Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΑΙ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΣΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ  ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΑΝ  ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ Η ΝΤΑΛΙΚΕΡΙΣ.ΔΗΜΗΤΡΑ

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΜΙΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΙΕΡΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ .ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ 2 ΥΠΕΡΟΧΩΝ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΩΝ. Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ 10 ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ 4,5. ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ. ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΟ ΤΟΥ ΜΗΝΑ .ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ Crying or Very sad ΟΓΙΑΤΡΟΣTwisted Evil ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΩΜΑ .ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ . ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΩΤΙΣΑ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ .ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ...ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ? ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΝΑΙ ΤΟΤΕ [ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ] ΤΟΤΕ ΓΑΜΙΣΕ ΜΕ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΦΥΓΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΙΜΑ ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΟΥΡΛΙΖΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΝΑΡΚΩΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΙΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΕΞΩ ΣΑΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ.ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΒΓΗΚΑ ΥΠΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ.ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΩΜΑ.ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ.ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΑΥΤΗ ΕΙΤΑΝ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΟΣΟ ΖΩ.
ΔΗΜΗΤΡΑ


ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΣΥ ΕΔΩ: http://forum.eimaimama.gr/t20338-topic#781636


ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΟΤΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΙΕΡΗΔΕΣ;;;;; ΕΣΥ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΙ ΜΙΛΑΣ;;;ΟΛΟ ΑΙΣΧΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΥΧΙΑ!

ΚΑΝΤΕ ΕΝΑΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΗΣ!

ΕΙΠΕ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ΤΟΝ ΠΕΤΕΙΝΟ ΚΕΦΑΛΑ!

Despoina13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δηλαδη ρε μιτατα στην καθημερινη σου ζωη δεν βριζεις, δεν εκφραζεσαι καθολου αναρμοστα; Αν οχι, που δεν το πιστευω, τοτε συγχαρητηρια. Εγω παντως βριζω αμα χρειαστει και δεν εχω προβλημα να το κανω και ιντερνετικα εφοσον χρειαστει. Εκτος και αν νομιζεις οτι ολες οι μαμαδες ζουνε στον κοσμο της γκοφρετας και σε ροζ συννεφακια ή οτι πρωταγωνιστουν στο μικρο σπιτι στο λειβαδι. Με ανθρωπους εχεις να κανεις, οχι με ρομποτ. Το ντροπη σας που λες κρατα το για τον εαυτο σου, εγω δεν ντρεπομαι και κυριως δεν υποκρινομαι.

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα συνφονησω mαζι σου απο την πλευρα οτι ενα φορουm για mαmαδες θα επρεπε να ασχολιτε mε mαmαδιστηκα θεmατα κ οχι mε κατινιες αλλα οταν σε προσβαλουν κ προσβαλης κ βριζεις κ εδω κ στη ζωη σου καθηmερηνα αυτο ειναι νοmος

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΟΥΡΚΟΣ !
ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΜΙΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΡΑΠΤΟΥ ΤΗΣ ΛΟΓΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΩΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΑ ΚΕΙΜΕΝΑ .

ΓΕΛΟΙΕΣ , ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΟΘΡΕ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ .

ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΓΕΛΟΙΕΣ .

ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΥΤΟ.

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μιτατα έγραψε:ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΑΙ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΣΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ  ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΑΝ  ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ Η ΝΤΑΛΙΚΕΡΙΣ.ΔΗΜΗΤΡΑ
Μαμα εισαι. Νταλικερης οχι αλλα αγραμματη παντελώς ναι. Μιση ωρα προσπαθω να καταλαβω τι δουλεια εχουν τα ''αφτιά'' στο κειμενο σου που τους λειπει και το ''ι''. και σημειωτέον δεν ειμαι και κορυφη στην ορθογραφια αλλα μανα μου.......αοματος Cool Cool Cool λεω και εγω ''μαμαδες με αφτια''........ Razz Razz Razz 

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΝΩ ΕΣΥ EDE37 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΗ , ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΒΑΝΗ . ....

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σύλβια έγραψε:ΕΝΩ ΕΣΥ EDE37 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΗ , ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΒΑΝΗ . ....
Κανω και λαθη και αμορφωτη ειμαι αλλα δεν ειμαι Αλβανη. Λυπαμαι. Ειμαι Τουρκαλα. Θα μου φερεις την ΧΑ? Razz  Razz

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
" ΑΥΤΑ " ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΡΕ ΒΟΥΡΛΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ " ΑΦΤΑ",

ΑΜΕΣΩΣ ΓΕΛΟΙΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ,ΤΕΡΑΣ ΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ !

ΛΕΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΑΜΑΔΕΣ ,

ΒΟΥΡΛΟ !!!!!!!

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σύλβια έγραψε:" ΑΥΤΑ " ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΡΕ ΒΟΥΡΛΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ " ΑΦΤΑ",

ΑΜΕΣΩΣ ΓΕΛΟΙΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ,ΤΕΡΑΣ ΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ !

ΛΕΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΑΜΑΔΕΣ ,

ΒΟΥΡΛΟ    !!!!!!!
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede37 έγραψε:
Σύλβια έγραψε:ΕΝΩ ΕΣΥ EDE37 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΗ , ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΒΑΝΗ . ....
Κανω και λαθη και αμορφωτη ειμαι αλλα δεν ειμαι Αλβανη. Λυπαμαι. Ειμαι Τουρκαλα. Θα μου φερεις την ΧΑ? Razz  Razz

ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΕΙΣΑΙ !

ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ .

ΠΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΣΑΙ ;

ΚΑΤΙΝΑΡΙΟ ;
ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΛΑΝΘΑΣΤΗ ΤΟΥΡΚΑΛΑ .

ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΑΙ. ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΚΕ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ .

ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ede, πρόσεχε κορίτσι μου, μη σου φέρει και σένα τη Ροχαλάτου!

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σύλβια έγραψε:
ede37 έγραψε:
Σύλβια έγραψε:ΕΝΩ ΕΣΥ EDE37 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΗ , ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΒΑΝΗ . ....
Κανω και λαθη και αμορφωτη ειμαι αλλα δεν ειμαι Αλβανη. Λυπαμαι. Ειμαι Τουρκαλα. Θα μου φερεις την ΧΑ? Razz  Razz

ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΕΙΣΑΙ !

ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ .

ΠΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΣΑΙ ;

ΚΑΤΙΝΑΡΙΟ ;
ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΛΑΝΘΑΣΤΗ ΤΟΥΡΚΑΛΑ .

ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΑΙ. ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΚΕ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ .

ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.
α το εχω παραδεχτει χιλιαδες φορες ειμαι εδω μεσα γιατι ειμαι κατινα. Αν δεν ημουν δεν θα ημουν εδω . Μιλαμε για εμας ?Ωραια. Με χαρακτηριζω ψιλη, ομορφη ,εξωτικη με nice legs.  Wink Φερε και τον καραγκιοζη. Δες τον χαρτη και θα βρεις την ακριβη διευθυνση. Razz  Στειλε τον απο αυριο ομως ναι? Γιατι θα παω για υπνο σε λιγο. Τουρκαλα ειμαι βερα αλλα το ονομα μου ειναι ελληνικο και το ede ειναι τα τρια πρωτα γραμματα .

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙΝΑ ;
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ;
ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΓΕΛΟΙΑ .

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σύλβια έγραψε:ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙΝΑ ;
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ;
ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΓΕΛΟΙΑ .
οχι δεν εβρισα ουτε τον Αντνωη ουτε εσενα και δεν ειμαι καλη μανουλα. Ποτε ειπα οτι ειμαι καλη μαμα?  Shocked Shocked Εγω καθε μερα λεω οτι σκεφτομαι να τα δωσω για ιυοθεσια. Δεν ξεκουμπιζομαι γιατι γελαω. Και το γελιο ειναι υγεια.  Laughing Laughing 

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[[/quote]
οχι δεν εβρισα ουτε τον Αντνωη ουτε εσενα και δεν ειμαι καλη μανουλα. Ποτε ειπα οτι ειμαι καλη μαμα?  Shocked Shocked Εγω καθε μερα λεω οτι σκεφτομαι να τα δωσω για ιυοθεσια. Δεν ξεκουμπιζομαι γιατι γελαω. Και το γελιο ειναι υγεια.  Laughing Laughing [/quote]

Kι εγω !

Despoina13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σύλβια έγραψε:ΒΟΥΡΚΟΣ !
ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΜΙΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΡΑΠΤΟΥ ΤΗΣ ΛΟΓΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΩΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΑ ΚΕΙΜΕΝΑ .

ΓΕΛΟΙΕΣ , ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΟΘΡΕ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ .

ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΓΕΛΟΙΕΣ .

ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΥΤΟ.

Δε θυμαμαι να σε εβρισα, αλλα αμα σε τρωει ο κωλος σου δεν εχω προβλημα.

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede37 έγραψε:
Σύλβια έγραψε:ΕΝΩ ΕΣΥ EDE37 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΗ , ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΒΑΝΗ . ....
Κανω και λαθη και αμορφωτη ειμαι αλλα δεν ειμαι Αλβανη. Λυπαμαι. Ειμαι Τουρκαλα. Θα μου φερεις την ΧΑ? Razz  Razz


κ τι χαιρεσε γυφτοφιλη ειναι η τουρκι

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Ede, πρόσεχε κορίτσι μου, μη σου φέρει και σένα τη Ροχαλάτου!


μωρη βλαχαρα αλλο η συλβια κ αλλο εγω δν ειμαστε σαν εσενα που εχεις 2 προφιλ απαντα ως καλαμαρακι τωρα μν ξεχαστης

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
'Ολες έχετε τα εξοχικά σας κοντά ? Να μας πείτε που να έρθουμε , πλάκα θα έχει !!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kerasoula έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Ede, πρόσεχε κορίτσι μου, μη σου φέρει και σένα τη Ροχαλάτου!


μωρη βλαχαρα αλλο η συλβια κ αλλο εγω δν ειμαστε σαν εσενα που εχεις 2 προφιλ απαντα ως καλαμαρακι τωρα μν ξεχαστης

Έχεις πάθει εμμονή με το καλαμαράκι εσύ ε; Γιατι αυτό; Μήπως σε τσίμπησε κανένα όταν ήσουνα μικρός Ε συγνωμη μικρή ήθελα να πω;

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:
kerasoula έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Ede, πρόσεχε κορίτσι μου, μη σου φέρει και σένα τη Ροχαλάτου!


μωρη βλαχαρα αλλο η συλβια κ αλλο εγω δν ειμαστε σαν εσενα που εχεις 2 προφιλ απαντα ως καλαμαρακι τωρα μν ξεχαστης

Έχεις πάθει εμμονή με το καλαμαράκι εσύ ε; Γιατι αυτό; Μήπως σε τσίμπησε κανένα όταν ήσουνα μικρός Ε συγνωμη μικρή ήθελα να πω;


τα καλαμαρακια δν τσιμπανε κ εγω ειμαι γυναικα εσυ εισαι?

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χμμμ, κάτσε λιγο να κοιταχτω και να θυμηθώ ... Αν ειμαι γυναίκα, ενδιαφέρεσαι επειδή θες να μου την πέσεις ας πούμε ή για εγκυκλοπαιδικους λόγους;

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Χμμμ, κάτσε λιγο να κοιταχτω και να θυμηθώ ... Αν ειμαι γυναίκα, ενδιαφέρεσαι επειδή θες να μου την πέσεις ας πούμε ή για εγκυκλοπαιδικους λόγους;


μαλλον εσενα σε ενδιαφερη για εγκυκλοπαιδικους λογους γιατι εχεις ξεχαση τ ειναι γυναικα αλλα τ να περιμενης απο μια ας πουμε γυναικα που εχει 4-5 διαφορετηκα προφιλ για να περναει η ωρατης !!!!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού σου το είπα κι αλλού, μπορείς καλύτερα, γιατι αδικείς τον εαυτό σου; ΕΛΑ ΣΟΥΛΑΡΑ, ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΚΙ ΈΝΤΑΣΗ, ΣΠΆΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΗΧΕΙΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΟΥΛΑ ΜΠΟΡΕΊΣ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις