Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κουνελακι!

Νεοτερα απο μενα οχι ακομη..Στις 10 θα δουμε.

Η perperouna ελπιζω να ειναι στα ιδια και καλυτερα, να εχει σταματησει τελειως δηλαδη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 215994 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου..μολις ειδα λιγο κοκκινο αιματακι..δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα.το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποτε να περιμενω την επομενη περιοδο.κ ποτε να υπολογιζω τη πρωτη μερα περιοδου χθες η σημερα??εσεις κοριτσια μου τι κανετε?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν πειραζει κοριτσι μου ο επομενος μηνας θα ειναι πιο τυχερος αν ακαι ακομα δεν τελειωσε τιποτα για εμενα .Lillybell τι κανεισ κοριτσι???εγω δεν το βλεπω να κανω κατι το 3μερο και καταρχην δεν ειναι 3μερο εγω δουλευω και να σας πω και το πιο ωραιο εγω εχω την πεθερα μου εδω απο την τεταρτη και δεν ξερω ποτε θα φυγει.αστα και αυριο ειμαστε καλεσμενοι αλλα δεν το βλεπω να πηγαινουμε που να την αφησω μονη της???με εχει τρελανει 3 μερες ολο κατι θελει ολο κατι μου λεει ολο κατι με διαταζει αχ τι να κανω που ειναι η μανουλα της αγαπης μου αλλιως.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Δεν πειραζει κοριτσι μου ο επομενος μηνας θα ειναι πιο τυχερος αν ακαι ακομα δεν τελειωσε τιποτα για εμενα .Lillybell τι κανεισ κοριτσι???εγω δεν το βλεπω να κανω κατι το 3μερο και καταρχην δεν ειναι 3μερο εγω δουλευω και να σας πω και το πιο ωραιο εγω εχω την πεθερα μου εδω απο την τεταρτη και δεν ξερω ποτε θα φυγει.αστα και αυριο ειμαστε καλεσμενοι αλλα δεν το βλεπω να πηγαινουμε που να την αφησω μονη της???με εχει τρελανει 3 μερες ολο κατι θελει ολο κατι μου λεει ολο κατι με διαταζει αχ τι να κανω που ειναι η μανουλα της αγαπης μου αλλιως.


χαχαχαχαχα! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 
Καλα με τρελανε αυτο το "μανουλα της αγαπης μου"!!!! Τελειο!!

Δυσκολες οι μανουλες των αγαπων μας, αλλα τι να κανεις;; Τρελιτσα!
Εγω εχω πεθερα-φιλη..Το ακλοο και το κακο σε ενα πακετο....Και εξηγω..Φιλη που θελει να τα ξερει ολα, οποτε ο,τι χειροτερο, και φιλη που πινουμε τα καφεδακια μας μαζι και το τσιγαρακι μας και γελαμε..Οποτε καλο!Παλιοτερα ειχαμε τις ψιλοσυγκρουσεις μας, αλλα τωρα ολα μια χαρα..
Κανεις οτι δεν καταλαβαινεις και πολλα πολλα, ξεφευγεις και λιγες ωρες απο το σπιτι να μεινει μονη με το καμαρι της και μαι χαρα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 328109 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου..μολις ειδα λιγο κοκκινο αιματακι..δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα.το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποτε να περιμενω την επομενη περιοδο.κ ποτε να υπολογιζω τη πρωτη μερα περιοδου χθες η σημερα??εσεις κοριτσια μου τι κανετε?

Perperouna απο τοτε που ειδες τα πρωτα ροζ μετρας την πρωτη μερα..
Φυσικα και δεν πειραζει που σου ηρθε! Η ζωη ειναι μια χαρα κι ετσι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 
Γενικα ο κυκλος σου ποσες μερες ειναι κατα μεσο ορο; Τοσες μερες θα μετρησουμε και τωρα και θα δουμε ποτε ειναι να περιμενεις ξανα..

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου..μολις ειδα λιγο κοκκινο αιματακι..δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα.το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποτε να περιμενω την επομενη περιοδο.κ ποτε να υπολογιζω τη πρωτη μερα περιοδου χθες η σημερα??εσεις κοριτσια μου τι κανετε?

Perperouna απο τοτε που ειδες τα πρωτα ροζ μετρας την πρωτη μερα..
Φυσικα και δεν πειραζει που σου ηρθε! Η ζωη ειναι μια χαρα κι ετσι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 
Γενικα ο κυκλος σου ποσες μερες ειναι κατα μεσο ορο; Τοσες μερες θα μετρησουμε και τωρα και θα δουμε ποτε ειναι να περιμενεις ξανα..


Μεσο ορο εχω 28 μερες..αυτος ο μηνας μου τα χαλασε μονο..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου..μολις ειδα λιγο κοκκινο αιματακι..δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα.το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποτε να περιμενω την επομενη περιοδο.κ ποτε να υπολογιζω τη πρωτη μερα περιοδου χθες η σημερα??εσεις κοριτσια μου τι κανετε?

Perperouna απο τοτε που ειδες τα πρωτα ροζ μετρας την πρωτη μερα..
Φυσικα και δεν πειραζει που σου ηρθε! Η ζωη ειναι μια χαρα κι ετσι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 
Γενικα ο κυκλος σου ποσες μερες ειναι κατα μεσο ορο; Τοσες μερες θα μετρησουμε και τωρα και θα δουμε ποτε ειναι να περιμενεις ξανα..


Μεσο ορο εχω 28 μερες..αυτος ο μηνας μου τα χαλασε μονο..

Δεν πειραζει..2-3 μερες εχει 'το δικαιωμα" ο κυκλος μας να χαλαει και δε σημαινει τιποτα.. Οποτε μετρησε 28 μερες απο τοτε που πρωτοειδες ροζ αιμα και πες μου να αλλαξω την ημερομηνια σου.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilly μου και εγω μια απο τα ιδια γενικα ειμαι ανθρωπος που δεν μιλαω (στην μανουλα ενοω)δηλαδη δεν εχουμε τσακωθει ποτε επειση εγω φυσικα δεν μιλαω θελει να τα ξερει ολα νομιζει πως τα ξερεισ ολα εχει παντα δικιο και δεν ικανοποιηται με τιποτα παντα κατι εχει να πει απο πισω βεβαια μπροστα μελι γαλα αγαπη μου με ανεβαζει αγαπη μου με κατεβαζει.την προσεχω πολυ την περιποιουμε την πηγα κομμωτηριο το οποιο πληρωσα εγω και αλλα τετοια.οτι λεει της λεω ναι και εγω κανω τα δικα μου.δυσκολες οι σχεσεις με την πεθερα αλλα εγω καλα τα καταφερνω.Το να κανουμε βρε Lilly ναι ναι η μαμα της αγαπης μου ειναι.καμια φορα λεω λες αν με αξιωση και μενα ο θεος να κανω απιδι να ειμαι ετσι σαν πεθερα???παναγια μου

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου..μολις ειδα λιγο κοκκινο αιματακι..δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα.το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποτε να περιμενω την επομενη περιοδο.κ ποτε να υπολογιζω τη πρωτη μερα περιοδου χθες η σημερα??εσεις κοριτσια μου τι κανετε?

Perperouna απο τοτε που ειδες τα πρωτα ροζ μετρας την πρωτη μερα..
Φυσικα και δεν πειραζει που σου ηρθε! Η ζωη ειναι μια χαρα κι ετσι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 
Γενικα ο κυκλος σου ποσες μερες ειναι κατα μεσο ορο; Τοσες μερες θα μετρησουμε και τωρα και θα δουμε ποτε ειναι να περιμενεις ξανα..


Μεσο ορο εχω 28 μερες..αυτος ο μηνας μου τα χαλασε μονο..

Δεν πειραζει..2-3 μερες εχει 'το δικαιωμα" ο κυκλος μας να χαλαει και δε σημαινει τιποτα.. Οποτε μετρησε 28 μερες απο τοτε που πρωτοειδες ροζ αιμα και πες μου να αλλαξω την ημερομηνια σου.

4-5/7 αναμενομενη..αντε παλι απο την αρχη λοιπον

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν πειραζει κοριτσακι μου τον επομενο μηνα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Δεν πειραζει κοριτσακι μου τον επομενο μηνα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 654316 

Ναι μωρε αγγελικη μου σε ευχαριστω..οσο για τις πεθερουλες που λες οντως ειναι μαμαδες των αντρουλιδων μας..καλα κανεις κ τη προσεχεις κ την αγαπας ετσι κανω κ εγω σαν δευτερη μου μαμα την εχω κ την αγαπω πολυ..θα μας βοηθουσουν κ αυριο μεθαυριο με το νινι το σπιτι κ.λπ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα εγω δεν ειπα οτι την αγαπαω απλα προσπαθω να τισ το δειχνω γιατι ειναι μαμα του καλου μου και αφου αγαπαω εκεινο κατα καποιο τροπο και εκεινη.Δυστιχωσ η δικη μου ειναι δυσκολη περιπτωση αλλα τι να κανουμε εμενα δεν θα με βοηθησει καταρχην ειν αι πολυ μεγαλη αλλα κατα δευτερον ειναι μακρυα και δεν βλεπομαστε συχνα στο σπιτι μου ερχεται μια φορα τον χρονο αντε 2 για αυτο λεω και εγω πως δεν υπαρχει λογος να ερχομαι σε συγκρουσεις αφου δεν βλεπομαστε.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια εγω ειμαι της αποψης "μακρια κι αγαπημενες".
Εμεις χρειαστηκε να μεινουμε για λιγο καιρο στο πατρικο του αντρα μου μεχρι να ετοιμαστει το σπιτακι μας και μαρτυρησα.
Απο τοτε που φυγαμε ειμαστε μια χαρα,οχι κολλητες αλλα με πολυ καλες σχεσεις.
Τωρα perperouna μου εγω ξερω πως πρωτη μερα περιοδου υπολογιζεται αυτη που εχεις κανονικη ροη και οχι αυτη που εχεις καφε ή ροζ.
Εχω ρωτησει γυναικολογο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακρυα και αγαπημενοι οπως το λες ακριβως!!!!κανενα μπανακι καναμε

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ"]Lilly μου και εγω μια απο τα ιδια γενικα ειμαι ανθρωπος που δεν μιλαω (στην μανουλα ενοω)δηλαδη δεν εχουμε τσακωθει ποτε επειση εγω φυσικα δεν μιλαω θελει να τα ξερει ολα νομιζει πως τα ξερεισ ολα εχει παντα δικιο και δεν ικανοποιηται με τιποτα παντα κατι εχει να πει απο πισω βεβαια μπροστα μελι γαλα αγαπη μου με ανεβαζει αγαπη μου με κατεβαζει.την προσεχω πολυ την περιποιουμε την πηγα κομμωτηριο το οποιο πληρωσα εγω και αλλα τετοια.οτι λεει της λεω ναι και εγω κανω τα δικα μου.δυσκολες οι σχεσεις με την πεθερα αλλα εγω καλα τα καταφερνω.Το να κανουμε βρε Lilly ναι ναι η μαμα της αγαπης μου ειναι.καμια φορα λεω λες αν με αξιωση και μενα ο θεος να κανω απιδι να ειμαι ετσι σαν πεθερα???παναγια μου[/quote

Λοιπον, κοιτα να δεις... Να μας αγαπησουν σαν παιδια τους δεν προκειται να γινει..Να τις αγαπησουμε σαν τη μαμα μας, επισης δεν προκειται.. Απλα τα πρωτα χρονια εχουν μια παραξενη ευαισθησια απεναντι στα "αγορακια" τους.. Ολες! Οσων ετων κι αν ειναι τα "αγορακια", οσο κι αν εκαναν κρααα να τα παντρεψουν, εφοσον δεν διαλεξαν οι ιδιες τη νυφη τους, τα πρωτα χρονια την τσεκαρουν και την αμφισβητουν.. Μετα στρωνει το πραγμα, εφοσον βλεπουν οτι τα "αγορακια" δεν εχουν παραπονο και οτι θρεφονται μια χαρα.. Laughing Laughing Laughing Laughing 
Οποτε, μια χαρα, παιξε με τα νερα της και περνα καλα...
Μονο μην ξανοιγεσαι με δωρακια και τετοια, την καλομαθαινεις και εκεινη το παιρνει οτι την γλυφεις να σε αποδεχτει...Μη πιστεψεις οτι αναγνωριζει τις προθεσεις σου...Αλλιως το βλεπει. Και "θα ζηταει" κι αλλα κι αλλα κι αλλα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Μακρυα και αγαπημενοι οπως το λες ακριβως!!!!κανενα μπανακι καναμε


Δυστυχως δεν εκανα αλλα ουτε και θα κανω μπ;νιο αυτες τις μερες γιατι εχω φουλ ροη και δεν βαζω ποτε ταμπον.
Τα ψιλοφοβαμαι για να πω την αληθεια.
Χιλιες φορες κα φυγει το αικα με.τον παραδοσιακο τροπο παρα να εχω τρεξιματα με μικροβια.
Μονο αυτα μου λειπανε αυτη τη στιγμη.
Τι να κανω υπομονη λιγες μερουλες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια κ εγω δεν κανω ακομα μπανιο..ειναι κ η πρωτη μερα..αλλα απολαμβανω τωρς καφεδακι διπλα στη θαλασσα κ τολμω να πω οτι εχω ηρεμησει παρα πολυ αφου με ειχε παρει λιγο απο κατω με τη περιοδο..ειμαι κ τελευταια στη λιστα..χιχι

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααα για θαλασσιτσα μιλατε καλε;; Very Happy  Very Happy 
Νωρις δεν ειναι;;
Βεβαια αμα ειστε νοτια ή σε κανενα νησακι..μια χαρα.. drunken  drunken 
Αλλα εμεις στη Β Ελλαδα ακομα χειμωνα εχουμε..Στην καλυτερη φθινοπωρο! santa  santa  santa  santa  santa 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα perperouna δεν θα μεινεις παααρα πολυ τελευταια στη λιστα... μην σγχωνεσαι.χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Σου ερχομαι συντομα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 32 328109 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell μειναμε τα δυο μας.
Δεν εχω διαθεση να παω πουθενα σημερα.
Ειμαι κουρελι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε?
εγω ειχα την βαφτιστηρα μου σημερα απο το μεσημερακι μεχρι πριν λιγο και περασα τελειααααα..καναμε μαζι νανι τη ομορφα που ηταν!!!

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για την πρόσκληση, είσαι πολύ καλή που μου απάντησες.χαίρομαι που σας βρήκα.Θα μου επιτρέψετε για σήμερα να μην πω τίποτα άλλο.Είμαι τόσο μα τόσο κουρασμένη.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελάκι έγραψε:Lillybell μειναμε τα δυο μας.
Δεν εχω διαθεση να παω πουθενα σημερα.
Ειμαι κουρελι.

Ελα ηρθε κια μια τριτη!
Κι εγω σημερα πηγα βεβαια για ενα καφεδακι, το πρωι για να βγαλω και το παιδι εξω, αλλα τωρα βρεχει κιολας και η διαθεση... pale pale pale 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε?
εγω ειχα την βαφτιστηρα μου σημερα απο το μεσημερακι μεχρι πριν λιγο και περασα τελειααααα..καναμε μαζι νανι τη ομορφα που ηταν!!!


Να την χαιρεσαι ρηνιωωω I love you I love you I love you I love you 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Lillybell σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για την πρόσκληση, είσαι πολύ καλή που μου απάντησες.χαίρομαι που σας βρήκα.Θα μου επιτρέψετε για σήμερα να μην πω τίποτα άλλο.Είμαι τόσο μα τόσο κουρασμένη.


Εδω ειμαστε ολες σαν και τη δικη σου περιπτωση κουκλα μου..Μπορει μαλιστα να απορησεις που θα βρεις και...χειροτερα απο σενα...
Μην το βαζεις κατω και οποτε νιωσεις καλα πες μας λιγα για σενα να μιλησουμε..
Μοιρασμενη λυπη= μιση λυπη
Μοιρασμενη χαρα= διπλη χαρα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις