Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ma ti ginete?? Empty ma ti ginete?? Κυρ Ιαν 26, 2014 5:58 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia mou omorfa!ti kanete???me tesseris mines statherotato kuklo simera einai i prwti mera kathisterisis!!!episis mia evdomada twra i thermokrasia mou einai kolimeni sto 37,1-37,4!!!konteuw na trelathw apo tin xara mou alla irthe simera ena arnitiko testaki na me prosgiwsei...! Crying or Very sad episis tin triti to prwi eniwsa ena pono xamila aristera les k me karfwsan maxairi!!pali xarika trela!!lew emfiteusi tha einai...! Laughing ti kanoume twra??e???makari auto to mina apla na einai lathos to test!!!!!!!!!!!!

2ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Κυρ Ιαν 26, 2014 8:01 am

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρε να κανεις ενα τεστακι,γιατι λαθη γινονται..εγω στη 2η εγκυμοσυνη μου εκανα τεστ την 1η ημερα καθυστερησης και βγηκε αρνητικο(και να πω οτι εκανα το τεστ που κυκλοφορει περισσοτερο και ειναι και πιο ακριβο απο τα αλλα,για μεγαλυτερη σιγουρια)αλλα τελικα εκανα ενα ακομη αλλης εταιρειας και ηταν θετικο..ποτε δεν ξερεις..

3ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Κυρ Ιαν 26, 2014 8:06 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MIKROULA!! έγραψε:Παρε να κανεις ενα τεστακι,γιατι λαθη γινονται..εγω στη 2η εγκυμοσυνη μου εκανα τεστ την 1η ημερα καθυστερησης και βγηκε αρνητικο(και να πω οτι εκανα το τεστ που κυκλοφορει περισσοτερο και ειναι και πιο ακριβο απο τα αλλα,για μεγαλυτερη σιγουρια)αλλα τελικα εκανα ενα ακομη αλλης εταιρειας και ηταν θετικο..ποτε δεν ξερεις..
n sai kala!!auto tha kanw!!parageila to clearblue digital!!einai polu euestito lene!!gia na doume!!alliws an mexri tin paraskeui den exei erthei lew na paw na kanw xoriaki....exw diavasei oti simvainoun polla lathoi...

4ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Κυρ Ιαν 26, 2014 8:15 am

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!!

5ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Κυρ Ιαν 26, 2014 8:17 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote
="MIKROULA!!"]Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!![/quote]
na sai kala mikroula!se euxaristw!!

6ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 4:57 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia!!triti mera kathisteriseis den antexa k ekana allo ena test..k auto arnitiko...ok i apogoiteusi sto foul... Crying or Very sad 

7ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 7:53 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia as mou apantisei kapoia an xerei!!!opws eipa einai i 3 mera kathsterisis...twra eida k duo stagones kafe xrwma...tetoia exw mono sto telos tis periodou mou!!!panta sto telos!!!!!!!!!!!!ma ti ginete.... Crying or Very sad 

8ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 8:04 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα αυτό μου ακούγεται σαν αρχή περιόδου ... Μήπως πέρασες κανένα κρυολόγημα τον τελευταίο μήνα κι άλλαξε ελαφρά τον κύκλο σου; Καμιά φορά συμβαίνει κι εντελώς τυχαία για μια - δυο φορές αυτό που περιγράφεις

9ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 8:12 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mhtsaina έγραψε:Εμένα αυτό μου ακούγεται σαν αρχή περιόδου ... Μήπως πέρασες κανένα κρυολόγημα τον τελευταίο μήνα κι άλλαξε ελαφρά τον κύκλο σου; Καμιά φορά συμβαίνει κι εντελώς τυχαία για μια - δυο φορές αυτό που περιγράφεις
apo tote pou arxisame tis prospatheies me ton antra mou einai i prwti fora pou exw kathisterisi...an telika einai auto pou molis mou eipes tha skasw... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad 
edw k polla xronia kafe exw mono sto teleiwma tis periodou mou..akatharsies..panta xekinaw me aima..kafe stagones-arnitika test..opote na to vgalw apo to mualo mou e...? Sad 

10ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 8:19 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να σου πω, δεν είμαι και μαιευτήρας γυναικολόγος βέβαια, αλλά με δύο αρνητικά τεστ, θεωρώ ότι πιο πιθανό είναι να σου έλθει περίοδος παρά το αντίθετο. .. Και πάλι, πολύ σύντομα θα μάθεις!

11ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 8:22 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Euxaristw pantws...

12ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:00 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν σου πω να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι, θα μου πεις δασκαλε που διδασκες...
Ξερω καλα πως νοιωθεις γιατι κι εγω στο ιδιο σταδιο βρισκομαι.
Εγω καφε υγρα ειχα παντα 2-3 μερες πριν την περιοδο αλλα αυτη ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω δει τιποτα.
Μια φιλη μου ειναι εγκυος και οταν ειχε κι αυτη καθυστερηση ειχε δει καφε σημαδια, ακομα κι οταν πηγε στο γυναικολογο και σιγουρεψε την εγκυμοσυνη κατα τη διαρκεια της εξετασης ειχε καφε υγρα.
Με ολα αυτα θελω να καταληξω στο συμπερασκα πως καθε μια μας ειναι μοναδικη και δεν πρεπει να επηρεαζομαστε
Σου ευχομαι το καλυτερο μεσα απο την καρδια μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

13ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:06 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:Αν σου πω να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι, θα μου πεις δασκαλε που διδασκες...
Ξερω καλα πως νοιωθεις γιατι κι εγω στο ιδιο σταδιο βρισκομαι.
Εγω καφε υγρα ειχα παντα 2-3 μερες πριν την περιοδο αλλα αυτη ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω δει τιποτα.
Μια φιλη μου ειναι εγκυος και οταν ειχε κι αυτη καθυστερηση ειχε δει καφε σημαδια, ακομα κι οταν πηγε στο γυναικολογο και σιγουρεψε την εγκυμοσυνη κατα τη διαρκεια της εξετασης ειχε καφε υγρα.
Με ολα αυτα θελω να καταληξω στο συμπερασκα πως καθε μια μας ειναι μοναδικη και δεν πρεπει να επηρεαζομαστε
Σου ευχομαι το καλυτερο μεσα απο την καρδια μου.
den xerw ti na upothesw...sigoura kathe mia mas einai monadiki...exw mperdeutei apisteuta...ta kafe den ta exw xana dei pote mou prin apo to telos tis periodou..episis me auti tin kathisterisi i psixologia mou anevike polu..katalavaineis...meta to arnitiko test twra auto..tespa oti einai na ginei as ginei.. Crying or Very sad k esu eisai se fasi kathisterisis dld??euxomai na exeis ta apotelesmata pou thes!!! Very Happy se euxaristw polu...

14ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:15 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Αν σου πω να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι, θα μου πεις δασκαλε που διδασκες...
Ξερω καλα πως νοιωθεις γιατι κι εγω στο ιδιο σταδιο βρισκομαι.
Εγω καφε υγρα ειχα παντα 2-3 μερες πριν την περιοδο αλλα αυτη ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω δει τιποτα.
Μια φιλη μου ειναι εγκυος και οταν ειχε κι αυτη καθυστερηση ειχε δει καφε σημαδια, ακομα κι οταν πηγε στο γυναικολογο και σιγουρεψε την εγκυμοσυνη κατα τη διαρκεια της εξετασης ειχε καφε υγρα.
Με ολα αυτα θελω να καταληξω στο συμπερασκα πως καθε μια μας ειναι μοναδικη και δεν πρεπει να επηρεαζομαστε
Σου ευχομαι το καλυτερο μεσα απο την καρδια μου.
den xerw ti na upothesw...sigoura kathe mia mas einai monadiki...exw mperdeutei apisteuta...ta kafe den ta exw xana dei pote mou prin apo to telos tis periodou..episis me auti tin kathisterisi i psixologia mou anevike polu..katalavaineis...meta to arnitiko test twra auto..tespa oti einai na ginei as ginei.. Crying or Very sad k esu eisai se fasi kathisterisis dld??euxomai na exeis ta apotelesmata pou thes!!! Very Happy se euxaristw polu...

Ναι κι εγω εχω 4 μερες καθυστερηση αλλα εκανα
εχθες μια χοριακη και βγηκε αρνητικη.
Ποτε δεν ειχα καθυστερηση, ημουν παντα σταθερη στις 24 με 25 ημερες.
Η μικροβιολογος μου ειπε οτι υπαρχει μια πιθανοτητα να αργησε να γινει η συλληψη και γι'αυτο να βγηκε αρνητικη.
Θα την επαναλαβω την δευτερα.
Τι να σου πω παντως φοβαμαι μηπως συμβαινει κατι ασχημο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

15ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:30 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Min skeftese oti tha einai kati asximo!!na skeftese thetika!!prospathw k egw na to kanw...a..molis adiathetisa... Sad 

16ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:33 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
K makari na exei dikio o giatros sou k i epomeni pou tha kaneis na einai anevasmeni!!! Very Happy 

17ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:48 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:Min skeftese oti tha einai kati asximo!!na skeftese thetika!!prospathw k egw na to kanw...a..molis adiathetisa... Sad 

Λυπαμαι anpap μου.
Παρολαυτα δεν θελω να το βαλεις κατω, σκεψου αισιοδοξα και ολα θα ερθουν οπως τα ονειρευεσαι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

18ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Τρι Ιαν 28, 2014 9:54 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:
anpap έγραψε:Min skeftese oti tha einai kati asximo!!na skeftese thetika!!prospathw k egw na to kanw...a..molis adiathetisa... Sad 

Λυπαμαι anpap μου.
Παρολαυτα δεν θελω να το βαλεις κατω, σκεψου αισιοδοξα και ολα θα ερθουν οπως τα ονειρευεσαι.
den tha to valw katw katholou...to exw oneireutei toso polu pou tha ginei pou tha paei!! Wink se euxaristw!

19ma ti ginete?? Empty ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ Πεμ Ιαν 30, 2014 3:12 am

kolazouaki

kolazouaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ ? ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ?ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΙΔΥΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ !!!!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ? ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?

20ma ti ginete?? Empty Απ: ma ti ginete?? Πεμ Ιαν 30, 2014 5:31 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kolazouaki έγραψε:ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ ? ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ?ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΙΔΥΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ !!!!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ? ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?
geia sou kolazouaki!to anxos apo mono tou mporei na ferei empodia!!!alla ontws pws na to elenxoume!!!!! Shocked 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις