Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
211 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 211 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 7:41 am

LA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω εδώ και καιρό με μεγάλη προσοχή τα όσα γράφετε και ωφείλω να ομολογήσω ότι μου χαρίζετε νότες αισιοδοξίας και ελπίδας...Ο διακαής μου πόθος είναι ένα μώρο ή πολλά... πολλά μωράκια!!!Προσπαθόυμε με τον άντρα μου εδώ και κάτι μήνες αλλά η έκβαση των προσπαθειών αρνητική!Είμαστε στον 4ο μήνα, αυτή την φορά ήλπιζα και διαισθανόμουν οτι κάτι θετικό θα γινόταν αλλα μάταια το Σάββατο περιμένω περίοδο έχω όλα τα συμπτώματα και ειδικά το ρίγος με έπεισε ότι ακόμη μια προσπάθεια έπεσε στο κενό...είναι στιγμές που θέλω να κλάψω αλλα πνίγω το πόνο μέσα μου... Συγνώμη για την μακρηγορία μου αλλά ήθελα να εκφράσω τα συναισθήματα μου ...ίσως και νιώσω καλύτερα...

2Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 7:45 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι καλησπερα.....χαλαρωσε και σιγουρα συντομα θα εχεις να μας πεις ευχαριστα νεα!

3Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 7:46 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
LA έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω εδώ και καιρό με μεγάλη προσοχή τα όσα γράφετε και ωφείλω να ομολογήσω ότι μου χαρίζετε νότες αισιοδοξίας και ελπίδας...Ο διακαής μου πόθος είναι ένα μώρο ή πολλά... πολλά μωράκια!!!Προσπαθόυμε με τον άντρα μου εδώ και κάτι μήνες αλλά η έκβαση των προσπαθειών αρνητική!Είμαστε στον 4ο μήνα, αυτή την φορά ήλπιζα και διαισθανόμουν οτι κάτι θετικό θα γινόταν αλλα μάταια το Σάββατο περιμένω περίοδο έχω όλα τα συμπτώματα και ειδικά το ρίγος με έπεισε ότι ακόμη μια προσπάθεια έπεσε στο κενό...είναι στιγμές που θέλω να κλάψω αλλα πνίγω το πόνο μέσα μου... Συγνώμη για την μακρηγορία μου αλλά ήθελα να εκφράσω τα συναισθήματα μου ...ίσως και νιώσω καλύτερα...
4 mines la mou den einai tipot akopela mou..egw meta apo 4 mines emeina eggkios alla xwris na anxwnomai kai na to epidiwkw...iremise ligo min to skeftesai kai tha ertei...sto euxomai olopsixa kai ton allon mina me ena Θετικό τεστ!!

4Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 7:49 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρεμησε κουκλα μου και ολα θα πανε καλα. Εγω εναμιση χρονο προσπαθουσα. Και ενω ημουν εγκυος ειχα ολα τα συμπτωματα οτι θα μου ερθει περιοδος. Οποτε μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα . Να το δεις.

5Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 8:07 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΜΕΣΟΣ Η ΚΑΚΙΑ ΣΚΕΨΗ .ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΤΕ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΗΡΕΜΙΣΕΕΕΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ !!! Διακαής Πόθος 337404 Διακαής Πόθος 386913

6Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 8:49 am

LA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!Αυτό θα προσπαθήσω... να μην αγχώνομαι!!!

Μακάρι ΘΕΕ ΜΟΥ να το ζήσω και εγώ αυτό το θαύμα...

7Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:00 am

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κούκλα μου χαλάρωσε και θα έρθει. Τον μικρό μου τον έπιασα στο ξεκάρφωτο και το δεύτερο το προσπαθώ εδώ και μήνες και τίποτα. Μάλλον επειδή το έχω έντονα στο μυαλό μου. Αν δεν είχα κάνει τον Κωνσταντίνο θα είχα σαλτάρει...
Θα σου έρθει με το καλό. Αλλά καλού κακού κάνε και έναν προγεννητικό έλεγχο να είσαι σίγουρη ότι όλα είναι καλά. Wink

8Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:31 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
LA έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω εδώ και καιρό με μεγάλη προσοχή τα όσα γράφετε και ωφείλω να ομολογήσω ότι μου χαρίζετε νότες αισιοδοξίας και ελπίδας...Ο διακαής μου πόθος είναι ένα μώρο ή πολλά... πολλά μωράκια!!!Προσπαθόυμε με τον άντρα μου εδώ και κάτι μήνες αλλά η έκβαση των προσπαθειών αρνητική!Είμαστε στον 4ο μήνα, αυτή την φορά ήλπιζα και διαισθανόμουν οτι κάτι θετικό θα γινόταν αλλα μάταια το Σάββατο περιμένω περίοδο έχω όλα τα συμπτώματα και ειδικά το ρίγος με έπεισε ότι ακόμη μια προσπάθεια έπεσε στο κενό...είναι στιγμές που θέλω να κλάψω αλλα πνίγω το πόνο μέσα μου... Συγνώμη για την μακρηγορία μου αλλά ήθελα να εκφράσω τα συναισθήματα μου ...ίσως και νιώσω καλύτερα...
Νοιωθω οπως ακριβως νοιωθεις.Θελω κ εγω ενα μωρο..η καλυτερα πολλα μωρα..κ προσπαθουμε 1 μιση χρονο κ τιποτα.Μηπως απο το αγχος εχεις κ εσυ ανεβασμενη προλακτινη οπως εγω; εμενα με χαπια κατεβηκε κ ελπιζω συντομα να εχω να πω καλα νεα.Ελα να ποιαστουμε απο το χερι, να δωσουμε δυναμη κ θετικη ενεργια η μια στην αλλη κ ολα ελπιζω θα πανε καλα

9Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:37 am

effie_b

effie_b
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σου κι από μένα!!!! κάλε γιατί αγχώνεσαι στους τέσσερις μήνες??? ξέρεις κάτι να αρχίσω να αγχώνομαι κι εγώ??? tongue κι εγώ προσπαθώ χαλαρά για μωράκι από το μάιο - ιούνιο, είχα και μια καθυστέρηση που λίγο πήγε να με τρελάνει, και τώρα μόλις μου τελείωσε η περίοδος και είμαι έτοιμη να ξεζουμίσω τον αντρούλη μου Διακαής Πόθος 604962
Μην αγχώνεσαι από τώρα, πρέπει να περάσει τουλάχιστον ένας χρόνος προσπάθειας για να αρχίσεις να ψάχνεσαι... Πάμε γερά, σύντομα θα φτιάξουμε τη νέα ομάδα μαμάδων Ιούνιος 2011!!!

10Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:46 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας πω μια ιστορια για να χαλαρωσετε οσες προσπαθητε και δεν εχει ερθει ακομα το μωρακι?

Η αδερφη του αντρα μου παντρευτηκε στα 22, απο την αρχη ξεκινησαν οι προσπαθειες για μωρο,περασε ενα 6μηνο και περασε τελικα ολοκληρος ο χρονος!αποφασισε να ψαχτει.Τελικα δεν ειχε τιποτα ολα της ηταν σουπερ οκ!περασε αλλος ενας χρονος...ενα βημα πριν τρελαθει...περασαν συνολο 4 χρονια οπου τελικα "επιασε" τον μεγαλο της που τωρα μπηκε στο πανεπιστημιο και μετα απο 2 χρονια επιασε και τον αλλο γιο! Διακαής Πόθος 536304
Και της ελεγε ο γιατρος της,χαλαρωσε!!!!!!ειναι ψυχολογικο!!
οποτε μην αγχωνεστε εαν δεν ειναι θεμα ιατρικο,οοοολα θα ερθουν με το καλο flower

11Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:50 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
effie_b έγραψε:γεια σου κι από μένα!!!! κάλε γιατί αγχώνεσαι στους τέσσερις μήνες??? ξέρεις κάτι να αρχίσω να αγχώνομαι κι εγώ??? tongue κι εγώ προσπαθώ χαλαρά για μωράκι από το μάιο - ιούνιο, είχα και μια καθυστέρηση που λίγο πήγε να με τρελάνει, και τώρα μόλις μου τελείωσε η περίοδος και είμαι έτοιμη να ξεζουμίσω τον αντρούλη μου Διακαής Πόθος 604962
Μην αγχώνεσαι από τώρα, πρέπει να περάσει τουλάχιστον ένας χρόνος προσπάθειας για να αρχίσεις να ψάχνεσαι... Πάμε γερά, σύντομα θα φτιάξουμε τη νέα ομάδα μαμάδων Ιούνιος 2011!!!
φιλη μου κ 1 χρονος να περασει κ οσο κ αν περασει αν υπαρχει αγχος ανεβαινει η προλακτινη κ τιποτα δεν γινεται..κ εγω δεν εχω κατι οργανικο, ολα καλα,για ολα το αγχος φταιει.Γι αυτο η φιλη μας ας διωξει το αγχος κ ολα θα πανε καλα Διακαής Πόθος 215994

12Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:52 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε μην αγχωνεσαι μανουλα θα γινεις! Χαλαρωσαι και το νινακι σου ειναι στο δρομο! Διακαής Πόθος 429657

13Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 10:59 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ 1,5 χρόνο έκανα να μείνω έγκυος και μόλις χαλάρωσα... ήρθε η κορούλα μου και μετά από 2 χρόνια με την πρώτη προσπάθεια, ήρθε και το αγοράκι μου! Μην αγχώνεσαι, μόνο κακό σου κάνει. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις το μωράκι στην κοιλίτσα και μετά... στην αγκαλίτσα!

14Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 11:17 am

LA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ψάξει...Δυανύω μια απο τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής μου μιας και η φύση της δουλειάς μας είναι τέτοια που μας αναγκάζει να είμαστε μακριά και να βρισκόμαστε όχι και τις τόσο κατάλληλες στιγμές και αυτό συνεπάγεται άγχος...Επιπρόσθετα να σημειώσω ότι είμαστε 5 χρόνια παντρεμένοι και έχουμε και την κοινωνική κατακραυγή(βλεπε συγγενείς,κακεντρεχείς "φίλους"κπλ)Χρειάζεται δύναμη, πίστη και Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος,ίσως όλα να πάνε καλά!!!

15Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 11:28 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μη δινετε σημασια σε κανεναν!!!αποβαλλε το αγχος,ειναι το καλυτερο αντισυλληπτικο!!!ολα θα γινουν.στο ευχομαι ολοψυχα!!!

16Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Πεμ Σεπ 16, 2010 11:49 am

asteria

asteria
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kali moy min angxwnesai....
min to kaneis san emena poy apo ton deytero mina prospatheias ton evgala tzoyfio ton anthrwpo kai o giatros moy evale tis fwnes otan toy eipa na psaxtoyme kai egw kai o antras moy.....
apo tin taraxi kai to angxos moy ston trito mina prospatheias opoy kai epatha sok giati epese to test stin lekani tis toyaletas( den xanapira test ektote.)
apo oti vlepeis loipon den xreiazetai katholou anxgos....tha erthei syntoma kai ola ayta tha ta thimase kai tha gelas.....
syntoma na exeis nea eyxarista

17Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 5:19 am

LA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα σε όλες!!!Κορίτσια για μια ακόμη φορά ζητάω τα φώτα σας...Ας αρχίσω λοιπόν,εδώ και 5 ημέρες έχω καθυστέρηση(να σημειώσω εδώ ότι έχω σταθερό κύκλο) εχθές έκανα ένα τέστ φαρμακείου και έδειξε αχνά θετικό.Επιπρόσθετα αυτές τις ημέρες κατα διαστήματα έχω έντονους πόνους στην κοιλιά(διακεκομμένους)και στο στήθος...επίσης σήμερα το μεσημέρι έιδα και μια κηλίδα αμυδρός ρόζ.Να αρχίσω να ανυσηχω;
Υ.Γ Αύριο σκέφτομαι να πάω για β-
χοριακή

18Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 5:30 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίγο αιματάκι (αυτό το ροζ που λες) μπορεί να το δούμε όταν γίνεται η "εμφύτευση".
Σου έχει βγει το άγχος απο τα αυτιά ρε κορίτσι μου. Razz
Κάνε άλλο ένα τεστάκι ή πήγαινε και για χοριακή για να ηρεμίσεις αφού το θέλεις,αλλά η γνώμη μου είναι να περιμένεις 3-4 μέρες ακόμα.
Πάντως σου εύχομαι να είναι θετικά τα αποτελέσματα!!!!!!!!! Διακαής Πόθος 417472

19Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 6:53 am

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μην αγχωνεσαι,οπωε ειπαν και οι αλλες κοπελες 4 μηνες δεν ειναι τιποτα.κι εμεις 2 χρονια προσπαθουσαμε(οχι εντατικα βεβαια,αλλα δεν προσεχαμε).δεν ειχα ομως καθολου ανωμαλιες με την περιοδο,οι εξετασεις μου ηταν ολες μια χαρα και δεν αγχωθηκα ποτε.το αγχος ειναι ο,τι χειροτερο.δεν εχεις ακουσει για γυναικες που υιοθετησαν ή εκαναν εξωσωματικη και μετα εμειναν εγκυες φυσιολογικοτατα χωρις να το επιδιωξουν;;; μην αγχωνεσαι! ολα θα πανε καλα και θα κανεις πολλα μωρακια!!!

20Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 7:08 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΝΤΩΝ ΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΕΙΧΝΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΑΡΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ . ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ Τ Ο ΤΕΣΤ ΕΙΧΕ ΛΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΓΚΥΟΣ ! Διακαής Πόθος 337404 Διακαής Πόθος 386913

21Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 7:30 am

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
LA έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!!!Κορίτσια για μια ακόμη φορά ζητάω τα φώτα σας...Ας αρχίσω λοιπόν,εδώ και 5 ημέρες έχω καθυστέρηση(να σημειώσω εδώ ότι έχω σταθερό κύκλο) εχθές έκανα ένα τέστ φαρμακείου και έδειξε αχνά θετικό.Επιπρόσθετα αυτές τις ημέρες κατα διαστήματα έχω έντονους πόνους στην κοιλιά(διακεκομμένους)και στο στήθος...επίσης σήμερα το μεσημέρι έιδα και μια κηλίδα αμυδρός ρόζ.Να αρχίσω να ανυσηχω;
Υ.Γ Αύριο σκέφτομαι να πάω για β-
χοριακή

κι εμενα αχνα ειχε φανει το θετικο οταν εμεινα εγκυος.οσο για τους πονους οταν μενεις εγκυος ειναι ιδιοι με τους πονους περιοδου.εγω καθε μερα ελεγα οτι θα αδιαθετησω αλλα τελικα ημουν εγκυος.κανε ομως τη χοριακη για να εισαι σιγουρη.σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος,κι αν δεν εισαι,να μεινεις παρα πολυ συντομα!!!! να μας πεις νεα σου!

22Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 10:01 am

agapoulis

agapoulis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω καλη μου μεχρι που εβαψα τα μαλλια μου για να προλαβω γιατι ημουνα σιγουρη οτι θα μου ερθει περιοδος ειχα ολες τις ενδειξεις.πονουσα οπως ακριβως οταν περιμενα περιοδο.ευχομαι κ σε σενα να συμβαινει το ιδιο

23Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 10:34 am

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα το "θετικό" ισα που φαινόταν στο τεστ...αλλα με πονουσε πααααρα πολυ το στηθος μου και ετσι την ψιλιαστικα...στην 6-7 εβδομαδα (τοσο ημουν οταν πηγα γιατρο) ενιωθα τσιμπηματακια στα αριστερα και ο γιατρος μου ειπε οτι ηταν επειδη το παιδι ειχε πιαστει στα αριστερα.

Μακαρι να εισαι εγκυος και με ενα γερο μωρο!

Ενημερωσε μας αμεσα

Διακαής Πόθος 215994

24Σημαντικό! Διακαής πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 10:52 am

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας και απο μένα, και εγω προσπαθώ με τον σύντροφο μου εδω και 5 μήνες αλλά τίποτα ακόμα, προσπαθώ να μην αγχώνομαι,σήμερα πήρα και τεστ ωορρηξίας και είναι η πρώτη φορά που θα το κάνω αύριο το πρωί, έρχονται η γόνιμες ήμερες μου,έχω αρχηση να μετράω και την θερμοκρασία μου ,απο το στόμα είναι ασφαλής?

25Σημαντικό! Απ: Διακαής Πόθος Τετ Οκτ 20, 2010 11:18 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
είναι αλήθεια πάντως οτι οι πόνοι της περιόδου μοιάζουν πολύ με τα πρώτα πονάκια και το συναίσθημα που έχεις οταν είσαι έγκυος. Και εγώ όταν έκανα το τεστ και βγήκε θετικό,,την πρώτη πρώτη μέρα της καθυστέρησης δεν το πίστευα γιατι είχα όλα τα συμπτώματα μιας επερχόμενης περιόδου..όλα πήγαν καλά όμως και σε τρεις μήνες περιμένω το μπουμπουκάκι μου!!Εύχομαι και σε σενα γρήγορα να έχεις θετικό αποτέλεσμα!!!τέσσερις μήνες άλλωστε είναι πολύ λίγο διάστημα για να απογοητεύεσε...εύχομαι τα καλύτερα!!! Διακαής Πόθος 893968

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις