Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Το δύσκολο θέμα είναι ότι έχω το στομάχι μου και πρέπει να μαγειρέψω για τους υπόλοιπους!!
Σκέφτομαι με χαρά ότι μεθεύριο θα κάνω την αυχενική!! Κανονικά είχα ραντεβού σήμερα στο ιατρείο αλλά επειδή δεν κάνει πια εκεί την αυχενική, ακυρώθηκε και μου έκλεισε ραντεβού στην κλινική για Πέπμτη!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω κοριτσια καλα αποτελεσματα και σε εσας που αναμενετε εξετασεις ειδικα η αυχενικη διαφανεια ειναι απο τις πιο σημαντικες εξετασεις για τα μωρακια μας εγω αργω ακομα ειμαι σχεδον 7 εβδομαδων παντως δεν ειμαστε παραξενες ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη να μας μυριζουν τα περισσοτερα μαγειρευω πλεον οτι μπορω να αντεξω απο μυρωδια  Very Happy 

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!Αυχενικη ολα πολυ καλα, νεα πητ 17-2-2015(λογικα θα ξαναλλαξει ) και κατα 90%...



ΤΣΟΛΙΑΣ!

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!! Μόλις γύρισα από την εξέταση της αυχενικής διαφάνειας!! Όλα πολύ καλά!! Φιλιά σε όλες!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?εγω εξακολουθω να ειμαι χαλια..παρασκευη και σαββατο ειχα ηρεμησει λιγο και απο κυριακη κανω δυναμικα εμετους μεχρι και 15 την ημερα!!!η ψυχολογια πολυ χαλια.δε τολμαω να βγω απο το σπιτι..παρηγγειλα ενα ντοπλερ σημερα απο την hometest για ακουω το μωρακι μου να ηρεμω..αυριο λογικα θα το εχω..ριτακι και angel συγχαρητηρια για τα καλα αποτελεσματα..σας ειπαν καμμια υποψια για το φυλο?εγω ειχα κλεισει για τις 14 αυχενικη αλλα το ακυρωσα και το εβαλα στις 22 γιατι στην κατασταση μου δε θα αντεχα να μου ζουλανε την κοιλια..

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και ευχομαι γρηγορη αναρρωση...εγω ηδη απο την 12η εβδομαδα νιωθω καλυτερα, δλδ απο χτες!Οπως εγραψα 90% αγορακι! Very Happy 



irene-_- έγραψε:καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?εγω εξακολουθω να ειμαι χαλια..παρασκευη και σαββατο ειχα ηρεμησει λιγο και απο κυριακη κανω δυναμικα εμετους μεχρι και 15 την ημερα!!!η ψυχολογια πολυ χαλια.δε τολμαω να βγω απο το σπιτι..παρηγγειλα ενα ντοπλερ σημερα απο την hometest για ακουω το μωρακι μου να ηρεμω..αυριο λογικα θα το εχω..ριτακι και angel συγχαρητηρια για τα καλα αποτελεσματα..σας ειπαν καμμια υποψια για το φυλο?εγω ειχα κλεισει για τις 14 αυχενικη αλλα το ακυρωσα και το εβαλα στις 22 γιατι στην κατασταση μου δε θα αντεχα να μου ζουλανε την κοιλια..

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 Καλημερα κοριτσια!!
Μολις ειδα το θεματακι σας!
Συγνωμη που πεταχτηκα ετσι...αλλα ειμαι μανουλα Φεβρουαριου 14 και συγκινηθηκα λιγακι!!!Περσι τετοιο καιρο μολις ειχαμε κανει την αυχενικη μας!!Ο μικρος μας γεννηθηκε στις 11-02-2014!!
Σας ευχομαι τα καλυτερα!!!Απολαυστε τις κοιλιτσες σας!!!!Ολα καλα θα πανε!!! I love you I love you I love you 

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε??Ελπίζω να είστε όλες τέλεια!!Ricola να σου ζήσει το μωρό σου και να το χαίρεσαι!Άντε να περάσει ο καιρός να έρθουμε και εμείς στη θέση σου με τα μωρά μας αγκαλιά! Very Happy 

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?εγω εξακολουθω να ειμαι χαλια..παρασκευη και σαββατο ειχα ηρεμησει λιγο και απο κυριακη κανω δυναμικα εμετους μεχρι και 15 την ημερα!!!η ψυχολογια πολυ χαλια.δε τολμαω να βγω απο το σπιτι..παρηγγειλα ενα ντοπλερ σημερα απο την hometest για ακουω το μωρακι μου να ηρεμω..αυριο λογικα θα το εχω..ριτακι και angel συγχαρητηρια για τα καλα αποτελεσματα..σας ειπαν καμμια υποψια για το φυλο?εγω ειχα κλεισει για τις 14 αυχενικη αλλα το ακυρωσα και το εβαλα στις 22 γιατι στην κατασταση μου δε θα αντεχα να μου ζουλανε την κοιλια..

Λογικά σε λίγες μέρες θα υποχωρήσουν οι ναυτίες που έχεις.... Εδώ και λίγες μέρες είμαι κι εγώ καλύτερα!
Όσο για το φύλο, μας είπε ο ιατρός ότι είναι νωρίς, δε βοηθάει και η θέση του αλλά μάλλον αγόρι! Προς το παρόν όμως εξακολουθώ να το σκέφτομαι ως ΜΩΡΟ γιατί στο επόμενο ραντεβού μπορεί να μου πουν άλλα!!!!!

Το βασικό, για μένα, είναι ότι έμαθα με ακρίβεια τις μέρες μου γιατί πριν το ... ψάχναμε! Είμαι 13 και 2 με τελευταία ΠΗΤ 11/2.

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ricola έγραψε: Καλημερα κοριτσια!!
Μολις ειδα το θεματακι σας!
Συγνωμη που πεταχτηκα ετσι...αλλα ειμαι μανουλα Φεβρουαριου 14 και συγκινηθηκα λιγακι!!!Περσι τετοιο καιρο μολις ειχαμε κανει την αυχενικη μας!!Ο μικρος μας γεννηθηκε στις 11-02-2014!!
Σας ευχομαι τα καλυτερα!!!Απολαυστε τις κοιλιτσες σας!!!!Ολα καλα θα πανε!!! I love you I love you I love you 

Ricola, χαίρομαι για σένα! Η μέρα γενεθλίων σας είναι η δικιά μου ΠΗΤ!!!!!

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικα τι ηθελα και το ειπα χτες??Σημερα 2 φορες εμετο, βεβαια και τις 2 επειδη ανοιξα ψυγειο και τροφοθηκη...δεν την παλευω με τις μυρωδιεεες. Crying or Very sad Crying or Very sad 

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πώς πάτε, κορίτσια;; Εμείς τώρα που κάναμε την αυχενική, αρχίσαμε να κάνουμε ... όνειρα! Πού θα μπει η κούνια, τι ρούχα θα φοράω σε λίγο καιρό...!!!

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για να δουμε, νικανε τα αγορια η τα κοριτσια?
 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 22 536304 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 22 536304 

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομίζω ότι σε εμάς τις δύο έχουν πει μάλλον αγόρι!! Σε λίγο καιρό θα μάθουμε όλες!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 22 328109 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ?ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΕΕ?ΕΙΜΑΙ 6W1d,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ 1-9.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ?ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΕΕ?ΕΙΜΑΙ 6W1d,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ 1-9.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......

Μπες με το δεξί !
Με το καλό !

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ?ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΕΕ?ΕΙΜΑΙ 6W1d,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ 1-9.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......

Συγχαρητήρια!! Με το καλό! Από τη στιγμή που δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα, λογικά σε βλέπει ο ιατρός σου 1 φορά το μήνα. Σε περίπτωση όμως που δεις ή νιώσεις κάτι περίεργο, αμέσως του τηλεφωνείς!!
Θα κάνεις υπομονή και θα ελπίζεις ότι όλα πανε κάλα! Έτσι νιώθουμε όλες, μέχρι να έρθει η πολυπόθητη στιγμή του υπέρηχου!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κορίτσια βλεπω οι εμετοι καλα κρατουν εγω ημουνα 5 μερες καλα αλλα χτες δυστυχως εκανα 2 φορες εμετο και σημερα εχω λιγο αναγουλα .Τις εξετασεις τις πηρα βγηκανε καθαρες αλλα μου κανει εντυπωση που εχω ακομα τσούξιμο και φοβάμαι μηπως είναι από το εντερο που πρήζεται συνεχεια και μοτυ προκαλει εκεινο προβλήματα τωρα που θα παω την τεταρτη παλι στο γιατρο θα τον ρωτησω μηπως μπορω να παρω μαγνησιο γιατι λενε ότι βοηθαει στους κολικους του εντερου εχω χρονια σπαστικη κολιτιδα και τωρα με την εγκυμοσυνη με ποναει κάθε μερα πολύ αλλα την διατροφή μου δεν την προσεχω παιζει ρολο και αυτό.εγω αυχενικη διαφανεια θα κανω μεσα σεπτεβρη την περιμενω πως και πως . Αχ και εμεις ονειρευόμαστε το μωρο μας αλλα να πω την αληθεια ελπιζω να είναι κοριτσακι το θελω παρα πολύ μετα από 2 γιους παρακαλαω την Παναγιτσα συνεχεια να αποκτησω μια κορη ...

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η διατροφή παίζει μεγάλο ρόλο, οπότε κι αυτό θα σε δυσκολεύει. Ευτυχώς που είναι καλές οι εξετάσεις σου, οπότε δεν παίρνεις τελικά κάποια φάρμακα; Αν τρως αλμυρά όμως και πίνεις λίγο νερό , κι αυτό προκαλεί τσούξιμο. Εγώ απέφευγα το νερό γιατί με ... ανακάτευε!!

Πάντως τις τελευταίες μέρες νιώθω καλύτερα. Με πιάνουν ναυτίες ή ... βαρυχστομαχιές με το τίποτα... αλλά δεν κάνω εμετό καθόλου!! Υποθέτω ότι μετά τη 13η εβδομάδα βελτιώνονται τα πράγματα.... (Εϊμαι 13 και 4 !!!!!!)

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANGEL έγραψε:
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ?ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΕΕ?ΕΙΜΑΙ 6W1d,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ 1-9.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......

Συγχαρητήρια!! Με το καλό! Από τη στιγμή που δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα, λογικά σε βλέπει ο ιατρός σου 1 φορά το μήνα. Σε περίπτωση όμως που δεις ή νιώσεις κάτι περίεργο, αμέσως του τηλεφωνείς!!
Θα κάνεις υπομονή και θα ελπίζεις ότι όλα πανε κάλα! Έτσι νιώθουμε όλες, μέχρι να έρθει η πολυπόθητη στιγμή του υπέρηχου!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ!!!

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΓΥΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΙΓΟΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΦΕΥΓΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΕΓΑ ΟΤΙ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ, ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΕΜΕΤΟΙ-ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ (2-3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ)..12 ΚΑΙ 6 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ?? Rolling Eyes 

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια! Πάνω που πίστευα ότι ξεμπέρδαψα με τους εμέτους, ακόμα έχω πού και πού! Είμαι 14 και 1 . Μάλλον ισχύει αυτό που λένε ότι σταματάν όταν μπεις στο 2ο τρίμηνο αλλά με τον ... παλιό υπολογισμό, δηλαδή γύρω στις 15 εβδομάδες...
Υπάρχει ένα ποσοστό που έχει εμετούς σε όλη την εγκυμοσύνη και τρέμω μην πέσω σ' αυτό το ποσοστό....
Φιλιά!!

mikrh mama

mikrh mama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσιααα!!! Ελπίζω όλες να είστε καλά και να νοιώθετε τόσο χαρούμενες όσο και εγώ αυτή τη στιγμή!!  ακούστε τι πάθαμεε... στον πρώτο υπέρηχο που κάναμε για να ακούσουμε την καρδούλα του μικρού μας ο γιατρός δεν άφησε τον άντρα μου να μπει γιατί ήταν ενδοκολπικός υπέρηχος!!! μετά από 3 1/2 εβδομάδες ξανά κλείσαμε ραντεβού με την προοπτική ότι θα μπει και θα το ακούσει για πρώτη φορά και εκείνος και επιτέλους θα το βλέπαμε σχηματισμένοο!!!!  Μπαίνουμε λοιπόν στον υπέρηχο και τσουυππππ μας ήρθε η έκπληξη  !!!!!!!! 2 σάκοι -2 έμβρυα!!!!!!   Μιλάμε για πολύυυ κλάαμααα (χαράς εννοείτε!!)

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγχαρητήρια!! Τέλεια!! Διδυμάκια!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσιαα!!!επιτελους αρχιζω να ξεμπερδευω με τους εμετους και αλλαξα διαθεση!!!την παρασκευη εχω την αυχενικη και ανυπομονω να δω το μικρο μου..θα ειναι και ο πρωτος υπερηχος που θα ειναι μαζι και ο αντρουλης μου και ειμαι διπλα χαρουμενη!!! μικρη μαμα τι ομορφη εκπληξη ειναι αυτη???με το καλο τα μικρουλια σας..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις