Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1πλακακια:τι προτεινετε?? Empty πλακακια:τι προτεινετε?? Πεμ Μαρ 27, 2014 7:12 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια θελω τη βοηθεια σας,ειμαστε σε φαση που ψαχνουμε πλακακια για το σπιτι και εχουμε σκαλωσει σε 2.
ενα μεγαλο μπεζ ημιγυαλιστερο με γκρι νερα,και ενα με ματ με οφη παλαιου ξυλου.
ο χωρος ειναι αρκετα μεγαλος και η κουζινα μας ενα περιεργο καφεγκρι.
θελω γνωμες οσον αφορα την καθαριοτητα,τι προτεινετε?σκεφτομαι οτι αυτο με την οψη ξυλου δε θα φαινεται καθαρο οσο και να καθαρισω αλλα με το μπεζ θα πρεπει να ειμαι παντα με μια σφουγγαριστρα στο χερι...
εσεις τι προτεινετε?

2πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Πεμ Μαρ 27, 2014 11:28 am

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απέφυγε τα σκούρα γιατί θα φαίνονται τα άλατα κι σκόνη στο άψε σβήσε. Έχει η αδερφή μου σε απόχρωση του καφέ στο μπάνιο δεν φαίνεται ποτέ καθαρό κι έχει δεινοπαθήσει...

3πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Πεμ Μαρ 27, 2014 12:03 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:Απέφυγε τα σκούρα γιατί θα φαίνονται τα άλατα κι σκόνη στο άψε σβήσε. Έχει η αδερφή μου σε απόχρωση του καφέ στο μπάνιο δεν φαίνεται ποτέ καθαρό κι έχει δεινοπαθήσει...

αυτο με τα αλατα δε μου περασε καθολου απο το μυαλο Ελενη!! εχεις απολυτο δικιο!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς κάναμε το μπάνιο καινούργιο από πατωμα μέχρι ταβάνι. Το πάτωμα σοκολατι κ λίγο πιο ανοιχτό ακόμα σε απόχρωση,ματ αλλα κ ελαφρά ανάγλυφο,μου βγήκε πολυ καλό δε γλιστράει πολύ κ δε φαίνονται ούτε τρίχες,ούτε κ μένει βρωμιά, κάνεις ενα "πανί/χέρι" και ξεμπερδευεις!
Στους τοίχους έχω κρεμ λίγο ανάγλυφο πάλι σα νερά κ επίσης δε κρατάει πολλα άλατα η στίγματα από πιτσιλιες κ καθαρίζετε εύκολα.

Στο Χωλ έχω επίσης κρεμ επίσης ανάγλυφο επίσης ματ,εκει θελει σκούπα κ σφουγγάρισμα πιο συχνά λόγω χρώματος, ΑΛΛΑ καθαρίζει και στεγνώνει πολυ εύκολα.
Να ξέρεις πάντως οτιδήποτε πλακάκι βάλεις στό πάτωμα ειναι παντα πιο σκληρό από αυτά του τοίχου κ λίγο πιο "άγριο" ίσως,για να αντέχει πιο πολύ.

Κάνετε το πάτωμα η ΚΑΙ τοίχους στη κουζίνα?

5πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Πεμ Μαρ 27, 2014 10:58 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Εμείς κάναμε το μπάνιο καινούργιο από πατωμα μέχρι ταβάνι. Το πάτωμα σοκολατι κ λίγο πιο ανοιχτό ακόμα σε απόχρωση,ματ αλλα κ ελαφρά ανάγλυφο,μου βγήκε πολυ καλό δε γλιστράει πολύ κ δε φαίνονται ούτε τρίχες,ούτε κ μένει βρωμιά, κάνεις ενα "πανί/χέρι" και ξεμπερδευεις!
Στους τοίχους έχω κρεμ λίγο ανάγλυφο πάλι σα νερά κ επίσης δε κρατάει πολλα άλατα η στίγματα από πιτσιλιες κ καθαρίζετε εύκολα.

Στο Χωλ έχω επίσης κρεμ επίσης ανάγλυφο επίσης ματ,εκει θελει σκούπα κ σφουγγάρισμα πιο συχνά λόγω χρώματος, ΑΛΛΑ καθαρίζει και στεγνώνει πολυ εύκολα.
Να ξέρεις πάντως οτιδήποτε πλακάκι βάλεις στό πάτωμα ειναι παντα πιο σκληρό από αυτά του τοίχου κ λίγο πιο "άγριο" ίσως,για να αντέχει πιο πολύ.

Κάνετε το πάτωμα η ΚΑΙ τοίχους στη κουζίνα?

Nικολετα ναι,γενικο ρεκτιφιε.αλλα μαλλον στην κουζινα λεω να κανω αλλη μαγκια και να βαλω τζαμι αντι για πλακακι..θα δειξει στο τι θα με πει στην τιμη!! Razz 

6πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Πεμ Μαρ 27, 2014 11:09 pm

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:
AngelMommy έγραψε:Εμείς κάναμε το μπάνιο καινούργιο από πατωμα μέχρι ταβάνι. Το πάτωμα σοκολατι κ λίγο πιο ανοιχτό ακόμα σε απόχρωση,ματ αλλα κ ελαφρά ανάγλυφο,μου βγήκε πολυ καλό δε γλιστράει πολύ κ δε φαίνονται ούτε τρίχες,ούτε κ μένει βρωμιά, κάνεις ενα "πανί/χέρι" και ξεμπερδευεις!
Στους τοίχους έχω κρεμ λίγο ανάγλυφο πάλι σα νερά κ επίσης δε κρατάει πολλα άλατα η στίγματα από πιτσιλιες κ καθαρίζετε εύκολα.

Στο Χωλ έχω επίσης κρεμ επίσης ανάγλυφο επίσης ματ,εκει θελει σκούπα κ σφουγγάρισμα πιο συχνά λόγω χρώματος, ΑΛΛΑ καθαρίζει και στεγνώνει πολυ εύκολα.
Να ξέρεις πάντως οτιδήποτε πλακάκι βάλεις στό πάτωμα ειναι παντα πιο σκληρό από αυτά του τοίχου κ λίγο πιο "άγριο" ίσως,για να αντέχει πιο πολύ.

Κάνετε το πάτωμα η ΚΑΙ τοίχους στη κουζίνα?

Nικολετα ναι,γενικο ρεκτιφιε.αλλα μαλλον στην κουζινα λεω να κανω αλλη μαγκια και να βαλω τζαμι αντι για πλακακι..θα δειξει στο τι θα με πει στην τιμη!! Razz 

Θα ναι ωραίο,δε το χω δει ποτέ βέβαια,αλλα γυρω από την εστία που μαγειρεύεις θέλεις κατι που κ μπορεί να λερωθει κ το τζαμί θα σου γίνει χάλια,άσε πού μπορεί να σου πάρει υδρατμους από μέσα μετά από καιρό.
Θα σου στειλω Φωτο απτό μπανιο να δεις πάτωμα.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρία

στην κουζινα και εγω εχω τζαμι και βολευει απίστευτα, καθαριζει πολύ ευκολα και δεν εχεις και τους ενοχλητικούς αρμους


τωρα για το μπανιο!

στο ένα εχω ένα σομον-πορτοκαλι ματ με νερα (σε ολο το μπανιο και στο πατωμα )και είναι πολύ πολύ βολικο, δε φαινεται τιποτα και δεν πιανει τιποτα επανω

στο άλλο εχω στο πατωμα μαυρο ματ πλακακι , μην βαλεις κατι τετοιο με τιποτα, φαινεται παντα βρωμικο και στους τοιχους διαφορα χρωματα ψιλογυαλιστερα που καθαριζουν ευκολα αλλα επειδή είναι σκουρα φαινεται η σκονη


γενικα προτιμησε ματ με νερα και ανοιχτα χρωματα γιατι θα το μετανιωσεις

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:μαρία

στην κουζινα και εγω εχω τζαμι και βολευει απίστευτα, καθαριζει πολύ ευκολα και δεν εχεις και τους ενοχλητικούς αρμους


τωρα για το μπανιο!

στο ένα εχω ένα σομον-πορτοκαλι ματ με νερα (σε ολο το μπανιο και στο πατωμα )και είναι πολύ πολύ βολικο, δε φαινεται τιποτα και δεν πιανει τιποτα επανω

στο άλλο εχω στο πατωμα μαυρο ματ πλακακι , μην  βαλεις κατι τετοιο με τιποτα, φαινεται παντα βρωμικο και στους τοιχους διαφορα χρωματα ψιλογυαλιστερα που καθαριζουν ευκολα αλλα επειδή είναι σκουρα φαινεται η σκονη


γενικα προτιμησε ματ με νερα και ανοιχτα χρωματα γιατι θα το μετανιωσεις

ευχαριστω !! μ εναν πονο!!!! ποσο περιπου σε βγηκε για την κουζινα το τζαμι?δεν ξερω πραγματικα καθολου τι παιζει με τιμες.
το μπανιο το εχω ΕΤΟΙΜΟ εβαλα ενα μωβακι που φαινονται ΟΛΑ και το χω μετανιωσει,αλλα ειναι ομορφο γαμωτο...
το υπολοιπο σπιτι κανουμε τωρα...

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε θυμαμαι καθολου, όταν γυρισει ο αντρα μουθα τον ρωτησω και θα σου στειλω,, δεν είναι ακριβως τζαμι είναι plexiglass νομιζω, θα αλλαξεις και ντουλάπια?


υ.γ.!με το καλο το μπεμπακι σου, περασε πολύ γρηγορα ο καιρος πλακακια:τι προτεινετε?? 534787 πλακακια:τι προτεινετε?? 534787 

10πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Παρ Μαρ 28, 2014 2:40 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:δε θυμαμαι καθολου, όταν γυρισει ο αντρα μουθα τον ρωτησω και θα σου στειλω,, δεν είναι ακριβως τζαμι είναι plexiglass νομιζω, θα αλλαξεις και ντουλάπια?


υ.γ.!με το καλο το μπεμπακι σου, περασε πολύ γρηγορα ο καιρος πλακακια:τι προτεινετε?? 534787 πλακακια:τι προτεινετε?? 534787 

περασε γρηγορα ναι!!!θα εχεις το θαυματακι σου σε λιγο αγκαλιτσα!!! πλακακια:τι προτεινετε?? 215994 πλακακια:τι προτεινετε?? 215994 πλακακια:τι προτεινετε?? 215994 πλακακια:τι προτεινετε?? 215994 

αλλαζουμε υδραυλικα,πλακακια πατωμα,κουζινα,επιπλα,βαφουμε κ ολα αυτα ΘΕΛΩ να ειναι ετοιμα μεχρι το πασχα πλακακια:τι προτεινετε?? 534787  ελπιζω να τα καταφερουμε!!! παμε καλα μεχρι στιγμης παντως!!!

11πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Παρ Μαρ 28, 2014 2:56 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα είναι αρκει να πετυχετε καλο συνεργειο, και να ειστε συνεχεια από επανω να επιβλέπετε

12πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Παρ Μαρ 28, 2014 2:59 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:θα είναι αρκει να πετυχετε καλο συνεργειο, και να ειστε συνεχεια από επανω να επιβλέπετε

εβαλα τον πατερα μου να κανει τον κακο στης υποθεσης!!! Razz Razz Razz Razz 

13πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Παρ Μαρ 28, 2014 3:04 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρειαζεται πραγματικα ένας αντρας από επανω τους γιατι μπορει να κανουν ο,τι θελουν

πολύ ωραια αλλαγη παντως πριν τον ερχομο της μπεμπουλας σου, θα σε κραταει και απασχολημενη για να μην σε τρελανουν οι ορμονες

14πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Παρ Μαρ 28, 2014 4:31 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:χρειαζεται πραγματικα ένας αντρας από επανω τους γιατι μπορει να κανουν ο,τι θελουν

πολύ ωραια αλλαγη παντως πριν τον ερχομο της μπεμπουλας σου, θα σε κραταει και απασχολημενη για να μην σε τρελανουν οι ορμονες

ειναι κατι που επρεπε να γινει τωρα αναγκαστικα,γιατι αμα βγει το μωρο κ μετα δε θα χουμε γκρεμισματα κ σκονες μεσα στο σπιτι!!!
ααα ναι τωρα απασχολουμαι αλλα τωρα αγχωνομαι για το αν θα προλαβω ολα κ αν θα μπορεσω να ταιριαξω τα γουστα μου με τα λεφτα μου Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

15πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Παρ Μαρ 28, 2014 8:04 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε καταλαβαινω γιατι το ματι παντα πεφτει στο ακριβο αλλα μην ανησυχεις θα βρεις πολύ ωραια οικονομικα πραγματα , αρκει να εχεις καλη διαθεση,

16πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Κυρ Μαρ 30, 2014 3:20 pm

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με το καλο το μωρακι σου και η ανακαινηση. Εγω ειχα λυσσαξει για γυαλιστερο πλακακι καο το εβαλα και σε μπεζ ανοιχτο. Δεν το προτεινω ουτε στον εχθρο μου! Και τριχα να σου πεσει φαινεται και φυσικα ουτε μια σταγονα νερο γιατι γινεται  σταμπα...  Sad 

17πλακακια:τι προτεινετε?? Empty Απ: πλακακια:τι προτεινετε?? Τρι Απρ 01, 2014 1:41 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! μαλλον κατεληξα αλλα δεν εκλεισα ακομα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις