Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 438 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κυρ Σεπ 19, 2010 7:55 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ,ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ.ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ!ΕΠΙΣΗΣ,ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ!(ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΓΕΙΟ,ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΣΕ ΣΚΑΛΑ) ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!!
ΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΑ;;ΤΟ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΚΕΦΤΟΥΜΕ;;

27ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κυρ Σεπ 19, 2010 12:41 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANGEL έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ,ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ.ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ!ΕΠΙΣΗΣ,ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ!(ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΓΕΙΟ,ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΣΕ ΣΚΑΛΑ) ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!!
ΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΑ;;ΤΟ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΚΕΦΤΟΥΜΕ;;

Αστα να πάνε. Πρέπει το μυαλό μας να είναι πολύ μπροστά. Για αυτό το έγραψα κι εγώ γιατί είναι πολύ επικίνδυνο. Εντάξει την εξώπορτα την κλειδώνω και βγάζω το κλειδί. Για τα δωμάτια όμως δεν το είχα σκεφτεί δεν μου πήγε το μυαλό ότι μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο.

28ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κυρ Σεπ 19, 2010 12:48 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula3 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Για κανονικό κρεβάτι σκεφτόμουν σε κανά δυό μήνες που θα φύγει η μπέμπα από το λίκνο και θα πάρει την κούνια του. Αλλά και πάλι δεν θα πέφτει από κει. κάνει και άτσαλο ύπνο. Στην αρχή έλεγα να του πάρω μόνο στρώμα. Τι να κάνω? Έχετε μεγαλύτερα παιδιά? Είστε πιο παλιές στο θέμα?

κ σε 2 μηνες καλα ειναι!!εγω εχω 3 παιδακια!!ο μικρουλης μολις χρονισε κ ακομα ειναι στην κουνια!!τα αλλα 2 τα εβαλα σε κρεβατι περιπου 15-17 μηνων!!!2-3 φορες επεσαν μονο...βεβαια ειχα κατω μοκετα,κ μαξιλαρια μεγαλα γυρω γυρω τους πρωτους μηνες για ασφαλεια!κ στο πατωμα κ γυρω στο κρεβατι 2-3!!ε ενας φοβος υπαρχει,αλλα χειροτερα δεν ειναι να πεσει π'την κουνια??ξερω γω??δεν ειχα προγραμματισει ποτε θα τα βαλω σε κρεβατι!!τον μεγαλο μου τον εβαλα 18 μηνων γιατι ηθελα την κουνια για την μπεμπα!!του αρεσε παρα πολυ!!κ την μαρια την εβαλα στους 15 μηνες γιατι παλι ηθελα την κουνια για τον μπεμπη!!!σε μια βδομαδα το πολυ μθαινουν τον χωρο του κρεβατιου κ δεν πανε ακρη ακρη!!γνωριζουν πια τον χωρο!!αμα το δοκιμασεις,θα εκπλαγεις που ειναι τοσο εξυπνο κ μαθαινει αμεσως!!αφου κ γω λεω 15 μηνων την εβαλα κ απορω! Razz Razz
τωρα μετα τα χριστουγεννα λεω να βαλω κ τον μικρουλη που τοτε θα ειναι 17 μηνων περιπου!!
στα κρεβατια ανεβαινει ο δικος σου??εχει τετοια ελευθερια κινησεων???

Ο δικός μου παραέχει ελευθερία κινήσεων. Τι εννοείς να ανεβαίνει στα κρεβάτια να έρχεται στο δικό μας? Ναι έρχεται. Κατάλαβα πρέπει να του πάρω κρεβάτι και γύρω οχυρό. Αν μοιάσει και μένα θα τρελαθεί στα πεσίματα. Εδώ και λίγο πριν παντρευτώ θυμάμαι άλλαξα θέση στο κρεβάτι μου. Είχα συνηθίσει λοιπόν ότι ο τοίχος είναι δεξιά. Και πήγαινα πήγαινα να βρω τοίχο μες στον ύπνο μου και ξαφνικά έβρισκα πάτωμα. Smile Smile Smile Smile Smile και το έπαθα αρκετές φορές.Σκέφτομαι το σκηνικό να κοιμάμαι με τον άντρα μου και να ακούω τον κακομοίρη από δίπλα γκαπ γκουπ. Επίσης αν δεν το έχω κλεισμένο στην κούνια φοβάμαι ότι δεν θα μπορώ να τον βάλω εύκολα για ύπνο. Αλλά τι να κάνουμε θα συνηθίσουμε όλοι μας.

29ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Δευ Σεπ 20, 2010 2:54 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giouli73 έγραψε:
manoula3 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Για κανονικό κρεβάτι σκεφτόμουν σε κανά δυό μήνες που θα φύγει η μπέμπα από το λίκνο και θα πάρει την κούνια του. Αλλά και πάλι δεν θα πέφτει από κει. κάνει και άτσαλο ύπνο. Στην αρχή έλεγα να του πάρω μόνο στρώμα. Τι να κάνω? Έχετε μεγαλύτερα παιδιά? Είστε πιο παλιές στο θέμα?

κ σε 2 μηνες καλα ειναι!!εγω εχω 3 παιδακια!!ο μικρουλης μολις χρονισε κ ακομα ειναι στην κουνια!!τα αλλα 2 τα εβαλα σε κρεβατι περιπου 15-17 μηνων!!!2-3 φορες επεσαν μονο...βεβαια ειχα κατω μοκετα,κ μαξιλαρια μεγαλα γυρω γυρω τους πρωτους μηνες για ασφαλεια!κ στο πατωμα κ γυρω στο κρεβατι 2-3!!ε ενας φοβος υπαρχει,αλλα χειροτερα δεν ειναι να πεσει π'την κουνια??ξερω γω??δεν ειχα προγραμματισει ποτε θα τα βαλω σε κρεβατι!!τον μεγαλο μου τον εβαλα 18 μηνων γιατι ηθελα την κουνια για την μπεμπα!!του αρεσε παρα πολυ!!κ την μαρια την εβαλα στους 15 μηνες γιατι παλι ηθελα την κουνια για τον μπεμπη!!!σε μια βδομαδα το πολυ μθαινουν τον χωρο του κρεβατιου κ δεν πανε ακρη ακρη!!γνωριζουν πια τον χωρο!!αμα το δοκιμασεις,θα εκπλαγεις που ειναι τοσο εξυπνο κ μαθαινει αμεσως!!αφου κ γω λεω 15 μηνων την εβαλα κ απορω! Razz Razz
τωρα μετα τα χριστουγεννα λεω να βαλω κ τον μικρουλη που τοτε θα ειναι 17 μηνων περιπου!!
στα κρεβατια ανεβαινει ο δικος σου??εχει τετοια ελευθερια κινησεων???

Ο δικός μου παραέχει ελευθερία κινήσεων. Τι εννοείς να ανεβαίνει στα κρεβάτια να έρχεται στο δικό μας? Ναι έρχεται. Κατάλαβα πρέπει να του πάρω κρεβάτι και γύρω οχυρό. Αν μοιάσει και μένα θα τρελαθεί στα πεσίματα. Εδώ και λίγο πριν παντρευτώ θυμάμαι άλλαξα θέση στο κρεβάτι μου. Είχα συνηθίσει λοιπόν ότι ο τοίχος είναι δεξιά. Και πήγαινα πήγαινα να βρω τοίχο μες στον ύπνο μου και ξαφνικά έβρισκα πάτωμα. Smile Smile Smile Smile Smile και το έπαθα αρκετές φορές.Σκέφτομαι το σκηνικό να κοιμάμαι με τον άντρα μου και να ακούω τον κακομοίρη από δίπλα γκαπ γκουπ. Επίσης αν δεν το έχω κλεισμένο στην κούνια φοβάμαι ότι δεν θα μπορώ να τον βάλω εύκολα για ύπνο. Αλλά τι να κάνουμε θα συνηθίσουμε όλοι μας.

xixi!!!εισαι ατσουμπαλη στον υπνο ε?? Razz Razz
στην αρχη θα θελει γυρω γυρω μαξιλαρακια..μετα θα συνηθισει το χωρο!!!
επισης ναι ειναι λιγο δυσκολα στην αρχη να τον βαλεις για υπνο στο κρεβατι...θα σηκωνεται σιγουρα καμια 20αρια φορες κ παλι τα ιδια!! Rolling Eyes Razz αν κοιμασαι κ συ στοκρεβατι του θα συνηθισει κ δεν θα μπορει μονος του μετα πιστευω!!!εμενα στην αρχη μονος του ηταν ο πρωτος μου γιος,αλλα μετα κοιμηθηκα μαζι του 2-3 φορες γιατι ηταν αρρωστος κ αυτο ηταν...συνεχισαμε ετσι για αλλους 8 μηνες! Shocked ξαπλωνα μια ωρα διπλα του μεχρι να κοιμηθει κ μετα εφευγα!!
Razz
βεβαια δεν με χαλαγε...αφου μετα που κοιμοταν μονος του στεναχωρηθηκα!!μου λειπε!! Sad

30ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Τρι Σεπ 21, 2010 5:41 am

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα και από μένα. Εγώ έχω ένα αγοράκι 5 ετών. Σε κρεβάτι τον έβαλα 18 μηνών γιατί πηδούσε από την κούνια. Στην αρχή είναι λίγο δύσκολο και θέλει υπομονή. Του αγόρασα ένα προστατευτικό με δίχτυ που μπαίνει κάτω από το στρώμα για να μην πέφτει την νύχτα. Είναι πολύ βολικό γιατί στην άκρη του κρεβατιού αφήνει κενό και μπορείς να δείξεις στο παιδί ότι όταν θέλει να κατέβει από το κρεβάτι θα κατεβαίνει από εκείνο το κενό χωρίς να πηδάει πάνω από το προστατευτικό. Εναλλακτικά μπορείς να βάλεις κάτω από το κρεβάτι ένα στρώμα το οποίο και θα τραβάς όταν κοιμάται στην περίπτωση που πέσει να πέσει στα μαλακά....
Τώρα σχετικά με την ελευθερία...κινήσεων.... σίγουρα στην αρχή θα θέλει να δοκιμάσει τα όριά του αλλά και το πόσο εννοείς αυτό που λές. Να έρθει στο κρεβάτι σου, να κατέβει να παίξει μέσα στη νύχτα και τα γνωστά. Από εσένα εξαρτάται το αποτέλεσμα...αν δει ότι είσαι σταθερή σε αυτό που του λές χωρίς φωνές αλλά με επιμονή και κουβέντα θα κλάψει, θα θυμώσει, θα φωνάζει αλλά θα το πάρει απόφαση. Σκοπός είναι να του δείξεις ότι δεν είναι κάποια τιμωρία αλλά οι κανόνες της οικογένειας. Πιστεύω ότι στα παιδιά αρέσει να ακολουθούν τους κανόνες της οικογένειας όταν τους εξηγείς και τους συζητάς χωρίς φωνές γιατί έτσι νιώθουν ότι τους υπολογίζεις και δεν δίνεις απλά εντολές γιατί θέλεις να γίνει το δικό σου.
Καλή επιτυχία!!!!! cheers cheers

31ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Τρι Σεπ 21, 2010 11:37 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα έγραψε:Καλησπέρα και από μένα. Εγώ έχω ένα αγοράκι 5 ετών. Σε κρεβάτι τον έβαλα 18 μηνών γιατί πηδούσε από την κούνια. Στην αρχή είναι λίγο δύσκολο και θέλει υπομονή. Του αγόρασα ένα προστατευτικό με δίχτυ που μπαίνει κάτω από το στρώμα για να μην πέφτει την νύχτα. Είναι πολύ βολικό γιατί στην άκρη του κρεβατιού αφήνει κενό και μπορείς να δείξεις στο παιδί ότι όταν θέλει να κατέβει από το κρεβάτι θα κατεβαίνει από εκείνο το κενό χωρίς να πηδάει πάνω από το προστατευτικό. Εναλλακτικά μπορείς να βάλεις κάτω από το κρεβάτι ένα στρώμα το οποίο και θα τραβάς όταν κοιμάται στην περίπτωση που πέσει να πέσει στα μαλακά....
Τώρα σχετικά με την ελευθερία...κινήσεων.... σίγουρα στην αρχή θα θέλει να δοκιμάσει τα όριά του αλλά και το πόσο εννοείς αυτό που λές. Να έρθει στο κρεβάτι σου, να κατέβει να παίξει μέσα στη νύχτα και τα γνωστά. Από εσένα εξαρτάται το αποτέλεσμα...αν δει ότι είσαι σταθερή σε αυτό που του λές χωρίς φωνές αλλά με επιμονή και κουβέντα θα κλάψει, θα θυμώσει, θα φωνάζει αλλά θα το πάρει απόφαση. Σκοπός είναι να του δείξεις ότι δεν είναι κάποια τιμωρία αλλά οι κανόνες της οικογένειας. Πιστεύω ότι στα παιδιά αρέσει να ακολουθούν τους κανόνες της οικογένειας όταν τους εξηγείς και τους συζητάς χωρίς φωνές γιατί έτσι νιώθουν ότι τους υπολογίζεις και δεν δίνεις απλά εντολές γιατί θέλεις να γίνει το δικό σου.
Καλή επιτυχία!!!!! cheers cheers

Σ' ευχαριστώ αννούλα μου. Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου. Τι να κάνουμε το κομμάτι του κρεβατιού και της πάνας θα είναι από τα δύσκολα φαντάζομαι. θα τα συνηθίσουμε, στο πρόγραμμα είναι όλα.

32ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Τρι Σεπ 21, 2010 11:52 am

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μόλις μεγαλώσει και τα έχεις περάσει όλα..αλλαγή κρεβατιού, κόψιμο πάνας(ααχχ αυτό το κόψιμο της πάνας) κλπ θα σκέφτεσαι το άγχος που τράβηξες και το πώς έχεις βρει τώρα τις άκρες σου για κάθε "πρόβλημα" που σου φαινότανε βουνό.

33ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Τρι Σεπ 21, 2010 9:53 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννα έγραψε:Μόλις μεγαλώσει και τα έχεις περάσει όλα..αλλαγή κρεβατιού, κόψιμο πάνας(ααχχ αυτό το κόψιμο της πάνας) κλπ θα σκέφτεσαι το άγχος που τράβηξες και το πώς έχεις βρει τώρα τις άκρες σου για κάθε "πρόβλημα" που σου φαινότανε βουνό.

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ!!!!!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις