Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Επειδή πραγματικά κοντεύω να τρελαθώ σας παρακαλώ να με βοηθήσετε και να μου δώσετε μια ρεαλιστική αντικειμενική απάντηση (χωρίς καμία δόση αισιοδοξίας please)!!!!!!!!!
στα τρελά και παράλογα που βιώνω!
6/12/2013 αποξεση
10/1/2014 αδιαθετησα
8/2/2014 αδιαθέτησα και ξεκίνησα προσπάθειες
8/3/2014 αδιαθέτησα και ήρθα (λόγω τροχαίου) σε επαφή ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ 22/3 ΚΑΙ 26/3 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ
5/4/2014 κανω τεστ: ΑΡΝΗΤΙΚΟ
12/4/2014 κανω τεστ: ΑΡΝΗΤΙΚΟ
15/4/2014 επίσκεψη στο γιατρό και δεν βλέπει στην μήτρα και το ενδομήτριο απολύτως τίποτα,βλέπει μόνο μια μικρή κύστη στην ωοθήκη και μου είπε ότι θα απορροφηθεί με τον καιρό και θα αδιαθετήσω
22/4 κάνω 3 τέστ: αρνητικά με πολύ αχνή γραμμή
23/4 κάνω χοριακή:60
25/4 κάνω χοριακή: 167
27/4 κάνω χοριακή: 410!!!!!!!

Πόσο παράλογα είναι όλα αυτά; Τι να κάνω;;; Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κάνω άλλη μια επέμβαση.Επειδή καταλαβαίνω πως με 20μέρες καθυστέρηση και 410 χοριακή (παρ΄ότι διπλασιάζεται) μάλλον πάμε πάλι για παλίνδρομο θέλω να κάνω κάτι να το σταματήσω από νωρίς αλλά με τον γιατρό δεν βγάζω άκρη ! όλο "ανησυχείς" και "όλα είναι πιθανά" και "δεν έγινε και τίποτα" και"θα πάνε όλα καλά" μου λέει!!!! Δεν με καλύπτουν όλα αυτά! θέλω σοβαρές απαντήσεις και εξηγήσεις!

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Please!!!! Δώστε καμιά ιδέα τι να κάνω....

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσι μου καλησπερα..δε ξερω για να σου απαντησω σχετικα με αυτο που ρωτας αλλα θα ηθελα να σου πω πως σου ευχομαι να μην παλλινδρομησει κ να πανε ολα καλα..!!να εχεις το μωρακι σου σε μερικους μηνες..!!στο ευχομαι ολοψυχα κοπελα μου..οσο για το γιατρο σου,γιατι δε επισκεφτεσαι καποιον αλλο για δευτερη γνωμη.!!εφοσον δε σε καλυπτει παντα..θα περιμενω νεα..

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ' ευχαριστώ για τον χρόνο σου! δυστυχώς έχω ήδη πειστεί (κρατώντας μια ελάχιστη ελπίδα για θαύμα) ότι πάμε για άλλη μια φορά για παλλίνδρομη.Είναι τραγικό να το βιώνεις και να είναι μέσα σου και να περιμένεις να το πάρουν!@ είναι ότι χειρότερο! Τι να πώ!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσι μου μη απελπιζεσαι..μπορει οπως λες κρατα αυτη τη ελαχιστη ελπιδα για το ενα θαυμα κ μη τη χαλας..να σκεφτεσαι θετικα..να πας κ σε αλλο γιατρο σε συμβουλευω..

Δε υπαρχουν κατι χαπια που δινονται σε αυτη τη περιπτωση για να μη παλλινδρομη??δε ξερω σιγουρα αλλα καπου το εχω διαβασει..

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γιατι δεν πας σε αλλο γιατρο?και πως εισαι σιγουρη οτι θα ειναι παλλινδρομη??γιατι δεν εισαι θετικη κοριτσι ?????ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πήγα και σε άλλο γιατρό. Ακριβώς τα ίδια μου είπε. Ότι είναι περίεργο που έχω συλλάβει αλλά να περιμένουμε την εξέλιξη των χοριακών. Σήμερα θα πάω για νέα εξέταση. Εάν έχει διπλασιαστεί σημαίνει ότι προχωράμε κανονικά. Το θέλω πολύ αυτό το μωρό, αλλά φοβάμαι μήν έχουμε πάλι τα ίδια. Εάν η χοριακή διπλασιαστεί κανονικά την Τρίτη θα έχω περίπου 10.000. Να πάω τότε για τον πρώτο μου υπέρηχο. Ξέρω ότι - εάν φυσικά όλα προχωράνε κανονικά- φαίνεται ο σάκος με αυτή την χοριακή αλλά καρδιά θα ακούσω; Εσείς σε ποιά χοριακή ακούσατε;

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσι μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις συντομα το μωρακι σου αγκαλιτσα!! να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα!!
εγω πηγα δεκα μερες μετα που εκανα το τεστ και δεν ειδε κατο γιατρος μου στο μηνα φανηκε!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΡΕΓΓΙΝΑ ??????

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια, δεν άντεξα μέχρι την Τρίτη και πήγα σήμερα το πρωί στον Γιατρό. Η χοριακή που έκανα χθες ήταν 4009. Ο γιατρός είδε σάκο αλλά μου είπε ότι είναι πολύ μικρός (1,11 χιλιοστά) και ότι επειδή δεν συμβαδίζει καθόλου με την τελευταία περίοδο θα θεωρουμε ως τελευταία περίοδο την 28η/3. Μου είπε ότι φαίνομαι για 5 εδομάδων +1 μέρα αλλά με βάση την τελευταία περίοδο είμαι 8.
Μου είπε να ξαναπάω σε 2 εβδομάδες. Μου είπε ότι κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και θα αποφασίσει ο Θεός τι θα γίνει!!!!
Μου είπε ότι είναι αισιόδοξος!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσι μου ευχομαι να πανε ολα καλα..και αυτος ο σακος να μεγαλωσει κ σε 9 μηνες να κρατας το μωρο σου στη αγκαλια σου.να μη στεναχωριεσαι.πρεπει να εισαι αισιοδοξη γτ η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο..

θα περιμενουμε νεα...

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια, ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε. Ξαναπήγα (χωρίς να μου το έχει πει ο γιατρός) και έκανα σήμερα χοριακή. Διπλασιάστηκε. Μικρότερος αριθμός αύξησης από τις προηγούμενες φορές, αλλά διπλασιάστηκε. Δεν ξέρω εάν είμαι τρελή (πολύ πιθανόν) και δεν ξέρω εάν όλες γινόμαστε τρελές με αυτή την κατάσταση, αλλά αναρωτιέμαι συνέχεια μέσα μου ένα γιατι??? Γιατί αφού συλλαμβάνω εύκολα δεν μπορώ να τα καταφέρω και να προχωρήσει η εγκυμοσύνη. Τι φταίει άραγε; Πάντως, μόνο ένα θαύμα πιστεύω ότι θα τα αλλάξει τα πράγματα. Δεν νομίζω να προχωρήσει η εγκυμοσύνη με τόσο μικρό σάκο που είχε χθες. Μάλλον πάλι τα ίδια θα γίνουν. Αυτό που με τρελλαίνει περισσότερο από όλα είναι η απόξεση. Η χειρότερη εμπειρία ever!!!!!!!!!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσι μου αφου διπλασιαστηκε πως ειπες..γιατι να απογοητευεσαι..μπορει να παει καλα..να μεγαλωσει ο σακος..ποτε θα ξανα πας στ γιατρο?

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονη ρεγγινα μου, δεν θελω να σκεφτεσαι ετσι.
Αυτη η ζωουλα που μεγαλωνει μεσα σου μονο απο σενα παιρνει δυναμεις.
Να εισαι δυνατη για να βοηθησεις κι αυτο να δωσει τη μαχη του.
Σου ευχομαι το καλυτερο κοριτσακι μου.
Κοιτα να δεις που σε λιγο καιρο θα τα σκεφτεσαι ολα αυτα και θα γελας.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
με το καλο ρεγγινα θελω να γελας και να εισαι δυνατη.και ολα καλα θα πανε πρεπει να φανεις θυρειο .θα περιμενω καλα νεα σου φιλακια ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!! 417472 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρεγγινα εγω απο την μερια μου εχω να σου δωσω μια μεγαλη, τεραστια ευχη απο δω μεχρι τον Θεο και μια προσευχη. Σου ευχομαι απο την καρδια μου να σου πανε ολα μα ολα καλα. Ξερω πως ειναι δυσκολο με οτι εχεις περασει αλλα προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα. Ολες μας εδω μεσα δινουμε αυτην την μαχη μεσα μας. Αλλες περισσοτερο αλλες λιγοτερο αναλογα το τι ακριβως βιωνει η καθε μια. Αυτα τα σκαμπανεβασματα του να πεφτεις και να παλευεις να σηκωθεις και να μεινεις ορθια. Εχω περασει αρκετα δυσκολα τελευταια σε δουλεια δικη μου σε δουλεια του αντρα μου και κυριως με φαρμακα με διαρροιες επι εναμιση μηνα και τρελες αιμορραγιες στην περιοδο οι οποιες συνεχιζονται ηπιοτερες βεβαια ακομη και τωρα. Και να σου πω την αληθεια ψιλοκλαψουριζα και ειχα πεσει ψυχολογικα νομιζοντας πως ολα τα κακα σε μενα τυχαινουν. Πριν μια ωρα με πηρε τηλεφωνο μια φιλη μου. Ειχε τρελαθει γιατι εμαθε για δυο παιδια για καρκινο εξω και μακρια. Ο ενας 30 ετων και η κοπελα 23. Μαλιστα η κοπελα ειναι μοναχοκορη και ο πατερας της πνιγηκε ναυτικος οταν ηταν ακομη εγγυος η μητερα της σαυτην. Μου κοπηκε η μιλια και η μαγκια επισης.
Οσο δυσκολο και να σου ειναι βαλε ολη σου την θετικη ενεργεια ολη σου την πιστη πως ολα θα πανε καλα και το μωρακι σου θα ειναι γερο και δυνατο.  Very Happy 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρεγγινα μου ελπίζω αυτή ξ φορά να ειναι διαφορετική απο τις άλλες καη να έχεις σε μερικούς μήνες το θαύματακι σου στην αγκαλιά σου ο θεός ειναι μεγάλος !!!

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια, ξαναέκανα χοριακή απλά για να σιγουρευτώ για το άσχημο αποτέλεσμα και να προχωρήσω ... με όσο κουράγιο μου έμεινε μετά απο΄2 αποτυχίες σε 6 μήνες!
Χοριακή την Κυριακή ώρα 11:00 ήταν 7956
Σήμερα (Τρίτη) ώρα 12:30 12964.

Επιβεβαιώστε μου κι εσύ που έχετε εμπειρία ότι όλα τελείωσαν! έχω ανάγκη να το ακούσω για να πάψω να ελπίζω. Η ελπίδά που γίνεται απογοήτευση είναι ότι χειρότερο.
Ευχαριστώ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ??ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Ρεγγίνα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΧΙ, ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ; Τα αυτονόητα; μείωση χοριακής = παλίνδρομη!!!!!!!!! ειδικά σε εμένα που δεν ακούσαμε καρδιά αλλά είδαμε μόνο σάκο!!!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ 2 ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΚΥΗΣΕΙΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΛΑ!ΕΜΕΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ!ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις