Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο γιος μου τώρα 2 χρονών σχεδόν από τον πρώτο άρχισε να γυρνάει δεν κοιμόταν με τίποτα στο πλάι, πάντα τον έβρισκα ανάσκελα. Το χειμώνα εγώ για να κοιμηθώ βάζω 3 μπλούζες και 4 παπλώματα, αυτός δεν θέλει ούτε σεντόνι. Η κόρη μου τώρα 3 μηνών από την αρχή το ίδιο κι αυτή. Τώρα την έχω δίπλα μου στο λίκνο παλεύει παλεύει τελικά τα πέταξε όλα και κοιμάται ανάσκελα.

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρά είναι τα παιδάκια σου. Εμένα από 45 ημερών κοιμάται μπρούμυτα γιατί έτσι μόνο βολεύεται και στους 2 μήνες φέρνει και τούμπα σε ανάσκελα!..

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε γεια σου. Το ξέχασα αυτό η μικρή καμιά φορα γυρνάει και μπρούμυτα.

διδυμομανουλα 2004

διδυμομανουλα 2004
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μια χαρα ειναι ολα μην ανησυχεις

Maxh83

Maxh83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και η δικια μου το κανει αυτο με τα σκεπασματα!!!απο την ωρα που γεννηθηκε δεν τα ηθελε με τιποτα!!!και τωρα που ειναι 6 μηνων συνεχιζει το ιδιο βιολι!!
απλα εγω παω σιγα σιγα το βραδυ και προσπαθω να την σκεπασω με την ελπιδα να μη με παρει χαμπαρι!!!!
Ολα τα παιδιά το κάνουν ή τα δικά μου βγήκαν ανάποδα? 215994

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ και εμενα δεν θελει σεντονι η μικρη το πετα και με τις κουβερτες το ιδιο αντε να δω φετος το χειμωνα τι θα γινει που θα παει θα κρυωνει δεν μπορει

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμενα ειναι 2 χρονων και ποτε του δεν ηθελε σεντονι η κουβερτα πανω του!!!!!!!

οταν ηταν βρεφακι του εβαζα σεντονακι και παλευε να το βγαλει...οι κουβερτες ειναι ακομη σην ντουλαπα και η πλακα ειναι οτι μας εχουν κανει δωρο και παπλωμα Very Happy Very Happy Very Happy

ααααα και κοιμαται μονιμως μπρουμυτα!!! ξεκιναει με ανασκελα και μετα γυριζει Laughing Laughing Laughing Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΛΩΝΙΖΟΥ...ΑΛΛΟΥ ΤΙΣ ΒΑΖΩ,ΑΛΛΟΥ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΩ!ΞΕΣΚΕΠΑΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.......Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗ......ΕΓΩ ΝΑ ΤΗ ΣΚΕΠΑΖΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΠΟΔΑΡΙΑ ΕΞΩ!
ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η 'ΠΡΟΓΙΑΓΙΑ'.....ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ ΣΑΝ ΦΑΚΕΛΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΩΝΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΕΝΩ ΚΟΜΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ.....ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Ν ΑΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ!ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρομοια κατασταση και εμεις.Ο γιος μου (2 χρονων) ουτε για πλακα δεν σκεπαζεται,οποτε τον χειμωνα τον ντυνω καλα και με καλτσες και κοιμαται ετσι.Το ιδιο και η μικρη ,ουτε σεντονακι δε θελει.Κ επειδη "μπουρδουκλωνονται" οταν τα σκεπαζω κ προσπαθουν να ξεσκεπαστουν τα αφηνω πια ξεσκεπαστα.Ασε που και στο μεγαλο οταν ηταν μωρο και στην μικρη φοβαμαι μην κουκουλωθουν στην προσπαθεια τους να βγαλουν το σκεπασμα και εχουμε αλλα...οποτε καλυτερα καλοντυμενα και ανευ σκεπασματος!


υγ ολοκληρο γραμμα εγραψα....σορυ αλλα κραταει ο αντρας μου τα μικρα και με εχει μουρλανει στις ερωτησεις...δεν ειμαι συγκεντρωμενηηη!(κ συνεχιζω να γραφω βιβλιο χεχε)

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΙΣ ΤΡΑΒΑΕΙ....ΜΟΛΙΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΤΣΕΣ......ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΤΙΜΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΓΟΝΙΔΙΟ!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα κοριτσια και οι δικες μου δεν θελουν να τις σκεπαζω ουτε το χειμωνα ουτε το καλοκαιρι δεν θελουν τους υπνοσακους και κανουν πολυ αστατο υπνο. Τις βαζω κανονικα και τις βρισκω με τα ποδια στο κεφαλαρι και το κεφαλι στα ποδια . Αφηστε τα . Να δω τι θα κανουν τωρα με τα καινουρια κρεββατια.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και η δικιά μου έτσι.Σκεπάσματα με τίποτα,τις κάλτσες και να τις βάλω το πρωί δεν τις φοράει και τη σφήνα τη σταματήσαμε πριν σαραντήσει γιατί ήθελε να γυρίσει ανάσκελα και ούρλιαζε.

xrysa 1981

xrysa 1981
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια καπου εχω διαβασει οτι ο υπνοσακος δεν ειναι και τοσο καλος για τα παιδια,αλλα νομιζω οτι ειναι καλυτερο να τα ντυνουμε καλα ωστε να μην κρυωνουν ακομα και ξεσκεπαστα!(το χειμωνα τουλαχιστον)!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΚΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ 1 ΚΟΥΒΕΡΤΑ . ΠΟΤΕ ΚΑΛΤΣΕΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑ ΞΕΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΚΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ 1 ΚΟΥΒΕΡΤΑ . ΠΟΤΕ ΚΑΛΤΣΕΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑ ΞΕΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ.ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΕΞΕΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ,ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΚΕΠΑΣΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΤΑ ΚΑΛΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΣΗΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ!!

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Ο γιος μου τώρα 2 χρονών σχεδόν από τον πρώτο άρχισε να γυρνάει δεν κοιμόταν με τίποτα στο πλάι, πάντα τον έβρισκα ανάσκελα. Το χειμώνα εγώ για να κοιμηθώ βάζω 3 μπλούζες και 4 παπλώματα, αυτός δεν θέλει ούτε σεντόνι. Η κόρη μου τώρα 3 μηνών από την αρχή το ίδιο κι αυτή. Τώρα την έχω δίπλα μου στο λίκνο παλεύει παλεύει τελικά τα πέταξε όλα και κοιμάται ανάσκελα.

Κι η κόρη μου το ίδιο κάνει! Ανάσκελα απο νεογέννητο και με το ζόρι τη βάλαμε πιο μετά στο πλάι γιατί "πατίκωνε" το κεφαλάκι της!Μικρή όμως κρατούσε σεντόνια κλπ. Αργότερα,της έβαζα φορμάκι φλις σαν υπνόσακο.
Φέτος το καλοκαίρι ούτε σεντόνι.Να σκεφτείς ότι όταν είμαι ξαπλωμένη,έρχεται και ξεσκεπάζει και μένα γιατί θέλει να βλέπει τα πόδια!!!Τώρα πάω και τη σκεπάζω αφού κοιμηθεί και όσο το κρατήσει!!Το χειμώνα σκέφτομαι για υπνόσακο-φορμάκι αν δε θέλει κουβέρτα.Αλλά λένε ότι από τα 2,5 και μετά πάλι αλλάζουν συμπεριφορά!

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όλο το χειμώνα εγώ τον σκέπαζα και ο Νικόλας ξεσκεπαζόταν... Κάθε βράδυ το ίδιο. Αφού αναρωτιόμουν δεν κρυώνει;;; Δεν είχα ποτέ βέβαια πρόβλημα κρυολογήματος, συνέχιζα να τον σκεπάζω και να τον βρίσκω ξεσκέπαστο... Τώρα το χειμώνα δεν ξέρω τι θα κάνει, θέλω να του πάρω και ένα λεπτό πάπλωμα αλλά μάλλον άχρηστο θα είναι... Razz Razz

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η δική μου πάντα ξεσκέπαστη και παντα ιδρωμένη!!!!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΛΩΝΙΖΟΥ...ΑΛΛΟΥ ΤΙΣ ΒΑΖΩ,ΑΛΛΟΥ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΩ!ΞΕΣΚΕΠΑΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.......Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗ......ΕΓΩ ΝΑ ΤΗ ΣΚΕΠΑΖΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΠΟΔΑΡΙΑ ΕΞΩ!
ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η 'ΠΡΟΓΙΑΓΙΑ'.....ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ ΣΑΝ ΦΑΚΕΛΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΩΝΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΕΝΩ ΚΟΜΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ.....ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Ν ΑΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ!ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ!

Σωστή η γιαγιά αχαχα Οι παλιές είναι έκαναν πατέντες. Μόνο που δεν το πολυκατάλαβα το σκηνικό. Από την άλλη σκέφτομαι αφού δεν θέλει σκέπασμα μπορεί όντως να ζεσταίνεται. Το βράδυ που κοιμάται πάω και το σκεπάζω σιγά σιγά αλλά με το που καταλαβαίβει κάτι πάνω του το πετάσει αμέσως. Τον λυπάμαι και να τον φυλακίσω σε φάκελο. Άμα όντως ζεσταίνεται δεν θα σκάσει?

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από ότι καταλαβαίνω τα περισσότερα παιδάκια του κόσμου είναι τρελλά κι ανάποδα. Φαντάζομαι σκηνικό. Κατά τις 12 το βράδυ εξόρμηση όλων των μαμάδων για σκέπασμα των παιδιών και να γυρνάμε τα μωράκια στο πλάι. Και κατά τις 12.01 όλα τα παιδάκια ξεσκέπαστα και όλα τα μωρά μπρούμητα ή ανάσκελα.χαχαχαχ

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ και εμενα ο μικρουλης μου τα ιδια κανει..αφου μερικες φορες παω να το αφησω στην κουνια του και προσπαθει να γυρισει μπρουμητα ενω ειναι ακομα στον αερα πριν τον ακουμπησω κατω...και με το που θα τον ακουμπησει σεντονι (το χειμωνα να δω τι θα κανω!) σηκωνει το ποδι σαν κεραια-εντελως καθετα- και ειναι ικανος να κοιμηθει ετσι το υπολοιπο βραδυ!!!

Θα με στειλει στο φρενοκομειο αυτο το παιδι!!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jojo_mama έγραψε:αχ και εμενα ο μικρουλης μου τα ιδια κανει..αφου μερικες φορες παω να το αφησω στην κουνια του και προσπαθει να γυρισει μπρουμητα ενω ειναι ακομα στον αερα πριν τον ακουμπησω κατω...και με το που θα τον ακουμπησει σεντονι (το χειμωνα να δω τι θα κανω!) σηκωνει το ποδι σαν κεραια-εντελως καθετα- και ειναι ικανος να κοιμηθει ετσι το υπολοιπο βραδυ!!!

Θα με στειλει στο φρενοκομειο αυτο το παιδι!!!

χαχαχα οι περιγραφες σου ειναι καταπληκτικες,Με εκανες κ γελασα Ολα τα παιδιά το κάνουν ή τα δικά μου βγήκαν ανάποδα? 215994

katerinaki84

katerinaki84
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Giati den bazete ypnosako??????einai to poio asfales ston ypno!edw stin germania perneis kai odigies apo to nosokomeio oti to paidi prepei na koimatai anaskela kai me ypnosako gia ton fobo tou aifnidiou thanatou.bebaia an einai pia megala einai ligo dyskolo na tous to matheis.emena i mikri mou apo tin arxi se ypnosako kai einai panta skepasmeni kai den fobamai an tha brw ta skepasmata sto kefali tis.mou fainetai poly periergo pou edw oi giatroi OLOI!!!!lene ypnosako kai ekei den to sinistoun ase pou edw sto plai to theoroun epikindyno(egw pou kai pou tin bazw sto plai).

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΜΕΝ ΜΙΑ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΡΘΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ(ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ)ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ,ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΩ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις