Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matinaki1990 έγραψε:βικυ κ κων/να απευθυνομαι σε εσας που δινετε μονο ξενο..
σε καθε γευμα τρωνε το ιδιο;;; εμενα οχι..σημερα ας πουμε εφαγε στις 8.30 110...στις 9.15 20 κ στις 11 50μλ.τι να κανω;; υπαρχει προβλημα λετε;;
καλημερα!ουτε εμενα τρωει το ιδιο αλλα τρωει ανα 3 ωρες απο 100 μεχρι και 140μλ.αν κοιμαται και ξυπνησει αργοτερα στις 4 η 5 ωρες τοτε εχει φτασει να φαει και 170!!!!παντως μια χαρα σου εφαγε απλα εκει που της εδωσες τα 20μλ μαλλον δεν πεινουσε γιαυτο και εφαγε λιγοτερο μετα.βεβαια εχει τυχει και εμενα να πειναει στις 2 ωρες και μετα να χαλαει οοολο το προγραμμα της αλλα μετα ξαναβρισκει τον ρυθμο της

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επισης ματινακι εμενα πολλες φορες ρευεται και μετα θελει και αλλο γαλα οποτε πλεον το δοκιμαζω παντα δηλαδη αφου δω οτι δεν θελει αλλο την ρευω και μετα της ξαναδινω μηπως θελει κι αλλο.και το αλλο που μου κανει ειναι οτι αν κανει κακα εκεινη την ωρα που τρωει(μου το κανει πολυ συχνα) θελει να την αλλαξω και μετα να της ξαναδωσω..μαλλον ξαλαφρωνει Very Happy 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstadinade έγραψε:και το αλλο που μου κανει ειναι οτι αν κανει κακα εκεινη την ωρα που τρωει(μου το κανει πολυ συχνα) θελει να την αλλαξω και μετα να της ξαναδωσω..μαλλον ξαλαφρωνει Very Happy 
Aυτό μου το κάνει και μένα σχεδόν πάντα...
Κορίτσια ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11# - Σελίδα 3 654316 Κατάφερα να βάλω το μπέμπη στο sling και να πάμε στο μανάβη!!!!!!!Πωπω είχα αγχωθεί σε κάποια φάση είπα πάει δεν θα το χρησιμοποιήσω ποτέ αυτό το sling και θα μου λέει η μαμά μου "είδες στο λεγα εγώ ότι δεν βολεύει έπρεπε να πάρεις κλασικό μάρσιπο!!"χαχα!!!!
Να ρωτήσω...Όσες έχετε sling και έχετε βγει βολτίτσα πως τα ντύνετε τα μωρά?Εμένα τώρα φορούσε μόνο το ζιπουνάκι και το φορμάκι του μέσα στο sling και φοβήθηκα και τον τύλιγα με το παλτό μου...Βέβαια είχε πολύ ήλιο και καλή μέρα....
Kate ευχαριστώ για τις πληροφορίες περί θερμαντήρα!!Ώρες ώρες αυτά τα μηχανήματα μου φαίνονται πυρηνική φυσική!!!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!
Τι κάνετε?
Λήδα εγώ πάντα τον θηλάζω πριν βγω και συνήθως δεν πεινάει στη βόλτα γιατί νανουρίζεται και τρώμε μόλις γυρίσουμε. Τελευταία παίρνω γάλα μαζί μου σε μπιμπερό σε ισοθερμικό τσαντάκι (κρύο) για παν ενδεχόμενο γιατί δεν το έχω με το δημόσιο θηλασμό...αλλά μέχρι τώρα δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει γιατί δεν λείπουμε πολλές ώρες.
Βασούλα και εμένα βήχει και φταρνίζεται εδώ και πολύ καιρό οπότε φαντάζομαι δεν είναι κρύωμα Smile
Σήμερα επιτέλους έβγαλε ήλιο και πήγαμε βολτούλα Smile

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα!!!! κοριτσια τα 20 λεπτα στον αποστειρωτη πολλα δεν ειναι? μηπως ειναι υπερβολη? πχ οι πιπιλες λενε να τις αποστειρωνεις 5 λεπτα. και το γαλα στις οδηγιες λεει να βρασεις τα σκευη 5 λεπτα. κι εγω 20 λεπτα τα αποστειρωνω με 90 μλ αλλα αναρωτιεμαι αν ειναι λογικο...

Ληδα στο σλινγκ σε τι σταση τον εβαλες? εγω ειχα δοκιμασει ορθιο με ποδια εξω αλλα δεν καθοταν και τα παρατησα...

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο αποστειρωτής μου λέει 10' και τότε σβήνει το λαμπάκι (του βάζω 100ml). Και θέλει άλλα 10' περίπου να κρυώσουν λίγο για να μπορείς να πιάσεις τα μπιμπερό...
Λήδα εγώ δεν έχω βγει ακόμα έξω με το sling γιατί νιώθω ότι θα κρυώνει ο μικρός...όταν φτιάξει λίγο ο καιρός θα το επιχειρήσω!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μπορώ να το βάλω έτσι σε ισοθερμική τσάντα και δεν παθαίνει τίποτα?Και πως το ζεσταίνεις?Αν και το βλέπω να θηλάζω έξω...Πιο εύκολο μου φαίνεται και στην τελική μόνο κανένας ηλίθιος ή ανώμαλος θα με κοίταζε περίεργα πιστεύω...
Ελίν τον έβαλα σ'αυτή τη θέση που είναι όρθιος με τα πόδια μέσα (σαν βατραχάκι τα πόδια)...Δοκίμασα και πάλι ξαπλωτό αυτή τη φορά δεν ένιωθα πως χαλαρωνει το ύφασμα όμως νόμιζα πως πιέζω το μωρό...Γκρίνιαξε και εκείνος λιγάκι σε αυτή τη στάση...Έτσι τον έβαλα: http://www.babywearing.gr/Babywearing/instructions_ringsling_tummytotummy.htm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λήδα μέχρι 4 ώρες κρατάει άνετα σε ισοθερμική τσάντα! Όποτε το γύρισα πίσω στο σπίτι ήταν ακόμα πολύ κρύο οπότε πιστεύω ότι ήταν μια χαρά! Μετά αν είσαι κάπου (καφετέρια, εστιατόριο κτλ) ζητάς ζεστό νερό και το βάζεις μέσα για να ζεσταθεί. Αν είσαι εκδρομή μπορείς να πάρεις ένα θέρμος με βραστό νερό μαζί σου και να το βάζεις στο καπάκι του για να ζεσταθεί.

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ζεστό νεράκι σωστά...Τότε θα εφοδιαστώ άμεσα με μια καλή ισοθερμική τσαντούλα!!Εχεις να προτείνει τίποτα ή όλα τα ίδια είναι?Είναι πολλές οι απορίες της νέας μάνας χαχα!!!!!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πήρα μία της avent που μου φάνηκε καλή, μικρή και σε καλή τιμή! Δεν έχει και πάρα πολλές επιλογές νομίζω...

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
΄Καλησπέρα,πήγα στο γιατρό στις 40 μέρες κ δεν μου είπε τπτ.Σαν εξόγκωμα φαίνεται ανάμεσα στον κόλπο και στον πρωκτό...Δεν ξέρω πως να το περιγράψω.... Shocked 
Πολύ τρώτε βρε κορίτσια μπράβο σας,εγώ με τν θηλασμό δεν μπορώ να υπολογίσω πόσο τρώει η μικρή...αλλά δεν την βλέπω πολύ φαγανή

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια πως περνατε σημερα βραδυ? εμεις εδω με τον μπεμπη, ο αντρας δουλεια, ψιλοπικρα δλδ...μου φαινεται θα τα παρατησω και με το θηλασμο, το μωρο ολο κλαιει κι ολο θελει να φαει ποτε δεν χορταινει... Crying or Very sad 

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin1 έγραψε:κοριτσια πως περνατε σημερα βραδυ? εμεις εδω με τον μπεμπη, ο αντρας δουλεια, ψιλοπικρα δλδ...μου φαινεται θα τα παρατησω και με το θηλασμο, το μωρο ολο κλαιει κι ολο θελει να φαει ποτε δεν χορταινει... Crying or Very sad 
Μήπως κλαίει για άλλο λόγο?
Εμείς σπίτι,τηλεόραση και νάνι...τι ωραία!

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γαλλιδα μου τελικα ενω ειχε φαει απο το στηθος, του ειχα κανει 100 μλ, μετα ξαναεκλαιγε, του εκανα αλλα 60 και ηπιε τα 40, συνεχισε να κλαιει, το πηρα αγκαλιτσα, ηρεμησε, μολις τον εβαλα για υπνο ξανα κλαμα τελικα ηρεμησε με ενα παιχνιδακι που εχει για ηχο νερο που τρεχει και την πιπιλα του και αποκοιμηθηκε...μαλλον πρεπει να παω κι εγω για υπνο τωρα...και δεν εφταναν αυτα θα εχουμε και επισκεψεις το 4ημερο της 25ης για φιλοξενια.  Mad  και στις 21 εχουμε εμβολιο. ωραια θα περασουμε...

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια σας καληνυχτιζω...παω κι εγω για υπνο αφου κοιμηθηκε και το μωρακι μου...αντε μπας και κοιμηθουμε λιγο καλυτερα σημερα...φιλακια!!!

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Ελιν μην τα παρατάς με το θηλασμό όσο μπορείς! Για να έφαγε και το συμπλήρωμα και μετά να έκλαιγε πάλι σημαίνει ότι δεν πεινούσε...κάνε λίγο υπομονή για το καλό του μπέμπη σου!
Ήλιος και σήμερα εδώ οπότε πάλι έχει βολτούλα  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11# - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11# - Σελίδα 3 215994 

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα με πολυ βροχη ! εμεις περασαμε ενα πολυ υσηχο βραδυ εχθες ! ξυπναγε καθε 4 ωρες ετρωγε 10 λεπτακια και ξανα νανι ! ρε κοριτσια μου φενεται τρωει πολυ λιγο !! 10 λεπτα μονο??? ασε που χθες ολη την ημερα κοιμοτανε και σηκωνοτανε μονο για να φαει !! ανυσηχησα λιγο με τοσο υπνο η αληθεια ειναι!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!!!
Και εμείς χτες είχαμε το πρώτο καλυτερο βραδυ έφαγε 9:30 και μετα κοιμήθηκε και ξύπνησε 5 το πρωι!!!!!ξεκουραστηκαμε πολυ μπορω να πω!!!!
Δυστυχώς εχει πολυ κρύο και δεν ειναι για βολτουλες οπότε καθόμαστε μέσα και παίζουμε με την Αναστασία!!!

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς χτες την βάλαμε στο κρεβατάκι της γιατί δεν χωράει άλλο στο πορτ μπεμπέ αλλά ξύπνησε 3 φορές στη νύχτα γιααλλαγή και τάισμα.
Εσείς που τα κοιμίζετε τα μωρά?
Εντωμεταξύ το γάλα μου μειώθηκε λόγω δουλειάς...μέχρι προχτές άνετα αντλούσα 150 το πρωί...σήμερα μόνο 50.... Sad Sad Sad Sad 

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοφακι μην απογοητευεσε ! πιες και καμια μπυριτσα Smile

εγω την εχω σε λικνο και σημερα λεω κι εγω να την βαλω στην κουνιτσα της γιατι την βλεπω ζοριζετε στο λικνο .. φοβαμαι λιγο βεβαια οτι θα χονετ;αι κατω απο τις κουβερτες γιατι στο λικνο την ειχα λιγο πιο περιορισμενη αλλα και παλι χωνοτανε απο κατω .. αληθεια τι να βαλω στην πλατη της για να στεκεται πλαγια ? να βαλω μαξιλαρακι? η ειναι επικυνδυνο λετε?

κοριτσια κοιμαται συνεχεια το παιδι μου ... να ανυσηχησω? κοιμουνται εσας τοσο πολυ? εμενα απο χθες μαμ και νανι ειναι ! συνεχεια σας λεω !!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς τον κοιμίζουμε από την πρώτη μέρα στην κούνια του. Έχουμε ένα μικρό μαξιλαράκι στην πλάτη για να μένει στο πλάι αν και τώρα πια γυρίζει πάντα ανάσκελα οπότε είναι πλέον άχρηστο νομίζω...
Βασούλα αν τρώει κανονικά (και τα 10 λεπτά μια χαρά είναι αν την ακούς να τρώει) και κατουράει κανονικά νομίζω δεν υπάρχει πρόβλημα! Περνάνε τις φάσεις τους τα μωράκια νομίζω...αν συνεχίσει έτσι και αύριο δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις το γιατρό σου για να σου φύγει το άγχος! Πάντως πιστεύω πως απλά έχεις ένα πολύ ήσυχο μωράκι Smile

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:Εμείς τον κοιμίζουμε από την πρώτη μέρα στην κούνια του. Έχουμε ένα μικρό μαξιλαράκι στην πλάτη για να μένει στο πλάι αν και τώρα πια γυρίζει πάντα ανάσκελα οπότε είναι πλέον άχρηστο νομίζω...
Βασούλα αν τρώει κανονικά (και τα 10 λεπτά μια χαρά είναι αν την ακούς να τρώει) και κατουράει κανονικά νομίζω δεν υπάρχει πρόβλημα! Περνάνε τις φάσεις τους τα μωράκια νομίζω...αν συνεχίσει έτσι και αύριο δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις το γιατρό σου για να σου φύγει το άγχος! Πάντως πιστεύω πως απλά έχεις ένα πολύ ήσυχο μωράκι Smile
Η κούνια είναι στο δωμάτιό σας?εγώ χτες της έβαλα υπνόσκο γιατί αλλιώς ξεσκεπάζεται

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι στο δωμάτιο μας. Και εμάς ξεσκεπάζεται και τον ξανασκεπάζω...ευτυχώς δεν έχει πια τόσο κρύο και δεν πολυαγχώνομαι.

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!Τι κάνουν οι μανούλες??
Εμείς τώρα τον έχουμε στο πορτ μπεμπέ αλλά βλέπω ότι έχει αρχίσει κι θέλει να τεντώνεται περισσότερο και έτσι σύντομα θα μπούμε στην κούνια που είναι στο δωμάτιο μας προς το παρόν...Του βάζω μια πετσετούλα τυλιγμένη σε ρολό που μου έδιξε η παιδίατρος για να μην γυρνάει αν και τα τελευταία βράδυα πρέπει να δίνει μάχη οπότε μάλλον θα αρχίσω να του βάζω το υπνόσακο...
Βασούλα δεν χαίρεσαι που έχεις ήσυχο νινί?!!!!Αν πεινούσε ή την ενοχλούσε κάτι σίγουρα θα έκανε σαν τρελή!!!!
Σοφία προσπάθησέ το με το θηλασμό εφόσον έχεις γάλα!!!Μπορεί να έτυχε και να έβγαλες πιο λίγο...Όσο είσαι σπίτι βάζε το μωρό στο στήθος και όταν είσαι στη δουλειά αν βρίσκεις κάπου χρόνο έχε το θήλαστρο μαζί να κάνεις αντλήσεις για να έχεις πιο πολύ παραγωγή!!!
Θα πάμε βολτίτσα Ναύπακτο εμείς σήμερα μιας και έχει καλό καιρό!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις