Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ενάμιση χρόνο προσπαθούσαμε με τον σύζυγο μου για να δούμε το θετικό τεστάρει..τελικά το είδαμε ενα πρωινό του Ιουνίου και πετάξαμε απο τη χαρά μας..τέτοια χαρά ποτε δεν είχαμε ξανάνιωσει στη ζωή μας!!!!.. Όταν ακούσαμε για πρώτη φορά την καρδούλα της !! Συγκλονιστικό!!! Και είπαμε αυτό το μωρό ειναι δώρο απο το θεό..κάναμε αυχενικη και επειδή όλα ήταν φυσιολογικά εκτός απο ενα ανάποδο κυμα στην καρδιά , κάναμε και την εξεταση Nipd , η οποία βγήκε και μας είπαν συγχαρητήρια έχετε ενα φυσιολογικό κοριτσάκι !!!! Τα λόγια περιττά , ξέραμε οτι το μωρο δεν έπασχε απο κάποια τρισωμια και φυσικά εγώ 29 ετών και ο άντρας μου 31 ,τίποτα δεν προμηνύει όλα αυτά που συνέβησαν σε λίγες μέρες..κάναμε τις πρώτες αγορές για την πριγκίπισσα μας... Χαρά απίστευτη..την επόμενη Δευτέρα είχαμε ραντεβού με τον γιατρό για τον καθιερωμένο υπέρηχο, εκεί στην αρχή ο γιατρός δεν έβρισκε την παρεγκεφαλιδα, με λίγα λογα...επόμενη επίσκεψη αμέσως σε εξειδικευμένο γιατρό , το μωρο είχε δυσχερής ραχη , παρεγκεφαλιδα σε σχήμα μπανάνας και πρόσωπο σε σχήμα λεμονιού,μη χηρουργισιμη περίπτωση.. Τα λόγια του γιατρού , πρέπει να γίνει διακοπή κύησης .στις 3 Οκτωβρίου γέννησα ενα αγγελάκι το οποίο δεν πήρα ποτε στην αγκαλιά μου... Ο πόνος δεν περιγράφετε..εύχομαι ειλικρινά μέσα απο την καρδιά μου σε αυτό το forum , να ειμαι η τελευταία γυναικα που βίωσε τέτοιο πόνο....!!! Αγγελούδι μου σε λατρεύω !!!! Η μαμά σου....

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λυπάμαι πολύ γιαυτο που σου συνεβη είναι πολύ σκληρο στεναχωρηθηκα συγνωμη που ρωταω αλλα στην αυχενικη γιατι δεν φανηκε ?είμαι στην 16 εβδομαδα και αγχωθηκα πως γινεται να μην φανει κατι?

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να μην άγχωνεσε ... Δεν το έγραψα για αυτό το λόγο..εγώ ειμαι περίπτωση 4 στις 10000 , δεν φένετε στην αυχενικη , δεν εχει να κάνει με χρωμοσωμικη ανωμαλία..

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Έχω μεγάλο πόνο,αλλά δεν το βάζω κάτω..εμείς οι γυναίκες είμαστε πολυ δυνατές και δεν γνωρίζουμε,...όσο ήμουν στο μαιευτήριο άκουγα γυναίκες να πονάνε και μετά απο λίγο το κλάμα του μωρού..και εκεί σταματάγα να κλαίω , επερνα δύναμη απο τη χαρά τη ζωής , και έλεγα στο σύζυγο μου, οτι σύντομα θα ξανάερθουμε εδώ για τα ευχάριστα , γιατι τώρα έχουμε και έναν Άγγελο να μας προσέχει...

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο να μην το βαλεις κατω και άλλες κοπελες από εδώ μεσα εχασαν τα μωράκια τους και τωρα εχουν κανει παιδακια ολες

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσι μου τι λες τωρα...δεν ξερω πως να σου εκφρασω ποσο λυπαμαι......πραγματικα....

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πριν 1 χρόνο και κάτι αναγκάστηκα στις 18 εβδομάδες να διακόψω την κύηση. Γέννησα ενα κοριτσάκι που ποτέ δεν είδα και δεν πήρα στην αγκαλιά μου. Η μικρή μου είχε έρθει στη ζωή μου μετά από 9 μήνες προσπαθειών. Ο πόνος που την έχασα απίστευτος, αν δεις είχα αναρτήσει και ανάλογο ποστ. Την έχασα λόγω προβλήματος σοβαρού στην καρδιά της. Υπολειπόταν το αριστερό μέρος της καρδιάς, καμία σωτηρία.Κλάμα, κλάμα, κλάμα και στιγμές δύσκολες.Τα βαζα με μένα, με τον Θεό, με όλο τον κόσμο.Είχα χάσει το κοριτσάκι μου και πονούσα πολύ.Χρειάστηκα τον χρόνο μου, να μαζέψω τα κομμάτια μου, προσπάθησα να κάνω πράγματα για μένα, και όταν ο γιατρός έδωσε το οκ προσπαθησαμε ξανά.Τ αποτέλεσμα?Σήμερα κρατάω τον γιο μου στην αγκαλιά μου και είναι υγιής! Μεσα σε πολύ λίγο καιρό ήρθε ο πριγκηπας μου, τον έστειλε η αδερφούλα του.
όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου, στο λέω εγώ που νόμιζα πως δε θα μπορέσω να συνεχίσω να ζω.Και όμως τα κατάφερα. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι. Λίγη όμως υπομονή και σε λίγο καιρό όλα θα αποτελούν ανάμνηση με την άφιξη του υγιές μωρού σου.Καλημέρα.

tsifaki

tsifaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εύχομαι σύντομα με ένα πλασματακι στην αγκαλιά σας..

http://www.mariett-art.com

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Mariza ειναι οτι πιο ελπιδοφόρω έχω ακούσει...σας ευχαριστώ...μακάρι να έρθει γρήγορα ενα πλασματάκι στην αγκαλιά μας... Όλα τα παιδιά του κόσμου να έχουν υγεία!!!....

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebe@ έγραψε:Mariza ειναι οτι πιο ελπιδοφόρω έχω ακούσει...σας ευχαριστώ...μακάρι να έρθει γρήγορα ενα πλασματάκι στην αγκαλιά μας... Όλα τα παιδιά του κόσμου να έχουν υγεία!!!....

Να είσαι σίγουρη πως θα έρθει και αυτή την φορά θα έρθει πολύ πιο σύντομα από πριν..Εδώ θα είμαστε να τα λέμε και θα περιμένω να ακούσω από σένα μόνο ευχαριστα για την γεμάτη αγκαλίτσα ου αυτή τη φορά. ότι χρειαστείς στείλε μου pm

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχασα το αγγελουδι μου 14η βδομαδα κακομα κ αν τωρα εχω τον πριγκηπα μου δςν θα ξεχασω ποτε ειναι οτι χειροτερο κουραγιο κοντεψα να τρελαθω κ με λυπηθηκε η παναγια μου στειλε τον μαριο μου κ επεστρεψα ξανα στην ζωη

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ.ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΕΘΑΝΕ.ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ.ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ.ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ PM ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

tsifaki

tsifaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Με το καλό να έρθει και σε σένα! Μπράβο σου που εδειξες τόση δύναμη!

http://www.mariett-art.com

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Mamy land, λυπάμαι παρα πολύ που κάτι τόσο δυσάρεστο συνέβη και σε εσένα ..ειλικρινά μπορώ να σε καταλάβω .. Να ξέρεις οτι τα μωρακια μας κάνουνε παρέα στον ουρανό.. Και σύντομα θα μας στείλουν σπορακια στις κοιλιτσες μας... Το άσχημο με εμενα είναι οτι θα πρεπει να αφήσω και τη δουλεια μου, διότι δουλεύω σε μαγαζί με παιδικά ειδη και όλα εκεί μέσα μου θυμηζουν το μωρο μου..σε μια εβδομαδα τελειώνει η άδεια μου , και δεν μπορώ να με φανταστώ να γυριζω εκεί μέσα...

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχομαι ολα τα κοριτσια εδω μεσα που ειχαν ατυχιες να εχουν συντομα τα σπορακια τους στην κοιλιτσα! να μην σκεφτεσται τιποτα κακο οταν ξαναερθει εκεινη η ωρα δεν ειναι καμμια περιπτωση ιδια με την αλλη. Η Ζωη σας χρωσταει χαρες! I love you Like a Star @ heaven

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λυπαμαι παρα πολυ.

VANESSA1984

VANESSA1984
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πως σε νιωθωωω εγω στην αυχενικη ανακαλυψαμε οτι το αγορακι μ ειχε εξομφαλο 3/4 τησ κοιλιτσασ του δλδ δεν ειχε δημιουργηθει σωστα και δεν ειχε κλεισει πραγμα που σημαινει διακοπη!! δεν μπορουσε να γινει κατι!!! δεν ειναι κατι που το ξεχνας!! ειναι κατι που θα ειναι παντα στο μυαλο σου!! παρε δυναμη και συνεχισε μην το βαζεισ κατωωω!! με τιποτα!!
ημουν χαλια και μ λεει ο γιατροσ μ εισαι νεα υγιεισ και μετα ην πρωτη σ περιοδο σε ξαναπεριμενω!! και ετσι εγινε!! μετα απο 2 μηνες ειχα ενα θετικο τεστ στα χερια μ!! και τωρα εχω ενα κοριτσακι 20 μηνων και τον αδερφουλη της που μας προσεχει!!! ευχομαι να απαλινει οσο πιο γρηγορα γινεται ο πονος σου και ενα μωρακι στην αγκαλια σου!!!!

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Mariza_30 έγραψε:Πριν 1 χρόνο και κάτι αναγκάστηκα στις 18 εβδομάδες να διακόψω την κύηση. Γέννησα ενα κοριτσάκι που ποτέ δεν είδα και δεν πήρα στην αγκαλιά μου. Η μικρή μου είχε έρθει στη ζωή μου μετά από 9 μήνες προσπαθειών. Ο πόνος που την έχασα απίστευτος, αν δεις είχα αναρτήσει και ανάλογο ποστ. Την έχασα λόγω προβλήματος σοβαρού στην καρδιά της. Υπολειπόταν το αριστερό μέρος της καρδιάς, καμία σωτηρία.Κλάμα, κλάμα, κλάμα και στιγμές δύσκολες.Τα βαζα με μένα, με τον Θεό, με όλο τον κόσμο.Είχα χάσει το κοριτσάκι μου και πονούσα πολύ.Χρειάστηκα τον χρόνο μου, να μαζέψω τα κομμάτια μου, προσπάθησα να κάνω πράγματα για μένα, και όταν ο γιατρός έδωσε το οκ προσπαθησαμε ξανά.Τ αποτέλεσμα?Σήμερα κρατάω τον γιο μου στην αγκαλιά μου και είναι υγιής! Μεσα σε πολύ λίγο καιρό ήρθε ο πριγκηπας μου, τον έστειλε η αδερφούλα του.
όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου, στο λέω εγώ που νόμιζα πως δε θα μπορέσω να συνεχίσω να ζω.Και όμως τα κατάφερα. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι. Λίγη όμως υπομονή και σε λίγο καιρό όλα θα αποτελούν ανάμνηση με την άφιξη του υγιές μωρού σου.Καλημέρα.


Marisa μετα απο πόσους μήνες εκείνες ξανά εγκυος;; Εγω τωρα βρίσκομαι στο δεύτερο μηνα προσπαθειών ,γιατι τον προηγούμενο αδιαθέτησα..στεναχωρήθηκα παρά πολυ !! Ήλπιζαν οτι τουλάχιστον αν εμένα ξανα εγκυος θα αισθανόμουν κάπως καλυτερα..άργησα πολυ να πιάσω και το πρωτο παιδι..και τωρα αναρωτιέμαι!!!...ποτε ξανα;;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ.BEBE MΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΙΜΑΙ .ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΕΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ.

tsifaki

tsifaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εύχομαι σύντομα να κρατήσετε στα χέρια σας τ ομωράκι που τόσο ποθειτε!

http://www.mariett-art.com

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μακάρι Θεέ μου!!! Μακάρι!!!!

bebe@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mamy land έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ.BEBE MΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΙΜΑΙ .ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΕΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ.


Καλη χρόνια!!! Mamy land!! Με σπορακια στις κοιλίτσες μας και υπέροχες τελειομηνες κυήσεις!!!..

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ff

http://otanexoesena.blogspot.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις