Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
347 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 347 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κ απο μας!!πηγαμε θαλασσιτσα γυρίσαμε αραξαμε.

Σήμερα ειναι η μεγάλη μερα!νυχτα μαλλοναεκανα το πρώτο βήμα κ έβαλα την κούνια στο παιδικό ώστε να κοιμουντε κ τα 3 προς το οι στων μαζί.τον χειμώνα θα μεταφέρω την μεγάλη σε άλλο δωμάτιο.το μεσημερι για αρχή καλά πήγε.ξάπλωσα στο κρεματι της μικρής,εγω με τον διανελλο απο κάτω αυτή απο πάνω θηλασα τον έβαλα στην κούνια κοιμηθικαν κ τα κορίτσια κ έφυγα απο το δωμάτιο.


Ροξαν το νυφικό είναι τέλειο,μου τα χάλασες όμως με το ιβουαρ γουνακι.εγω θα έβαζα στο χρώμα του νυφικου!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε μπραβο βρε ντεμακι,καλη αρχη!!! Wink

κοριτσαρες παω να ξαπλωσω μιας κ κοιμηθηκε η σταλιτσα!!!!
καληνυχτα!φιλια!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 417472

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μάλλον. Εδώ έχουμε ολονυχτία. Ξυπνήσαμε με κλάμα κ χτυπιομαστε στο στήθος της μαμάς. Με 6 δόντια κ τόση δύναμη πονάω ντε! Μάτι δεν έχω κλείσει ακόμα έχω έναν εκνευρισμό.
Ροξανακι την καλύτερη προίκα δίνετε την παίρνουμε!

Αλήθεια σας είπα ότι η θάλασσα ξεβρασε την χαμένη σαγιοναρα κ τις σεταρα πάλι?

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mama40 έγραψε:Roxanne ειναι σημαντικο να ακους ωραια λογια απο μια ομορφη γυναικα.. Ευχαριστω!
Γκρινιαρουλα σε ειδα στο φεισμπουκ .. Μονο γκρινιαρουλα δεν φαινεσαι.. Σκετη γλυκα εισαι!! Και Ωραιο χρωμα μαλλιων!!
Εχεις μαγαζι με ρουχα;


Οχι δεν έχουμε μαγαζί με ρούχα,  αλήθεια πως σου ήρθε?  Εγώ δασκάλα είμαι. ..

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Ναφσακι και γκρινιαρουλα ειχαμε ξενυχτια εχτες;

Καλε χαμος με τα προξενια τι γελιο εχω ριξει. Για να σοβαρευτουμε ομως επειδη ο Αλεξ ειναι γνησιο αρσενικο πρεπει να τηρησει την υποσχεση που εδωσε στην Ζωουλα δεν κοροιδευουμε κοριτσακια εμεις οσο για την προικα εμεις δινουμε τις μπουκλες μας αντε και λιγο απο μαγουλακια και μπουτακια χαχαχαχα.

Οι υπολοιπες που χαθηκατε;;;; Βιβακι πως περασατε εχτες τελικα; Ντεμακι αντε εκανες την αρχη μακαρι να ελυσες το προβλημα.Αναστασια που χαθηκες παλι και χανεις και το νυφοπαζαρο;;;;;

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!ελα πρωι πρωι κ δεν εχω κουραγιο ουτε να γελασω......νυσταζωωωωωωωω Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 850933 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 850933 !!!

καλα εννοειται οτι αστειευομαστε!να ειναι γερα τα παιδακια μας ,να μεγαλωσουν οπως λες Θαλεια μου σωστα,με αρχες κ θα διαλεξουν αυτο που θα τα κανει ευτυχισμενα στη ζωη τους!!κ εμεις απο διπλα να α στηριζουμε!(αλλα εσας εσας θελουμε γαμπρο κ πεθερα!χαχα)λες οταν μεγαλωσουν κ γνωριστουν να εχουν την ιδια γνωμη?χαχα πολυ θα γελασουμε!!

Nafs το βραδυ που διαβασα γελαγα σα τη χαζη μονη μου!!!!ειδες που στεναχωριοσουν,παλι ζευγαρι τις εκανες!!αχα χαχαχαχαχα!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!
ο υπνος νταξ καλα ηταν!!!σηκωθικα 3 φορες για την τσουχτρα την αθανασια κ 2 για τον διανελλο.η αθανασια πιπιλα κ υπνο ο διανελλος βυζι κ υπνο!
ειχα ενα αγχος ρε κοριτσια που κοιμομουν χωρις εστω ενα παιδι ενω ηταν διπλα στο δωματιο.αντε να δουμε πως θα παει!!

ναφς?την σεταρες παλι?
ρε σεις εγω ειμαι σαγιοναροπαντοφλοχαλαστεις.εχω χαλασει φετος ολα τα πεδιλα κ σαγιοναρες
ακομη κ τα φετινα!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα ομορφες...

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας να εισαστε καλα και εσεις να γιορταζετε με τους αντρες σας και τα μπεμπακια σαςς...Δεν καναμε κατι ιδιαιτερο βγηκαμε πηγαμε για φαγητο μετα ενα ποτο χαλαρα κ μετα σπιτι μας αγκαλιτσα στο κρεβατακι μας...

Σημερα απο το πρωι κανω δουλειες εχω περασει τα παντα με χλωρινη..ντουλαπες πορτες..το απογευμα θα παω με τον αντρα μου να παρω τον μικρο...

Ναφσακι εισαι θεα...!!!!

Βρε ντεμακι και εγω το ιδιο δεν εχω παπουτσι να βαλω ταα χαλασα ολα...
Κοιτα καθε αρχη και δυσκολη το πρωτο βημα εγινε...Σηκωθηκε καθολου η μικρη να ερθει στο κρεβατι σου??? Δεν ειναι ωραια ομως να κοιμασε μονη σου σε ενα αδειο κρεβατι??? εγω πολυ το ευχαριστιιεμαι...

Ροξαν μου συγνωμη που θα στα χαλασω...Δεν ξετρελαθηκα με το νυφικο ισως γιατι απεχθανωμαι τις δαντελες...σσαν γραμμη ειναι πολυ ωραια μονο το πανω με χαλαει...σορρυ ε??
Εν τω μεταξυ νομιω οτι σε πολλα πραγματα ταιριαζουμε οπως και τα παιδια μας ειναι καρμπον οτι κανει ο ενας ακριβως τα ιδια κανει και ο αλλος...

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιβη η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να ειχα ενα παιδι το βραδυ για παρεα!!αλλα οχι κ τα 3 μαζι!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβακι να ζησετε!!! Να χαιρεστε τον ερωτα σας και τον γαμο σας μαζι με τον Γιαννακη σας! Σιγα βρε, υποκειμενικα ειναι τα γουστα, αλλοιμονο αν μας πειραζαν αυτα... να σου πω παντως, κ εμενα δεν με ενθουσιαζει οσο το βλεπω, ενω στην αρχη ειχα ξετρελαθει. οχι τιποτα, πλησιαζει κ ο καιρος κ δεν εχω καταληξει ακομα. Ναι, κ γω ετσι νιωθω, κ μεχρι να μου χαλασει τον υπνο του, το πιστευα ακραδαντα! ευτυχως σαν τελευταια να ξαναβρισκει τον πλιο καλο εαυτο του!

Ντεμακι, ιβουαρ ειναι κ το νυφικο, εννοειται στο ιδιο χρωμα θα τα επαιρνα. καθε αρχη κ δυσκολη, σου ευχομαι καλα αποτελεσματα κ γρηγορα κ αναιμακτα.

πηγα στην εκκλησια τελικα κ πηρα ευχη. Μιλησα με τον πατερ που θα μας στεφανωσει κ θα βαφτησει τον Γιαννακη, ειναι σουπερ, πραγματικος πατερ. κατα τα αλλα το χερι μου ποναει γτ εχω μια τεραστια πληγη κ δεν μπορω να το ξεκουρασω με το μωρο, ουτε κ να το εχω ανοιχτο...

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηγαμε και εμεις παιδιατρο και φαγμαε μια εμβολιουμπα απο εκει που δεν το περιμέναμε! 74 πόντοι και 8 κιλά το μορμόλι μυ, πολύ λεπτεπίλεπτη! πήρε μισο κιλό σε 2 μηνες, αναρωτιέμαι πού το βαζει όλο αυτό που τρώει;;;;

Ροξανακι, αν θες την γνωμη μου, να πας να δοκιμασεις νυφικά, να δεις τι θα σου αρεσει στο ματι σαν σχέδιο, και μετά κοιτα στο ιντερνετ. Εγώ για αλλού είχα ξεκινησει και αλλού κατέληξα, γιατί τελικά αυτό που είχα στην αρχή στο μυαλό μου δεν μου πολυπηγαινε.

Ντεμάκι πώς πήγε η νυχτα;;;

Ρε κοριτσια μου φαινονται φουσκωμένοι οι πάνω κυνοδοντες, νωρίς δεν είναι; Αλλά το παιδι ειναι πολύ ανησυχο τις τελευταιες βραδιες...

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοβαρα μιλας?λευκο το ειδα.κατσε να το ξανα δω απο το λαπτοπ. Laughing Laughing

κ το μεσημερι κυλισε τελεια!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 215994 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 215994 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 215994

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ροξαν!!μπερδεψα τις ονομασιες των χρωματων.ειπες ιβουαρ κ σκεφτικα το βεραμαν!!!! Laughing Laughing cyclops cyclops cyclops

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τρομακτικη γκρινια σημερα, δεν παλευεται με τιποτα... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 911307
Αυριο εχουμε παιδιατρο, επιτελους, να δουμε την αναπτυξη μας.

Ναφσακι μινιον το κοριτσι μας, με σιλουετα μονδελου!

που ειστε βρε φιλες?

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειστε καλε ολες? τι παθατε, να ανησυχησω? μολις ηρθαμε απο τον παιδιατρο, 9 κιλα, 74 ποντους ο ταλιμπανακος μου! πολυ ζωηρο τον βρηκε ο γιατρος κ μας ειπε τα περαστικα μας......!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια και μπεμπακια. Εμεις τρεχουμε γιατί την αλλη εβδομάδα παντρευεται η αδερφη μου, σας είπα πως το κατερινακι θα είναι παρανυφακι???? Θα σας στειλω σίγουρα φωτο!!!

Ροξαν ψηλολιγνο το αντρακι σου!!! Μπράβο σας!!!τι του εκανε του γιατρου και τον είπε ζωηρο????

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιαρουλα περιμενουμε φωτο οπωσδηποτε! Με το καλο η αδερφουλα σου, αντε κ με ενα σπορακι!

Δεν χρειαζεται να κανει πολλα, απο το μουτρο του κ μονο καταλαβαινεις οτι προκειται για τζαναμπετη, το ματι του γυαλιζει κ εχει παμπονηρο βλεμμα. τραγουδουσε σαν την καρδερινα κ φωναζε. Το τι νευρο εβγαλε οταν τον ζυγιζαμε δε λεγεται.....! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 35 654655

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας βρε κοριτσια...

Γκρινιαρουλα μου η ωρα η καλη για την αδελφουλα σου...Νομιζω ομως οτι την παρασταση θα την κλεψει η Κατερινουλα...

Ροξαν μου υπομονη κ κουραγιο...και που ειμαστε ακομα δεν εχουμε δει τιποτα...Τι εκανες τελικα με το νυφικο???

Εμεις πηγαμε εχτες στο χωριο πηραμε τον μικρο κ γυρισαμε κοιμηθηκε στο αυτοκινητο κ μετα συνεχισε τον υπννο του μεχρι τις 6 το πρωι που ξυπνησε κ βαραγε κουτουλιες στην κουνια...
Σημερα δεν ξερω τι εχει παθει μου εχει αλλαξει τα φωτα...Γκρινια κλαμα δεν καθετε πουθενα ουτε στην αγκαλια μου...Απο το πρωι τωρα καταφερα και τον κοιμισα δεν κοιμοταν με τιποτα ενω τα ματια του εκλειναν...υπομονη μερα ειναι θα περασει...

Αχ κοριτσια εγκριθηκαμε κ στο εσπα κ περιμενουμε να δουμε ποιος παιδικος θα τον παρει...και απο τισ 10 σεπτεμβρη σχολειο το παιδακι μου....θα τον στελνω κατα τις 10 και στις 2 θα τον παιρνω..πιστευω θα του αρεσει πολυ γιατι οταν βλεπει πολλα παιδακια τα κοιταει χαζευει και γελαει...

Εμεις παιδιατρο εχουμε τον αλλο μηνα...να δω που θα εχει φτασει το θηριο γιατι πραγματικα δεν σηκωνετε πλεον...

Φιλακια στις υπολοιπες...

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και από εμάς!

Βλέπω όλα τα μπεμπια μας έχουν ταραξει αυτες τις μερες. Μια απο τα ιδια και η δικιά μυ, αφου αναρωτηθηκα μηπως ειχε μεσα τιποτα το εμβολιο. 2 μερες μιλάει κααταπυστα, δεν βρισκει ησυχια πουθενά, δεν θέλει να κοιμηθεί ποτε και πουθενα και μας έχει ταράξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Γκρρρρρρρρρρρρρρ

Γκρινιαρούλα, η ώρα η καλή στην αδερφη σου, περιμενουμε φωτο της κατερινούλας!

Βιβή θα πάτε παιδικό; Αντε με το καλό!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ναφκακι μου τον στελνω απο τωρα επειδη εχω μια δουλεια στα υποψιν μου κ θελω να συνηθισει μην του ερθει ξαφνικο...

Ασχετο κοριτσια...Για την βαφτιση του Γιαννη εψαχνα να βρω ενα ιδιαιτερο ευχολογιο κ βρηκα μια κοπελα μεσα απο εδω στο φορουμ κ δεστε τι τελειο που μου το εφτιαξε

http://somethingspecialbymaria.blogspot.gr/2014/08/blog-post_24.html

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivaki καλη αρχη, λες να του αρεσει ε? εγω για τωρα ουτε που το σκεφτηκα, κακως ομως, καλο θα ηταν να εχω την επιλογη μπας και... μαλλον θα σκασουν τα πρωτα σας δοντακια!
με πηρανε απο την παλια μου δουλεια, ξανα, μπας κ μπορω να συνεργαζομαι εστω κ σαν εξτρα κ η αληθεια ειναι οτι με ενδιαφερει πολυ... τωρα το Σαββατο μου ζητησαν να παω, αλλα ακομα δεν ξερω, θα το σκεφτω ως το βραδυ.

με νυφικο τιποτα δεν εκανα, ψαχνω ακομα. τωρα ειμαι αναμεσα σε δυο αλλα, λετε να το κανω γκαλοπ?

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ροξαν μου και εγω για δοντακι το νομιζω αλλα θα δουμε γιατι ακομη δεν εχουμε ουτε ενα οποτε και τις προηγουμενες φορες το ιδιο ελεγα..

Εγω γενικα στην ζωη μου ειμαι πολυ υπερ του παιδικου...Θεωρω οτι το παιδι κοινωνικοποιειτε πιο γρηγορα μαθαινει στον κοσμο στα παιδια κ σιγουρα μαθαινει τοσα πολλα πραγματα που εγω σε καμια περιπτωση δεν θα του τα μαθαινα η γιαγια η ο παππους...

Επισης θεωρω οτι καλο ειναι να μην ξεχναμε και τον εαυτο μας...Αν σου αρεσει η δουλεια σου γιατι να μην πας...Πιστεψε με τα παιδια δεν θα γινουν δυστυχισμενα εαν η μαμα δουλευει γιατι τα χαδια κ τις αγκαλιες που ειναι να παρει θα τα παρει και με το παραπανω...

Φυσικα εινια η προσωπικη μου αποψη κ σεβομαι και τις μητερες που θελουν να κατσουν να μεγαλωσουν μονες τους τα παιδια...

Οσο για το νυφικο καλο θα ειναι να πας να δοκιμασεις να βρεις ποιο στυλ σου πηγαινει γιατι και εγω ειχα παραγγειλει ενα εδω στην καλαματα αλλα δεν με ξετρελενε και 1 μηνα ππριν το γαμο το ακυρωσα γιατι βρηκα ενα στην αθηνα που ηταν το νυφικο που παντα ηθελα...

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχες σας, να ειστε καλά! !!

Βιβακι αν θες την προσωπικη μου αποψη κσι ως εκπαιδευτικος σου λεω οτι πριν τα 2 ετη είναι απαγορευτικο το μωρο να πηγαίνει σχολειο εκτος κι αν είναι η τελευταια λυση δηλαδή να δουλευουν και οι δυο γον εις και να μην εχουν ποιος να τους το κρατησει. Το παιδι δεν είναι ετοιμο συναισθηματικα να παει στο σχολειο δηλαδή σε ενα ξενο και αγνωστο περιβάλλον για τοσες ωρες συν που το πιο βασικο είναι οτι σε αυτη την ηλικία τα παιδιά είναι πιο ευαίσθητα σε ιωσεις και λοιμωξεις. Οσο αφορα την κοινωνικοποιηση αυτη ξεκινα οταν το παιδι συμπληρωσει τα δυο του χρονια μεχρι τοτε είναι δευτερευουσας σημασιας. 


Ροξαν για δειξε μας τα νυφικα να διαλεξουμε εμείς. ..Χαχαχαχα

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Yπέροχο Βιβή μου! Μια γλύκα!

Κι εγώ είμαι πολύ υπερ του παιδικού, όταν νιώσει έτοιμη η μαμα και το παιδί. Εγώ ακόμα δεν είμαι έτοιμη για κάτι τέτοιο, αφού έχω την δυνατότητα να είμαι σπιτι. Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης, έχω αφήσει πίσω δουλειές και άλλα πρέγματα που έκανα, αλλά ακόμα δεν είμαι έτοιμη να την αφησω.

ΡΟξανακι, η Βιβή έχει δικιο, κανόνισε να πας να δοκιμάσεις νυφικά σε 1-2 μαγαζιά. Μετά θα είδα πιο σίγουρη για να παραγγγείλεις και απο το ιντερνετ.

Έλα στείλε να δουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nafs στις Τετ Αυγ 27, 2014 5:17 am, 1 φορά

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα εννοειται οτι εχουμε αφησει πισω και το σπιτι και τα μαγειρεματα και τους εαυτους μας...μα μιλαμε μονο για μωρακια 10 μηνων!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις