Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stellina87 έγραψε:Πάλι αναγούλες ε??? Twisted Evil 
Εγώ αν εξαιρέσεις τον πολύ ύπνο και την κούραση είμαι καλά.Και τα ψιλοπονάκια έχουν λίγο σταματήσει.Φάε φρυγανιές όσο μπορείς...
αναγουλα να θες!!!!24ωρη!!!!πολυ δυσκολη κατασταση..δεν ειμαι σε θεση να κανω τπτ..εχω μια μονιμη ξινιλα ζωγραφισμενη στο προσωπο μου...το μονο που βοθαει ειναι κατι αλμυρες "μπατονετες" με αλατι αλλα μονο για κανα δεκαλεπτο  Twisted Evil Twisted Evil και εγω πονακια δεν εχω πια εδω και μερες..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαιρη μου σου ζητησε να κανεις επαναπηπτικη σε 2 μερες?εγω ξερω οτι δεν εχει σημασια αριθμος οσο ο διπλασιασμος καθε 48ωρο

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε πιάσανε για τα καλά βλέπω.Αφού έχεις βρει και το κόλπο με τα αλμυρά δώσε του να καταλάβει!!!!Το θέμα είναι ότι θα διψάς και το νερό θα σε κάνει χειρότερα!!! Twisted Evil 

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παιδια εγω αναγουλες δεν εχω τουλαχιστον οχι ακομα αλλα αν αποκτησω σκεφτομαι να παρω αυτο τοβραχιολακι το sea band για εγκυους που ειχε. δεν περιεχει φαρμακο

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν μου ζητησε εκανα τη πρωτη δεν την πηρα καν τηλ να της πω ποσο ειναι γιατι θα της την δειξω τη παρασκευη απο κοντα και βλεπουμε

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ και εγώ με την Ειρήνη.Και αλλιώς είναι η πρώτη αλλιώς η δεύτερη εγκυμοσύνη πιστεύω.Και εγώ χαμηλή είχα στην αρχή

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stellina87 έγραψε:Σε πιάσανε για τα καλά βλέπω.Αφού έχεις βρει και το κόλπο με τα αλμυρά δώσε του να καταλάβει!!!!Το θέμα είναι ότι θα διψάς και το νερό θα σε κάνει χειρότερα!!! Twisted Evil 


μη μου μιλας για νερο μεγαλη πικρα!!!εγω στην καθισια επινα 6-7 λιτρα και τωρα το παω γουλια γουλια με το ζορι!!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μπορει να μη παιζει ρολο το νουμερο καποια παιδακια αργουν λιγο να παρουν μπροστα . ενταξει θα δειξει δεν θελω να γινομαι αγχωτικη θα δουμε τη παρασκευη οτι ειναι θα γινει .

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:οχι δεν μου ζητησε εκανα τη πρωτη δεν την πηρα καν τηλ να της πω ποσο ειναι γιατι θα της την δειξω τη παρασκευη απο κοντα και βλεπουμε


βοηθανε στην εγκυμοσυνη?δεν το ηξερα..θα ρωτησω στο φαρμακειο αυριο!!επειδη εχεις και μικρο μωρο εχεις σταθερο κυκλο?

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα μου είπε η γιατρός ότι σκοπός είναι κάθε δυο μέρες να αυξάνεται.Λογικά θα σου πει να ξανακάνεις χοριακή.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι βοηθανε εγω αυτο θα παρω αν αρχισουν γιατι στη κορη μου εκανα εμετους μεχρι το 4 μηνα μιλαμε ολη μερα ....
προς το παρον ειμαι ενταξει δεν νιωθω κατι μονο κατι τραβηγματα στην ωοθηκη καμια φορα .
ο κυκλος μου μπορω να σου πω μετα τη γεννα εφτιαξε μεχρι τοτε ηταν απο 30 -42 μερες τοπ

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:ναι βοηθανε εγω αυτο θα παρω αν αρχισουν γιατι στη κορη μου εκανα εμετους μεχρι το 4 μηνα μιλαμε ολη μερα ....
προς το παρον ειμαι ενταξει δεν νιωθω κατι μονο κατι τραβηγματα στην ωοθηκη καμια φορα .
ο κυκλος μου μπορω να σου πω μετα τη γεννα εφτιαξε μεχρι τοτε ηταν απο 30 -42 μερες τοπ


σου ευχομαι την παρασκευη να δεις το σπορακι μου και ολα να ειναι μια χαρα  Very Happy 

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ !!!!! οχι η γιατρος μου δεν εχει κολληματα με τις χοριακες απλα μου ειπε να τη κανω γιατι δε ηξερα πια μερα ειχα ωιρηξια και εμεινα εγκυος το κανει για να δει περιπου τις μερες τις συλληψης και το αν συμβαδιζει το μωρο μαυτες. ειναι πιο πολυ του υπερηχου . να φανταστεις και στις μετρησεις της κορης μου παντα εβγαινε λιγο πιο μικρη αλλα οταν γεννηθηκε καμια σχεση ηταν μεγαλυτερη και σε μηκος και σε κιλα και ολα ειναι κατα προσεγκιση εχει ενα 10% περιπου αποκλιση αν θυμαμαι καλα. παντως δεν αγχωνομαι ολα θα τα μαθω παρασκευη αν ειναι καλα

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άντε με το καλό την Παρασκευή! Very Happy 

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω !!! και σε σας κοριτσια ευχομαι με το καλο ολα να πανε σουπερ!!!! δεν υπαρχει τετοια ευτηχια ειναι το κατι αλλο !!! Very Happy 

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!!Μαιρη καλως ηρθες στην ομαδουλα μας!!!Μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!Κοριτσια πως ειστε?Εγω παλι απο αναγουλες ειμαι ακομα καλα...Εχει 2 μερες τωρα ομως που το στομαχι μου το νιωθω σαν κρυωμενο...οτι και να φαω νιωθω μετα χαλια!!!Ας ειναι!Ο,τιδηποτε αρκει να ειναι τα μπεμπακια μας καλα!!!Στελλινα τελικα στο γιατρο ποτε πας?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ευτυχια μου!!!ολο και πιο χαλια νιωθω..εκανα αποπειρα να βαλω το χαπι κολπικα γιατι διαβασα οτι ετσι δεν προκαλει τοσο εντονα συμπτωματα..για να δω..ευτυχως οπως και να εχει μεινανε 3 μερες και μετα χαπια τελος!μακαρι να ηρμησω

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
irene-_- έγραψε:γεια σου ευτυχια μου!!!ολο και πιο χαλια νιωθω..εκανα αποπειρα να βαλω το χαπι κολπικα γιατι διαβασα οτι ετσι δεν προκαλει τοσο εντονα συμπτωματα..για να δω..ευτυχως οπως και να εχει μεινανε 3 μερες και μετα χαπια τελος!μακαρι να ηρμησω

Υπομονη κοριτσακι μου!!!Ειναι ασχημο το ξερω!Αν δεις οτι νιωθεις καλυτερα ετσι συνεχισε με αυτον τον τροπο!Θα ηρεμησεις θα το δεις!Πηρες τη γιατρο κανενα τηλεφωνο?Μηπως υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις να σε ανακουφισει λιγο!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:
irene-_- έγραψε:γεια σου ευτυχια μου!!!ολο και πιο χαλια νιωθω..εκανα αποπειρα να βαλω το χαπι κολπικα γιατι διαβασα οτι ετσι δεν προκαλει τοσο εντονα συμπτωματα..για να δω..ευτυχως οπως και να εχει μεινανε 3 μερες και μετα χαπια τελος!μακαρι να ηρμησω

Υπομονη κοριτσακι μου!!!Ειναι ασχημο το ξερω!Αν δεις οτι νιωθεις καλυτερα ετσι συνεχισε με αυτον τον τροπο!Θα ηρεμησεις θα το δεις!Πηρες τη γιατρο κανενα τηλεφωνο?Μηπως υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις να σε ανακουφισει λιγο!!


σκεφτομαι αυριο να παω βρω την γιατρο στο νοσ.μειο που εχω μαζι της ραντεβου στις 23 και να της πω οτι επειδη ειμαι πολυ χαλια και δε μπορω να περιμενω μεχρι το ραντεβου αν μπορει να με δεχτει αυριο..δε νομιζω να πει οχι απλα λογικα θα περιμενω αρκετα..

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηγαινε!!Δε νομιζω να μη σε δεχτει!!Μηπως μπορει να σε βοηθησει!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Πηγαινε!!Δε νομιζω να μη σε δεχτει!!Μηπως μπορει να σε βοηθησει!!

αυτο θα κανει μη παθω και καμια αφυδατωση και γινουν χειροτερα τα πραγματα!!!

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
irene-_- έγραψε:
eftixia έγραψε:Πηγαινε!!Δε νομιζω να μη σε δεχτει!!Μηπως μπορει να σε βοηθησει!!

αυτο θα κανει μη παθω και καμια αφυδατωση και γινουν χειροτερα τα πραγματα!!!

Κανεις και εμετους?¨η μονο αναγουλες εχεις?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:
irene-_- έγραψε:
eftixia έγραψε:Πηγαινε!!Δε νομιζω να μη σε δεχτει!!Μηπως μπορει να σε βοηθησει!!

αυτο θα κανει μη παθω και καμια αφυδατωση και γινουν χειροτερα τα πραγματα!!!

Κανεις και εμετους?¨η μονο αναγουλες εχεις?
εμετο δεν εχω κανει ακομα γιατι κρατιεμαι αλλα το στομαχι χααααλια

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αφυδατωση απο οτι ξερω παθαινεις με πολλους και συνεχομενους εμετους!!Μπορει και να κανω λαθος!Οπως και να εχει πηγαινε στο νοσοκομειο μπορει να υπαρχει καποιο χαπι που θα σε βοηθησει με τη ναυτια!!Κουραγιο κοριτσι μου!!Θα περασει....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Αφυδατωση απο οτι ξερω παθαινεις με πολλους και συνεχομενους εμετους!!Μπορει και να κανω λαθος!Οπως και να εχει πηγαινε στο νοσοκομειο μπορει να υπαρχει καποιο χαπι που θα σε βοηθησει με τη ναυτια!!Κουραγιο κοριτσι μου!!Θα περασει....


εγω το καταλαβαινω απο τα χρωμα των ουρων μου οτι αρχιζω να αφυδατωνομαι..δεν μπορω να πιω νερο οχι απο εμετους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις