Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 5:46 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!

2ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:09 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπεραα. Τι μου θυμισες τωρα κ γελαω...ακου..οταν ειχα πρωτο γραψτει στο φορουμ αν δε κανω λαθος ειχε ειπωθει κατι παρομοιο στο οποιο ελεγε η κοπελα..μιλαμε ειχα λιωσει στα γελια..ελεγε λοιπον πως αυτην ηθελε μωρο κ ο συντροφος.αντρας δε θυμαμαι δεν ηθελε.παντα εκαναν με προφυλαξη..ετσι αυτην την μερα της οωρηξιας οταν τελειωσε η πραξη λεει στον αντρα.συντροφο της.δωσε σε μενα να πεταξω το προφυλακτικο.παει στο μπανιο κ με μια συριγγα τραβαει οτι ειχε το προφυλακτικο μεσα κ το βαζει στον κολπο της.κ ισχυριζοταν οτι εμεινε εγγυος....δεν ειναι για γελια???
Να πω τελος οτι το ειχα διαβασει το 2012 αν δεν κανω λαθος που ημουν με αλλο ψευδωνυμο

3ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:19 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
larisaia έγραψε:Καλησπεραα. Τι μου θυμισες τωρα κ γελαω...ακου..οταν ειχα πρωτο γραψτει στο φορουμ αν δε κανω λαθος ειχε ειπωθει κατι παρομοιο στο οποιο ελεγε η κοπελα..μιλαμε ειχα λιωσει στα γελια..ελεγε λοιπον πως αυτην ηθελε μωρο κ ο συντροφος.αντρας δε θυμαμαι δεν ηθελε.παντα εκαναν με προφυλαξη..ετσι αυτην την μερα της οωρηξιας οταν τελειωσε η πραξη λεει στον αντρα.συντροφο της.δωσε σε μενα να πεταξω το προφυλακτικο.παει στο μπανιο κ με μια συριγγα τραβαει οτι ειχε το προφυλακτικο μεσα κ το βαζει στον κολπο της.κ ισχυριζοταν οτι εμεινε εγγυος....δεν ειναι για γελια???
Να πω τελος οτι το ειχα διαβασει το 2012 αν δεν κανω λαθος που ημουν με αλλο ψευδωνυμο
Σίγουρα δεν ήμουν εγώ, και ναι είναι κάπως για γέλια, αλλά δεν φανταζόμουν κάποιον τέτοιο τρόπο... Δεν υπάρχει όμως τρόπος να μην το καταλάβει;; Δε μιλάω να παίρνουμε προφυλάξεις βεβαίως βεβαίως!!! Εεεε και δε γίνεται να μην μπορούμε να σκαρφιστούμε κάτι, τι στο καλό γυναίκες είμαστε... Που πήγε το δαιμόνιο μυαλό μας;; Χαχχα

4ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:28 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marianna50 έγραψε:Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!

να κανεις εκπληξη ενα ΠΑΙΔΙ?!!κοπελα μου δεν ειναι παιχνιδι ενα παιδι...αν θελεις να του κανεις εκπληξη μπορειτε να πατε σ/κ ενα ταξιδι...
να μεινεις εγκυος χωρις να το καταλαβει? συζητηστε το αν θελετε κ αν αποφασισετε καντε προσπαθειες.

5ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:35 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!

να κανεις εκπληξη ενα ΠΑΙΔΙ?!!κοπελα μου δεν ειναι παιχνιδι ενα παιδι...αν θελεις να του κανεις εκπληξη μπορειτε να πατε σ/κ ενα ταξιδι...
να μεινεις εγκυος χωρις να το καταλαβει? συζητηστε το αν θελετε κ αν αποφασισετε καντε προσπαθειες.
Αφού εξήγησα ότι το συζητήσαμε και θέλουμε και οι 2!! Δεν είπα ότι δεν θέλει κάποιος και θα γίνει μόνο επειδή το θέλω εγώ... Αυτό προφανώς και δεν είναι ωραίο και σωστό.. Επομένως, δεν καταλαβαίνω το συλλογισμό σου και γιατί τσαντίζεσαι;; Που είναι το κακό όταν ξέρεις ότι το θέλουν και οι 2?? Και νομίζω ότι μιλάμε καλοπροαίρετα εδώ μέσα, αν διαφωνείς με κάτι μπορείς να το πεις όμορφα και με επιχειρήματα και να συζητηθεί!!

6ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:40 am

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι φυσικά και μπορείς να του κάνεις έκπληξη!!! απλά θα πρέπει το παιδί να το κάνεις με άλλον!!!

τρολολολολοοοοοολλλλ

7ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:43 am

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι άλλο θα ακούσουμε εδω μέσα κ ακόμα δεν πλάκωσαν οι ζεστες.

8ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:46 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:Ναι φυσικά και μπορείς να του κάνεις έκπληξη!!! απλά θα πρέπει το παιδί να το κάνεις με άλλον!!!

τρολολολολοοοοοολλλλ
Τώρα δε ξέρω και εσύ με τι ύφος το λες, και όντως κάνεις πλάκα ή ειρωνεύεσαι αλλά απ' ότι κατάλαβα παρεξηγήθηκα και σίγουρα δεν καταλάβατε πως το είπα!! Συγνώμη, αν σας πρόσβαλλα με κάποιο τρόπο, δεν ήθελα να κάνω κάτι τέτοιο! Και σίγουρα τα παιδιά δεν είναι παιχνίδια! Ας μη δώσουμε άλλες διαστάσεις στο θέμα, διότι πραγματικά δεν εννοούσα πως όλο αυτό είναι ένα παιχνίδι αλλά και σίγουρα δε μπορώ να εξηγήσω πως ακριβώς το έχω στο μυαλό μου!! Ίσως, με πολύ απλά λόγια η χαρά είναι μεγάλη όταν δεν το περιμένεις! Κάπως έτσι το φανταζόμουν! Και πάλι συγνώμη!

9ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:50 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marianna50 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!

να κανεις εκπληξη ενα ΠΑΙΔΙ?!!κοπελα μου δεν ειναι παιχνιδι ενα παιδι...αν θελεις να του κανεις εκπληξη μπορειτε να πατε σ/κ ενα ταξιδι...
να μεινεις εγκυος χωρις να το καταλαβει? συζητηστε το αν θελετε κ αν αποφασισετε καντε προσπαθειες.
Αφού εξήγησα ότι το συζητήσαμε και θέλουμε και οι 2!! Δεν είπα ότι δεν θέλει κάποιος και θα γίνει μόνο επειδή το θέλω εγώ... Αυτό προφανώς και δεν είναι ωραίο και σωστό.. Επομένως, δεν καταλαβαίνω το συλλογισμό σου και γιατί τσαντίζεσαι;; Που είναι το κακό όταν ξέρεις ότι το θέλουν και οι 2?? Και νομίζω ότι μιλάμε καλοπροαίρετα εδώ μέσα, αν διαφωνείς με κάτι μπορείς να το πεις όμορφα και με επιχειρήματα και να συζητηθεί!!

σ αλλο σου θεμα εγραψες οτι δεν ξερεις τι θελεις ομως,γ αυτο σου λεω οτι ενα παιδι δεν ειναι παιχνιδι...εχεις ευθυνη....πιστεψε με μιλαω πολυ καλοπροαιρετα.
ο φιλος σου μπορει να κανει αυτο που γουσταρει την ωρα της επαφης,αλλα απο τη στιγμη που εσυ λες "εεε αν ερθει,θα μεγαλωσουμε μαζι"(σ αλλο σου θεμα),τι θελεις να σου πω?δεν παιρνουμε ελαφρα τη καρδια ΜΙΑ ΖΩΗ!!

10ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 6:53 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna ισωσ τα κοριτσια που απαντησαν να μην ειχαν διαβασει την κουβεντα που ειχαμε κανει στο αλλο θεμα κ γι αυτο να το παρεξηγησαν το παιδι εκπληξη..!εγω καταλαβα πωσ το λεσ επειδη συνομιλυσαμε πριν ανοιξεισ αυτο το θεμα..ομωσ και παλι η γνωμη μου ειναι οτι ενα μωρο μπορει να ερθει απ την μια στιγμη στην αλλη η να αργησει και παρα πολυ..οποτε βαλε μπρος αφου το θελετε κ ασ μην ειναι εκπληξη..αρκει να ερθει..και παλι με το καλο!!!

11ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 7:00 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!

να κανεις εκπληξη ενα ΠΑΙΔΙ?!!κοπελα μου δεν ειναι παιχνιδι ενα παιδι...αν θελεις να του κανεις εκπληξη μπορειτε να πατε σ/κ ενα ταξιδι...
να μεινεις εγκυος χωρις να το καταλαβει? συζητηστε το αν θελετε κ αν αποφασισετε καντε προσπαθειες.
Αφού εξήγησα ότι το συζητήσαμε και θέλουμε και οι 2!! Δεν είπα ότι δεν θέλει κάποιος και θα γίνει μόνο επειδή το θέλω εγώ... Αυτό προφανώς και δεν είναι ωραίο και σωστό.. Επομένως, δεν καταλαβαίνω το συλλογισμό σου και γιατί τσαντίζεσαι;; Που είναι το κακό όταν ξέρεις ότι το θέλουν και οι 2?? Και νομίζω ότι μιλάμε καλοπροαίρετα εδώ μέσα, αν διαφωνείς με κάτι μπορείς να το πεις όμορφα και με επιχειρήματα και να συζητηθεί!!

σ αλλο σου θεμα εγραψες οτι δεν ξερεις τι θελεις ομως,γ αυτο σου λεω οτι ενα παιδι δεν ειναι παιχνιδι...εχεις ευθυνη....πιστεψε με μιλαω πολυ καλοπροαιρετα.
ο φιλος σου μπορει να κανει αυτο που γουσταρει την ωρα της επαφης,αλλα απο τη στιγμη που εσυ λες "εεε αν ερθει,θα μεγαλωσουμε μαζι"(σ αλλο σου θεμα),τι θελεις να σου πω?δεν παιρνουμε ελαφρα τη καρδια ΜΙΑ ΖΩΗ!!
1ον, εξήγησα και πάλι, ότι πίστευα πως ο συντροφός μου δεν ήθελε.. Και ναι χθες μου είπε πως θέλει και πως το προσπαθεί!! Που είναι το κακό;; Όσο για το θα μεγαλώσουμε μαζί, ναι σε αυτό είμαι πολύ ξεκάθαρη.. Δεν ήταν ειρωνικό καθόλου, όντως θα μεγαλώσουμε μαζί, γιατί για μένα το παιδί μου πάνω απ'όλα θα είναι φιλαράκι μου, με αυτή την έννοια το είπα, συγνώμη αν παρεξηγήθηκα και σε αυτό! Και όντως ίσως θα έπρεπε να εξηγήσω την κατάσταση κάπως καλύτερα γιατί φάνηκα σαν να λέω μία έτσι και μία αλλιώς!! Αλλά αλήθεια δε συμβαίνει κάτι τέτοιο!! Απλά όπως προείπα νόμιζα ότι ο συντροφός μου δεν θέλει και γι'αυτό όλο το άγχος, απ'την στιγμή που εγώ θέλω και μαθαίνω ότι θέλει κι αυτός, είναι κακό;;; Και τέλος πάντων, αν όντως είναι επιπόλαιη η σκέψη μου, ως πιο έμπειρες μπορείτε με ωραίο τρόπο να το εξηγήσετε και όχι με ειρωνικά σχόλια του τύπου έπιασαν οι ζέστες.. Ευχαριστώ και πάλι! Και ξανά συγνώμη!

12ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 7:01 am

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!
Απλά μην αντιδράς όταν συμβαίνουν αυτά τα "ατυχήματα".....ούτε πλύσιμο ουτε χαπι της επόμενης.. και όπου να ναι θα του την κάνεις την έκπληξη.

13ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 7:03 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
JELLYFISH έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Γειάααα και πάλι... Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απ'την αρχή.. Αρχικά, με το σύντροφό μου έχουμε πει πολλές φορές ότι θα θέλαμε ένα παιδάκι αλλά πάντα διστάζουμε λόγω εποχών και δυσκολιών.. Ειδικά εκείνος ήταν κάθετος, όχι ακόμα και όχι ακόμα και 5 χρόνια τώρα όλο προσέχει σαν τρελός όταν έχουμε επαφή, το τελευταίο διάστημα εντελώς ξαφνικά έχει αρχίσει και όλο ατυχήματα έχει στις επαφές μας! Εγώ σαν παλαβή συνεχώς φώναζα ότι δεν προσέχει διότι θεωρούσα ότι δεν θέλει, και τελικά χθες παραδέχθηκε ότι θέλει και δεν ήταν και τόσο κατά λάθος όλα αυτά!! Που κολλάω όμως;;; Θέλω να το κάνω έκπληξη, να μην το ξέρει δηλαδή και να του σκάσει απρόοπτα!! Γίνεται κάτι τέτοιο;; Πως μπορώ να μείνω έγκυος χωρίς να το καταλάβει;;; Είμαι τρελή το ξέρω.. Χαχαχ!!
Απλά μην αντιδράς όταν συμβαίνουν αυτά τα "ατυχήματα".....ούτε πλύσιμο ουτε χαπι της επόμενης.. και όπου να ναι θα του την κάνεις την έκπληξη.
Καλά χάπι της επόμενης ούτε για πλάκα!! Και δεν το συνιστώ σε καμία κοπέλα.. Μου έχει πει ο γιατρός ότι δεν είναι και ότι πιο φιλικό κυκλοφορεί...

14ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 7:08 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikimam έγραψε:marianna ισωσ τα κοριτσια που απαντησαν να μην ειχαν διαβασει την κουβεντα που ειχαμε κανει στο αλλο θεμα κ γι αυτο να το παρεξηγησαν το παιδι εκπληξη..!εγω καταλαβα πωσ το λεσ επειδη συνομιλυσαμε πριν ανοιξεισ αυτο το θεμα..ομωσ και παλι η γνωμη μου ειναι οτι ενα μωρο μπορει να ερθει απ την μια στιγμη στην αλλη η να αργησει και παρα πολυ..οποτε βαλε μπρος αφου το θελετε κ ασ μην ειναι εκπληξη..αρκει να ερθει..και παλι με το καλο!!!
Σε ευχαριστώ κοπέλα μου, και εύχομαι λίαν συντόμως να έχω καινούριο θέμα με χαρμόσυνα νέα, έκπληξη ξε-έκπληξη!!

15ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 7:48 am

mikrimama

mikrimama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κ απο μενα .....Δεν ξερω αν η δικη μου ιστορια μπορει να θεωρηθει σαν παιδι εκπληξη....Εμενα ο αντρας μου ηταν ο πρωτος μου κ ειχα ακουσει ειχα διαβασει χιλια δυο οτ μετα την πρωτη φορα αλλαζει ο κυκλος σου (γιατι εγω ειχα παντα σταθερο κυκλο 27-28 μερες παντα) οτι καθυστερει γενικα κ ετσι κ εγω περιμενα λογω ηλικιας παρα πολυ....
Που να φανταστω εφοσον ειμασταν σιγουροι οτι δεν εχει γινει καποιο "λαθος" οτι 4 μηνες μετα δεν ειναι απλα καθυστερηση.... Ναι!! 4 μηνες περιμενα.... η ηλικια ξανα λεω  Razz Ωσπου πηρε χαμπαρι η μανα μου οτι κατι δεν παει καλα κ πηγαμε στο γιατρο.... κ εκει εμαθα οτι οχι απλα ημουν εγκυος αλλα σε 5-6 μερες εκλεινα τον 4ο μηνα.... αυτο νομιζω πως πραγματικα ηταν εκπληξη για ολους!!! οχι μονο για μενα κ τον αντρα μου χαχαχα το περιεργο ηταν οτι εκτος απο την καθυστερηση δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα κ αυτο με ρωτησε κ ο γιατρος μετα ....ενταξει τωρα τι να πω σε τετοια ηλικια κ ξεροντας οτι δεν εχει γινει καποιο λαθος που να παει το μυαλο μου...... ?  Razz Razz συγνωμη αν σας ζαλησα απλα μιας κ το θεμα ειναι για παιδι εκπλξη ειπα να το αναφερω.... αυτα...Ευχομαι κοπελα μου να τα καταφερετε κ να μεινεις συντομα εγγυουλα!!

16ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 8:17 am

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mikrimama έγραψε:Καλησπερα κ απο μενα .....Δεν ξερω αν η δικη μου ιστορια μπορει να θεωρηθει σαν παιδι εκπληξη....Εμενα ο αντρας μου ηταν ο πρωτος μου κ ειχα ακουσει ειχα διαβασει χιλια δυο οτ μετα την πρωτη φορα αλλαζει ο κυκλος σου (γιατι εγω ειχα παντα σταθερο κυκλο 27-28 μερες παντα) οτι καθυστερει γενικα κ ετσι κ εγω περιμενα λογω ηλικιας παρα πολυ....
Που να φανταστω εφοσον ειμασταν σιγουροι οτι δεν εχει γινει καποιο "λαθος" οτι 4 μηνες μετα δεν ειναι απλα καθυστερηση.... Ναι!! 4 μηνες περιμενα.... η ηλικια ξανα λεω  Razz Ωσπου πηρε χαμπαρι η μανα μου οτι κατι δεν παει καλα κ πηγαμε στο γιατρο.... κ εκει εμαθα οτι οχι απλα ημουν εγκυος αλλα σε 5-6 μερες εκλεινα τον 4ο μηνα.... αυτο νομιζω πως πραγματικα ηταν εκπληξη για ολους!!! οχι μονο για μενα κ τον αντρα μου χαχαχα το περιεργο ηταν οτι εκτος απο την καθυστερηση δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα κ αυτο με ρωτησε κ ο γιατρος μετα ....ενταξει τωρα τι να πω σε τετοια ηλικια κ ξεροντας οτι δεν εχει γινει καποιο λαθος που να παει το μυαλο μου...... ?  Razz Razz συγνωμη αν σας ζαλησα απλα μιας κ το θεμα ειναι για παιδι εκπλξη ειπα να το αναφερω.... αυτα...Ευχομαι κοπελα μου να τα καταφερετε κ να μεινεις συντομα εγγυουλα!!
Αυτό ήταν παιδί θαύμα, όχι έκπληξη... Χαχαχαχ... Αλλά τελικά δεν κατάλαβα, πώς έμεινες έγκυος αφού όλα είχαν γίνει σωστά;;;

17ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 8:37 am

mikrimama

mikrimama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχαχα αστα να πανε θα σας πω να γελασετε!!Μια μερα εγινε την πρωτη φορα με προφυλαξη κανονικα μετα απο κανα 10 λεπτο ομως εγινε δευτερη φορα χωρις.... κ ξερετε καμια φορα μενουν υγρα εγω ομως δεν το ηξερα οτι μπορεις να πιασεις κ απο τα υγρα αλλα τελικα το εμαθα σας το λεω να το ξερετε σε περιπτωση που καποια δεν το ξερει χαχαχα
Η περιπτωση μου ειναι πραγματικα για γελια!!!  ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? 328109 ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? 328109 

18ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Τετ Ιουν 04, 2014 12:45 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε εσυ μικρη μαμα με εκανες κ γελασα.4ων μηνων κ δε το καταλαβες??? Ειναι δυνατον?? Στο νετ να διαβαζες κατι θα καταλαβαινες..4μηνες χωρις περιοδο δε σε εβαλαν σε σκεψη??

19ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 12:08 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι καιρός νομίζω να αποκαλύψω το μεγάλο μου μυστικό........................

20ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 12:16 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gallida έγραψε:Είναι καιρός νομίζω να αποκαλύψω το μεγάλο μου μυστικό........................

 cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops 

21ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 12:22 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεινα έγκυος με τον κρίνο!!!

22ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 12:26 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααααααααααα!!

πες μ please σε πιο λιβαδι τον μυρισες γτ μενω κ εγω θεσσαλονικη μην τη πατησω κ εγω...................................

23ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 12:27 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gallida έγραψε:Εμεινα έγκυος με τον κρίνο!!!
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

24ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 1:04 am

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gallida έγραψε:Εμεινα έγκυος με τον κρίνο!!!

 Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? 50580 ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? 50580 

25ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Empty Απ: ΠΑΙΔΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ??? Πεμ Ιουν 05, 2014 1:15 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gallida έγραψε:Εμεινα έγκυος με τον κρίνο!!!
ουαουουου!!αυτο κι αν ειναι έκπληξη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις