Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
188 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 188 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Σαβ Μαρ 01, 2014 3:02 pm

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filenada έγραψε:κι εμείς μαζί τους ούτε λόγια είπαμε, ούτε μαλώσαμε, μας έχουν προσβάλλει στο εξοχικό μας άσχημα ( ο νονός το βαφτιστήρι του) και γαργάρα το κάναμε, η γυναίκα του χίλιες συγνώμες ζητούσε γιατί είναι άξεστος και από τότε που γέννησε μας είχε ανοίξει διδασκαλείο με τις συμβουλές του και όλα τα ήξερε αυτός λες και εμείς δεν είχαμε παιδιά και μάλιστα μεγαλύτερα.

Η κοπέλα ήρθε πολλές φορές σε δύσκολη θέση με τις αγριοφωνάρες και τον άγαρμπο τρόπο του, και πίστευα οτι με εκείνη τουλάχιστον θα ήταν πιο ανοιχτοί οι δίαυλοι επικοινωνίας, αλλά κι εκείνη τελικά, μάζεψε τη γερή μπάζα προικιά, χρυσαφικά, ρούχα, παιχνίδια που γεμίσαμε το καμάρι της και έκτοτε......μην την είδατε.
Έτσι όπως τα περιγράφεις, μάλλον καλύτερα είναι που δεν έχετε σχέσεις πια. Δεν λέω, δύσκολο για το παιδί, αλλά θέλεις πραγματικά να στέκεται δίπλα του ένας άνθρωπος που φέρεται άξεστα?

27TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Κυρ Μαρ 02, 2014 12:42 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Areti2 έγραψε:
Έτσι όπως τα περιγράφεις, μάλλον καλύτερα είναι που δεν έχετε σχέσεις πια. Δεν λέω, δύσκολο για το παιδί, αλλά θέλεις πραγματικά να στέκεται δίπλα του ένας άνθρωπος που φέρεται άξεστα?

Kαι βέβαια όχι, ούτε να τον ξαναδεί θέλω, νομίζω το έκανα σαφές......απλά έναν ήπιο τρόπο να δεχτεί τη νέα κατάσταση το παιδί ψάχνω, και ένα γκαλοπάκι, θα τον παίρνατε για ένα ξεχεσιματάκι ή θα το αφήνατε τελείως???

28TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Κυρ Μαρ 02, 2014 6:16 am

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν ο άνθρωπος είναι όπως τον περιγράφεις, δεν ξέρω τι θα προσέφερε το ξέχεσμα - εκτός ίσως από τη δική σου ανακούφιση (τα λες και ξαλαφρώνεις). Οπότε η απόφαση είναι καθαρά προσωπική.

Ήπιος τρόπος δεν υπάρχει, το παιδί έτσι κι αλλιώς είναι στεναχωρημένο. Μπορείς να του πεις μια ιστορία ότι ο νονός έφυγε μακριά και δεν μπορεί να του φέρνει λαμπάδες αλλά ότι είπε στο νέο νονό αν μπορεί να τον αντικαταστήσει και ο νέος νονός δέχτηκε, οπότε από εδώ και στο εξής θα πρέπει να θεωρεί τον καινούριο νονό δικό του. Κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

Δεν είναι απαραίτητο ο νέος νονός να είναι ο νονός του μικρότερου παιδιού. Μπορείς να ζητήσεις από κάποιον φίλο ή φίλη να αναλάβει το ρόλο.

29TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Κυρ Μαρ 02, 2014 8:09 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως φιλεναδα θα συμφωνησω με τη αρετη στο θεμα του ξεχεσματος...οταν ενας ανθρωπος ειναι χοντροπετσος το μονο που θα καταφερεις ειναι να εκνευριστεις περισσοτερο

30TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Κυρ Μαρ 02, 2014 12:40 pm

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δίκιο έχετε.......
ο λόγος που διάλεξα έναν από τους υπάρχοντες νονούς είναι ότι και τους ξέρει (5 θα γίνει το καλοκαίρι δε μπορώ να βάλω ξαφνικά νέο άτομο) και είναι συνηθισμένος οτι οι νονοί έρχονται πάντα μαζί και φέρνουν δώρα και στους δύο
επίσης τώρα το είπα στον κουμπάρο μου και δεν το παίρνω πίσω, με έσωσε ο άνθρωπος...

δε θα βρίσω πάντως......τι νόημα θα είχε.....

31TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Παρ Μαρ 07, 2014 2:40 am

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άχ τι πρόβλημα και αυτό!Εσύ λές για δύο Πάσχα!Εμένα το παιδάκι μου τώρα Μάρτιο κλείνει τα 4 και το νονό του έχει να τον δεί από το Σεπτέμβρη του 2011 στα βαφτίσια του!!Ποιά Χριστούγεννα,Πάσχα,γενέθλια,γιορτή,ούτε δώρα,ούτε καν ένα τηλέφωνο!!!Πολύ πικρή ιστορία!Το παιδάκι μου δεν ξέρει τί είναι νονός?? Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 

32TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Παρ Μαρ 07, 2014 3:20 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απορώ γιατί γίνονται νονοί μερικοί αφού φερονται έτσι.
Εμείς γι'αυτό το λόγο δεν θα κάνουμε νονούς τους κουμπάρους μας από το γάμο. Μας έχουν γραμμένους

33TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Παρ Μαρ 07, 2014 5:25 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Άχ τι πρόβλημα και αυτό!Εσύ λές για δύο Πάσχα!Εμένα το παιδάκι μου τώρα Μάρτιο κλείνει τα 4 και το νονό του έχει να τον δεί από το Σεπτέμβρη του 2011 στα βαφτίσια του!!Ποιά Χριστούγεννα,Πάσχα,γενέθλια,γιορτή,ούτε δώρα,ούτε καν ένα τηλέφωνο!!!Πολύ πικρή ιστορία!Το παιδάκι μου δεν ξέρει τί είναι νονός?? Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 

Μαλώσατε, ή έτσι ξαφνικά εξαφανίστηκε?

34TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Παρ Μαρ 07, 2014 5:26 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gallida έγραψε:Απορώ γιατί γίνονται νονοί μερικοί αφού φερονται έτσι.
Εμείς γι'αυτό το λόγο δεν θα κάνουμε νονούς τους κουμπάρους μας από το γάμο. Μας έχουν γραμμένους

Έλα ντε.....και όχι μόνο γίνονται, παρακαλάνε και να γίνουν!

35TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Σαβ Μαρ 08, 2014 12:15 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυστυχως υπαρχουν νονοι και νονοι
για μενα ειναι τελειωμενη υποθεση προσπαθησε απο εδω και περα να δεχτει το παιδακι σου τον αλλο νονο και ολα θα ειναι καλυτερα
εγω ευτυχως εχω 2 νονες του παιδιου μου που αν και δεν μπορουν να ερχονται συχνα στο παιδι(ερχονται πασχα,χριστουγεννα,γιρτη και γεννεθλια)
τον λατρευουν και οποτε μας δινεται η ευκαιρια βρισκομαστε η τους παω εγω τον μικρο να τον δουν
και τρελαινονται για εκεινον οπως και ο μικρος για αυτες.

εγινα κι εγω νονα περσυ και το παιδακι που βαπτισα το λατρευω το βλεπω παρα πολυ συχνα και εχουμε μια πολυ ομορφη σχεση.
μπορω να σου πω οτι λογω οικονομικου ηταν μια πολυ λιτη βαπτιση(αλλα οι γονεις του δεν ειχαν κανενα προβλημα γιατι ηθελαν εμενα για νονα)
το μωρο εχει απο μενα τα δωρα του σε γιορτες κτλ. φτωχικα μεν επειδη ειμαι ανεργη αλλα αυτο δεν εχει σημασια.προσπαθω παντα να του προσφερω οτι μπορω.τον παιρνω βολτες,παιζουμε μαζι,ακομη και μια σοκολατα να του δωσω οταν βλεπω το προσωπακι του ποσο χαιρεται μου φτανει
και το πιο βασικο απο ολα? τον αγαπαω σαν δικο μου παιδι.

36TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Σαβ Μαρ 08, 2014 1:31 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μα δεν είναι τα δώρα το θέμα......τα παιδιά μου τα έχω μάθει να χαίρονται το ίδιο είτε παίρνουν μονσούνο είτε παίρνουν ένα παιχνιδάκι με 2 ευρώ.....η αγάπη ειναι που μετράει!
Μπράβο σου πάντως!!!!!!!!! TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 215994 

37TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Δευ Μαρ 10, 2014 12:02 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα αυτο ηθελα να σου πω
οτι δεν εχει καμια σημασια το δωρο
τα παιδια δεν μπορουν να ξερουν την αξια των πραγματων
ενα μπαλονι η μια σοκολατα ειναι αρκετα να κανουν τα παιδακια χαρουμενα

εγω οποτε παω στο βαπτιστηρι μου παντα κατι θα εχω στην τσαντα μου ποτε ενα γλυφιτζουρακι,ποτε μια καραμελα
μολις με βλεπει τρεχει στην αγκαλια μου και κανουμε αμαν να φυγω γιατι κλαιει(ειναι 3)
αυτα τα πιο ασημαντα ειναι τα πιο ουσιαστικα. τι να το κανω να το γεμιζω με δωρα και να μην ειμαι παρουσα στην ζωη του?

38TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Δευ Μαρ 10, 2014 3:36 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ακριβώς!

39TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Τρι Μαρ 11, 2014 5:41 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΑ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΟΝΟΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΦΙΛΛΟΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕΤΑ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΑ 6 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΝΟΝΟΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΩΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΕΠΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΑΣΧΑ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΤΑ ΔΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΔΕΚΑ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΑΝΤΟΙ.ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΡΑΥΜΑ ΜΟΥ ΑΦΗΣΑΝ.ΕΧΩ ΒΑΠΤΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΤΩΝ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΚΕΡΙ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠ/ΛΘΕΙΣ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΒΑΠΤΙΖΕΙΣ ΑΠΛΑ.

40TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?  - Σελίδα 2 Empty Απ: TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ? Δευ Απρ 14, 2014 9:11 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τίποτα δεν έκανα τελικά κορίτσια. Σκέφτηκα ψύχραιμα. Και άντε τον έβρισα, θα έρθει? Και άντε ήρθε, τον θέλω πάλι στη ζωή μας? Οπότε το παράτησα το θέμα.....
Οι δυο νονοί του μεγάλου ήδη τηλεφώνησαν και θα πάνε μαζί με τα παιδιά για λαμπάδες και παιχνίδια.

Καλό Πάσχα σε όλες, να περάσετε τέλεια, να έχετε ΥΓΕΙΑ και η Ανάσταση του Κυρίου μας να μας γεμίσει γαλήνη και ευτυχία!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις