να σου πω τωρα, μιλάμε για τρομερο ανθρωπο, τρομερο γιατρο!!! Εγω τον συστηνω ανεπιφυλαχτα παντως!!!

5Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 11:50 am

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
griniaroula έγραψε:Με το καλό να έρθει το μωράκι σου καταρχάς! !! Εγω γεννησα πριν 2 μηνες και είχα τον κανακακη σταυρο, τι να σου πω τωρα, μιλάμε για τρομερο ανθρωπο, τρομερο γιατρο!!! Εγω τον συστηνω ανεπιφυλαχτα παντως!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!Κι εσένα να σου ζήσει η μπουμπού!Είναι υπέρ του φυσιολογικού ο γιατρός αυτός;Ποια είναι η αμοιβή του;

6Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:08 pm

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλα έδειχναν ότι είναι υπέρ του φυσιολογικού, εγω γεννησα στις 37 εβδομάδες εκτακτως με καισαρική γιατί δεν ακουγαμε τους παλμούς του μωρου. Οταν τον ρωτησαμε ποια είναι η αμοιβή του μας είπε ο, τι έχετε ευχαρίστηση, δεν ζήτησε κάποιο ποσό οπότε εμείς του δώσαμε ένα φακελακι με οτι κριναμε απαραίτητο

7Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:24 pm

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγνωμη ρε κοριτσια που παρεμβαινω αλλα γραφετε καλα λογια για εναν γιατρο και μετα τον "καιτε" γραφοντας οτι ναι μεν δεν ζητησε συγκεκριμενο ποσο αλλα το φακελακι το πηρε??????????

Δηλαδη πραγματικα με ποια λογικη το κανετε αυτο?

8Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:26 pm

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
griniaroula έγραψε:Όλα έδειχναν ότι είναι υπέρ του φυσιολογικού,  εγω γεννησα στις 37 εβδομάδες εκτακτως με καισαρική γιατί δεν ακουγαμε τους παλμούς του μωρου.  Οταν τον ρωτησαμε ποια είναι η αμοιβή του μας είπε ο, τι έχετε ευχαρίστηση,  δεν ζήτησε κάποιο ποσό οπότε εμείς του δώσαμε ένα φακελακι με οτι κριναμε απαραίτητο

Α καλό αυτό που δε ζητάει κάτι φιξ.Ξέρεις αν αναλαμβάνει προχωρημένες εγκυμοσύνες ή έχει κ αυτός θέμα σαν άλλους;Έχει κάποιο τηλέφωνο που μπορώ να τον βρω;Συγνώμη που σου κάνω τόσες ερωτήσεις αλλά είμαι τελείως στην απέξω 

9Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:30 pm

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="darsel"]συγνωμη ρε κοριτσια που παρεμβαινω αλλα γραφετε καλα λογια για εναν γιατρο και μετα τον "καιτε" γραφοντας οτι ναι μεν δεν ζητησε συγκεκριμενο ποσο αλλα το φακελακι το πηρε??????????

Δηλαδη πραγματικα με ποια λογικη το κανετε αυτο?[/quot

Ντάρσελ δεν έχω εμπειρία αλλά σε σχέση με άλλα που διαβάζω για άλλους που ζητάνε πόσα λεφτά είναι κάτι θετικό ας πούμε.Δε λέω ότι είναι σωστό που συμβαίνει στο δημόσιο εννοείται και φαντάζομαι υπάρχουν και κάτι λίγοι που δε θα χρηματίζονται ούτε από ό,τι έχει ευχαρίστηση ο καθένας μας Wink 

10Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:36 pm

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:
darsel έγραψε:συγνωμη ρε κοριτσια που παρεμβαινω αλλα γραφετε καλα λογια για εναν γιατρο και μετα τον "καιτε" γραφοντας οτι ναι μεν δεν ζητησε συγκεκριμενο ποσο αλλα το φακελακι το πηρε??????????

Δηλαδη πραγματικα με ποια λογικη το κανετε αυτο?[/quot

Ντάρσελ δεν έχω εμπειρία αλλά σε σχέση με άλλα που διαβάζω για άλλους που ζητάνε πόσα λεφτά είναι κάτι θετικό ας πούμε.Δε λέω ότι είναι σωστό που συμβαίνει στο δημόσιο εννοείται και φαντάζομαι υπάρχουν και κάτι λίγοι που δε θα χρηματίζονται ούτε από ό,τι έχει ευχαρίστηση ο καθένας μας Wink 

Μαλλον παλι δεν καταλαβες τι λεω!
Γραφετε σε ενα ΔΗΜΟΣΙΟ φορουμ ονομαστικα για εναν γιατρο οτι χρηματιζεται ασχετα με το ποσό. Ξερεις εσυ αν και κατα ποσο καποιος δεν θα το χρησιμοποιησει εναντιον του γιατρου?
Τελικα καταλαβαινω οτι το φακελακι εχει γινει τοσο δευτερη φυση μας που ουτε καν αντιλαμβανομαστε πια οτι αφορα εκνομη πραξη και απο τις 2 πλευρες.
Αλλα και παλι εκει που ηθελα να καταληξω ειναι οτι τελικα αντι να διαφημισετε τον γιατρο τον εχετε δυσφημησει τον ανθρωπο.

11Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:39 pm

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουπς τώρα κατάλαβα,πράγματι έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί αυτό.

12Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:40 pm

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Ουπς τώρα κατάλαβα,πράγματι έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί αυτό.

 Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

13Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Πεμ Ιαν 16, 2014 12:42 pm

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Smile Smile 

14Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 2:35 am

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως η κακως ετσι είναι τα πραγματα στην Ελλάδα, μας αρεσει δεν μας αρέσει! !! Οσυγκεκριμενος γιατρος δεν μου πηρε ποτε επισκεψη 9 μηνες που με παρακολουθουσε και δεν απαιτησε τιποτα για τον τοκετο, εγω επειδη εμεινα απολυτα ευχαριστημενη του εδωσα ο, τι ηθελα!!! Θα μπορουσα κσλλιστα να με ξεγεννησει ο εφημερευον ιατρός και να μην πληρωσω τιποτα!!! Εδω γιατροι του δημοσιου απαιτουν 1000 και 1500 ευρω και θα κατηγορησουμε ενα ανθρωπο πανω απολα και μετα γιατρο που στο κατω κατω δεν ζητησε και τιποτα??? Ε τι να πω τοτε...

15Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 5:07 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το πρωτο το γεννησα με τον Κανακαη. Ολα καλα. Ο γιατρος καλως ή κακως δεν φαινεται αν ειναι καλος οταν ολα ειναι καλα. Τον αλλαξα μετα γιατι δεν μου ....πηγαινε ας το πουμε. Να ξερεις οτι δεν ειναι και πολυ φαν του φτ. Την καισαρικη δεν την κανει και πολυ δύσκολα.  Wink  Wink Αλλα οσες φορες πηγα ουτε μια δεν μου μιλησε για χρηματα ,δεν  μου ζητησε ποτε.
Τωρα αν θες να πηγαινεις στο απογευματινο ιατρειο να πληρωνεις ακομα και στο δημοσιο νοσοκομειο. Απο το ελενα ΣΕ ΕΜΕΝΑ μου αρεσε ο Γαζης. Τωρα αν ειναι ''ανθρωπος'' κλπ δενξερω. Γιατρος θελω να ειναι και να μου ''κανει'' .

16Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 7:28 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ θα το ξαναπώ και θα το λέω και επώνυμα το έχω πει. Η Γεωργιάδου μας ζήτησε το 2009 1000 ευρώ για αυτήν, ενώ κατά τις επισκέψεις μας είπε ότι δε θέλει να μιλάμε για λεφτά και θα τα δούμε στο τέλος όλα αυτά...
200 ευρώ ζήτησε για την αναισθησιολόγο για μια επισκληρίδιο που την έκανε μάλλον όπου να'ναι γιατί ποτέ δε με έπιασε.
Να ξαναματαπώ ότι ήμουν 20 ετών τότε, δεν είχαμε τίποτα από λεφτά, πηγαίναμε πρωινά ιατρεία με ώρες στήσιμο να μας δει, ποτέ δεν καθήσαμε πάνω από 10 λεπτά εκεί, οπότε δεν είναι ότι είχαμε ιδιαίτερη συνεργασία.
Αυτά επειδή λέτε για φακελάκια.. Τουλάχιστον αν δεν το απαιτούσε όπως είπατε εσείς μια περίπτωση δε θα το θεωρούσα τόσο τραγικό αν και δεν ήξερα ότι γίνονται αυτά τα πράγματα τότε.
Όπως και να έχει υπάρχει τηλέφωνο καταγγελιών για τα φακελάκια και το έχω ποστάρει κάπου εδώ στο φόρουμ
Καλό είναι να λέμε όμως όταν προτείνουμε κάποιον αν παίρνει φακελάκι ή όχι γιατί κι εγώ τη γιατρό που με ξεγέννησε έτσι τη βρήκα από φόρουμ που την εκθειάζανε ένα κάρο γυναίκες και καμιά δεν είπε ότι χρηματίζεται. Εγώ το θεωρώ πλήγμα αυτό για έναν γιατρό, να κοιτά την τσέπη σου

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

17Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 9:21 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμια ΣΩΤΗΡΙΑ!

ηταν ΞΕΚΑΘΑΡΟ αυτο που εγραψα αλλα μαλλον δεν......

18Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 9:47 am

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλα σας λέει η darsel ο χρηματισμός είναι πράξη ΠΑΡΑΝΟΜΗ και αν θέλετε να κατηγορήσετε κάποιον ΔΗΜΟΣΙΑ θα πρέπει να μπορείτε και να το αποδείξετε, να το έχετε καταγγείλει κλπ. Διαφορετικά πρόκειται για δυσφήμιση και δυνητικά μπορεί να μπλέξετε...

19Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 9:52 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορνηλια έγραψε:Κορίτσια καλα σας λέει η darsel ο χρηματισμός είναι πράξη ΠΑΡΑΝΟΜΗ και αν θέλετε να κατηγορήσετε κάποιον ΔΗΜΟΣΙΑ θα πρέπει να μπορείτε και να το αποδείξετε, να το έχετε καταγγείλει κλπ. Διαφορετικά πρόκειται για δυσφήμιση και δυνητικά μπορεί να μπλέξετε...

Είναι αλήθεια κορίτσια......έχουν γίνει πολλές μηνύσεις σε φόρουμ, από γιατρούς δεν ξέρω, ξέρω όμως από παιδικούς σταθμούς που γράφανε οι μανούλες ονόματα και καταγγελίες για το ΕΣΠΑ....αν κάποιος κινηθεί νομικά η διαχείριση υποχρεούται να δώσει τα στοιχεία σας και την IP σας για να σας εντοπίσουν....τώρα κατά πόσο θα ασχοληθούν οι μεγαλογιατροί με κάτι τέτοιο δεν ξέρω, αλλά έχετε το νου σας μη μπλέξετε.

20Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 10:01 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό που μάλλον θέλει να πει η darsel είναι ότι, επειδή το θέμα σας δεν το διαβάζουν μόνο μέλλουσες μανούλες, αλλά και πολλά ζευγάρια μάτια αδιάκριτων αναγνωστών, που ίσως δεν είναι πάντα τόσο καλοπροαίρετοι, καλό θα ήταν μάλλον να ανταλλάσσετε τέτοιου είδους πληροφορίες μέσω πμ και όχι με ποστ, καθώς όλες οι δημοσιεύσεις στα θέματα είναι ορατές στους πάντες. Είναι συμφέρον και για τους γιατρούς σας και για εσάς, καθώς το φακελάκι, όσο και να έχει καθιερωθεί σαν πρακτική στην ελληνική πραγματικότητα, εξακολουθεί να είναι παράνομη πράξη, και στους καιρούς που ζούμε τους πονηρούς, μπορεί να υπάρχουν και δυσάρεστες συνέπειες ...

21Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 11:08 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Αυτό που μάλλον θέλει να πει η darsel είναι ότι, επειδή το θέμα σας δεν το διαβάζουν μόνο μέλλουσες μανούλες, αλλά και πολλά ζευγάρια μάτια αδιάκριτων αναγνωστών, που ίσως δεν είναι πάντα τόσο καλοπροαίρετοι, καλό θα ήταν μάλλον να ανταλλάσσετε τέτοιου είδους πληροφορίες μέσω πμ και όχι με ποστ, καθώς όλες οι δημοσιεύσεις στα θέματα είναι ορατές στους πάντες. Είναι συμφέρον και για τους γιατρούς σας και για εσάς, καθώς το φακελάκι, όσο και να έχει καθιερωθεί σαν πρακτική στην ελληνική πραγματικότητα, εξακολουθεί να είναι παράνομη πράξη, και στους καιρούς που ζούμε τους πονηρούς, μπορεί να υπάρχουν και δυσάρεστες συνέπειες ...

Ακριβώς!

22Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 11:13 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filenada, likeeeeee (χαχαχα σου το κάνω διπλό, γιατί σου χρωστούσα κι ένα από το "Καφέ". Πολλές φορές βλέπεις είμαι online, διαβάζω τι γράφετε, αλλά επειδή είμαι στη δουλειά, για να μπορέσω να απαντήσω, πρέπει να έχω λίγη ώρα ελεύθερη)

23Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Παρ Ιαν 17, 2014 11:45 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχω ήδη μιλήσει με διαχειρίστρια γι'αυτό το θέμα προσωπικά και έχω επιτρέψει την χρήση των προσωπικών μου δεδομένων και ήδη έχω προσφερθεί σε κοπέλα που πάει δικαστικά εναντίον της γιατρού για μάρτυρας κατηγορίας.το όνομα μου είναι γνωστό.αν μιλάμε γι'αυτό που είπα εγώ.

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

24Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Κυρ Ιαν 19, 2014 1:06 am

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.μαζεύω γνώμες τώρα ώστε με το που ανέβω να έχω μια άποψη σε ποιους να απευθυνθω.

25Γιατρός στο Έλενα Empty Απ: Γιατρός στο Έλενα Δευ Ιαν 20, 2014 6:41 am

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
griniaroula έγραψε:Με το καλό να έρθει το μωράκι σου καταρχάς! !! Εγω γεννησα πριν 2 μηνες και είχα τον κανακακη σταυρο, τι να σου πω τωρα, μιλάμε για τρομερο ανθρωπο, τρομερο γιατρο!!! Εγω τον συστηνω ανεπιφυλαχτα παντως!!!
Συμφωνω απολυτα. Τρεις τοκετους μαζι του. Καλος γιατρος και πολυ καλος ανθρωπος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις