Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21????ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Empty ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21????ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Σαβ Μαρ 08, 2014 8:13 am

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΙΜΑΙ Η ΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 28 ΕΤΩΝ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΡΟΛΟΙ...ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΣΤΗΝ 12η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ PAPP-A.ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ.ΕΥΡΟΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ 1,2 mm..PAPP-A TΡΙΣΩΜΙΑ 13 ΚΑΙ 18 1 ΠΡΟΣ 10.000 ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21 1 ΠΡΟΣ 10.000..ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΕ Α-TEST ΣΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Α-TEST KAI MOY ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21 ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ 1 ΠΡΟΣ 131.....ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ PAPP-A ΣΤΟ Α-ΤEST???Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ..ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΕΧΟ ΨΑΞΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΤΟ Α-ΤΕST ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ PAPP-A ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ 95 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΕΝΩ ΤΟ Α-TEST 60 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ..ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ..ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΕΛΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΣΤΗΝ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21 ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ????ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΧΩ ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ????ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ Embarassed

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσι μου οντως γτ εκανες κ το α τεστ;; αν δε κανω λαθος η τρισωμια 21 ει ναι το νταουν;; αν ναι θα φαινοταν στην αυχενικη απο το ρινικο οστο αν υπαρχει η οχι..

poivre


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν είναι αξιόπιστο το Α-τεστ. Εγώ δεν θα ανησυχούσα, η αυχενική σου είναι πάρα πολύ καλή.. Σε περίπτωση που δεν μπορείς να ηρεμήσεις πάντως, υπάρχουν και άλλες καινούριες εξετάσεις πριν φτάσεις στην άμνιο. Συζήτα το με τον γιατρό.

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ Α-ΤΕΣΤ???ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΠΠ-Α ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ..ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΙ ΠΙΑ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΟΣΟ ΤΟ ΠΑΠΠ-Α ΚΑΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΨΥΛΛΟΥΣ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ?????ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ....POIVRE ΤΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΑΜΝΙΟ?ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΟ ΚΩΛΟ Α-ΤΕΣΤ (ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ) ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ......

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα.. Οπως εχω ξαναγραψει ειμαι "παθουσα".
Αυτο που εχω να σε συμβουλεψω ειναι πρωτα να σκεφτεις τι θα κανεις σε περιπτωση που το μωρο εχει τρισωμια και μετα θα αποφασισεις αν πρεπει να κανεις αμνιο.
Πληροφοριακα: Η αυχενικη μου ηταν 1,3, ρινικο ορατο, εξετασεις παπ-α πολυ καλες για τηην ηλικια μου (36 ετων ηταν 1/2650.. Θεωρειται χαμηλου κινδυνου. Δεν εκανα α τεστ.. Στον β επιπεδου ενα υποπλαστικο ρινικο οστο τα ανετρεψε ολα.. Τελικα το παιδι ειχε τρισωμια 21, το θελαμε, το χασαμε στον 8ο μηνα κυησης. Αυτα!
Ευχομαι ο,τι καλυτερο..

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΤΙΝΑ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12 ΜΗΝΩΝ. ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΑΚΟΥ ΓΙΑΤΙ : ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ Α ΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΟΚ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ.Α ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 1 ΠΡΟΣ 147!!! ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ! ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!! ΤΣΑΜΠΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟΕΞΕΤΑΣΗ!!! ΤΩΡΑ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 12 ΜΗΝΩΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ!!!!!! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
LILLYBELL ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΣΩΜΙΑ(ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ)ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ...ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..ΕΠΕΙΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΤΙΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ..ΗΣΟΥΝ Κ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΕΞΕΤΑΣΗ ΑΥΤΗΝ..Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΗΝ ΑΜΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΑΑΑΑ....ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλή σου μέρα, μην αγχώνεσαι.... το ξέρω μια κουβέντα είναι αλλά δεν πρέπει. Εγώ θέλω να σου πω πως ότι και αν αποφασίσεις να κάνεις να ξέρεις ότι υπάρχει πλέον η απλή εξέταση αίματος που αντικαθιστά την αμνιοπαρακέντηση. Δεν την λένε από μόνοι τους οι γιατροί γιατί θέλουν να παίρνουν τα 800 και βάλε της αμνιοπαρακέντησης. Πληροφορίες εδω: http://www.intergenetics.eu/home.html. Το έκανε μια πολύ καλή μου φίλη. Πάρε τηλ αν θες και ενημερώσου πρωτου πας στον γιατρό σου να είσαι προετοιμασμένη.

Καλή σου μέρα και πάλι
Αθηνά

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κανε αυτο που λεει η αθηνα...
εμενα δε μου ειπε τπτ για το α τεστ..μη προτρεχεις με την αμνιο...υπομο νη..σιγουρα ειναι λαθος το α τεστ..θα περιμενω νεα σου απο τον γιατρο

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΕΘΟΔΟ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ.ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 98- 99 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ..ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΥΨΗΛΗ Η ΧΑΜΗΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΟΙΝΩΣ..ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΥΨΗΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΕΛΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ..ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΜΟΝΟ 4 ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΑ ΤΟ (13,18,21,Χ ΚΑΙ Υ)ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ (ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ).ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΜΝΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ..ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΥΠΟΨΙΑ.ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ...ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ..ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΜΑΥΡΑ"ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΚΗ ΜΕΡΙΑ..ΑΥΤΑ..ΑΠΛΑ ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.... Smile 

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ranoula26 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΕΘΟΔΟ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ.ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 98- 99 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ..ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΥΨΗΛΗ Η ΧΑΜΗΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΟΙΝΩΣ..ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΥΨΗΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΕΛΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ..ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΜΟΝΟ 4 ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΑ ΤΟ (13,18,21,Χ ΚΑΙ Υ)ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ (ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ).ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΜΝΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ..ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΥΠΟΨΙΑ.ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ...ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ..ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΜΑΥΡΑ"ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΚΗ ΜΕΡΙΑ..ΑΥΤΑ..ΑΠΛΑ ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.... Smile 


Καλά αποτελέσματα, όλα θα πάνε καλά!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΞΕΡΩ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρανούλα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις καλά αποτελέσματα. Πιστεύω ότι η απόφαση που πήρες είναι η σωστή. Καλή επιτυχία!

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣΥΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΟ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟ...ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ..ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ..ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΤΗΛ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ..ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΛΥΤΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΒΡΑΔΥ ΑΓΩΝΙΑΣ...ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...ΤΟ ΤΙ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΑΡΑ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ...ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΑΤΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο κορίτσι μου! Βαθιές ανάσες τώρα και καλή συνέχεια!! ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21????ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ 328109

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο μπραβο! καλη συνεχεια με μια ηρεμη εγκυμοσυνη

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Διάβασα το θεμα σου κ ήθελα να σου απαντήσω αφού ολα θα βγαίναμε καλα! Ήμουν σίγουρη πως δεν θα είχε τιποτα το μωράκι σου. Αχ αυτοί οι γιατροί? Αχ! Σου εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη κ ενα γερό μωρο γρήγορα στην αγκαλιά σου!

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο για τα αποτελέσματά σου! Σου εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου στο έπακρο μέχρι να έρθει η ώρα που θα κρατήσεις το κοριτσάκι σου αγκαλιά!!

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ...ΞΥΠΝΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις