Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
178 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 178 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 6:36 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

εμένα δεν μου έσπασαν τα νερά! μου έσπασαν τα νεύρα
xaxa kalo maraki...tetoia na les na mou anevazeis to ithiko....den peirazei otan vgei me to kalo tha tou vgalw ola ta apothimena mou pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 215994

27pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 6:39 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinalala έγραψε:
εμένα δεν μου έσπασαν τα νερά! μου έσπασαν τα νεύρα
xaxa kalo maraki...tetoia na les na mou anevazeis to ithiko....den peirazei otan vgei me to kalo tha tou vgalw ola ta apothimena mou pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 215994


Razz Razz έλα βρε! απλώς προσπαθώ να σου πω να μην αγχώνεσαι! όλα θα γίνουν όπως πρέπει να γίνουν! και εγώ που αγχονόμουν αλλιώς μου ήρθαν!τσάμπα και το άγχος που είχα! Razz Razz

28pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 6:45 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γενικά λένε ότι αν περπατάς συστηματικά (δηλ 1-2 ώρες καθημερινά) θα σπάσουν τα νερά.Περίπου σε μία εβδομάδα.Αλλά μην ξεγελιέσαι!Αυτό δε σημαίνει ότι θα γεννήσεις πιο γρήγορα ή κάτι τέτοιο! Πρώτα θα περάσεις οοοοόλους τους πόνους και μετά κάνει διαστολή η μήτρα.
Απλά θα έχεις να λές "Μου σπάσαν τα νερά!!"
Επίσης,αν σπάσουν τα νερά έχεις περιθώριο 8 ώρες να γεννήσεις!
Έμένα γι'αυτό ο ιατρός άργησε να τα σπάσει,για να έχουμε περιθώριο, αν και μετά από 4 ώρες γέννησα.

ΥΓ Επειδή πήραμε καινούριο αυτοκίνητο, τρέμω κάθε φορά που μπαίνω γιατί δε θέλω να βρέξω το κάθισμα! Προτιμώ να νιώσω τους πόνους,όπως και την πρώτη φορά!

29pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 6:59 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ANGEL"]Γενικά λένε ότι αν περπατάς συστηματικά (δηλ 1-2 ώρες καθημερινά) θα σπάσουν τα νερά.Περίπου σε μία εβδομάδα.Αλλά μην ξεγελιέσαι!Αυτό δε σημαίνει ότι θα γεννήσεις πιο γρήγορα ή κάτι τέτοιο! Πρώτα θα περάσεις οοοοόλους τους πόνους και μετά κάνει διαστολή η μήτρα.
Απλά θα έχεις να λές "Μου σπάσαν τα νερά!!"
Επίσης,αν σπάσουν τα νερά έχεις περιθώριο 8 ώρες να γεννήσεις!
Έμένα γι'αυτό ο ιατρός άργησε να τα σπάσει,για να έχουμε περιθώριο, αν και μετά από 4 ώρες γέννησα.

angel mou opws exw idi pei exw kanei kaisariki stin prwti mou kori kai twra ithela fisiologiko..vevaia me fovise o giatros kai to metaniwsa..opotean eixa programmatisei kaisariki twra tha eixa gennisei idi..apla eipa na niwsw na spane ta nera mou kai meta na mpw xeirorgeio..alla mallon t apragmata den einai toso apla oso fainontai Rolling Eyes

30pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 7:08 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον στη πρωτη μου εγκυμοσυνη νερα δεν εσπασαν.....το παιδι μου δεν ηθελε να βγει(αναποδο και πεισματαρικο απο τη κοιλια)οποτε καισαρικη.....στη δευτερη.....μπηκα στον 9ο και μια μερα πριν τη προγραμματισμενη καισαρικη.....κατα τα ξημερωματα εσπασαν!σημειωτεον στη μεγαλη μου τη κορη περπαταγα,περπαταγα,περπαταγα συνεχεια,ενω στη μικρη περπαταγα ελαχιστα γιατι δεν μπορουσα.....τα νερα μαλλον σπανε οποτε αποφασισει το παιδι μας....τι να πω?

31pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 9:35 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουτε και γω εχω ζησει αυτο που βλεπουμε σε ταινιες η που μας λενε φιλες μας!Περιμενα...περιμενα...εκλεισα τους 9 μηνες πηρα και μια εβδομαδα και μπηκα με προκληση και φυσικα τα νερα μου τα εσπασε ο γιατρος...πολλα νερα βεβαια θυμαμαι...ετρεχαν και ειχα φρικαρει θα ξεζουμιστω σκεφτομουνα Embarassed για να δω στην δευτερη εγκυμοσυνη τι θα μου λαχει με το καλο?

32pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 9:49 am

lila.men


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sa koritsia....
emena mou espasan ta nera kai eixa parei mono 1 hmera apo ton 9o mhna (afou oi shmeiwseis pou eixa gia ton giatro sthn programmatismenh episkepsh den eginan pote)kai thn sugkekrimenh hmera san vlakas tou dwsa kai katalave sto perpathma....den kserw an ontws paizei rolo...
to kalo ths upotheshs einai oti glitwsa to maniki toy 9ou kai epefte kai Augousto...eutuxws ola kala

33pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 10:00 am

sofia l

sofia l
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΟΥ ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΕΛΟΥΣΑ!!! ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 39 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ... ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΒΑΖΑΝ ΤΗ ΔΟΣΗ ΤΟΥ ΕΛΕΦΑΝΤΑ. ΚΙ ΟΜΩΣ. ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΤΗ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΚΑΙ ΕΝΩ ΓΕΛΟΥΣΑ, ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ!!! Smile

34pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 10:58 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:Εμένα ακριβώς στην ΠΗΤ στις 6 το πρωί!

Και μενα το ιδιο στην ΠΗΤ μου η ωρα 6 το πρωι. Νομισα οτι κατουρησα πανω μου αλλαξα ρουχα και πηγα ξανα για υπνο! χαχα

35pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 11:44 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εμενα μου φαινεται οτι το μεγαλύτερο θαυμα της γεννας ειναι να δεις το μωρό σου να βγαίνει και να ακους το πρώτο κλαμα του.
Εμενα εσπασαν τα νερά 10 μερες πριν την ΠΗΤ στις 2 το βραδυ και μεχρι τις 2 το μεσημερι ειχα διαστολη 4. Εκανα καισαρικη με ολικη ναρκωση. Οποτε μου το εφεραν πακετο το παιδι ετοιμο στο δωματιο.
Παντως ειχε πλακα. Παω να σηκωθω για τουαλετα και καταλαβαινω οτι αρχιζει να τρεχει νερο...αναβω το φως και λεω "Γιώργο τρέχει". Καθισα στη λεκανη, εβγαλε κιαλλα και μετα αλλαξα και πηγαμε νοσοκομειο. Εκει με εβαλαν σε καροτσακι για να με πανε στον 4ο οροφο και μολις σηκωνομαι απο την καρεκλα ειχαμε 2ο γυρω. Περπατούσα και αφηνα το στιγμα μου σε ολο το διαδρομο....χα χα...χαλια τα εκανα.!!!

36pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 12:19 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="dinalala"]
ANGEL έγραψε:Γενικά λένε ότι αν περπατάς συστηματικά (δηλ 1-2 ώρες καθημερινά) θα σπάσουν τα νερά.Περίπου σε μία εβδομάδα.Αλλά μην ξεγελιέσαι!Αυτό δε σημαίνει ότι θα γεννήσεις πιο γρήγορα ή κάτι τέτοιο! Πρώτα θα περάσεις οοοοόλους τους πόνους και μετά κάνει διαστολή η μήτρα.
Απλά θα έχεις να λές "Μου σπάσαν τα νερά!!"
Επίσης,αν σπάσουν τα νερά έχεις περιθώριο 8 ώρες να γεννήσεις!
Έμένα γι'αυτό ο ιατρός άργησε να τα σπάσει,για να έχουμε περιθώριο, αν και μετά από 4 ώρες γέννησα.

angel mou opws exw idi pei exw kanei kaisariki stin prwti mou kori kai twra ithela fisiologiko..vevaia me fovise o giatros kai to metaniwsa..opotean eixa programmatisei kaisariki twra tha eixa gennisei idi..apla eipa na niwsw na spane ta nera mou kai meta na mpw xeirorgeio..alla mallon t apragmata den einai toso apla oso fainontai Rolling Eyes

οχι καλε ..γιατι να μπεισ με καισαρικη αν σπασουν τα νερα?..
εγω εκανα στο πρωτο καισαρικη..στο δευτερο συμφωνησαμε να με αφησει μεχρι 40 εβδομαδες μηπως γεννησω μονη μου..ο καιρος περναγε και τιποτα...μου λεει ο γιατρος΄΄κυριακη κλεινεις 40 εβδομαδες..δευτερα παμε για καισαρικη..τερμα..''' οκ λεω και εγω και τρελη στεναχωρια...ε λοιπον σαββατο βραδυ προσ κυριακη σπανε τα νερα...χαρα εγω!!παω μεσα περνω τηλ το γιατρο..λεει θα ερθω..αλλα χειρουργειο σιγουρα...τελικα δεν ηρθε(ευτυχως)και ο γιατρος που εφημερευε με αφησε ο ανθρωποσ να γεννησω φυσιολογικα..γεννησα σε 3 ωρες με επισκληριδιο φυσικα..και ολα πολυ καλα...
αρα μπορεις και εσυ!! εγω λεω να προσπαθησεις,,μην ακουσ που σε φοβιζουν..για να ξεμπερδευουν ειναι!!

37pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 12:22 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε κορίτσια θα ήθελα πολύ να νιώσω το σπάσιμο των νερών ή τους πόνους και να ζήσω όλον αυτό τον πανικό....ζουλεύω!!!!!

38pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 12:23 pm

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="bou-boukitsa"]
dinalala έγραψε:
ANGEL έγραψε:Γενικά λένε ότι αν περπατάς συστηματικά (δηλ 1-2 ώρες καθημερινά) θα σπάσουν τα νερά.Περίπου σε μία εβδομάδα.Αλλά μην ξεγελιέσαι!Αυτό δε σημαίνει ότι θα γεννήσεις πιο γρήγορα ή κάτι τέτοιο! Πρώτα θα περάσεις οοοοόλους τους πόνους και μετά κάνει διαστολή η μήτρα.
Απλά θα έχεις να λές "Μου σπάσαν τα νερά!!"
Επίσης,αν σπάσουν τα νερά έχεις περιθώριο 8 ώρες να γεννήσεις!
Έμένα γι'αυτό ο ιατρός άργησε να τα σπάσει,για να έχουμε περιθώριο, αν και μετά από 4 ώρες γέννησα.

angel mou opws exw idi pei exw kanei kaisariki stin prwti mou kori kai twra ithela fisiologiko..vevaia me fovise o giatros kai to metaniwsa..opotean eixa programmatisei kaisariki twra tha eixa gennisei idi..apla eipa na niwsw na spane ta nera mou kai meta na mpw xeirorgeio..alla mallon t apragmata den einai toso apla oso fainontai Rolling Eyes

οχι καλε ..γιατι να μπεισ με καισαρικη αν σπασουν τα νερα?..
εγω εκανα στο πρωτο καισαρικη..στο δευτερο συμφωνησαμε να με αφησει μεχρι 40 εβδομαδες μηπως γεννησω μονη μου..ο καιρος περναγε και τιποτα...μου λεει ο γιατρος΄΄κυριακη κλεινεις 40 εβδομαδες..δευτερα παμε για καισαρικη..τερμα..''' οκ λεω και εγω και τρελη στεναχωρια...ε λοιπον σαββατο βραδυ προσ κυριακη σπανε τα νερα...χαρα εγω!!παω μεσα περνω τηλ το γιατρο..λεει θα ερθω..αλλα χειρουργειο σιγουρα...τελικα δεν ηρθε(ευτυχως)και ο γιατρος που εφημερευε με αφησε ο ανθρωποσ να γεννησω φυσιολογικα..γεννησα σε 3 ωρες με επισκληριδιο φυσικα..και ολα πολυ καλα...
αρα μπορεις και εσυ!! εγω λεω να προσπαθησεις,,μην ακουσ που σε φοβιζουν..για να ξεμπερδευουν ειναι!!
etsi opws ta les 28 tou minos an den spasoun tha kanw kaisariki...bouboukitsa o enas me fovizei o allos me entharinei...oute kserw ti na kanw

39pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 12:25 pm

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:Αχ βρε κορίτσια θα ήθελα πολύ να νιώσω το σπάσιμο των νερών ή τους πόνους και να ζήσω όλον αυτό τον πανικό....ζουλεύω!!!!!
ela vre kouklitsa sto deutero i sto trito i sto tetarto pou tha paei tha to niwseis pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 215994

40pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 12:29 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinalala έγραψε:
Athin@ έγραψε:Αχ βρε κορίτσια θα ήθελα πολύ να νιώσω το σπάσιμο των νερών ή τους πόνους και να ζήσω όλον αυτό τον πανικό....ζουλεύω!!!!!
ela vre kouklitsa sto deutero i sto trito i sto tetarto pou tha paei tha to niwseis pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 215994

ΕΕΕΕΕ κόψε κάτι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

41pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 Empty Απ: pote spasan ta nera sas; Πεμ Σεπ 16, 2010 12:41 pm

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
dinalala έγραψε:
Athin@ έγραψε:Αχ βρε κορίτσια θα ήθελα πολύ να νιώσω το σπάσιμο των νερών ή τους πόνους και να ζήσω όλον αυτό τον πανικό....ζουλεύω!!!!!
ela vre kouklitsa sto deutero i sto trito i sto tetarto pou tha paei tha to niwseis pote spasan ta nera sas; - Σελίδα 2 215994

ΕΕΕΕΕ κόψε κάτι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ante kala sto trito...gia sena epeidi eisai fili Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις