Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:Περιστέρακι οταν θα γίνουν δυο χρόνων εκει να δεις πόσες φορες θα έρθεις σε απόγνωση!!
ω ναι συμφωνω!!!κ που να φτασουν 5 κ εκει που περημενεις μια συνεργασεια μαζι τους αυτα να ειναι στην κοσμαρα τους!!!κοριτσια δεν με κουραζει το μωρο κ με ξεθεώνουν οι μεγαλες! Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 585182 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελος!!!εριξε κ ενα αντρικιο ρεψιμο κ ξυπνησε κ ολας!εεεε πια!!!
ειναι εναθ ανταθ μεγαλοθ λεεεεε!!!!ειναι ο ανταθ τηθ δωης μου!!

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
Catty έγραψε:Περιστέρακι οταν θα γίνουν δυο χρόνων εκει να δεις πόσες φορες θα έρθεις σε απόγνωση!!
ω ναι συμφωνω!!!κ που να φτασουν 5 κ εκει που περημενεις μια συνεργασεια μαζι τους αυτα να ειναι στην κοσμαρα τους!!!κοριτσια δεν με κουραζει το μωρο κ με ξεθεώνουν οι μεγαλες! Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 585182 
τι λες ρε ντεμακι???εμενα ειναι 3μιση ο μεγαλος πολυ ζωηρος αλλα τωρα τελευταια εχει ηρεμησει αρκετα...κι εκει που ελεγα αντε να φτασει 4-5 θα ειναι πιο καλα...τι??χειροτερα να περιμενω??

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Catty έγραψε:Περιστέρακι οταν θα γίνουν δυο χρόνων εκει να δεις πόσες φορες θα έρθεις σε απόγνωση!!
ω ναι συμφωνω!!!κ που να φτασουν 5 κ εκει που περημενεις μια συνεργασεια μαζι τους αυτα να ειναι στην κοσμαρα τους!!!κοριτσια δεν με κουραζει το μωρο κ με ξεθεώνουν οι μεγαλες! Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 585182 
Εγω σε καταλαβαίνω! 

Ηλπιζα όμως οτι στα πέντε είσαι πιο καλα!
Οχι ε; 
Καλύτερα να το ξέρω...

Ο συνδυασμός πάντως διχρονου και νεογεννητου ειναι πολυ δύσκολος απορω γιατι λενε οτι ειναι η καλύτερη διαφορα.. Καλύτερη για ποιον; 

Επίσης προσπαθω να κανω τη βάφτιση μαρτη 
Επίσης οταν βλέπω το σώμα μου στον καθρέφτη θελω να πετάξω βελακια.

Αλλα πως να πεταξεις βελακια στον καθρέφτη;  scratch

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!
εμεις μαλλον Σεπτεμβρη θα τα κανουμε τελικα.
τωρα το μωρο ζοριζεται αρκετα κ δεν ειναι ''συνεργασιμο'' . δεν μπορω να ρισκαρω να το κανω νωρις και το μωρο να κλαιει ολη την ωρα γιατι νυσταζει πχ. θα ειναι και δυο τα μυστηρια κ την φοβαμαι. μετα, παει καλοκαιρι κ δεν θελω καθολου ε, κ αμεσως μετα, ειναι ο Σεπτεμβρης! λιγο μεγαλη αλλα τι να κανουμε.

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Πέταξα χτες δυο φιλιά και έπεσα ξερή για ύπνο.
Χτες ήταν η τελευταία μέρα των δοκιμαστικών και 99% προχωράμε σε πρόσληψη!!!  Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 328109 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 328109 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 328109 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 328109 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 328109 
Περιμένω τηλεφώνημα για να με ενημερώσουν και επίσημα.
Γκρίνια ακούω ε????
Και ο Λ που κοντεύει στα 4 πάντως στα ίδια ... χάλια (να το πω κόσμια!!) είμαστε!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!

Αντε ΚΑΤ να το περιμένουμε και το τηλέφωνο  Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 99132 

Περιστέρακι εγω οφείλω να σου πω οτι το Σεπτέμβριο πιθανόν να περπατάει ήδη και αυτο θα την κανει νευρική. Τη στιγμη που αρχίζουν και περπατανε, τα πιάνει ενα σύνδρομο εγκλεισμου και δεν κάθονται στο ιδιο μέρος ενα λεπτο! 

Να θα στο πει και η αδερφη ΚΑΤ!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Catty έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Αντε ΚΑΤ να το περιμένουμε και το τηλέφωνο  Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 99132 

Περιστέρακι εγω οφείλω να σου πω οτι το Σεπτέμβριο πιθανόν να περπατάει ήδη και αυτο θα την κανει νευρική. Τη στιγμη που αρχίζουν και περπατανε, τα πιάνει ενα σύνδρομο εγκλεισμου και δεν κάθονται στο ιδιο μέρος ενα λεπτο! 

Να θα στο πει και η αδερφη ΚΑΤ!



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!
Εγώ ένα θα πω!
Όταν είχα μωρό τον Λάζαρο βγαίναμε έξω και ξεχνούσαμε ότι υπήρχε μωρό δίπλα μας. Καθόταν στο καρότσι σαν το Βούδα και έεεεεεεεεεεπαιζε με τις ώρες με ένα λούτρινο. Στα ζόρια έγερνε το κεφάλι και τέζα!! Ο Σ πάντα έλεγε "άντε να αρχίσει να περπατάει! Συνέχεια έτσι θα 'ναι???"
Όταν άρχισε να περπατάει ο ίδιος άνθρωπος είπε "πωωωωωωω τι είναι αυτός ρε!!!!!! Τι καλά που ήταν στο καρότσι!!!!!!!!!!"

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
........

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια, ηδη το εχει αυτο το συνδρομο μιας και θελει να ειναι ολο ορθια κ να φερνει βολτες. πιανεται ακομα κ απο τις πορτες κ σηκωνεται ορθια. απο τα ποδια του τραπεζιου, απο τα παντα! οποτε αυτο δεν το γλιτωνα ουτε τωρα.
Κατ, με το καλο και αναμενουμε την επισημη ανακοινωση

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποια ζορια;η αδερφη μου με λυπατε μου ειπε χθες με αυτα που με κανουν τα κιριτσια.ακουστε τι εγινε προχθες.γυρναμε απο την βολτα το απογευμα κ η μεγαλη παιρνει κρυφα το βαμβακι το τυλιγει σε χαρτι κ παει κρυφα να το βαλει στη σχοκικη της τσαντα.εκεινη τη στιγμη πηγα στη κουζινα κ την επιασα στα πρασα.την ρωτησα τι κρυβει κ μου ειοε οτι τους ειπε η δασκαλα να παρουν βαμβακι για το σχολειο.πραγμα που δεν ισχυει γιατι πολυ απλα θα με ειχε ενημερωσει η δασκαλα κ εκτως απο αυτο ειμαι στο Δ.Σ. κ θα ηξερα αν υπηρχε ελειψη.οποτε 2 τα "κακα"μου ειπε ψεμματα κ πηρε κατι κρυφα.να σκασω ειμαι.μετα αφου τη εξηγησα οτι δεν μπορει η δασκαλα να σου ζητησε κατι χωρις να με ειδοποιησει ειπε η δασκαλα τους ειπε οτι οποιο παιδακι ηθελε να πηγαινε βαμβακι.δευτερο ψεμα.την εστειλα στο δωματιο να σκεφτει κ να μου πει την αληθεια.εστειλε την αδερφη της να μου πει οτι δεν το ζητησε η δασκαλα αλλα η ιδια το ηθελε γιατι το εκανε αλλο ενα παιδακι.κοριτσια δεν μου αρεσε αυτο πιυ εκανε.σκεφτομαι αν τωρα που δεν ξερει την αξια των πραγματων κλεβει ενα βαμβακι τι θα κανει αργοτερα;δεν ειναι οτι θα μου λειψει το βαμβακικαταλαβατε τι θελω να πω ετσι;αυριο μπορει το βαμβακι να γινει σκουλαρικια κ σε οποια περιπτωση ειναι η κινηση που με εξοργισε.κ το ψεμα.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεχασα να πω πως μετα αφου μου ομολογισε την αληθεια εκλαιγε απο ντροπη.

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eιναι μικρο παιδακι αλλα σε καταλαβαινω που ανησυχεις..γιατι αν μαθουν απο τωρα να λενε ψεμματα,μετα θα τους γινει συνηθεια..οποτε καλύτερα να καταλαβουν απο τωρα οτι ειναι κακο να λεμε ψεμματα γιατι μετα αντε να τα μαζεψεις...

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε καμια φορα τα παιδακια κανουν πραγματα χωρις λογο. ουτε κ αυτο ξερει γιατι το εκανε. ετσι της ηρθε.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε αυτή την ηλικία το ψέμα ειναι στο πικ του. Η Κατερίνα οταν κανει ζημιά λεει οτι την έκανε η μπεμπουλα η οποία η καημενη κάθεται στο χαλι και τρώει μπισκότακι  I love you 

Πιστεύω οτι το χειριστηκες άψογα! Την έβαλες να το σκεφτει και να το ομολογήσει χωρις φωνές και υστεριες! 

Νομίζω πρεπει να της πεις μπράβο που είπε την αληθεια και ζήτησε συγνώμη! Είσαι σε καλο δρόμο!

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!

Κατ με το καλο να ξεκινησεις επισημως!

Demaki εμενα να δεις η δικια μου που παει νηπιαγωγειο...ολο κατι τετοια σκαρφιζεται...οταν θελει κατι λεει πολυ απλα η δασκαλα μας ειπε, η δασκαλα μου το εδωσε κλπ.κλπ...οταν κατι μου φαινεται οτι ειναι ψεμμα της λεω "για να παρω τηλ τη δασκαλα " κι εκεινη νευριαζει και απο πανω Twisted Evil 
Δεν το βρισκω και τοσο κακο μωρε αυτο που εκανε...μικρουλα ειναι, ολα τα κοριτσακια ειναι πονηρουλικα και σκαρφιζονται ενα σωρο δικαιολογιες Wink 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κοριτσια μην μου την δικαιολογειτε.εγω στεναχωρεθικα.δεν θελω να εχω ενα πονηρο παιδι.θα στρωσει κ θα βαλει μυαλο γιατι θα πεσουντιμωριες συννεφο!
Μετα καθησαμε μιλησαμε αιντε να δουμε στα ντουβαρια μιλαω;

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πιστευω οτι το καταλαβε το καημενουλη..συμφωνω με την κατυ,το οτι στενοχωρηθηκε γιαυτο που εκανε ειναι καλο σημαδι..

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MIKROULA!! έγραψε:Πιστευω οτι το καταλαβε το καημενουλη..συμφωνω με την κατυ,το οτι στενοχωρηθηκε γιαυτο που εκανε ειναι καλο σημαδι..
μακαρι!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ από το όλο γεγονός κρατάω δυο πραγματα σαν εξωτερικός παρατηρητής 

1. Το παιδι μετάνιωσε για το ψέμα και δεν θα το  ξανακάνει. Τουλάχιστον με βαμβάκι  Laughing 

2. Σαν μητερα εδειξες οτι δεν σε πείραξε η ενέργεια αλλα το ψεμα. Το να δείχνεις στα παιδια σου οτι στην οικογένεια σου τα ψέμματα ειναι σοβαρο θέμα δημιουργεί καλές βάσεις για το μέλλον!

Ξέρεις πόσοι γονεις θα το έβρισκαν "χαριτωμενο";  Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆7 - Σελίδα 29 38176

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω παντως δεν ειμαι σε αυτους τους γονεις,ευτυχως..σιχαινομαι το ψεμα και θελω και τα παιδια μου να κανουν το ιδιο..

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MIKROULA!! έγραψε:Εγω παντως δεν ειμαι σε αυτους τους γονεις,ευτυχως..σιχαινομαι το ψεμα και θελω και τα παιδια μου να κανουν το ιδιο..
Μπράβο! Μακάρι να τα καταφέρουμε ως γονεις σε αυτόν τον τομέα...

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mακαρι κατυ μου!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τα δυο με ενοχλησαν.σκεφτηκα κ φοβαμαι οτι αν εκανε αυτο με το βαμβακι αυριο δεν μπορει να ζηκεψει το παιχνιδακι απο ενα παιδακι κ να το παρει κρυφα;κουβεντα της εχω κανει κ για τα μυστικα.οτι ποτε δεν εχουμε μυστικα απο την μαμα.σε αυτο με υπακουει.ηταν εδω μια μερα η πεθερα μου κ της ζητησα να την κανει μπανιο.οταν η αριαδνη μπηκε στην μπανιερα ηθελε να κατουρισει κ της λεει η πεθερα μου κατουρα εδω.κ λεει η μικρη δεν αφηνει η μαμα μου να κατουραμε εδω μεσα κ λεει η πεθρμερα μου ανυε κατουρα κ δεν θα της το πουμε.κ λεει η μικρη η μαμα λεει να μην εχουμε μυστικα μεταξυ μας.κ εντελη βγηκε κ πηγε στην λεκανη.τουλαχιστον σε αυτο πετυχα αυτο που ηθελα.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και από έκει εμπνευστηκες τη θεϊκή για εμένα ατάκα προς τη ζινι, το "άντε κατουρα λίγο"  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις