Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1θελω να μαθει την πιπιλα!! Empty θελω να μαθει την πιπιλα!! Πεμ Σεπ 16, 2010 8:22 am

koukoulitsa

koukoulitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
η κορουλα μου που ειναι 6 μηνων δεν θελει την πιπιλα.Μπορει για καποιες να ακουγετε αστειο αλλα εχει ξεκινησει και βαζει τα χερακια στο στομα και τα πιπιλαει.Οποτε ειναι καλυτερα η πιπιλα παρα τα δαχτυλα.οταν της την δινω της ερχεται να κανει εμετο η παιζει με αυτη.Μηπως γνωριζετε κανενα μαγικο για να την παρει???


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα να δεις ουτε ο γιος μου πηρε πιπιλα εκανε ακριβως οπως και η κορη σου του ερχοταν εμετος. Νομιζω οτι δεν πρεπει να την πιεσεις. Το ξερω οτι η πιπιλα μπορει να ηρεμει τα παιδακια αλλα αμα δεν την θελει νομιζω ειναι λαθος με το ζορι. Οσο για τα χερακια στο στομα μηπως αρχιζουν τα δοντια?

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mia theia moy thn voyse sto meli den ksero an to epitrepoyn oi pediatroi rota ton!!!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
koukoulitsa έγραψε:η κορουλα μου που ειναι 6 μηνων δεν θελει την πιπιλα.Μπορει για καποιες να ακουγετε αστειο αλλα εχει ξεκινησει και βαζει τα χερακια στο στομα και τα πιπιλαει.Οποτε ειναι καλυτερα η πιπιλα παρα τα δαχτυλα.οταν της την δινω της ερχεται να κανει εμετο η παιζει με αυτη.Μηπως γνωριζετε κανενα μαγικο για να την παρει???

ααααχ, τα ίδια τραβάμε... Πιπίλα γιοκ! Δαχτυλάκι ουί!

Δοκίμασα τα πάντα και τελικά την άφησα! Την πονάνε τα ούλα της, δεν θα τη ζορίσω... και αν στραβώσουν τα δοντάκια λόγω δαχτυλακίου, υπάρχουν και οι ορθοδοντικοί! Very Happy Very Happy

http://www.eimaimama.gr

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysa7 έγραψε:mia theia moy thn voyse sto meli den ksero an to epitrepoyn oi pediatroi rota ton!!!

οχι μελι πριν να χρονισει δεν κανει!!!
ουτε ειναι καλο να βαζουμε γλυκαντικα στην πιπιλα λογο τερηδονας, αλλα με το μελι πολυ προσοχη

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:
xrysa7 έγραψε:mia theia moy thn voyse sto meli den ksero an to epitrepoyn oi pediatroi rota ton!!!

οχι μελι πριν να χρονισει δεν κανει!!!
ουτε ειναι καλο να βαζουμε γλυκαντικα στην πιπιλα λογο τερηδονας, αλλα με το μελι πολυ προσοχη

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!
Κατι ασχετο σου την εστειλα τη Δ....

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ αφροδιτουλα thanks

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν της έβαζες λιγο γάλα πάνω να πάρει γεύση?Μόνο αυτό μπορω να σκεφτώ.Μέλι όχι μετά το χρόνο όπως έγραψε και το μιλουπάκι.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα την έπερνε μόνο όταν της την έδινα κι αφού δε τη ζήταγε της την έκοψα τελείως.Βάζει τα χεράκια αλλά μόνο όταν νυστάζει.
Κοίτα αν δε τη θέλει δε θα καταφέρεις τίποτα χωρίς να βάλεις κάτι απάνω που καλό είναι να μη βάλεις.

10θελω να μαθει την πιπιλα!! Empty Απ: θελω να μαθει την πιπιλα!! Πεμ Σεπ 23, 2010 11:34 pm

STAUROSZOO

STAUROSZOO
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλά θα μου πειτε ειναι νωρίς αλλα και εμένα 15 ημέρων σήμερα προσπαθώ να του την δώσω και αναγουλιάζει.ο πρωτος μου την ειχε παρει αμέσως.αυτος τιποτα.και ξέρω αν δεν την παρει θα έχουμε ανησυχιές οταν ερθει η στιγμή για τα δοντια!!!!και είδη βάζει το χεράκι στο στόμα.και τα δύο!!!!η πιπίλα νομίζω ειναι σωτήρια για πολλές καταστάσεις ότι και να λέμε!!!

11θελω να μαθει την πιπιλα!! Empty Απ: θελω να μαθει την πιπιλα!! Πεμ Σεπ 23, 2010 11:43 pm

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vikoukou έγραψε:αν της έβαζες λιγο γάλα πάνω να πάρει γεύση?Μόνο αυτό μπορω να σκεφτώ.Μέλι όχι μετά το χρόνο όπως έγραψε και το μιλουπάκι.



Θα συμφωνήσω...Για δοκιμασέ το!Έχοντας τι γεύση από το γάλα αυτό σίγουρα θα το ρουφάει γιατί θα νομίζει ότι τον ταϊζεις...Έτσι πιστεύω να το ξεγελάσεις το μωρό.



Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ, ΜΗ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΛΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗΣ. ΣΤΟ ΜΕΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΑΡΑΛΥΣΗ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΗ ΑΛΛΑΝΤΙΑΣΗ. ΣΤΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΖΥΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ. ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕΛΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!
[strike][flash][/flash]

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατ αρχην πρεπει να βρεις την καταλληλη ! δεν ειναι ολες ιδιες για ολα τα παιδια
αν και στα δικα μου δεν εδωσα πιπιλα ξερω πως η καλητερη ειναι αυτη της chicco που ειναι ολη καουτσουκ ειδικα αν θηλαζει ενα μωρο και αυτες τις μαμ παλι με καουτσουκ !!!

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα πρότεινα άλλου είδους πιπίλα.Δηλαδή άλλη μάρκα ή άλλο τύπο.

Kate


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ θα πρότεινα να αφήσεις το παιδί να αποφασίσει. Γιατί ντε και καλά πιπίλα. Κι ο δικός μου δεν την θέλει και να σου πω την αλήθεια, χαίρομαι. Γιατί να μασουλάει το παιδάκι μου συνέχεια μια πλαστικούρα. Χίλιες φορές το δαχτυλάκι του.

http://skiouromanoula.blogspot.com

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukoulitsa έγραψε:η κορουλα μου που ειναι 6 μηνων δεν θελει την πιπιλα.Μπορει για καποιες να ακουγετε αστειο αλλα εχει ξεκινησει και βαζει τα χερακια στο στομα και τα πιπιλαει.Οποτε ειναι καλυτερα η πιπιλα παρα τα δαχτυλα.οταν της την δινω της ερχεται να κανει εμετο η παιζει με αυτη.Μηπως γνωριζετε κανενα μαγικο για να την παρει???


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υπαρχουν διαφοροι τυποι πιπιλας..θα πρέπει να δοκιμασεις πιο προτιμάει...χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι δεν θα σταματησει να βαζει τα χερακια στο στομα..
ο δικός μου βαζει πιπιλα χερι και πολλες φορες ποδι ταυτοχρονα στο στομα!

betboo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις ξεκινησαμε πιπιλα στις 40ημερες μετα απο προταση της παιδιατρου (γιατι λεει η πιπιλα κοβεται πιο ευκολα απο το δακτυλακι-δεν μου ειπε τιποτα για στραβα δοντια) μου ειπε να μην της δωσω νωριτερα για να εγκατασταθει ο θηλασμος και να της δωσω για να την μαθει.. μας παιδεψε λιγο αλλα τα καταφεραμε.. μας αρεσει ομως μονο της nuk με σιλικονη.. αυτα..!!! θελω να μαθει την πιπιλα!! 585182

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να κανω μια χαζη ερωτηση??? ακουω συνεχεια για το δαχτυλο μες στο στομα και πως να το κοψουν κτλ εμενα μου φαινετε απολυτα φυσιολογικο ενα μωρο να βαζει το χερι στο στομα αφου το κανει και πριν γεννηθει!!! οσο για την πιπιλα αν δεν της αρεσει καμια, ουτε καουτσουκ, ουτε σιλικονη, ουτε συγκεκριμενη εταιρια, ουτε καποιο συγκεκριμενο μεγεθος μιας και ειναι 6 μηνων και εχεις την επιλογη να της δωσεις μικρη η μεγαλη αστο παιδι με το δαχτυλο απλα να του πλενεις πιο συχνα τα χερια αν παλι δεν θες να βαζει ουτε και τα χερια απασχολησε την(οσο γινετε βεβαια) με διαφορα παιχνιδακια που θα μπορει ανετα να πιανει και να χωρανε στα χερακια η καποιο παιχνιδι οδοντοφυιας! δοκιμασε διαφορα...

19θελω να μαθει την πιπιλα!! Empty Απ: θελω να μαθει την πιπιλα!! Πεμ Σεπ 30, 2010 11:16 pm

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ.... παρόμοιο πρόβλημα αντιμετοπίζω και εγώ....

Εμένα ο μικρός έπιασε την πιπίλα με τα 1.000 ζόρια οταν 40ντισε και την άφησε εντελώς στους 5μισι μηνες....

Από τότε ούτε πιπίλα να δει (του έχω πάρει 7 διαφορετικές) ούτε και δάχτυλο....

Οπότε για να κοιμηθεί ή για να ηρεμήσει αν έχει τα ζόρια του με τα δοντάκια του, θέλει ... βυζί! Με έχει τρελάνει με το βυζοπιπίλισμα!
θελω να μαθει την πιπιλα!! 401147

Δώστε κορίτσια τα φώτα σας!!!!

bibi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καταλαβαίνω ότιείναι ένα θέμα να πιπιλάει το στηθος σου συνέχεια. Αλλά έχεις δοκιμάσει να του δώσεις κάνα παιχνίδι που να του αρέσει να βάζει στο στόμα? Δοκίμασε κάνα πανάκι αλλά προτιμότερο είναι ένα παιχνίδι για να μην έχεις φόβο για κάνα ατύχημα. Εμένα την πιπίλα την ήθελε μέχρι να τον πάρει ο υπνος μετά την πετούσε από το στόμα στη διάρκεια του ύπνου. Παρόλη την ταλαιπωρία σου προσπάθησε να μην τον πιέσεις για πιπίλα. Κάνε υπομονή σε τυχόν γκρίνιες του στον ύπνο χωρίς να δίνεις το στήθος σου για πιπίλισμα. Να είσαι σίγουρη ότι αυτή η μουρμούρα δεν θα κρατήσει παραπάνω από 3 μέρες. Αλλά πρέπει να έχεις γαιδουρινή υπομονή. Καλή δύναμη.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ, ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΜΕΤΟΣ. ΑΡΧΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΣΥΓΧΙΣΗ ΘΗΛΩΝ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΠΙΛΙΣΜΑ ΣΤΗΘΟΥΣ, ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΓΧΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΘΗΛΑΣΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ-ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΛΕΟΝ- ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΥΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.. ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ, ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΚΑΙΡΟ ΤΟ ΒΥΖΙ.. ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.. θελω να μαθει την πιπιλα!! 215994

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukoulitsa έγραψε:η κορουλα μου που ειναι 6 μηνων δεν θελει την πιπιλα.Μπορει για καποιες να ακουγετε αστειο αλλα εχει ξεκινησει και βαζει τα χερακια στο στομα και τα πιπιλαει.Οποτε ειναι καλυτερα η πιπιλα παρα τα δαχτυλα.οταν της την δινω της ερχεται να κανει εμετο η παιζει με αυτη.Μηπως γνωριζετε κανενα μαγικο για να την παρει???


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
oute emena tin dexotan kai tou erxotan na kanei emeto mexri pou tin evala sto kinderte kai apo tote tin krataei tis perissoteres fores toulaxiston Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις