Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 32]

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ γελάω που στα περισσότερα στήνει μόνος του κουβέντα. Αλλά ομολογώ πως η Κατερίνα με κέρδισε... Πανέξυπνη, πανούργα...τα χει όλα ρε παιδί μου. Εντάξει με τη γυμναστική έχει ένα θεματάκι αλλά το επεξεργάζεται ακόμα οπότε μπορεί και να το λύσει στο μέλλον!!!  Razz Razz Razz Razz 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
roodie έγραψε:Που ήσουνα όλο το πρωί? Το παιδί μπαινόβγαινε με τουλάχιστον 5 διαφορετικά ονόματα για να κάνει εντύπωση!!! Θα σου βάλω απουσία...


Εχουμε και μια εργασια... ακομη!
ΚΑι ο δυστυχως δεν ειναι επιτρεπτο να παιζουμε με τους υπολογιστες εκει....ουτε να καπνιζουμε...

ακου να δεις πραματα..!! Razz Razz 

Τι εργασία??? Και ποιος είναι αυτός που απαγορεύει το τσιγάρο? Σα δε ντρέπονται λέω εγώ...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Τι εργασία??? Και ποιος είναι αυτός που απαγορεύει το τσιγάρο? Σα δε ντρέπονται λέω εγώ...


Να νααα εκεινος ο παλιοαδωνιιιςςςς  Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 311356 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 311356 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 311356 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 311356 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 311356 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Εγώ γελάω που στα περισσότερα στήνει μόνος του κουβέντα. Αλλά ομολογώ πως η Κατερίνα με κέρδισε... Πανέξυπνη, πανούργα...τα χει όλα ρε παιδί μου. Εντάξει με τη γυμναστική έχει ένα θεματάκι αλλά το επεξεργάζεται ακόμα οπότε μπορεί και να το λύσει στο μέλλον!!!   Razz Razz Razz Razz 


Η μοναχο..φαγια και τα κατεβατα τον προδιδουν μωρεεεε....Δεν εμαθε ακομα...


Η καθριν ηταν καλο τρολ ομολογουμενως...Αλλα οχι το καλυτερο εβερ.... Wink Wink Wink 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γι αυτό πήρε πόδι ο μπουμπούκος!!! Καλά να πάθει!!! Και λίγα του κάνατε...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Γι αυτό πήρε πόδι ο μπουμπούκος!!! Καλά να πάθει!!! Και λίγα του κάνατε...


Γριφος....

Ποιο ηταν το καλυτερο τρολ εβερ εδω μεσα;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είσαι σίγουρη οτι το έχω προλάβει??? Ωραίο τρολ ήταν εκείνο με τον σκατιάρη άντρα. Το θυμάσαι? Χθες έψαχνα το ποστ αλλά δεν το βρισκα με τίποτα!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ξεεεερεις το αρχι-τρολ..
Ηταν ενα που μας ελεγε οτι ηταν καστανη, αλλα εβαλε μια φωτο με ξανθα σγουρα μαλλια!! Μιλαμε, τρανταχτες αποδειξεις!!!!
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα Για την ede λές που την είχε πεί τρολ η Ντέμη!!!! Και της το 'χα πει αλλά ακόμα νομίζω επιμένει!!! Πού εισαι ρε Ντεμάκι να μας λύσεις την απορία? Ακόμα επιμένεις?

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και συγγνώμη αγαπητή αλλά αυτό δεν είναι τρολ αλλά ψευτοτρόλ. Με τέτοια δεν ασχολούμαι. Εγώ θέλω Αντώνη μ ετρίδυμα και γυναίκα με λαιμαριά που λένε και στο χωριό μου!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Και συγγνώμη αγαπητή αλλά αυτό δεν είναι τρολ αλλά ψευτοτρόλ. Με τέτοια δεν ασχολούμαι. Εγώ θέλω Αντώνη μ ετρίδυμα και γυναίκα με λαιμαριά που λένε  και στο χωριό μου!!!

ποια διδυμα λες;;; εκεινα με τα 2 χροναι διαφορα μεταξυ τους;;; Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 875502 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 966307 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 966307 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 966307 Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 966307 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μωρέ αυτά. Και το σκυλί που περισσότερο με πρόβατο έμοιαζε? Αλήθεια που πήγε εκείνο το συλλεκτικό κομμάτι η halla που του την είχε πεί. Ποτέ δεν θα την ξεχάσω!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Ναι μωρέ αυτά. Και το σκυλί που περισσότερο με πρόβατο έμοιαζε? Αλήθεια που πήγε εκείνο το συλλεκτικό κομμάτι η halla που του την είχε πεί. Ποτέ δεν θα την ξεχάσω!!!


 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως ειλικρινά πιστεύω πως ένας ψυχολόγος άνετα έκανε το διδακτορικό του με τον Αντώνη!!! Άραγε να είναι Αντώνης? Ειμαι πολύ περίεργη να μάθω!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Πάντως ειλικρινά πιστεύω πως ένας ψυχολόγος άνετα έκανε το διδακτορικό του με  τον Αντώνη!!! Άραγε να είναι Αντώνης? Ειμαι πολύ περίεργη να μάθω!!!!


Προς το παρον ειναι Συλβια.. Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια.... - Σελίδα 3 604962

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλήθεια ρε μάνα να σε ρωτήσω κάτι? Σε περίπτωση που η αλλεργία που έβγαλε ο μικρός οφείλεται στο αγελαδινό γάλα, αυτό θα είναι κάτι μόνιμο ή κάτι που σταδιακά θα το ξεπεράσει? Ξέρουμε? Γιατί σκέφτομαι πως αν είναι αλλεργικός δεν θα μπορεί να φάει ούτε γιαουρτάκια ούτε τυριά. Γενικότερα αποκλείεις μεγάλη γκάμα τροφών!!! Ε???

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Αλήθεια ρε μάνα να σε ρωτήσω κάτι? Σε περίπτωση που  η αλλεργία που έβγαλε ο μικρός οφείλεται στο αγελαδινό γάλα, αυτό θα είναι κάτι μόνιμο ή κάτι που σταδιακά θα το ξεπεράσει? Ξέρουμε? Γιατί  σκέφτομαι πως αν είναι αλλεργικός δεν θα μπορεί να φάει ούτε γιαουρτάκια ούτε τυριά. Γενικότερα αποκλείεις μεγάλη γκάμα τροφών!!! Ε???


Ααα κοιτα τωρα...Δυσκολο θεμα..Πολλα μωρα εκδηλωνουν αλλεργια στο αγελαδ γαλα, αλλα μετα απο καποιο καιρο το ξεπερνουν..Απ'οσο ξερω, πολυ σπανιο ειναι να μεινει αυτη η δυσανεξια μετα απο τα 2 χρονια...
Εσυ θηλαζε οοοσο περισσοτερο μπορεις και οταν ερθει η ωρα να σταματησεις θα δοκιμαζσετε..Υπαρχουν μετα και τα υποαλλεργικα γαλατα σογιας κλπ...Αλλα πιοστευω μετα το 2ο χρονο θα τα ξεπερασει ολα και δε θα εχει προβλημα..

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι. Άμα δεις πως έγινε το ψυχάκι θα τρελαθείς!!! Βασικά εγώ έχω έρωτα με το γάλα το γιαούρτι και τα τυριά. Και στην εγκυμοσύνη αλλά και στον θηλασμό έχω καταναλώσει πολύ μεγάλες ποσότητες.Σκέψου οτι πίνω ένα λίτρο γάλα την ημέρα και τρώω κάθε βράδυ γιαουρτάκι!!! Ε σου λέει το ψυχάκι νυσάφι πια...έλεος με στούμπωσες ηλίθια!!!  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και η Χαρούλα Ts τι απέγινε? Σταμάτησαν να την κάνουν παρέα τα κορίτσια?
Έχω χάσει διάφορα...

Κανένα καλό τρολάκι όντως μας λείπει...
Κρίμα...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Μακάρι. Άμα δεις πως έγινε το ψυχάκι θα τρελαθείς!!! Βασικά εγώ έχω έρωτα με το γάλα το γιαούρτι και τα τυριά. Και στην εγκυμοσύνη αλλά και στον θηλασμό έχω καταναλώσει πολύ μεγάλες ποσότητες.Σκέψου οτι πίνω ένα λίτρο γάλα την ημέρα και τρώω κάθε βράδυ γιαουρτάκι!!! Ε σου λέει το ψυχάκι νυσάφι πια...έλεος με στούμπωσες ηλίθια!!!  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 


Βρε συ αμα τοσο καιρο επινες γαλα κι ετρωγες γενικα γαλακτοκομικα, τωρα γιατι εκδηλωσε την αλλεργια;; σε κατι αλλο θα ειναι λεω...

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά στον σπόρο Ρουντάκι.

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στις 19:30 έχω ραντεβού στην παιδίατρο να τον δεί και να κάνουμε εμβόλιο. Θα τα συζητήσω κι από κοντά και θα σου πώ το βράδυ. Κι εμένα μ' εχει προβληματίσει αυτό. Θα δείξει...

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Και η Χαρούλα Ts τι απέγινε? Σταμάτησαν να την κάνουν παρέα τα κορίτσια?
Έχω χάσει διάφορα...

Κανένα καλό τρολάκι όντως μας λείπει...
Κρίμα...

Εγώ είχα πάρει ξεκάθαρη θέση όσον αφορά τη Χαρούλα. Το είχα πεί απ' την αρχή οτι είναι τρολ. Απ' τις πρώτες κι όλας αναρτήσεις. Αυτό δεν σημαίνει όμως οτι επειδή το είπα πρέπει κι όλοι να κρατάνε την ίδια στάση με μένα. Πάντως το οτι εξαφανίστηκε μέσα σε μια νύχτα κάτι δείχνει για μένα.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια!

και η esprit χαθηκε...


ρουντι τ θεμα π λες λεγοταν πως είναι η οικογενεια απέναντι σας αφου μαθανε ότι εισαι εγκυος

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπήκα να δω κι εγώ τι σημαίνει ντουρνοθύρης----πορτογύρας το λέμε εμείς χεχεχε και τι μαθαίνω, πάλι τα ίδια??? Μέχρι να ψυλλιαστώ εγώ, εσείς βγάζετε ανακοίνωση ρε παιδί μου παπαπα τόσο ξανθιά πια? Είδα κι εγώ απορίες για το ΕΣΠΑ και το κατάπια αμάσητο......α ρε ντεμάκι που είσαι???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 32]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις