Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 23]

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ EFAKI ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΜ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ...ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΩΡΕΣ ΔΗΛ.ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 37 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ.ΚΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤ.ΕΙΧΑ ΦΟΥΝΤΩΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΑΕΙ.ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ,ΕΝΩ ΤΟ ΦΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΕΛΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΨΙΛΟΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΩΡΑ.

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ EFAKI ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΜ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ...ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΩΡΕΣ ΔΗΛ.ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 37 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ.ΚΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤ.ΕΙΧΑ ΦΟΥΝΤΩΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΑΕΙ.ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ,ΕΝΩ ΤΟ ΦΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΕΛΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΨΙΛΟΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΩΡΑ.ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΣΤΟΝ ΨΑΘΑ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
7 μερες θα ξερουμε!!!το πηρα το μνμ θα σας ενημερωσω την πεμπτη! τωρα οι γευσεις σου εχουν αλλαξει παλι?τα δεκατα καλο σημαδι ειναι!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΑΤΑ Ε?ΕΝΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΥΠΗΡΧΕ ΝΕΑ ΔΗΜΟΣ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΠΟΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΑ.ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ...

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΑΤΑ Ε?ΕΝΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΥΠΗΡΧΕ ΝΕΑ ΔΗΜΟΣ.ΝΟΜΙΖΑ  ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΠΟΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΑ.ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ...
χαχα κ γω καινουρια ειμαι εδω,δεν ξερω κ πολλα!!!χαχα

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ.Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΝ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ ΜΑΚΑΡ.ΜΕ ΚΙΜΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΙΜΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΙΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΥΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ 33 ΧΡΟΝΙΑ.
ΠΑΛΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΑ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΑΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΞΑΝΘΙΑ...

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΧΑΧΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΣΩΣΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΑΤΑΣ.ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ...

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις οταν καναμε προσπαθειες,(2 χρόνια)(πρωτου μαθουμε το προβλημα),κάθε μηνα νομιζα οτι ειχα πιάσει!ημουν κατα φαντασία έγκυος!νόμιζα οτι ειχα ζαλαδες-συχνοουρια-κ αναγούλες!ασε για κλάμματα ήμουν!φανταστήτε τον άλλο μήνα που θα περιμενω την χοριακή τι έχει να γίνει!!!θα σας ζαλίσω!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:εμεις οταν καναμε προσπαθειες,(2 χρόνια)(πρωτου μαθουμε το προβλημα),κάθε μηνα νομιζα οτι ειχα πιάσει!ημουν κατα φαντασία έγκυος!νόμιζα οτι ειχα ζαλαδες-συχνοουρια-κ αναγούλες!ασε για κλάμματα ήμουν!φανταστήτε τον άλλο μήνα που θα περιμενω την χοριακή τι έχει να γίνει!!!θα σας ζαλίσω!
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑΜΕ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ.ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα γίνει το θαυμα είτε με εξωσ.ειτε όχι.. το πιστεύω.μαρια μου παω να φαω μεσημεριανο, θα ξαναμπω το απογευμα!καλο μεσημερι,τα λέμε!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΞΑΝΘΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΠΡΟΟΔΟ.ΤΩΡΑ ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΠΩΣ ΒΑΖΑΤΕ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ.ΟΥΑΟΥ!
EFAKI ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ,ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!ΣΕ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ,ΕΕΕ? καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 667478 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 667478 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΑΤΣΟΥΛΑ.ΠΩΣ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ??ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΦΑΙ,ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια μου καλησπέρα τωρα μπηκα και ειδα τα μηνυματακια σας!!!!
ΑΑΑ μας βλεπω ξεφτέρια θα γινουμε μην νομιζετε και εγω καινουρια στο φορουμ πηραμε φορα χαχαχαχα.
 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 654316   καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 654316 
ΜΑΡΙΑΜ μου και ΕΦΑΚΙ μου εγω όταν ειχα μεινη εγκυος με σπερματεγχηση προτου κιολας ειχα καθυστερηση ειχα αναγούλες και λεω ααα τι ευκολα όλα ενταξη, δεν περιμενα φυσικα να εξεληχτουν ασχημα τα πραγματα γιατι να πω την αληθεια ειχα και μια αγνοια για ολο το θεμα περι υπογονιμοτιτας , και λεω σιγα μωρε ευκολα θα είναι όλα. αυτά φυσικα όταν ημουν ετων 24,
τωρα μετα από 4 σπερματεγχησης και 2 εξωσωματικες εχω πολύ αγχως γι'αυτο καλο είναι και να μην πολύ ξερουμε και πολλα!!
ΜΑΡΙΑΜ μου τωρα πως νιωθης??
ΕΦΑΚΙ αχ αυτό το μυαλο μας ολο παιχνίδια μας παιζει μην στεναχωριεσε και δεν θα σκεφτεσαι ότι θα μας ζαλιζεις ειμαστε εδώ γι'αυτο το σκοπο!!
αντε να ριξουμε και ένα χορο της κοιλιας χαχαχαχαχα.......


 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 604962  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 604962  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 604962 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΔΕΣ ΠΡΟΟΔΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ?ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ Η ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΜΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφου μάθαμε να βάζουμε κ κ φατσουλες,ειμαστε πολλή μπροστα!!!αγγελακι μαρια μακάρι να γράφαμε στην ενότητα με τις μαμάδες!μακάρι του χρόνου να μετακομίσουμε σε εκείνες τις ενότητες κ να ανταλάσουμε αποψεις κ ανησυχίες για τα μπεμπάκια μας!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μακαρι κορίτσια μου πρωτα να μετακομίσουμε στην εγκυουλες και μετα στην μανουλες.... βλεπω να κανεις εσυ ΜΑΡΙΑΜ την αρχη θα ακολουθησης εσυ ΕΦΑΚΙ και μετα εγω εσεις ειστε ποιο κοντα στο ονειρο εγω μαλλον θα εχω μελλον!!!!!
καλο ξημέρωμα κορίτσια μου ωρα για νανακια...

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 850933 Sleep 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ ΟΙ ΦΑΤΣΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ,ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ ΟΛΕΣ!!! καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 417472 

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα ΜΑΡΙΑΜ πως εισαι σημερα κοριτσι??? αντε περασε η πρωτη βδομαδουλα φτανει η μεγαλη μερα!!!!

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 379767 

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κ απο μένα...αγγελακι ο καιρός απιστευτος ε?θα βουλιάξουμε απο το νερο!μαρια πως εισαι? καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 328109 

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλη σου ημερα ΕΦΑΚΙ.. ναι μωρε τι είναι αυτό ξυπνησα από τα ξημερώματα με της αστραπες και βροντες ταρακουνιωτανε ολο το σπιτι, φετος δεν μας εκανε και καλοκαιρι πολλες βροχες αμαν!!!!!
τωρα θα την ξαναπεσω για υπνο μου φενετε κουτουλαω καλο μεσημερη θα τα πουμε το απόγευμα..
 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 7 531909 

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα καλή ξεκούραση!σημερα η μέρα ειναι για σπιτι κ για ξαπλα στο καναπε μπροστά στην τηλ.!

mikrimama

mikrimama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βροχερή καλημερα κοριτσια....τι κανετε? Εφακι θα συμφωνησω μαζι σου....σημερα ειναι ηια ξαπλα μπροστά στην τηλ....πραγματικά...

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mikrimama έγραψε:Βροχερή καλημερα κοριτσια....τι κανετε? Εφακι θα συμφωνησω μαζι σου....σημερα ειναι ηια ξαπλα μπροστά στην τηλ....πραγματικά...
εγω το παρατράβηξα... εκανα νες κ πινω.χαχα

mikrimama

mikrimama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κ εγω μετα απο ενάμιση μηνα εκανα νες σημερα να πιω!! Χαχα εφακι απο που εισαι εσυ?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θεσσαλονικη ανατολικα!εσυ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις