Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1μωρο και αεροπλανο Empty μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 2:17 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας μανουλες!εχω διαβασει κι αλλα θεματα με το αεροπλανο απλα εχω συγκεκριμενεσ αποριες!μιασ και γενικα πεταω πρωτη φορα και θα εχω μαζι και τη μικρη μου που ειναι 18 μηνων.μου ειπε η παιδιατροσ οταν κλεισω θεση να τουσ ζητησω να με βαλον μπροστα για να μη βλεπει το μωρο τον κοσμο γιατι η αληθεια ειναι οτι και στο λεωφορειο αγχωνεται οταν τουσ βλεπει μαζεμενουσ...και το αλλο με το καροτσι.ποτε ακριβως τουσ λεω να μο παρον το καροτσι και ποτε να μου το φερουν?μη με βρισει και κανενας εκει περα με την ασχετοσυνη που εχω...πεταμε απο θεσσαλνικη γερμανια οποτε δεν ειναι και πολλεσ οι ωρες.εχαριστω πολυ εκ των προταιρων.!

2μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 2:29 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalhspera apo germania! To karotsi to afhneis akrivws eksw apo thn skala tou aeeoplanou k stp fernoun molis kateveis apo to aeroplano. Kalo taksidi!

3μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 2:33 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
k kati allo. Epeidh mporei na voulwsoun ta aftakia k na ponei kata thn apogeiwsh k prosgeiwsh, dwsths pipila-an foraei-alliws kati na trwei.

4μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 2:55 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααα ναι ηθελα να ρωτησω ποτε ακριβως κλινω τη θεση για να τους πω να με βαλον μπροστα μπροστα?

5μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 4:45 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thn thesh thn kleineis otan pas na kaneis check in k na sou zygisoun thn valitsa. Apla na pas nwris gia na dialekseis thn thesh pou theleis. Mporeis epishs na kaneis check in k na kleiseis thesh k mesw internet.

6μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 12:02 pm

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωραια!σε ευχαριστω πολ για τισ απαντησεισ σου!!

7μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουν 05, 2014 1:27 pm

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν έχεις τη δυνατότητα προσπάθησε να κλείσεις θέση από πριν γιατί συνήθως είναι συγκεκριμένες οι θέσεις που μπορείς να κάτσεις με μωρό.

8μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Παρ Ιουν 06, 2014 12:25 pm

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Areti2 έγραψε:Αν έχεις τη δυνατότητα προσπάθησε να κλείσεις θέση από πριν γιατί συνήθως είναι συγκεκριμένες οι θέσεις που μπορείς να κάτσεις με μωρό.
\για εξηγησε το μου σε παρακαλω!!! Rolling Eyes 

9μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Παρ Ιουν 06, 2014 3:51 pm

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω αν ισχύει για όλες τις εταιρίες και τους τύπους αεροπλάνων, αλλά δεν έχουν όλα τα αεροπλάνα πρόσβαση σε διπλή μάσκα οξυγόνου σε όλες τις θέσεις. Για λόγους ασφάλειας, οι επιβάτες που έχουν μαζί τους μωρό, μπορούν να καθίσουν μόνο σε συγκεκριμένες θέσεις.

10μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 5:16 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω αρετη για την πληροφορια!!!Να σασ ρωτησω και κατι αλλο ?αυριο το πρωι πεταω.δικαιουμε μια βαλιτσα δεκακιλη μια 20κιλη και μια 6κιλη στο χερι. η 20κιλη μουβγαινει 21.300και η εξακιλη 6.500
πειραζει?και κατι αλλο μπορω περα απο αυτεσ να εχω και την τσαντα του καροτσιου μαζι μου στο αεροπλανο και μια δικη μου?η εστω του καροτσιου μονο?ευχαριστω!!!!!!!!!!!

11μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 5:56 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
??mia apanthsh kapoiaaa???parakalwww!!!!!!!1

12μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 6:44 am

babble


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλο ειναι να τηλεφωνισεις στην εταιρια να σου πουν σιγουρα...τωρα αν το οριο ειναι 20 και εχεις 21 το πιο πιθανο ειναι να μη σου πουν τιποτα αλλα παιζει να πληρωσεις και υπερβαρο. Αναλογα την εταιρια 20-50 ευρω το κιλο. Επισης αν εχεις βαλιτσακι για χειραποσκευη εχε υποψην σου οτι πρεπει να εχει συγκεκριμενες διαστασεις. Να σου θυμισω επισης οτι δεν επιτρεπονται τα υγρα

13μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 7:15 am

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
babble έγραψε:καλο ειναι να τηλεφωνισεις στην εταιρια να σου πουν σιγουρα...τωρα αν το οριο ειναι 20 και εχεις 21 το πιο πιθανο ειναι να μη σου πουν τιποτα αλλα παιζει να πληρωσεις και υπερβαρο. Αναλογα την εταιρια 20-50 ευρω το κιλο. Επισης αν εχεις βαλιτσακι για χειραποσκευη εχε υποψην σου οτι πρεπει να εχει συγκεκριμενες διαστασεις. Να σου θυμισω επισης οτι δεν επιτρεπονται τα υγρα

Εγώ δε θα το διακινδύνευα ούτε για ένα κιλό, οι εταιρείες από κάτι τέτοια περιμένουν να βγάλουν. Τα υγρά επιτρέπονται για μωρά και σε συσκευασίες μεγαλύτερες από 100 μλ, απλά η μητέρα είναι υποχρεωμένη να τα δοκιμάσει, καμιά φορά και όλα. (Θεσσαλονίκη ήταν λίγο χαλαροί τελευταία φορά αλλά δεν μπορείς να βασιστείς στο πόσο βαριέται ο υπάλληλος κάθε φορά) Γενικά συνεννοήσου με την εταιρεία από πιο μπροστά (μη σου πω με μέιλ για να τα έχεις γραμμένα) και κάνε ακριβώς ότι σου πουν.

Τα υγρά επιτρέπονται στις χειραποσκευες γενικά, σε διαφανο σακουλάκι (Θεσσαλονίκη νομίζω δεν είναι απαραίτητο) και σε συσκευασίες μικρότερες των 100 μλ. Όχι 100 μλ σε ένα μπουκάλι 200μλ, αλλα σε σ υ σ κ ε υ α σ ί ε ς μέχρι 100 μλ. Στα υγρά περιλαμβάνονται και οι κρέμες, και τα ζελέ, και ο αφρός για τα μαλλιά και το γιαούρτι (αχ ρε μάνα!).

14μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 9:50 am

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγνώμη που μπαίνω στο θέμα σου, θέλω να ρωτήσω κι εγώ μερικά πραγματάκια για το αεροπλάνο Cool 
1) πιθανόν να ταξιδέψουμε κι εμείς Θεσσαλονίκη - Ρώμη κατα τα τέλη του Σεπτέμβρη. το μωρό θα είναι κάτω των 3 μηνών τότε.. θα έχουν λέτε πρόβλημα τα αυτάκια του με την πίεση?
2) Αυτοί οι περιορισμοί που γράφεις mama tomato στα υγρά ισχύουν και για τις βαλίτσες που μπαίνουν κάτω (με τις αποσκευές) ή μόνο για τις χειραποσκευές?
 μωρο και αεροπλανο 9664 

15μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 11:23 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω πολυ κοριτσια!την τσαντα μου μπορω να την παρω και του μωρου επανω στο αεροπλανο με τα προσωπικο αντικειμενα ε???εκτοσ απο την εξακιλη που δικαιουμαι εννοω.

16μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 1:13 pm

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra al έγραψε:ευχαριστω πολυ κοριτσια!την τσαντα μου μπορω να την παρω και του μωρου επανω στο αεροπλανο με τα προσωπικο αντικειμενα ε???εκτοσ απο την εξακιλη που δικαιουμαι εννοω.
Ναι, μπορείς.

17μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 1:16 pm

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
JELLYFISH έγραψε:συγνώμη που μπαίνω στο θέμα σου, θέλω να ρωτήσω κι εγώ μερικά πραγματάκια για το αεροπλάνο Cool 
1) πιθανόν να ταξιδέψουμε κι εμείς Θεσσαλονίκη - Ρώμη κατα τα τέλη του Σεπτέμβρη. το μωρό θα είναι κάτω των 3 μηνών τότε.. θα έχουν λέτε πρόβλημα τα αυτάκια του με την πίεση?
Αν το θηλάσεις ή του δώσεις πιπίλα ή μπιμπερό την ώρα της απογείωσης, κανένα πρόβλημα.

JELLYFISH έγραψε:2) Αυτοί οι περιορισμοί που γράφεις mama tomato στα υγρά ισχύουν και για τις βαλίτσες που μπαίνουν κάτω (με τις αποσκευές) ή μόνο για τις χειραποσκευές?
Μόνο για τις χειραποσκευές.

18μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 2:20 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Areti2 έγραψε:
JELLYFISH έγραψε:συγνώμη που μπαίνω στο θέμα σου, θέλω να ρωτήσω κι εγώ μερικά πραγματάκια για το αεροπλάνο Cool 
1) πιθανόν να ταξιδέψουμε κι εμείς Θεσσαλονίκη - Ρώμη κατα τα τέλη του Σεπτέμβρη. το μωρό θα είναι κάτω των 3 μηνών τότε.. θα έχουν λέτε πρόβλημα τα αυτάκια του με την πίεση?
Αν το θηλάσεις ή του δώσεις πιπίλα ή μπιμπερό την ώρα της απογείωσης, κανένα πρόβλημα.

JELLYFISH έγραψε:2) Αυτοί οι περιορισμοί που γράφεις mama tomato στα υγρά ισχύουν και για τις βαλίτσες που μπαίνουν κάτω (με τις αποσκευές) ή μόνο για τις χειραποσκευές?
Μόνο για τις χειραποσκευές.

Ναι μόνο για τις χειραποσκευές. Σου λένε βέβαια να μην έχεις εύφλεκτα υγρά ή μαγειρικά λάδια στις βαλίτσες αλλά δεν ξέρω κανέναν που να τον έχουν σταματήσει επειδή είχε ελαιόλαδο ή τσίπουρο μαζί του. Αν καπνίζεις όμως, καλύτερα οι αναπτήρες όλοι μαζί σου.

Ο δικός μου στο πρώτο ταξίδι ήταν δύο μηνών και δεν είχε κανένα πρόβλημα. Αν δεν τον θηλάζεις δες μήπως βρεις καμιά άκρη και πάρεις αυτά τα μικρά μπουκαλάκια που δίνουν και στα μαιευτήρια. Εγώ την καταβρήκα μ'αυτά, άσε που είναι κάτω από 100 μλ οπότε δεν χρειάζεται ούτε να τα ανοίγεις.

Ποια ρώτησε για τις χειραποσκευές / τσάντες; Αλλάζει ανάλογα με την εταιρεία. Π.χ Ryanair και EasyJet, δικαιούσαι ένα κομμάτι. Τέλος. Είτε λάπτοπ είναι ειτε σακκίδιο είτε τσάντα γυναικεία δεν τους νοιάζει. British Airways είναι λάπτοπ ή τσάντα συν τη χειραποσκευή. Aegean αν θυμάμαι καλά είναι ό,τι θες.

Γενικά διαβάστε τους όρους της κάθε εταιρείας στις σελίδες τους, μπορεί άλλα να περιμένετε κι άλλα να βρείτε.

19μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Δευ Ιουν 09, 2014 10:34 pm

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mamma Tomato έγραψε:Ποια ρώτησε για τις χειραποσκευές / τσάντες; Αλλάζει ανάλογα με την εταιρεία. Π.χ Ryanair και EasyJet, δικαιούσαι ένα κομμάτι. Τέλος. Είτε λάπτοπ είναι ειτε σακκίδιο είτε τσάντα γυναικεία δεν τους νοιάζει. British Airways είναι λάπτοπ ή τσάντα συν τη χειραποσκευή. Aegean αν θυμάμαι καλά είναι ό,τι θες.
Α ναι, σωστό κι αυτό. Οι κανονισμοί εξαρτούνται και από την εταιρία, όσο πιο φτηνή η εταιρία τόσο πιο περιοριστική.

20μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Τετ Ιουν 11, 2014 1:52 am

mother of 3


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα. Για να μην πονανε τα αυτακια απο την πιεση θα πρεπει ειτε να θηλαζει ειτε να πινει απο μπιμπερο (νερακι,γαλατακι αναλογα) στην προσγειωση και στην απογειωση. Εγω παντως αυτο κανω μου το εχει πει η παιδιατρος.

21μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Τετ Ιουλ 09, 2014 1:35 pm

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας απο Γερμανια πλεον!εμενα δε μου ειπαν τιποτα για τα υγρα ειχα στην στην τσαντα μου ντεπον και νερο του μωρου και γιαουρτι και δε μου ειπε κανενασ κατι.η βαλιτσα οκ με τα κιλα ηταν κανα δυο τρια κιλα πανω αλλα οκ.και πανω στο αεροπλανο ειχα την τσαντα του μωρου και την 6κιλη που δικαιουμαι.απο θεσσαλονικη πεταξα με την germania δεν ειχε και πολυ κοσμο και μου ειπαν να κατσω και μπροστα μπροστα για να ειμαι πιο ανετα με το μωρο!Αυτα!επισησ μου ειπαν να μην ανοιξω το παγουρινο του μωρου γιατι απο την πιεση θα πεταχτει σαν πηδακας νερου.πρωτα να το ανοιξω το καπακι και μετα το καλαμακι Very Happy 

22μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουλ 10, 2014 1:11 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitra al έγραψε:γεια σας απο Γερμανια πλεον!εμενα δε μου ειπαν τιποτα για τα υγρα ειχα στην στην τσαντα μου ντεπον και νερο του μωρου και γιαουρτι και δε μου ειπε κανενασ κατι.η βαλιτσα οκ με τα κιλα ηταν κανα δυο τρια κιλα πανω αλλα οκ.και πανω στο αεροπλανο ειχα την τσαντα του μωρου και την 6κιλη που δικαιουμαι.απο θεσσαλονικη πεταξα με την germania δεν ειχε και πολυ κοσμο και μου ειπαν να κατσω και μπροστα μπροστα για να ειμαι πιο ανετα με το μωρο!Αυτα!επισησ μου ειπαν να μην ανοιξω το παγουρινο του μωρου γιατι απο την πιεση θα πεταχτει σαν πηδακας νερου.πρωτα να το ανοιξω το καπακι και μετα το καλαμακι Very Happy 


Ωραία, τι καλά που ήρθαν όλα....Οι έλεγχοι είναι θέμα αεροδρομίου βέβαια, όχι αεροπορικής εταιρείας οπότε αν στη Θεσσαλονίκη ηταν πιο χυμα τα πράγματα, δεν πάει να πει ότι έτσι θα είναι πχ και στο ταξίδι της επιστροφής από τη Γερμανία.

23μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουλ 10, 2014 1:39 pm

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ε ναι απο οτι εχω καταλαβει στη Θεσσαλονικη ειναι λιγο χαλαρα τα πραγματα!μια συν επιβατης μου ειχε 7 επιπλεον κιλα μια αλλη φορα που πετουσε απο Γερμανια ομως για Ελλαδα!!!

24μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουλ 10, 2014 1:49 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitra al έγραψε:Ε ναι απο οτι εχω καταλαβει στη Θεσσαλονικη ειναι λιγο χαλαρα τα πραγματα!μια συν επιβατης μου ειχε 7 επιπλεον κιλα μια αλλη φορα που πετουσε απο Γερμανια ομως για Ελλαδα!!!

 Laughing Laughing Laughing 

Μια φορα απο Γερμανια με αφησαν να περασω 2 μπουκαλακια καθαρο οινοπνευμα (100 μλ το καθενα, μεσα σε σακουλακι)μαζι με εναν αναπτηρα! Και δεν τους το 'χα των Γερμανων!

Τον χειροτερο ελεγχο μου τον εκαναν στο Εδιμβουργο, ειχα ενα σωρο γαλατα μαζι μου για τον μικρο που ηταν 7 εβδομαδων και ανοιξα τα μισα!

25μωρο και αεροπλανο Empty Απ: μωρο και αεροπλανο Πεμ Ιουλ 10, 2014 1:50 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Twisted Evil ( ο δαιμων του ταμπλετ) Twisted Evil 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις