Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1    kainourgio melos tou forum  Empty kainourgio melos tou forum Σαβ Ιουν 07, 2014 4:36 am

electra24

electra24
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Geia sas ,molis arxisame tis prospathies me ton antra mou gia to prwto mas mwraki, .. elpizw na pane ola kala kai suntoma na ta kataferoume... to mono provlimataki mas einai oti den exw stathero kuklo.. kimenete stis 30 me 35 meres.. kai den mporoume na kseroume akrivos tis gonimes meres.. to psilo upologizw ki makari na peftw mesa.. tha paro test woreksias.. mhpos kserete poso kanei ?

2    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Σαβ Ιουν 07, 2014 6:30 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλωσ ηρθες ηλεκτρα..εχω την εντυπωση οτι τα τεστ ωορηξιας κανουν γυρω στα 15Ε δεν ειμαι κ σιουρη ομως.δεν εχω αγορασει...σου ευχομαι να μεινεις ευκολα κ γρηγοα εγκυος...

3    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Σαβ Ιουν 07, 2014 7:13 am

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
electra24 έγραψε:Geia sas ,molis arxisame tis prospathies me ton antra mou  gia to prwto mas mwraki, ..  elpizw na pane ola kala kai suntoma na ta kataferoume...  to mono provlimataki mas einai oti den exw stathero kuklo.. kimenete stis 30 me 35 meres.. kai den mporoume na kseroume akrivos tis gonimes meres.. to psilo upologizw ki  makari na peftw mesa.. tha paro test woreksias.. mhpos kserete poso  kanei ?



kalhspera k apo mena:) k emeis sthn prospathia eimaste me ton aravvoniastiko mou ksereis ti?mporeis na grapseis sto google ipologistis gonimon imeron na valeis thn proti imera ths teleuteas periodou sou diladi pote htan..poso diarki o kiklos sou k tha s vgalei ta apotelesmata ego etsi ekana k meta peira k ena testaki auto pou s leei pote einai h gonimes meres..Smile euxomai ta kalhtera

4    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουν 08, 2014 8:51 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου electra εγω εχω χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας και είχα παραγγείλει από το internet της Hometest.
Θα βρεις πολύ καλές τιμές απο 10ε εως το πολυ 50.
Ανάλογα πιο πακέτα θα διαλέξεις.
Μπορώ να πω οτι ηταν αρκετα ακριβή.
Σου εύχομαι καλή επιτυχία.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

5    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουν 08, 2014 9:32 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και από μένα!
Και εγώ έχω χρησιμοποιήσει τα hometest από το ίντερνετ και είναι φθηνά και μια χαρά βρίσκουν την ωορρηξία..
Σου εύχομαι σύντομα να κάνεις το όνειρο σου πραγματικότητα!

6    kainourgio melos tou forum  Empty Νεο μελος στο forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 3:03 am

Αέλια1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια!Είμαι καινούργιο μέλος στο forum αν και σας διαβάζω καιρό.Δεν ξέρω αν γράφω στην σωστή ενότητα γιατί είναι η πρώτη φορά που γράφω συγχωρέστε με αν έκανα λάθος.Αποφάσισα να γράψω γιατί θέλω να δώσω κουράγιο σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι.Είμαι παντρεμένη οχτώ χρόνια και όλα αυτά τα χρόνια προσπαθούσαμε για μωράκι.Έχω πάει σε διάφορους γιατρούς έκανα όλες τις απαραίτητες εξετάσεις δύο και τρεις φορές (σε κάθε γιατρό που πήγαινα όλα από την αρχή) και πρόβλημα δεν βρίσκανε.Πριν ένα χρόνο περίπου έκανα λαπαροσκόπηση που επίσης βγήκαν όλα καλά.Ο συζυγος μου δεν έχει κανένα πρόβλημα.Οι γιατροί μου λέγανε ότι δεν έχετε πρόβλημα και το μωράκι θα ρθει φταίει το άγχος.Όχτω χρόνια άγχος;;;Επίσης έκανα και σπερματεγχύσεις αλλά τίποτα.Όποτε συζητούσα με τους γιατρούς για εξωσωματική όλοι μου λέγανε δεν βρίσκουμε πρόβλημα προσπαθήστε λίγο ακόμα μόνοι σας (γιατί μας έπαιρνε και ηλικιακά).Τέλος πάντον τους τελευταίους 5 μήνες άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά το θέμα της εξωσωματικής γιατί δεν πήγαινε άλλο.Μέχρι που πριν ένα μήνα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος και ήρθε από μόνο του εντελώς φυσιολογικά.Δεν το πίστευα.Τώρα είμαι στον τρίτο μήνα και προς το παρόν είναι όλα καλά.Από συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου και πόνο στο στήθος ειδικά στις θηλές.
Μην το βάζετε κάτω, μπορεί να αργήσει αλλά ο πελαργός θα ρθει, θέλει λίγο υπομονή και πίστη!!!

7    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 4:29 am

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλωσόρισες Αέλια μου και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και μια εύκολη γέννα..Νομίζω είσαι το παράδειγμα ότι τα καλά πράγματα αργούν Smile Και εγώ τριών μηνών είμαι      kainourgio melos tou forum  654316 

8    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 4:53 am

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
electra24 έγραψε:Geia sas ,molis arxisame tis prospathies me ton antra mou  gia to prwto mas mwraki, ..  elpizw na pane ola kala kai suntoma na ta kataferoume...  to mono provlimataki mas einai oti den exw stathero kuklo.. kimenete stis 30 me 35 meres.. kai den mporoume na kseroume akrivos tis gonimes meres.. to psilo upologizw ki  makari na peftw mesa.. tha paro test woreksias.. mhpos kserete poso  kanei ?


οταν θα μεινις εγκυος θα τ καταλαβεις απο πριξιμο στο στηθος κ στ ποδια καποια πονακια περιοδου ησος ζαλαδες αν κ εγω τ καταλαβα απο τ τσιγο μ ενοχλουσε παρα πολυ αλλα αφου δν εχεις σταθερο κυκλο γιατι δν πας σε ενα γιατρο ν ενιμεροθης σοστα ?

9    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 4:58 am

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αέλια1 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!Είμαι καινούργιο μέλος στο forum αν και σας διαβάζω καιρό.Δεν ξέρω αν γράφω στην σωστή ενότητα γιατί είναι η πρώτη φορά που γράφω συγχωρέστε με αν έκανα λάθος.Αποφάσισα να γράψω γιατί θέλω να δώσω κουράγιο σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι.Είμαι παντρεμένη οχτώ χρόνια και όλα αυτά τα χρόνια προσπαθούσαμε για μωράκι.Έχω πάει σε διάφορους γιατρούς έκανα όλες τις απαραίτητες εξετάσεις δύο και τρεις φορές (σε κάθε γιατρό που πήγαινα όλα από την αρχή) και πρόβλημα δεν βρίσκανε.Πριν ένα χρόνο περίπου έκανα λαπαροσκόπηση που επίσης βγήκαν όλα καλά.Ο συζυγος μου δεν έχει κανένα πρόβλημα.Οι γιατροί μου λέγανε ότι δεν έχετε πρόβλημα και το μωράκι θα ρθει φταίει το άγχος.Όχτω χρόνια άγχος;;;Επίσης έκανα και σπερματεγχύσεις αλλά τίποτα.Όποτε συζητούσα με τους γιατρούς για εξωσωματική όλοι μου λέγανε δεν βρίσκουμε πρόβλημα προσπαθήστε λίγο ακόμα μόνοι σας (γιατί μας έπαιρνε και ηλικιακά).Τέλος πάντον τους τελευταίους 5 μήνες άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά το θέμα της εξωσωματικής γιατί δεν πήγαινε άλλο.Μέχρι που πριν ένα μήνα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος και ήρθε από μόνο του εντελώς φυσιολογικά.Δεν το πίστευα.Τώρα είμαι στον τρίτο μήνα και προς το παρόν είναι όλα καλά.Από συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου και πόνο στο στήθος ειδικά στις θηλές.
Μην το βάζετε κάτω, μπορεί να αργήσει αλλά ο πελαργός θα ρθει, θέλει λίγο υπομονή και πίστη!!!



γεια σου αελια μ θημιζις μια ξαδερφη μ που περναει τ ιδια κ σκεφτομουν να τς τ προτηνο για εξασοματικη η να ιοθετιση αλλα δν ξερω κ πωσ θα τ παρει τελος παντον σου ευχομαι ν εχεις μια υπεροχη εγκυμοσηνη κ ενα ποιο υπεροχο μωρακι

10    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 5:11 am

Αέλια1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ Σοφία μου!!!Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!     kainourgio melos tou forum  654316     kainourgio melos tou forum  654316 

11    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 5:18 am

Αέλια1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kerasoula έγραψε:
Αέλια1 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!Είμαι καινούργιο μέλος στο forum αν και σας διαβάζω καιρό.Δεν ξέρω αν γράφω στην σωστή ενότητα γιατί είναι η πρώτη φορά που γράφω συγχωρέστε με αν έκανα λάθος.Αποφάσισα να γράψω γιατί θέλω να δώσω κουράγιο σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι.Είμαι παντρεμένη οχτώ χρόνια και όλα αυτά τα χρόνια προσπαθούσαμε για μωράκι.Έχω πάει σε διάφορους γιατρούς έκανα όλες τις απαραίτητες εξετάσεις δύο και τρεις φορές (σε κάθε γιατρό που πήγαινα όλα από την αρχή) και πρόβλημα δεν βρίσκανε.Πριν ένα χρόνο περίπου έκανα λαπαροσκόπηση που επίσης βγήκαν όλα καλά.Ο συζυγος μου δεν έχει κανένα πρόβλημα.Οι γιατροί μου λέγανε ότι δεν έχετε πρόβλημα και το μωράκι θα ρθει φταίει το άγχος.Όχτω χρόνια άγχος;;;Επίσης έκανα και σπερματεγχύσεις αλλά τίποτα.Όποτε συζητούσα με τους γιατρούς για εξωσωματική όλοι μου λέγανε δεν βρίσκουμε πρόβλημα προσπαθήστε λίγο ακόμα μόνοι σας (γιατί μας έπαιρνε και ηλικιακά).Τέλος πάντον τους τελευταίους 5 μήνες άρχισα να σκέφτομαι σοβαρά το θέμα της εξωσωματικής γιατί δεν πήγαινε άλλο.Μέχρι που πριν ένα μήνα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος και ήρθε από μόνο του εντελώς φυσιολογικά.Δεν το πίστευα.Τώρα είμαι στον τρίτο μήνα και προς το παρόν είναι όλα καλά.Από συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου και πόνο στο στήθος ειδικά στις θηλές.
Μην το βάζετε κάτω, μπορεί να αργήσει αλλά ο πελαργός θα ρθει, θέλει λίγο υπομονή και πίστη!!!



γεια σου αελια μ θημιζις μια ξαδερφη μ που περναει τ ιδια κ σκεφτομουν να τς τ προτηνο για εξασοματικη η να ιοθετιση αλλα δν ξερω κ πωσ θα τ παρει τελος παντον σου ευχομαι ν εχεις μια υπεροχη εγκυμοσηνη κ ενα ποιο υπεροχο μωρακι


Kerasoula μου ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να τα καταφέρει η ξαδέρφη σου, ας μην το βάλει κάτω και θα ρθει είτε με το έναν είτε με τον άλλον τρόπο.

12    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Κυρ Ιουλ 06, 2014 6:22 am

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να΄σε καλά κορίτσι μου      kainourgio melos tou forum  654316 

13    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Δευ Ιουλ 07, 2014 6:11 am

tsouxtra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας, ειμαι και εγω καινουργια στο φορουμ.

14    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Δευ Ιουλ 07, 2014 6:19 am

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλωσόρισες και εσύ κοπέλα μου Smile Πως σε λένε? Είσαι μανούλα, εγκυούλα ή θες να γίνεις ?

15    kainourgio melos tou forum  Empty Απ: kainourgio melos tou forum Τρι Ιουλ 08, 2014 12:42 pm

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
electra24 έγραψε:Geia sas ,molis arxisame tis prospathies me ton antra mou  gia to prwto mas mwraki, ..  elpizw na pane ola kala kai suntoma na ta kataferoume...  to mono provlimataki mas einai oti den exw stathero kuklo.. kimenete stis 30 me 35 meres.. kai den mporoume na kseroume akrivos tis gonimes meres.. to psilo upologizw ki  makari na peftw mesa.. tha paro test woreksias.. mhpos kserete poso  kanei ?
electra καλησπέρα! εχω δοκιμάσει τις χομετεστ που είναι πολύ οικονομικά και μετά το clearblu τεστ ωορηξίας που έχει ενα μηχανιμα μικρό κ βάζεις τα στικάκια μέσα...τα παράγγελνα απο το ιντερνετ,ήταν πολύ πιο οικονομικά,αν πας σε φαρμακείο είναι πανάκριβα!!καλη επιτυχία!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις