Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλημερα σε ολες!!ελπιζω να εχετε μια τελεια μερα ολες


βασουλινι μου τι κανεις?δουλιτσες σημερα,ε?και εγω θελω να κανω..λιγα λιγα καθε μερα χαλαρα γιατι δε γινεται να μη κανω τπτ..


Καλημερα ρηνακι μου!καλα ηπια το καφεδακι μου κ με βαρια καρδια πρεπει να σηκωθω..κ με εχει πιασει μια σπαριλα σημερα!εσυ κυρια μου κατσε καλα ε θα παρω την σκουπα μου κ θα ερθω!ενα ενα θα κανεις ακους;


Δίκιο εχει!
Δεν χάθηκε και ο κόσμος με τις δουλειές του σπιτιού!


Καλημέρα τιτίνα!Είμαι η Βάσω.. Smile 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:α ναι σημερα τωρα παω τον αντρα στην δουλεια και μολις γυρισω θα παρω κατευθειαν τηλ. αλλα χλωμο λενακι- ειρηνουλα μου σημερα ηρθε περισσοτερο το κοκκινο κανονικη ροη οποτε βλεπω μια ωραιοτατη τιμουλα 000000000000000

Ελα βρε τζενακι μου αν δεν παρεις τ'αποτελεσματα μην εισαι τοσο απολυτη.
Ποτε δεν ξερεις, θαυματα γινονται ακομα και στις μερες μας.
Περιμενουμε νεα σου.
Καλη επιτυχια κοριτσακι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακι μου τι κανετε.Ειρηνακι μου εσυ πως εισαι??χαλαρα με τισ δουλειες παρακαλω πολυ.Τζενακι περιμενουμε νεα και δεν στεναχωριομαστε.Βασουλα μου τι κανεις??εισαι καλα.Κουνελακι μην κανεισ τιποτα απο δουλειες αστα δεν πειραζει.Τιτινο ποτε περιμενεις να μην????Λενακι μου εμεις τα λεμε και πριβε εχεις παρει ντοκτορα.Ρε κοριτσια η Αnabela ???που εισαι κοριτσαρα???? Εγω κοριτσια μου αυριο ξεκιναω ενεσουλες και πρεπει να τισ κανω μονη μου πικρα μεγαλη Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλημερα κοριτσακι μου τι κανετε.Ειρηνακι μου εσυ πως εισαι??χαλαρα με τισ δουλειες παρακαλω πολυ.Τζενακι περιμενουμε νεα και δεν στεναχωριομαστε.Βασουλα μου τι κανεις??εισαι καλα.Κουνελακι μην κανεισ τιποτα απο δουλειες αστα δεν πειραζει.Τιτινο ποτε περιμενεις να μην????Λενακι μου εμεις τα λεμε και πριβε εχεις παρει ντοκτορα.Ρε κοριτσια η Αnabela ???που εισαι κοριτσαρα???? Εγω κοριτσια μου αυριο ξεκιναω ενεσουλες και πρεπει να τισ κανω μονη μου πικρα μεγαλη Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 

Καλημερα αγγελικη μου!καλα ειμαι εν αναμονη της κυριας απο μερα σε μερα..πωπω βρε παιδακι μου μονη σου;δεν γινεται να σου τις κανει καποιος αλλος;τις φοβαμαι πολυ..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:
Titino έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλημερα σε ολες!!ελπιζω να εχετε μια τελεια μερα ολες


βασουλινι μου τι κανεις?δουλιτσες σημερα,ε?και εγω θελω να κανω..λιγα λιγα καθε μερα χαλαρα γιατι δε γινεται να μη κανω τπτ..


Καλημερα ρηνακι μου!καλα ηπια το καφεδακι μου κ με βαρια καρδια πρεπει να σηκωθω..κ με εχει πιασει μια σπαριλα σημερα!εσυ κυρια μου κατσε καλα ε θα παρω την σκουπα μου κ θα ερθω!ενα ενα θα κανεις ακους;


Δίκιο εχει!
Δεν χάθηκε και ο κόσμος με τις δουλειές του σπιτιού!


Καλημέρα τιτίνα!Είμαι η Βάσω.. Smile 

Καλημερα!!  Very Happy 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα μου πριν παω στον γιατρο τον Δεκεμβρη ειχα να κανω εξετασεις αιματοσ 5 χρονια και ξερεις γιατι ???φαβαμαι τρομερα τις ενεσεις.Απο τον Γεναρη και μετα δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω δωσει αιμα πατως πανω απο 40 φορες.εχω παρει τον αερα ποια εγω που εβλεπα βελονα και ετρεχα.Τωρα αυτες που θα κανω ειναι πολυ μικρες ενεσουλες ινσουλινης και πρεπει να κανω καφε μερα και πανω απο 25 ημερες ποιοσ θα μου τις κανει συστιχως πρεπει μονη μου.Φοβα,αι βεβαια πολυ αλλα τι να κανω .Να δω τι αλλο θα κανω γι αυτο το νινι????

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula1 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:α ναι σημερα τωρα παω τον αντρα στην δουλεια και μολις γυρισω θα παρω κατευθειαν τηλ. αλλα χλωμο λενακι- ειρηνουλα μου σημερα ηρθε περισσοτερο το κοκκινο κανονικη ροη οποτε βλεπω μια ωραιοτατη τιμουλα 000000000000000


Καλημέρα Τζενάκι!Αν δεν είσαι πάμε γερά για τον επόμενο μήνα..Πόσο καιρό προσπαθείτε?
σιγουρα δεν πτοουμαστε. ουυυυυ πολυ 2.5 σιγουρα αλλα αυτο δεν το υπολογιζω πλεον λογο του οτι τον οκτωβρη αφαιρεσα πολυποδα στην μητρα οποτε θεωρητικα οι προσπαθειες ξεκινανε απο τοτε

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω περιμενω να μην την κυριακή. Ειχα κανει λάθος υπολογισμό αλλά ουτως η αλλως νομιζω κατι καναμε. Αντε να δουμε. Εχω κατι πονακια και τραβηγματα.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε μια ωρα μου ειπε θα ειναι ετοιμη. καλα οπως και να'χει αυτη την φορα το'χω παρει πολυ χαλαρα , εφαγα βλεπεις την πρωτη κρυαδα, αλλα οπως λετε ολες σας χαλαραααααα εχω υπομονη ακομα και τον επομενο μηνα και τον μεθεπομενο.......δεν θα της περασει ομως το δικο μου θα γινει. χαρας το κουραγιο σου που θα της κανεις μονη σου, η θυσια της μανας !!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Εγω περιμενω να μην την κυριακή. Ειχα κανει λάθος υπολογισμό αλλά ουτως η αλλως νομιζω κατι καναμε. Αντε να δουμε. Εχω κατι πονακια και τραβηγματα.

οοοοοοοο τιτινο μπραβοοοο αντε με το καλοοοοοοο ερχεται το σπορακι σου  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:σε μια ωρα μου ειπε θα ειναι ετοιμη. καλα οπως και να'χει αυτη την φορα το'χω παρει πολυ χαλαρα , εφαγα βλεπεις την πρωτη κρυαδα, αλλα οπως λετε ολες σας χαλαραααααα εχω υπομονη ακομα και τον επομενο μηνα και τον μεθεπομενο.......δεν θα της περασει ομως το δικο μου θα γινει. χαρας το κουραγιο σου που θα της κανεις μονη σου, η θυσια της μανας !!!!


Μπραβο κουκλα μου ετσι με αισιοδοξια!περιμενω να μου πεις αποτελεσματα!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Βασουλα μου πριν παω στον γιατρο τον Δεκεμβρη ειχα να κανω εξετασεις αιματοσ 5 χρονια και ξερεις γιατι ???φαβαμαι τρομερα τις ενεσεις.Απο τον Γεναρη και μετα δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω δωσει αιμα πατως πανω απο 40 φορες.εχω παρει τον αερα ποια εγω που εβλεπα βελονα και ετρεχα.Τωρα αυτες που θα κανω ειναι πολυ μικρες ενεσουλες ινσουλινης και πρεπει να κανω καφε μερα και πανω απο 25 ημερες ποιοσ θα μου τις κανει συστιχως πρεπει μονη μου.Φοβα,αι βεβαια πολυ αλλα τι να κανω .Να δω τι αλλο θα κανω γι αυτο το νινι????


Μμμ καταλαβα οτι ειναι δυνατον για να γινει το θαυματακι θα κανουμε!κ γω κ ο συζυγος τον μαρτιο καναμε ολες τις εξετασεις ολες καθαρες εκανα κ σαλπιγγογραφια κ αυτη οκ κ απλα μας ειπαν δεν ετυχε..προσπαθουμε 1 μιση χρονο

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Πωωω πως μου την δινουν κατι τετοια!με εφτιαξες τωρα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 679259 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι ανθρωποι γιατι φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνεις.Αν ηθελες να το πεις θα το ελεγες εσυ η ο αντρας σου αυτη γιατι πεταγεται σαν την μην πω τωρα.εξαλη με εκανες τωρα.Αλλα εσυ χαλαρα χεστους ολους

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula1 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:σε μια ωρα μου ειπε θα ειναι ετοιμη. καλα οπως και να'χει αυτη την φορα το'χω παρει πολυ χαλαρα , εφαγα βλεπεις την πρωτη κρυαδα, αλλα οπως λετε ολες σας χαλαραααααα εχω υπομονη ακομα και τον επομενο μηνα και τον μεθεπομενο.......δεν θα της περασει ομως το δικο μου θα γινει. χαρας το κουραγιο σου που θα της κανεις μονη σου, η θυσια της μανας !!!!


Μπραβο κουκλα μου ετσι με αισιοδοξια!περιμενω να μου πεις αποτελεσματα!
μιση ωρα ακομα.. βασικα για να φυγει η αγωνια πιο πολυ γτ ηλικρινα μολις τελειωσω ε θα γινει χαμος  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Πωωω πως μου την δινουν κατι τετοια!με εφτιαξες τωρα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 679259 


ασε βασουλα μου και να φανταστεις οτι δεν της εχω πει καν οτι ειμαι απο μονη της το εβγαλε το συμπερασμα!!!!ε την κοπανας ή δε την κοπανας στον τοιχο??

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula1 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Βασουλα μου πριν παω στον γιατρο τον Δεκεμβρη ειχα να κανω εξετασεις αιματοσ 5 χρονια και ξερεις γιατι ???φαβαμαι τρομερα τις ενεσεις.Απο τον Γεναρη και μετα δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω δωσει αιμα πατως πανω απο 40 φορες.εχω παρει τον αερα ποια εγω που εβλεπα βελονα και ετρεχα.Τωρα αυτες που θα κανω ειναι πολυ μικρες ενεσουλες ινσουλινης και πρεπει να κανω καφε μερα και πανω απο 25 ημερες ποιοσ θα μου τις κανει συστιχως πρεπει μονη μου.Φοβα,αι βεβαια πολυ αλλα τι να κανω .Να δω τι αλλο θα κανω γι αυτο το νινι????


Μμμ καταλαβα οτι ειναι δυνατον για να γινει το θαυματακι θα κανουμε!κ γω κ ο συζυγος τον μαρτιο καναμε ολες τις εξετασεις ολες καθαρες εκανα κ σαλπιγγογραφια κ αυτη οκ κ απλα μας ειπαν δεν ετυχε..προσπαθουμε 1 μιση χρονο

Κοριτσακι μου και εμεις το ιδιο ολες καλες αλλα τι να κανουμε μας ταλαιπωρει λιγο αλλα δεν θα ερθει θα ερθει κατσε να δεις τι θα του κανω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 215994 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι ανθρωποι γιατι φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνεις.Αν ηθελες να το πεις θα το ελεγες εσυ η ο αντρας σου αυτη γιατι πεταγεται σαν την μην πω τωρα.εξαλη με εκανες τωρα.Αλλα εσυ χαλαρα χεστους ολους


που να χαλαρωσω βρε αγγελικη μου εγω τωρα!!θα νομιζει ο ανθρωπος οτι το λεμε σε ξενους και οχι στην οικογενεια!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι ανθρωποι γιατι φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνεις.Αν ηθελες να το πεις θα το ελεγες εσυ η ο αντρας σου αυτη γιατι πεταγεται σαν την μην πω τωρα.εξαλη με εκανες τωρα.Αλλα εσυ χαλαρα χεστους ολους
καλα δεν την ξεχε......ες??? ακου εδω ρε . μην συγχιζεσαι εσυ δεν κανει πανω απ'ολα το μωρο σου.

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Πωωω πως μου την δινουν κατι τετοια!με εφτιαξες τωρα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 12 679259 


ασε βασουλα μου και να φανταστεις οτι δεν της εχω πει καν οτι ειμαι απο μονη της το εβγαλε το συμπερασμα!!!!ε την κοπανας ή δε την κοπανας στον τοιχο??


Δικη σου φιλη ειναι;βρε την κοπανας αλλα ανουδιο ειναι αμα δεν κοβει..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι ανθρωποι γιατι φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνεις.Αν ηθελες να το πεις θα το ελεγες εσυ η ο αντρας σου αυτη γιατι πεταγεται σαν την μην πω τωρα.εξαλη με εκανες τωρα.Αλλα εσυ χαλαρα χεστους ολους
καλα δεν την ξεχε......ες??? ακου εδω ρε . μην συγχιζεσαι εσυ δεν κανει πανω απ'ολα το μωρο σου.


εννοειται!!και η απαντηση ξερεις ποια ηταν???χαρα ειναι τετοιο γεγονος πιστευω αν σε πειραξε σορυ!!!ακου εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι ανθρωποι γιατι φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνεις.Αν ηθελες να το πεις θα το ελεγες εσυ η ο αντρας σου αυτη γιατι πεταγεται σαν την μην πω τωρα.εξαλη με εκανες τωρα.Αλλα εσυ χαλαρα χεστους ολους


που να χαλαρωσω βρε αγγελικη μου εγω τωρα!!θα νομιζει ο ανθρωπος οτι το λεμε σε ξενους και οχι στην οικογενεια!!!

Ναι εχες δικιο το καταλαβαινω κοριτσι μου αλλα τωρα εγινε.Αολα να την παρεις ηρεμα να της το πεις

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου χαθηκα γιατι μου ανεβηκε η πιεση..μια "φιλη"πηρε απο μονη της την πρωτοβουλια να πει στον αδερφο του αντρα μου οτι ειμαι εγκυος!!!δε φανταζεσται τι νευρα εχω..

Δεν μπορω να καταλαβω καποιοι ανθρωποι γιατι φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνεις.Αν ηθελες να το πεις θα το ελεγες εσυ η ο αντρας σου αυτη γιατι πεταγεται σαν την μην πω τωρα.εξαλη με εκανες τωρα.Αλλα εσυ χαλαρα χεστους ολους


που να χαλαρωσω βρε αγγελικη μου εγω τωρα!!θα νομιζει ο ανθρωπος οτι το λεμε σε ξενους και οχι στην οικογενεια!!!


Καλα μην ακουω τετοια!δεν θελω να βαζεις τετοια στο κεφαλι σου ηρεμησε!η λαρισα δεν ειναι πολυ μακρια μου ε!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βγαινω να κανω ενα ντουζακι να χαλαρωσω και να παω να παρω την βαφτιστηρα μου απο το σχολειο..τα λεμε αργοτερα κοριτσια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις