Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα μέλλουσες μαμάδες! Θα ήθελα τη γνώμη σας και πιθανόν την προσωπική σας εμπειρία. Στις 5/7 είχα ελεύθερη επαφή, στις 8/7 μου ήρθε η "καταραμένη" κανονικα και διήρκησε 5 μέρες, δλδ έως 12/7. Στις 14/7 όμως το βράδυ είχα έντονους πόνους χαμηλά στην κοιλιά σαν δυνατές κράμπες, που κράτησαν για περίπου 2 ώρες ή και λίγο λιγότερο. Μιλάμε για πόνο.. και την επομένη που ξύπνησα είχα καφέ υγρά στο εσώρουχο, αλλά και κάθε φορά που σκουπιζόμουν το ίδιο. Αυτό συνεχίστηκε για άλλη μία μέρα αλλά σε μικρότερο βαθμό. Από εκείνη τη μέρα νιώθω κάποια τσιμπηματάκια στην περιοχή της κοιλιάς και πονάκια στη μέση δεξιά κ αριστερά συν του ότι νιώθω περίεργα το στομάχι μου. Θερμοκρασία χαμηλή (35+) κ το στήθος μου σήμερα άρχισα να το νιώθω ελάχιστα διαφορετικό, δλδ κάποια τσιμπηματάκια. (η ωορρηξία μου αυτό το μήνα άφαντη ακόμα. Έκανα ένα τεστ την Παρασκευή (4 μόλις μέρες από τον έντονο πόνο) κ βγήκε αρνητικό. Δεν ήταν όμως πολύ νωρίς για να δείξει κάτι αν όντως αυτό που ένιωσα ήταν η εμφύτευση.. Λέτε να έχω το σποράκι μέσα μου??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την depytsilo στις Τρι Ιουλ 22, 2014 7:43 am, 1 φορά

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
depytsilo έγραψε:Καλησπέρα μέλλουσες μαμάδες! Θα ήθελα τη γνώμη σας και πιθανόν την προσωπική σας εμπειρία. Στις 5/8 είχα ελεύθερη επαφή, στις 8/8 μου ήρθε η "καταραμένη" κανονικα και διήρκησε 5 μέρες, δλδ έως 12/8. Στις 14/8 όμως το βράδυ είχα έντονους πόνους χαμηλά στην κοιλιά σαν δυνατές κράμπες, που κράτησαν για περίπου 2 ώρες ή και λίγο λιγότερο. Μιλάμε για πόνο.. και την επομένη που ξύπνησα είχα καφέ υγρά στο εσώρουχο, αλλά και κάθε φορά που σκουπιζόμουν το ίδιο. Αυτό συνεχίστηκε για άλλη μία μέρα αλλά σε μικρότερο βαθμό. Από εκείνη τη μέρα νιώθω κάποια τσιμπηματάκια στην περιοχή της κοιλιάς και πονάκια στη μέση δεξιά κ αριστερά συν του ότι νιώθω περίεργα το στομάχι μου. Θερμοκρασία χαμηλή (35+) κ το στήθος μου σήμερα άρχισα να το νιώθω ελάχιστα διαφορετικό, δλδ κάποια τσιμπηματάκια. (η ωορρηξία μου αυτό το μήνα άφαντη ακόμα. Έκανα ένα τεστ την Παρασκευή (4 μόλις μέρες από τον έντονο πόνο) κ βγήκε αρνητικό. Δεν ήταν όμως πολύ νωρίς για να δείξει κάτι αν όντως αυτό που ένιωσα ήταν η εμφύτευση.. Λέτε να έχω το σποράκι μέσα μου??  

Γεια σου πραγματικα σου ευχομαι να εισαι εγκυος.
Με εχεις μπερδεψει ομως με τις ημερομηνιες που γραφεις.
Ειχες μια ελευθερια επαφη τρεις μερες πριν αδιαθετησεις;
Ποσες μερες διαρκει ο κυκλος σου;
Σημερα σε ποια μερα του κυκλου σου βρισκεσαι;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κουνελάκι ναι.. 3 μέρες πριν αδιαθετήσω. Περίοδο περιμένω πάλι σε 15 μέρες..

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
depytsilo έγραψε:Κουνελάκι ναι.. 3 μέρες πριν αδιαθετήσω. Περίοδο περιμένω πάλι σε 15 μέρες..

3 μερες πριν αδιαθετησεις πως θα μεινεις εγκυος;δεν γινεται τοτε η ωορρηξια...Επισης δεν μας γραφεις την ηλικια σου...

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
depytsilo έγραψε:Κουνελάκι ναι.. 3 μέρες πριν αδιαθετήσω. Περίοδο περιμένω πάλι σε 15 μέρες..

Κοιτα αυτο θα γινοταν αν ειχες δευτερη ωορρηξια, οποτε και να γινει και η συλληψη με την ελευθερη επαφη στις 5.
Αυτο δεν αποκλειεται, ολες οι γυναικες καποιες φορες κανουν δευτερη ωορρηξια μεσα σ'ενα μηνα.
Το τεστ ομως που εκανες λογικα θα επρεπε να δειξει κατι γιατι εχουν περασει και 17 ημερες απο την επαφη.
Εγω στη θεση σου θα περιμενα να δω αν θ'αδιαθετησω σε 15 ημερες.
Αν νομιζεις οτι δεν μπορεις να περιμενεις παρε το γιατρο σου να σε συμβουλευσει τι να κανεις.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
??????? Δεν καταλαβαίνω αυτές οι ημερομηνίες τι είναι;;;; μελλοντικές;;
Όπως και να έχει αν αδιαθετησες μετα την επαφή δεν νομίζω να είσαι. Μήπως ηταν η ωορρηξία το αίμα που ειδες;
Θες να είσαι ή όχι;

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Despoinaki123 έγραψε:
depytsilo έγραψε:Κουνελάκι ναι.. 3 μέρες πριν αδιαθετήσω. Περίοδο περιμένω πάλι σε 15 μέρες..

3 μερες πριν αδιαθετησεις πως θα μεινεις εγκυος;δεν γινεται τοτε η ωορρηξια...Επισης δεν μας γραφεις την ηλικια σου...


Είμαι 29 κ σας ρωτάω μήπως υπάρχει ανάλογη περίπτωση που γνωρίζετε γιατί πραγματικά το θέλω πολύ!!

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tassoula έγραψε:??????? Δεν καταλαβαίνω αυτές οι ημερομηνίες τι είναι;;;; μελλοντικές;;
Όπως και να έχει αν αδιαθετησες μετα την επαφή δεν νομίζω να είσαι. Μήπως ηταν η ωορρηξία το αίμα που ειδες;
Θες να είσαι ή όχι;

θέλω πολύ ναι! ωορρηξία δεν ήταν σίγουρα όχι. ήταν πολύ νωρίς γιαυτό. μόλις 3 μέρες μετά το τέλος της περιόδου?

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κουνελάκι έγραψε:
depytsilo έγραψε:Κουνελάκι ναι.. 3 μέρες πριν αδιαθετήσω. Περίοδο περιμένω πάλι σε 15 μέρες..

Κοιτα αυτο θα γινοταν αν ειχες δευτερη ωορρηξια, οποτε και να γινει και η συλληψη με την ελευθερη επαφη στις 5.
Αυτο δεν αποκλειεται, ολες οι γυναικες καποιες φορες κανουν δευτερη ωορρηξια μεσα σ'ενα μηνα.
Το τεστ ομως που εκανες λογικα θα επρεπε να δειξει κατι γιατι εχουν περασει και 17 ημερες απο την επαφη.
Εγω στη θεση σου θα περιμενα να δω αν θ'αδιαθετησω σε 15 ημερες.
Αν νομιζεις οτι δεν μπορεις να περιμενεις παρε το γιατρο σου να σε συμβουλευσει τι να κανεις.

έχω διαβάσει πως τα τεστ δείχνουν 10 μέρες μετά την εμφύτευση.. όχι?

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω ετσι οπως τα διαβασα, ωορρηξια νομιζω οτι ειχες, τον προηγουμενο μηνα , ειχα 9η και 11η μερα αυτα που περιγραφεις .
επισης μια φιλη μου εμεινε εγκυος 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο, αρα δεν ειναι απιθανο , να γινει και τοτε η συλληψη.

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fanouria έγραψε:εγω ετσι οπως τα διαβασα, ωορρηξια νομιζω οτι ειχες, τον προηγουμενο μηνα , ειχα 9η και 11η μερα αυτα που περιγραφεις .  
επισης μια φιλη μου εμεινε εγκυος 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο, αρα δεν ειναι απιθανο , να γινει και τοτε η συλληψη.

πολυ θετική η απάντησή σου  Very Happy  Very Happy Είχε κ εκείνη περίοδο όμως όπως εγώ μετά τις 3 μέρες, ξέρεις?

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναι ειχε !
για να ειμαι ειλικρινης δεν την πιστεψα , οχι γιατι νομιζα οτι ελεγε ψεμματα, αλλα της λεω σιγα μωρε που το καταλαβες οτι εκεινη τη μερα επιασες το γιο ?!! και μου λεει βρε χαζο αφου ολο τον μηνα δεν ειχαμε επαφες!! ήταν η τελευταια φορα που το εκαναν ( μετα χωρισαν) αλλα τελος παντων, δεν εχουν σημασια αυτα απλα μου τα ειπε στη συζητηση που καναμε .

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τωρα για τη περιοδο που λες , δεν θυμαμαι αν ειχε κανονικη ροη ή λιγοτερο.
για το θεμα τωρα της ωορρηξιας, να σου πω αλλο παραδειγμα της μαμας μου , εγω ειμαι το τριτο παιδι, ( δεν θελανε να κανουν αλλο ) . ειχε 7 μερες περιοδο , την 10η μερα , ειχαν επαφη , και ο μπαμπακας μου μπερδεψε τις μερες νομιζε οτι ήταν στο τελος της περιοδου και λεει πανω στο "καλυτερο" δεν βαριεσαι!!  Very Happy Very Happy και να μαι τωρα εγω !!! Very Happy 

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fanouria έγραψε:ναι ειχε !  
για να ειμαι ειλικρινης δεν την πιστεψα , οχι γιατι νομιζα οτι ελεγε ψεμματα, αλλα της λεω σιγα μωρε που το καταλαβες οτι εκεινη τη μερα επιασες το γιο ?!! και μου λεει βρε χαζο αφου ολο τον μηνα δεν ειχαμε επαφες!! ήταν η τελευταια φορα που το εκαναν ( μετα χωρισαν) αλλα τελος παντων, δεν εχουν σημασια αυτα απλα μου τα ειπε στη συζητηση που καναμε .  

Κρίμα για την κοπέλα  Sad  οι πόνοι που ένιωθα δεν ήταν σίγουρα ωορρηξίας. ήταν διαφορετικοί.. Έντονες κράμπες.. στην αρχή σκέφτηκα πως ήταν κωλικός αλλά μετρώντας τις μέρες μου βγαίνει κ για εμφύτευση. θα μου πεις ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται, αλλά δε ξέρω γιατί έχω ένα καλό προαίσθημα Smile

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σου το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου !!!! θα με πιασει λογοδιαρροια παλι και θα τα θυμηθω ολα τωρα !!Smile λογω δουλειας δεν μου μενει νυχι για νυχι, ετσι λοιπον για να μου φυγει η ιδεα λεω στον αντρα μου θα φτιαξω μια φορα και εγω στη ζωη μου τα νυχια μου Very Happy Very Happy η κοπελιτσα λοιπον που ηρθε ειχε 4 μηνες κανονικη περιοδο !!!! οταν πηγαινε για τον 5ο μηνα, της ηρθε καθυστερηση, μου ειπε οτι ηταν 19 χρ τοτε, πανε με το φιλο της στο γιατρο, και στο τελος της εξετασης της λεει θελετε να μαθετε το φυλο? και λεει ο φιλος της, γιατρε αλλοι πανε 5 μηνων για να το μαθουνε και εμεις απο τον 1ο μηνα?? και λεει ο γιατρος γιατι ποσο νομιζετε οτι ειστε !! στον 5ο εισαι και εσυ!!! μου τα ελεγε και ειχα σκασει στα γελια !!!  Very Happy Very Happy 

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fanouria έγραψε:σου το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου !!!! θα με πιασει λογοδιαρροια παλι και θα τα θυμηθω ολα τωρα !!Smile λογω δουλειας δεν μου μενει νυχι για νυχι, ετσι λοιπον για να μου φυγει η ιδεα λεω στον αντρα μου θα φτιαξω μια φορα και εγω στη ζωη μου τα νυχια μου Very Happy Very Happy η κοπελιτσα λοιπον που ηρθε ειχε 4 μηνες κανονικη περιοδο !!!! οταν πηγαινε για τον 5ο μηνα, της ηρθε καθυστερηση, μου ειπε οτι ηταν 19 χρ τοτε, πανε με το φιλο της στο γιατρο, και στο τελος της εξετασης της λεει θελετε να μαθετε το φυλο? και λεει ο φιλος της, γιατρε αλλοι πανε 5 μηνων για να το μαθουνε και εμεις απο τον 1ο μηνα?? και λεει ο γιατρος γιατι ποσο νομιζετε οτι ειστε !! στον 5ο εισαι και εσυ!!! μου τα ελεγε και ειχα σκασει στα γελια !!!  Very Happy Very Happy 


Αυτό κι αν είναι..!! έφαγε το μισό της κύησης χωρίς να το καταλάβει!! Κι η δική μου μητέρα είχε αίμα μέχρι και τον τέταρτο, μονο που γνώριζε την εγκυμοσύνη της..

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fanouria έγραψε:σου το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου !!!! θα με πιασει λογοδιαρροια παλι και θα τα θυμηθω ολα τωρα !!Smile λογω δουλειας δεν μου μενει νυχι για νυχι, ετσι λοιπον για να μου φυγει η ιδεα λεω στον αντρα μου θα φτιαξω μια φορα και εγω στη ζωη μου τα νυχια μου Very Happy Very Happy η κοπελιτσα λοιπον που ηρθε ειχε 4 μηνες κανονικη περιοδο !!!! οταν πηγαινε για τον 5ο μηνα, της ηρθε καθυστερηση, μου ειπε οτι ηταν 19 χρ τοτε, πανε με το φιλο της στο γιατρο, και στο τελος της εξετασης της λεει θελετε να μαθετε το φυλο? και λεει ο φιλος της, γιατρε αλλοι πανε 5 μηνων για να το μαθουνε και εμεις απο τον 1ο μηνα?? και λεει ο γιατρος γιατι ποσο νομιζετε οτι ειστε !! στον 5ο εισαι και εσυ!!! μου τα ελεγε και ειχα σκασει στα γελια !!!  Very Happy Very Happy 


Αυτό κι αν είναι..!! έφαγε το μισό της κύησης χωρίς να το καταλάβει!! Κι η δική μου μητέρα είχε αίμα μέχρι και τον τέταρτο, μονο που γνώριζε την εγκυμοσύνη της..

fanouria

fanouria
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καμια φορα λενε οτι ειναι και κληρονομικα αυτα , δηλαδη οπως ειναι η μανα , το παιρνει και η κορη!! ειδες μερικες κοπελες τυχερες που ειναι !!! Razz Razz 

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
depytsilo έγραψε:
tassoula έγραψε:??????? Δεν καταλαβαίνω αυτές οι ημερομηνίες τι είναι;;;; μελλοντικές;;
Όπως και να έχει αν αδιαθετησες μετα την επαφή δεν νομίζω να είσαι. Μήπως ηταν η ωορρηξία το αίμα που ειδες;
Θες να είσαι ή όχι;

θέλω πολύ ναι! ωορρηξία δεν ήταν σίγουρα όχι. ήταν πολύ νωρίς γιαυτό. μόλις 3 μέρες μετά το τέλος της περιόδου?

Έκανα λάθος στις ημερομηνίες στο μήνα  Laughing τις διόρθωσα!

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν θέλω να σε απογοητευσω αλλά δεν νομιζω οτι την καταλαβαίνεις την εμφύτευση.
Ηταν η πρώτη ελευθερη επαφή; ξέρεις όταν θέλουμε κάτι πολύ το μυαλό μας δημιουργεί συμπτώματα ακόμα και το σώμα μας πολλές φορές.
Μακάρι να είσαι αλλά αφού το θες τόσο πολύ κάνε και αυτές τις μέρες ελεύθερα που είναι πιο πιθανή η ωορρηξία σου.
Καλη επιτυχία και πολύ σεξ  Razz 

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tassoula έγραψε:Δεν θέλω να σε απογοητευσω αλλά δεν νομιζω οτι την καταλαβαίνεις την εμφύτευση.
Ηταν η πρώτη ελευθερη επαφή; ξέρεις όταν θέλουμε κάτι πολύ το μυαλό μας δημιουργεί συμπτώματα ακόμα και το σώμα μας πολλές φορές.
Μακάρι να είσαι αλλά αφού το θες τόσο πολύ κάνε και αυτές τις μέρες ελεύθερα που είναι πιο πιθανή η ωορρηξία σου.
Καλη επιτυχία και πολύ σεξ  Razz 

Ίσως και να είναι όπως τα λες..  Rolling Eyes  το θέμα είναι ότι ενώ την ωορρηξία μου την καταλαβαίνω κάθε μήνα, αυτή τη φορά δεν ένιωσα το παραμικρό ακόμη. Όπως κ να' χει θα πρέπει να περιμένω ακόμα 14 μέρες για να δω την περίοδό μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις