Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
604 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 604 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με τον γιατρο αυτο ειπαμε να δουμε τι εξετασεις υπαρχουν και να τις κανω...εκανα ολο το πακετο για θρομβοφιλια και βγηκε αρνητικο,εκανα αμνιοπαρακεντηση πριν διακοψουμε και βγηκε οτι δεν ηταν ουτε κληρονιμικο ,απλα οτι ειναι "τυχαιο" ουτε αυτοανοσο και το μονο τωρα που περιμενω ειναι η απαντηση και απο την βιοψια που θα κανουν στο μωρακι ...Οπως μου ειπε και ο γιατρος μεχρι στιγμης οι απαντησεις δειχνουν οτι δεν ηταν κατι απο εμας ...τωρα μου ειπε οτι δεν υπαρχει καποια αλλη εξεταση να κανουμε ....

φιλιτσα

φιλιτσα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω σαν μανουλα (δεν καταλαβα αν εχεις αλλο παιδακι) θα σου πώ οτι όταν θα κανεις παιδακι θα καταλαβεις πόσο σημαντικες ειναι οι εξετασεις του προγεννητικου ελεγχου, δηλαδη δεν ειναι σωστο να φερνεις στην ζωη ενα παιδακι και να εχει προβληματα καλυτερα να στεναχωρηθεις και να προχωρήσεις στην ''αποχωρηση'' σου νωρις παρα να ταλαιπωρησε μια ζωη καιε συ και αυτο . στα λεω γιατι εχω φιλη που το παιδακι της ειχε μια κύστη στο κεφαλι , ο γιατρος της είπε θα αποροφηθει και το αποτελεσμα ειναι να ειναι 3,5 ετων να μην μιλάει , περπατησε 2 ετων , και η κοπελα τρεχει και δεν φτανει απο εργοθεραπεια σε λογοθεραπεια , νευρολόγους κλπ.
Ειλικρινα στο λέω οτι εγω ευγνομονω τον Θεο που ειχα την πολυτελεια να κανω εξετασεις στο παιδι μου , γιατι εγω απο τυχη γεννηθηκα γερη 32 χρονια πρι , ο γιατρος τοτε στην μαμα ουτε υπερυχο ειχε με ενα χωνι εξεταζε .

Γιαυτο σφιξε τα δοντια , σκουπισε τα δακρυα σου , πάρε μια βαθια ανασα και προχωρα.
θα γινουν οι καταλληλες εξετασεις και την επόμενη φορα θα εχεις ενα υγιες μωρο.

Ευχομαι μεσα απο την καρδια όλα να σου πάνε καλα ... και αν κυλας καμια φορα και κλαις δεν πειραζει ανθρωποι ειμαστε

Καλη επιτυχια κουκλα μου μεσα απο την καρδια μου και ότι θες εδω θα τα λεμε παρεουλα

φιλια
φιλιτσα

ΣΩΣΑΝΝΑ

ΣΩΣΑΝΝΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΟΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.

vickoyla

vickoyla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γλυκο μου τοματακι καλημερα.... Ξερω και καταλαβαινω απολυτως την ψυχολογια σου.Εχω περασει ακριβως το ιδιο.Σταματισε να μεγαλωνει και εγω ενιωσα να ξεπριζετε η κοιλια μου, το στηθος μου χωρις να εχω ουτε σταγονα αιμα. Ο γιατρος μου, μου ειπε παλλιδρομη κυηση λεγετε ουτε που ηξερα τι ηταν, συμβαινει λεει πολυ συχνα ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη.Μπορει να λειπει καποιο χρωμοσωμα η κατι αλλο.Απαρηγορητη ειμουν.Μου εξηγησε ομως πως καλυτερα που συμβαινει τωρα που ειναι νωρις παρα να το βλεπαμε αργοτερα και να επρεπε εμεις να σταματησουμε την κυηση.Νομιζα πως δεν θα ξαμαεμενα εγκυος δεν ηθελα να βλεπω μωρακια... Χωρις ιδιαιτερες προσπαθειες μετα απο 3 μηνες ξαναεμεινα εγκυος και τωρα εχω στην αγκαλιτσα μου ενα αγγελουδακι 6μηνων!!!Να ξερεις οτι ο Θεος μας δινει ακριβως οτι μπορουμε να αντεξουμε. Κανε κουραγιο και εχει πιστη...

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανε κουραγιο,ειναι δυσκολο αλλα ειναι μια δοκιμασια που γινεται για καποιο λογο κ θα σε κανει πιο δυνατη.

ΓΙΟΧΑΝΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 12 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 17 ΗΜΕΡΩΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑ.4 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΕΙΧΑ 2 ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ.ΑΝΕΒΑΙΝΑΝ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΑΔΕΙΑ .ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ.ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΗ.ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΓΙΝΕ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοπέλα μου σε καταλαβαίνω. Δε θα σου πω ούτε να μη στεναχωριέσαι, ούτε να το ξεχάσεις και να κάνεις σαν να μην έγινε τίποτα... Δυστυχώς, η ζωή έχει πολλές άσχημες στιγμές και ο Θεούλης έτσι θέλησε, να κρατήσει αυτό το αγγελάκι κοντά του. Αυτό που πρέπει να θυμάσαι, είναι ότι θα ξαναμείνεις γρήγορα έγκυος και το αγγελούδι σου θα σου στείλει το αδελφάκι του στη θέση του!

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν και δεν εχω παιδι καταλαβαινω πως ειναι πολυ δυσκολο ομως καλυτερα να φυγει τωρα παρα να γεννηθει να υποφερει μια ζωη και να μην ειναι κοινωνικα αποδεκτο..εγω θαυμαζω τον τροπο που το αντιμετωπιζεις και σε συγχαιρω!καθε πραγμα στον καιρο του λεει μια πολη σωστη παροιμια ισως να μην ηταν η καταλληλη στιγμη..ευχομαι οτι καλυτερο για το μελλον με μια καλη ψυχολογια που ειναι το πιο σημαντικο..

IRINE


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΥΡΑΓΙΟ.....!!!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΤΟ ΞΕΡΩ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΝΟΧΕΣ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕ ΦΤΑΙΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΘΕΟΣ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΜΟΝΟ ΜΗ ΜΑΥΡΙΣΕΙΣ ΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΣΕ ΦΙΛΩ!

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κουράγιο!Να είσαι δυνατή γιατί υπάρχουν κ χειρότερα.Ο Θεούλης ξέρει τι κάνει πάντα και πολύ γρήγορα θα σου δώσει ένα υγιέστατο μωράκι για να απαλύνει τον πόνο σου,περνάς μία δοκιμασία και πρέπει να είσαι δυνατή.

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουράγιο και πίστη αν και είμαι σίγουρη οτι τα έχεις.Οπως και είπε κάποια φίλη απο το φόρουμ τα καλύτερα έρχονται,κάποια πράγματα είναι ανεξήγητα το γιατί γίνονται ίσως να μην το ανακαλύψουμε άμεσα παρα μόνο αργότερα...Δύναμη γλυκιά μου όλες οι σκέψεις μας και οι προσευχές μας μαζί σου.

Stacy

Stacy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλή δύναμη!

klotsitsas

klotsitsas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να έχεις δύναμη!!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε καταλαβαινω
το πρωτο μωρακι το εχασα στην 25 εβδομαδα και να τωρα εχω δυο αγκαλιανα εχεις πιστη οτι ολα μα ολα θα γινουν
οτι θες μα οτι θες στειλε μου πμ

EIRHNH75

EIRHNH75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Sad Κουράγιο καλή μου. Τι να πω... Πολύ δύσκολο! Σου εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου σύντομα να έρθει ένα άλλο υγειέστατο μωράκι. Μη σε πάρει από κάτω κοριτσάκι! Το αγγελάκι σου πάντα θα προσέχει τ'αδερφάκια του εδω κάτω!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΠΑΝΕ ΣΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΓΩ.ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΠΕΘΑΜΕΝΟ Η ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ.ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΕΙΔΗ 7 ΜΗΝΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΩΡΟ.ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝΕ!ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΟ ΑΚΟΜΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ./.

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΠΑΝΕ ΣΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΓΩ.ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΠΕΘΑΜΕΝΟ Η ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ.ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΕΙΔΗ 7 ΜΗΝΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΩΡΟ.ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝΕ!ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΟ ΑΚΟΜΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ./.
το θεμα ειναι παλιο!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΠΑΝΕ ΣΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΓΩ.ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΠΕΘΑΜΕΝΟ Η ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ.ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΕΙΔΗ 7 ΜΗΝΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΩΡΟ.ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝΕ!ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΟ ΑΚΟΜΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ./.
το θεμα ειναι παλιο!!!

Είναι παλιό και η κοπέλα είναι ξανά έγκυος! Ας ευχηθούμε να πάνε όλα καλά και να έχει μια τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα! Και φυσικά ένα γερό μωράκι!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οντως ας κλειδωνονται τα παλια θεματα

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΝΩ ΠΡΟΣΕΧΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν πειράζει..όλοι κάνουμε λάθη...θα τα μάθεις κι εσύ τα κόλπα χαχα!!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα λογια ειναι φτωχα αυτη την στιγμη .σου ευχομαι ο θεος να σου δυναμη να αντεξεις αυτη την δοκιμασια και να ξανασταθεις στα ποδια σου και να ερθει ενα αλλο μωρακι .το ευχομαι απο καρδιας κουραγιο

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:τα λογια ειναι φτωχα αυτη την στιγμη .σου ευχομαι ο θεος να σου δυναμη να αντεξεις αυτη την δοκιμασια και να ξανασταθεις στα ποδια σου και να ερθει ενα αλλο μωρακι .το ευχομαι απο καρδιας κουραγιο



Άννα μου,το θέμα είναι παλιό...απάντησε και το Μαράκι,η κοπέλα είναι ξανά έγκυος. Very Happy

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σορρυ δεν ηξερα ειδα ολες τις απαντησεις δεν προσεξα
καλως να πανε ολα καλα στην κοπελα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις