Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 3:38 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΟΙΠΟΝ κοριτσια δωστε μου τα φωτα σας!!!...ο μπεμπης μου ειναι 5 μηνων...και επισης εχω και ενα λαμπραντορ..λεμε να παμε διακοπες φετος να κανουμε τις πρωτες μας με το νινι!!!!

εχετε καμια ιδεα για το που να παμε;;; ετσι οικογενειακα ησυχα και να επιτρεπονται και τα κατοικιδια για οσες εχουν;

2ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 4:22 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ntina82 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ κοριτσια δωστε μου τα φωτα σας!!!...ο μπεμπης μου ειναι 5 μηνων...και επισης εχω και ενα λαμπραντορ..λεμε να παμε διακοπες φετος να κανουμε τις πρωτες μας με το νινι!!!!

εχετε καμια ιδεα για το που να παμε;;; ετσι οικογενειακα ησυχα και να επιτρεπονται και τα κατοικιδια για οσες εχουν;

Αν δεν έχετε δικό σας εξοχικό ή άλλο χώρο,οι διακοπές σας με το μωρό και με τον σκύλο θα είναι απίστευτα κουραστικές.Καταλύματα που λένε ότι δέχονται σκυλιά είναι λίγα και όταν θα πάτε θα σας τα γυρίζουν.Δαγκώνει ο σκύλος σας, γαβγίζει ο σκύλος σας, χέζει ο σκύλος σας, κατουράει ο σκύλος σας, ενοχλεί τους διπλανούς ο σκύλος σας, είναι μερικές ερωτήσεις που θα πρέπει να απολογηθείτε κάθε φορά.
Επίσης σε ξενοδοχείο δύσκολα τα πράγματα.
Καλύτερα νοικιάστε σπίτι ή διαμέρισμα σε μονοκατοικία και κοντά στο μέρος που μένετε.
Αν μένετε Αθήνα, καλά είναι στη Σαλαμίνα, στη Ψάθα, στο Πόρτο Γερμενό, στην Επίδαυρο και σε άλλα κοντινά μέρη αλλά τώρα που το αποφασίσατε μπορεί να είναι αργά γιατί μπορεί να έχουν ήδη "κλείσει" από καιρό.

3ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 4:32 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:
ntina82 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ κοριτσια δωστε μου τα φωτα σας!!!...ο μπεμπης μου ειναι 5 μηνων...και επισης εχω και ενα λαμπραντορ..λεμε να παμε διακοπες φετος να κανουμε τις πρωτες μας με το νινι!!!!

εχετε καμια ιδεα για το που να παμε;;; ετσι οικογενειακα ησυχα και να επιτρεπονται και τα κατοικιδια για οσες εχουν;

Αν δεν έχετε δικό σας εξοχικό ή άλλο χώρο,οι διακοπές σας με το μωρό και με τον σκύλο θα είναι απίστευτα κουραστικές.Καταλύματα που λένε ότι δέχονται σκυλιά είναι λίγα και όταν θα πάτε θα σας τα γυρίζουν.Δαγκώνει ο σκύλος σας, γαβγίζει ο σκύλος σας, χέζει ο σκύλος σας, κατουράει ο σκύλος σας, ενοχλεί τους διπλανούς ο σκύλος σας, είναι μερικές ερωτήσεις που θα πρέπει να απολογηθείτε κάθε φορά.
Επίσης σε ξενοδοχείο δύσκολα τα πράγματα.
Καλύτερα νοικιάστε σπίτι ή διαμέρισμα σε μονοκατοικία και κοντά στο μέρος που μένετε.
Αν μένετε Αθήνα, καλά είναι στη Σαλαμίνα, στη Ψάθα, στο Πόρτο Γερμενό, στην Επίδαυρο και σε άλλα κοντινά μέρη αλλά τώρα που το αποφασίσατε μπορεί να είναι αργά γιατί μπορεί να έχουν ήδη "κλείσει" από καιρό.


περυσι ειχα παει φαντασου στην πυλο μεσσηνια κ επιτρεπονταν τα κατοικιδια κ φαντασου οτι ειχαμε το λαμπραντορ στην πισινα κ επαιζε με τους τουριστες....ηταν πολυ καλη επιλογη

4ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 4:45 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
ntina82 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ κοριτσια δωστε μου τα φωτα σας!!!...ο μπεμπης μου ειναι 5 μηνων...και επισης εχω και ενα λαμπραντορ..λεμε να παμε διακοπες φετος να κανουμε τις πρωτες μας με το νινι!!!!

εχετε καμια ιδεα για το που να παμε;;; ετσι οικογενειακα ησυχα και να επιτρεπονται και τα κατοικιδια για οσες εχουν;

Αν δεν έχετε δικό σας εξοχικό ή άλλο χώρο,οι διακοπές σας με το μωρό και με τον σκύλο θα είναι απίστευτα κουραστικές.Καταλύματα που λένε ότι δέχονται σκυλιά είναι λίγα και όταν θα πάτε θα σας τα γυρίζουν.Δαγκώνει ο σκύλος σας, γαβγίζει ο σκύλος σας, χέζει ο σκύλος σας, κατουράει ο σκύλος σας, ενοχλεί τους διπλανούς ο σκύλος σας, είναι μερικές ερωτήσεις που θα πρέπει να απολογηθείτε κάθε φορά.
Επίσης σε ξενοδοχείο δύσκολα τα πράγματα.
Καλύτερα νοικιάστε σπίτι ή διαμέρισμα σε μονοκατοικία και κοντά στο μέρος που μένετε.
Αν μένετε Αθήνα, καλά είναι στη Σαλαμίνα, στη Ψάθα, στο Πόρτο Γερμενό, στην Επίδαυρο και σε άλλα κοντινά μέρη αλλά τώρα που το αποφασίσατε μπορεί να είναι αργά γιατί μπορεί να έχουν ήδη "κλείσει" από καιρό.


περυσι ειχα παει φαντασου στην πυλο μεσσηνια κ επιτρεπονταν τα κατοικιδια κ φαντασου οτι ειχαμε το λαμπραντορ στην πισινα κ επαιζε με τους τουριστες....ηταν πολυ καλη επιλογη


Με τους τουρίστες παίζουν γιατί οι τουρίστες αγαπούν τα σκυλιά ενώ οι Έλληνες είναι κομπλεξικοί και πανάθλιοι στη σχέση τους με τα ζώα και κυρίως με τα σκυλιά,ειδικά αν έχουν και παιδιά γίνονται ακόμα περισσότερο κομπλεξάρες.Εμείς κοντέψαμε να μαλλιοτραβηχτούμε με έναν ηλίθιο στο ξενοδοχείο που είχαμε πάει στη λεπτοκαρυά παρότι μας είχαν πει οτι επιτρέπεται και παρότι ήμασταν σε μπαγκαλόου , ένας πανίβλακας στο διπλανό μας που σημειωτέον το χώριζε και κηπάκος , που είχε ένα μικρό αγοράκι και μια γυναίκα βλαχάρα μας έκανε σκηνή και τελικά το θέμα το έλυσε η reception που τους άλλαξε χώρο. Μην συσχετίζεις τους Έλληνες με τους ξένους τουρίστες και τώρα με το μωράκι σας θα δεις ότι δεν είμαι λάθος.

5ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 4:47 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Διακοπές με μωρό και σκύλο σε ξενοδοχείο είναι μια δύσκολη υπόθεση .

6ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 4:54 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:Διακοπές με μωρό και σκύλο σε ξενοδοχείο είναι μια δύσκολη υπόθεση .

ειναι μωρε το ξερω οτι ειναι...απλα δεν μπορω να αφησω και το σκυλι μου καπου...δεν μαρεσει δεν θα νιωθω ωραια να ξερω οτι το αφησα πισω..οτι οι ελληναρες ειναι κομπλεξικοι με τα σκυλια ειναι...βεβαια οχι ολοι αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο...

7ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:07 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Διακοπές με μωρό και σκύλο σε ξενοδοχείο είναι μια δύσκολη υπόθεση .

ειναι μωρε το ξερω οτι ειναι...απλα δεν μπορω να αφησω και το σκυλι μου καπου...δεν μαρεσει δεν θα νιωθω ωραια να ξερω οτι το αφησα πισω..οτι οι ελληναρες ειναι κομπλεξικοι με τα σκυλια ειναι...βεβαια οχι ολοι αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο...

Στο λέω εκ πείρας με δύο σκύλους και με παιδιά.
Από το πρώτο μας παιδί αντιμετωπίσαμε τεράστιες δυσκολίες για τις διακοπές μας μαζί με τους σκύλους μας,τώρα που μεγαλώσαμε έχουμε εστιάσει στο εξοχικό μας και εμείς όπως και πολλοί άλλοι.
Τα δοκιμάσαμε όλα, ξενοδοχεία, ενοικιαζόμενα με τη σαιζόν αλλά σαν το εξοχικό μας δεν είναι πουθενά.Να φανταστείς ότι ακόμα και εκεί που έχουμε σπίτι μονοκατοικία δηλαδή,ένας κομπλεξικός ηλίθιος του οποίου ο γιος είναι καθυστερημένος όπως και η γυναίκα του, από κόμπλεξ γιατί εμείς είμαστε μια χαρά οικογένεια, μας έστειλε την αστυνομία γιατί ο ένας σκύλος γάβγιζε και γέλαγαν και στο περιπολικό οι άνθρωποι. Τι να κάνει δηλαδή ο σκύλος ; Να μη γαβγίζει όταν περνάει γάτα ή άλλος απέξω από το σπίτι μας ; Αυτό τον πείραξε τον ηλίθιο και μας κάρφωσε στην Hellenic police. Κομπλεξάρες του κερατά σου λέωωωωω!!!

8ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:19 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Διακοπές με μωρό και σκύλο σε ξενοδοχείο είναι μια δύσκολη υπόθεση .

ειναι μωρε το ξερω οτι ειναι...απλα δεν μπορω να αφησω και το σκυλι μου καπου...δεν μαρεσει δεν θα νιωθω ωραια να ξερω οτι το αφησα πισω..οτι οι ελληναρες ειναι κομπλεξικοι με τα σκυλια ειναι...βεβαια οχι ολοι αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο...

Στο λέω εκ πείρας με δύο σκύλους και με παιδιά.
Από το πρώτο μας παιδί αντιμετωπίσαμε τεράστιες δυσκολίες για τις διακοπές μας μαζί με τους σκύλους μας,τώρα που μεγαλώσαμε έχουμε εστιάσει στο εξοχικό μας και εμείς όπως και πολλοί άλλοι.
Τα δοκιμάσαμε όλα, ξενοδοχεία, ενοικιαζόμενα με τη σαιζόν αλλά σαν το εξοχικό μας δεν είναι πουθενά.Να φανταστείς ότι ακόμα και εκεί που έχουμε σπίτι μονοκατοικία δηλαδή,ένας κομπλεξικός ηλίθιος του οποίου ο γιος είναι καθυστερημένος όπως και η γυναίκα του, από κόμπλεξ γιατί εμείς είμαστε μια χαρά οικογένεια, μας έστειλε την αστυνομία γιατί ο ένας σκύλος γάβγιζε και γέλαγαν και στο περιπολικό οι άνθρωποι. Τι να κάνει δηλαδή ο σκύλος ; Να μη γαβγίζει όταν περνάει γάτα ή άλλος απέξω από το σπίτι μας ; Αυτό τον πείραξε τον ηλίθιο και μας κάρφωσε στην Hellenic police.  Κομπλεξάρες του κερατά σου λέωωωωω!!!

xaxaxaxaxax σορρυ που γελαω αλλα να φωναξει αστυνομια επειδη γαυγιζει ο σκυλος; και εσεις δεν του μαθατε του σκυλου να τραγουδαει δηλαδη; τς τς τς χαχαχαχ

9ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:34 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Διακοπές με μωρό και σκύλο σε ξενοδοχείο είναι μια δύσκολη υπόθεση .

ειναι μωρε το ξερω οτι ειναι...απλα δεν μπορω να αφησω και το σκυλι μου καπου...δεν μαρεσει δεν θα νιωθω ωραια να ξερω οτι το αφησα πισω..οτι οι ελληναρες ειναι κομπλεξικοι με τα σκυλια ειναι...βεβαια οχι ολοι αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο...

Στο λέω εκ πείρας με δύο σκύλους και με παιδιά.
Από το πρώτο μας παιδί αντιμετωπίσαμε τεράστιες δυσκολίες για τις διακοπές μας μαζί με τους σκύλους μας,τώρα που μεγαλώσαμε έχουμε εστιάσει στο εξοχικό μας και εμείς όπως και πολλοί άλλοι.
Τα δοκιμάσαμε όλα, ξενοδοχεία, ενοικιαζόμενα με τη σαιζόν αλλά σαν το εξοχικό μας δεν είναι πουθενά.Να φανταστείς ότι ακόμα και εκεί που έχουμε σπίτι μονοκατοικία δηλαδή,ένας κομπλεξικός ηλίθιος του οποίου ο γιος είναι καθυστερημένος όπως και η γυναίκα του, από κόμπλεξ γιατί εμείς είμαστε μια χαρά οικογένεια, μας έστειλε την αστυνομία γιατί ο ένας σκύλος γάβγιζε και γέλαγαν και στο περιπολικό οι άνθρωποι. Τι να κάνει δηλαδή ο σκύλος ; Να μη γαβγίζει όταν περνάει γάτα ή άλλος απέξω από το σπίτι μας ; Αυτό τον πείραξε τον ηλίθιο και μας κάρφωσε στην Hellenic police.  Κομπλεξάρες του κερατά σου λέωωωωω!!!

xaxaxaxaxax σορρυ που γελαω αλλα να φωναξει αστυνομια επειδη γαυγιζει ο σκυλος; και εσεις δεν του μαθατε του σκυλου να τραγουδαει δηλαδη; τς τς τς χαχαχαχ


καλέ σιγά, για γέλια είναι .....!
ο μλκς πήρε τηλέφωνο την αστυνομία επειδή λέει γάβγιζε ο σκύλος μας και ήρθαν μεσημέρι και βγαίνει ο άντρας μου και τους λέει πείτε σε αυτόν που σας πήρε τηλέφωνο ότι την επόμενη φορά που θα σας φωνάξει θα βάλει το σκύλο να τον φάει αχχααχχαχαχαχχαχααχααχχααχχα
Σου λέω γελούσαν και τα παιδιά μέσα στο περιπολικό. και οι διπλανοί μας με σκύλο μας ειπαν οτι είχε φέρει και σε αυτούς την αστυνομία κάποια μέρα μέσα στον Μάϊο για τον ίδιο λόγο ,έχουν ένα μικρό μπόξερ που γίνεται 60 κιλά μας είπαν αν όχι μπόξερ μοιάζει πολυ η μουσούδα του με μποξερ ,ττώρα σκέφτομαι κάπως αλλιως μου το είχε πει ,όχι μπόξερ.
Σου λέω ότι ο Έλληνας όλα του τα κόμπλεξ τα βγάζει και με τα ζώα και ειδικά τους σκύλους άσε που αντί να ασχολούνται με τα σπίτια τους, κάθονται και ασχολούνται με τα σπίτια των άλλων.
Δουλειές δεν έχουν;

10ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:38 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α μπράβο μου το θύμισε ο άντρας μου, Bullmastiff έχουν .
Είναι φύλακας και μοιάζει η μουσουδιά του με boxer.
Και να φαντσαστείς είναι πέντε μηνών τώρα.
Εμείς έχουμε λυκόσκυλο Αλσατίας και ένα κανίς.Γενικά θέλω να σου πω ότι ακομα και σε δικο σου σπίτι να είναι, κάποιος μαλάκας θα στη χαλάει πάντα....

11ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:40 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:α μπράβο μου το θύμισε ο άντρας μου, Bullmastiff έχουν .
Είναι φύλακας και μοιάζει η μουσουδιά  του με boxer.
Και να φαντσαστείς είναι πέντε μηνών τώρα.
Εμείς έχουμε λυκόσκυλο Αλσατίας  και ένα κανίς.Γενικά θέλω να σου πω ότι ακομα και σε δικο σου σπίτι να είναι, κάποιος μαλάκας θα στη χαλάει πάντα....


ααααα καλααααα απο μαλακες αλλο τιποτα χαχαχαχαχα...μιλιουνιααα..εμενα που μου λενε το λαμπραντορ αρκουδα...αυτο ουτε καν γαυγιζει...περναει κοπαδια τα σκυλια απο κατω και το κακομοιρο καθεται και τα βλεπει με το μουσουδακι του

12ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:47 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:α μπράβο μου το θύμισε ο άντρας μου, Bullmastiff έχουν .
Είναι φύλακας και μοιάζει η μουσουδιά  του με boxer.
Και να φαντσαστείς είναι πέντε μηνών τώρα.
Εμείς έχουμε λυκόσκυλο Αλσατίας  και ένα κανίς.Γενικά θέλω να σου πω ότι ακομα και σε δικο σου σπίτι να είναι, κάποιος μαλάκας θα στη χαλάει πάντα....


ααααα καλααααα απο μαλακες αλλο τιποτα χαχαχαχαχα...μιλιουνιααα..εμενα που  μου λενε το λαμπραντορ αρκουδα...αυτο ουτε καν γαυγιζει...περναει κοπαδια τα σκυλια απο κατω και το κακομοιρο καθεται και τα βλεπει με το μουσουδακι του

Καλέ εγώ που βγάζω το μικρό για την ανάγκη του και υπάρχουν μερικές κομπλεξικές και ειδικά μαμάδες αλλά και μπαμπάδες έχει τύχει που περνάνε στο απέναντι πεζοδρόμιο και λένε στα παιδιά τους να προσέχουν μη τους φάει ο σκύλος, μιλάμε για κανίς τώρα και τα τραβάνε μηπως και τους φάει το ζόμπι το σκυλάκι μου.Εγώ δεν διανοούμαι να βγάλω το λυκόσκυλο βόλτα,έχει άλλα κυβικά και αυτό το κάνει ο άντρας μου.Μαλάκες σου λέω.Κομπλεξικοί. Να φανταστείς μια μέρα στο ασανσέρ ,επέστρεφα απο τη βόλτα με το κανίς και το ειχα καλεσει στο ισόγειο.
Μπαίνει μια ξινή στη πολυκατοικία, πήγαινε στον πέμπτο και μου λέει "να πάω εγώ πρώτη μήπως με δαγκώσει ο σκύλος" ;
Πηγα να τη βρίσω να της πω τι λες βρε ζώον που φοβασαι μη σε δαγκωσει το κανίς.Αυτό σε φοβαται και δεν θέλει να ανεβει μαζι σου π'ηγα να της πω της βλαμμένης και την άφησα να πάει πρώτη γιατι μου έκανε τα νεύρα τσατάλια.

13ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 5:58 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
"ΈΛΑ ΕΔΩ ΑΛΚΜΗΝΗ ΜΗ ΣΕ ΦΑΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ" θυμήθηκα ένα άλλο βλαχαδερό που είχε πει στη μικρή της κόρη όταν μας είδε στη βόλτα μας.Το παιδάκι έντρομο πήγε στη μαμά της και αυτη επιδεικτικά το πήρε από το χέρι και μου λέει: Δεν το ξέρεις ότι απαγορεύονται τα σκυλιά στο πάρκο;
Μιλάμε για γκαγκά μυαλό αφού τα σκυλιά της λέω απαγορευονται στο χώρο της παιδικής χαράς και όχι στο πάρκο.
Ήθελε και συνέχεια το βούρλο,μου λέει ότι πάνε μικρά παιδιά και ότι χέζουν τα σκυλιά και κατουράνε και της λέω ότι εγώ τα μαζεύω και της δείχνω και τις κουράδες του κανίς στο ειδικο σακουλάκι έτσι μου ηρθε να της το τριψω στη μούρη της την ίδια στιγμη΄που ολογυρα ήτα τίγκα στις κουράδες από άλλους αδέσποτους και μη σκύλους γι αυτό σου λέω,κομπλεξικές βλαχάρες και βλαχαδερά που κάνουν τις αριστοκράτισσες επειδή παντρεύτηκαν έναν πρωτευουσιάνο και έτσι όλο το χωριό έχει μετακομίσει Αθήνα και βγάζουν και τα κόμπλεξ τους, δεν ήξερα στα χωριά ότι έχουν παλάτια .Βόδια,μοσχάρια,γαιδούρια,πρόβατα,γίδες δεν έχουν ; Τσοπανόσκυλα δεν έχουν; Κότες δεν έχουν ; Άντε από κει κυρά μου της είπα ,τράβα να κάνεις και τη κόρη σου κομπλεξική όπως είσαι εσύ.

14ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 6:02 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε μισή ώρα φευγουμε για απογευματινό μπανάκι που πεφτει και ο ήλιος .
Γειά σου,τα ξαναλέμε.

15ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 6:05 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Stevi_tasos"]Σε μισή ώρα φευγουμε για απογευματινό μπανάκι που πεφτει και ο ήλιος .
Γειά σου,τα ξαναλέμε. [/quo

αθηνα μενεις;...για πες καμια καλη παραλια και καθαρη...

16ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 1:03 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ntina82 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Σε μισή ώρα φευγουμε για απογευματινό μπανάκι που πεφτει και ο ήλιος .
Γειά σου,τα ξαναλέμε. [/quo

αθηνα μενεις;...για πες καμια καλη παραλια και καθαρη...


Αθήνα ναι.
Εμείς συνήθως πηγαίνουμε Βάρκιζα.Έχει καλή θάλασσα.

17ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 1:21 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Στέβη, βρε Στέβη!!! Θα σε μαλώσω? Σ' αυτές τις παραλίες πας για μπάνιο. Ανενημέρωτη σε βρίσκω για τόσο ξερολάκος που είσαι. Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω λινκ κι ενημερώσου. Εκτός αν έχεις κάποιον πολύυυυυυ γνωστό σε κάποιο υπουργείο και στα λέει από μέσα!!!!Δεν στο επιτρέπω να πηγαίνεις εκεί το πρόβατο για μπάνιο...  Mad Mad Mad Mad

http://www.pakoe.gr/?p=3376

18ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 1:26 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Προσοχή στην αθερινα-καρχαρία στα μέρη αυτα.

19ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 2:10 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εστω υποψιν οτι το να εχεις σκυλο στο μπαλκονι επισυρει διοικητικο προστιμο 500 ευρω ..που τωρα που δεν υπαρχει δημοτικη αστυνομια επιβαλλεται απο την police hellenic βλαχαρα ε βλαχαρα..

20ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 2:44 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
madmommy έγραψε:εστω υποψιν οτι το να εχεις σκυλο στο μπαλκονι επισυρει διοικητικο προστιμο 500 ευρω ..που τωρα που δεν υπαρχει δημοτικη αστυνομια επιβαλλεται απο την police hellenic βλαχαρα ε βλαχαρα..

Να μία ακόμα κομπλεξική βλαχάρα πουβ δεν θέλει σκυλάκια και που δεν καταλαβαίνει ότι αν ο σκύλος είναι σε μονοκατοικία και χαίρει της πλήρους περιποίησης των ιδιοκτητών τότε αυτο που λες ούτε ισχύει και άσχετο είναι αλλά είσαι και εσυ μία από αυτές που δεν έχουν τι να κάνουν και παίρνουν προφανώς τη δημοτική αστυνομία ή την αστυνομία ,άκου που σου λέω κοπέλα μου.Για ποιο μπαλκόνι μιλάς βρε ούφο ;
Σε μονοκατοικία στο εξοχικό μας είπα ότι ήμασταν......τι βούρλο Θεέ μου .....!!!!

21ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 4:48 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μιλησα για μπαλκονι ουφο ε ουφο δεν μιλησα για το σκατοεξοχικο σου γιατι αν εχουν για σενα ιδιοκτητη τα σκυλακια μαλλον τα βλεπω με ψυχολογικα τα κακομοιρα...
α και ξερεις μικρο απαισιο τρολακι αταν κοιμαται το μωρο μου και το ξυπανει το σκυλακι σου που γαβγιζει επι μια ωρα φιλαρακι και τον θεο τον ιδιο θα παρω για να σκασεις εσυ ..γιατι μαλλον εσυ φταις που το σκυλι σου ειναι εξω και ξεσηκωνει του παντες ...αντε γεια τρολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!βλαχαρα

22ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 9:40 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
madmommy έγραψε:μιλησα για μπαλκονι ουφο ε ουφο δεν μιλησα για το σκατοεξοχικο σου γιατι αν εχουν για σενα ιδιοκτητη τα σκυλακια μαλλον τα βλεπω με ψυχολογικα τα κακομοιρα...
 α και ξερεις μικρο απαισιο τρολακι αταν κοιμαται το μωρο μου και το ξυπανει το σκυλακι σου που γαβγιζει επι μια ωρα φιλαρακι και τον θεο τον ιδιο θα παρω για να σκασεις εσυ ..γιατι μαλλον εσυ φταις που το σκυλι σου ειναι εξω και ξεσηκωνει του παντες ...αντε γεια τρολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!βλαχαρα

Βλαχάρα και τρολάρα είσαι εσύ,κάνεις λες και εμείς δεν είμαστε μαμάδες αλλά είσαι μόνο εσύ της οποίας το μωρό κοιμάται ενώ τα δικά μας μωρά παίζουν φυσαρμόνικα και ρίχνουν πασιέντζες.Τι γελοία που είσαι κουκλίτσα μου....το μωρό σου θα το γεμίσεις με ψυχολογικά γιατί και εσύ ψυχοπαθής είσαι.Στα εξοχικά οι περισσότεροι έχουν σκύλους που ούτε μια ώρα γαβγίζουν ,τίποτα από το παραλήρημα σου.Είσαι και εσύ μια κομπλεξική και ηλίθια μανούλα που κάνεις το μωρό σου ίδιο με σένα για να μισεί τα σκυλιά.Βλαχαδερό τρολάραααααααα .......ζήλια για το σκατοεξοχικό μου όπως είπες, εσύ μια ζωή κουραμπιές θα μείνεις κοπέλα μου, οσα δε φτάνει η αλεπου τα κάνει κρεμαστάρια.
Θα γαβγίσει ο σκύλος και θα ξυπνήσει τους 80άρηδες γονείς με το μωρό των 20 ετών στο εξοχικό μου γιατί αυτοί κάλεσαν την αστυνομία για το σκύλο ο οποιος δεν τους ενόχλησε αλλά ζηλεύουν γιατί δεν έχουν να φάνε ενώ εμείς έχουμε και σκύλους και παιδιά και κάνουμε και ανακαίνιση. Αλλά τόσα ξέρεις,τόσα λες, τη κακία σου βγάζεις κομπλεξάρα και εσύ.Και είσαι και επικίνδυνη για τα σκυλιά γι αυτό καλύτερα να σε μαζέψει ο μπόγιας αντί για τα αδέσποτα αχχαχααχχαα πολύ πλάκα έχεις με έκανες να γελάσω ακόμα δεν ήρθα στο γραφείο.Βλάχαρααααααααααααααα

23ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 11:21 pm

Koproskylo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Stevi_tasos έγραψε:Στα εξοχικά οι περισσότεροι έχουν σκύλους που ούτε μια ώρα γαβγίζουν ,τίποτα από το παραλήρημα σου.
Μιας και υπεραγαπώ τα ζώα να υποθέσω πως είσαι από τους λίγους Ελληνες που :
1) Μαζέυουν τις ακαθαρσίες που κάνουν τα ζώα τους στην παραλία ,
2) Δεν αφήνουν τα ζώα τους να κατουράνε και να παίζουν με τις πετσέτες των άλλων λουόμενων ,
3) Σέβονται το γεγονός ότι ορισμένοι άνθρωποι για λόγους που ίσως να μην κατανοούν αυτοί έχουν φοβίες για κάποια ζώα ,
4) Κατανοούν ότι υπάρχει κόσμος που στις διακοπές του δεν θέλει να ακούει σκυλιά , γατιά , κατσίκια και πρόβατα να αλυχτάνε !!
Τέλος στη περίπτωση που σας φωνάξανε την αστυνομία αν είχανε δίκιο και δεν κάνανε τίποτα οι αρμόδιοι , θα έπρεπε να τα κεράσει φόλα αυτός που ενοχλείτο !!

24ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 11:24 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαλλον το κατοικιδιο του αβαταρ σου εχεις στο εξοχικο σου..ε συγνωμη στο υπογειο που μενεις ..αμφιβαλλω για τα παραπανω μικρε ανοητε Α./.δεν με νοιαζει για τα οσα λες..αλλα μια συμβουλη αν οι γειτονες σου δεν εχουν να φανε τοτε καλο ειναι να πας τους ταισεις..ζωον... Very Happy 

25ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Empty Απ: ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κυρ Ιουν 29, 2014 11:25 pm

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koproskylo έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Στα εξοχικά οι περισσότεροι έχουν σκύλους που ούτε μια ώρα γαβγίζουν ,τίποτα από το παραλήρημα σου.
Μιας και υπεραγαπώ τα ζώα να υποθέσω πως είσαι από τους λίγους Ελληνες που :
1) Μαζέυουν τις ακαθαρσίες που κάνουν τα ζώα τους στην παραλία ,
2) Δεν αφήνουν τα ζώα τους να κατουράνε και να παίζουν με τις πετσέτες των άλλων λουόμενων ,
3) Σέβονται το γεγονός ότι ορισμένοι άνθρωποι για λόγους που ίσως να  μην κατανοούν αυτοί έχουν φοβίες για κάποια ζώα ,
4) Κατανοούν ότι υπάρχει κόσμος που στις διακοπές του δεν θέλει να ακούει σκυλιά , γατιά , κατσίκια και πρόβατα να αλυχτάνε !!
Τέλος στη περίπτωση που σας φωνάξανε την αστυνομία αν είχανε δίκιο και δεν κάνανε τίποτα οι αρμόδιοι , θα έπρεπε να τα κεράσει φόλα αυτός που ενοχλείτο !!

Συμφωνώ σε όλα εκτός από την φόλα. Αν ο ιδιοκτήτης είναι αχρηστος και δεν ξέρει πως να κουμαντάρει το σκύλο του και δεν τον εχει εκπαιδεύσει δεν φταίει το ζωο αλλά ο ιδιοκτήτης που είναι ζωο και αναίσθητος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις