Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1και το ονομα αυτου...... Empty και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 12:55 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε δυο βδομαδες βαφτιζουμε τον γιο μου!!!!!μα τι υπεροχη λεξη...και το ονομα αυτου ΝΙΚΟΛΑς Very Happy Very Happy και πραγματικα ειμαι πολυ υπερηφανη γιατι εχω ηδη ετοιμες τις μπομπο και τα γλυκακια (βαζακια με γλυκο του κουταλιου)και τα εφτιαξα ολα μονη μου...ενταξει με τη βοηθεια της μαμας..εκανε το γλυκο η γλυκια μου και το ονομα αυτου...... 417472 και το ονομα αυτου...... 417472
χαιρομαι γιατι γενικα ειμαι λιγο της τελευταιας στιγμης ..βεβαια φορεμα δεν πηρα ακομη..
αχχχχχ αγχος πολυ οσοπλησιαζει..νομιζω οτι αν κλαιει σπαραχτικα θα τον αρπαξω και θα φυγωωωωωω!!!

θα βγαλω φωτο και θα σας δειξω ααα και τα προσκλητηρια μονοι μας τα καναμε ..σας λεω ειμαι πολυ περηφανη χαχααχα

2και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 1:14 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mς το καλο η βαφτιση σας Τζενη μου.Ειμαστε & συμπολιτισσες κιολας.

http://www.pet2pet.gr/

3και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 1:16 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και σχετικα γειτονακια ειμαι κατω τουμπα ορια πυλαιας!!!!!!

4και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 1:19 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο να ειναι γερο δυνατο και να χαρειτε το νεο σας ονομα !! και το ονομα αυτου...... 334590

5και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 1:19 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:και σχετικα γειτονακια ειμαι κατω τουμπα ορια πυλαιας!!!!!!
Σε ποια εκκλησια θα τον βαφτισεις καλε;

http://www.pet2pet.gr/

6και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 1:34 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομιζω λεγεται παντων των εν θεσσαλονικη αγιων...εκει που εχει μια ιερατικη σχολη

7και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 1:49 pm

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζένη μου με το καλό η βάφτιση.Μου αρέσει που τα έφτιαξες ολα μόνη σου.Εγω έφτιαξα για άλλους και τα δικά μας έτοιμα!!!καλό? Εμείς τη βαφτίσαμε τη προηγούμενη Κυριακή και όλα πηγαν τέλεια!!!και πάλι με το καλό.

8και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 8:50 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με το καλο η βαπτιση του νικολα σου!!!


αχχχ τι ωραιο ονομαααααα το λατρευω Very Happy Very Happy Very Happy ειναι του μπαμπουλη μου χιχιχι

μπραβο σου που τα εφτιαξες ολα εσυ και μην ανυσηχεις για το κλαμματακι μπορει και να μην κλαψει καθολου σαν τον δικο μου Laughing Laughing

9και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 8:58 pm

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni μου με το καλό η βάφτιση σας. Γερός και τυχερός να είναι στη ζωή του. Έχουν 20 μέρες διαφορά τα αντράκια μας αλλά εμείς λέμε για την άνοιξη. Κιεγώ μόνη μου θέλω να τα φτιάξω όλα και ήδη ψάχνω!

10και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Δευ Σεπ 20, 2010 10:14 pm

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας ζήσει! Ωραίο όνομα, δυναμικό και στοιβαρό!

http://newagemama.wordpress.com

11και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Τρι Σεπ 21, 2010 2:08 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκλιτσα μου με το καλο σου ευχομαι . Ολα θα ειναι τελεια και φυσικα περιμενουμε να δουμε και φωτο. Πολλα φιλια και να κανονισουμε να βρεθουμε καποια στιγμη πριν πλακωσουν τα κρυα.

12και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Τετ Σεπ 22, 2010 9:28 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω κοριτσια μου ολες!!!!!!!!!!!!αχ ναι ελπιζω να μην κλαψει!!!!!φαιη και με τα κρυα δε μασσαμε!! Very Happy Very Happy
vikoukou...καλοοο χαχαχα να σας ζησει και καλοφωτιστο
Very Happy Very Happy
jojoma κι εμεις λεγαμε για ανοιξη αλλα μετα το μετανιωσα...λιγο το αγχος της αναμονης λιγο και το οτι δεν θα σηκωνεται!!!!!!!αν μπορεις να τα κανεις μονη σου εχεις πολυ καιρο για να ψαχτεις και ειναι υπεροχη η αισθηση...

μπεμπουλη απο το στομα σου και στου μικρου τ'αυτι...πολυ αγχος..ειναι και με τα δοντια του καπως....

καλα newage mama μεκανες και γελασα με το στιβαρος χαχαχαχα..τρελη Razz Razz

σας ευχαριστωωωωω 11 μερουλες....

13και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Τετ Σεπ 22, 2010 9:34 am

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια μου ολες!!!!!!!!!!!!αχ ναι ελπιζω να μην κλαψει!!!!!φαιη και με τα κρυα δε μασσαμε!! Very Happy Very Happy
vikoukou...καλοοο χαχαχα να σας ζησει και καλοφωτιστο
Very Happy Very Happy
jojoma κι εμεις λεγαμε για ανοιξη αλλα μετα το μετανιωσα...λιγο το αγχος της αναμονης λιγο και το οτι δεν θα σηκωνεται!!!!!!!αν μπορεις να τα κανεις μονη σου εχεις πολυ καιρο για να ψαχτεις και ειναι υπεροχη η αισθηση...

μπεμπουλη απο το στομα σου και στου μικρου τ'αυτι...πολυ αγχος..ειναι και με τα δοντια του καπως....

καλα newage mama μεκανες και γελασα με το στιβαρος χαχαχαχα..τρελη Razz Razz

σας ευχαριστωωωωω 11 μερουλες....
τζενάκι 11 μερούλες μείνανε...αλλα ...φόρεμα πήρες?

14και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Τετ Σεπ 22, 2010 9:54 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχα οχι δεν πηρα....ειπα να χασω τα 5 κιλα που μου μειναν αλλα δεν το βλεπω...πολυ πεινα και λιγουρα....ελπιζω αυριο να παω αγορα Shocked

15και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Τετ Σεπ 22, 2010 10:35 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό η βάφτιση και καλοφωτισμένο να είναι. Εμείς βαφτίσαμε τον Θοδωρή μας προχτες την Κυριακή και το τι κλάμα έριξε δε λέγεται... Αναμενόμενο βέβαια γιατι και στο σπίτι όλο μέσα στην γκρίνια είναι αυτό το παιδί.
Κι εγώ έφτιαξα μόνη μου τα προσκλητήρια και αν το είχα σκεφτει κ πιο πριν θα έφτιαχνα κ τις μπουμπουνιέρες αλλα ομολογώ ότι ψιλοβαρέθηκα!
Όσο για το φόρεμα, κι εγω έκανα λίγο κράτει πρίν τη βάφτιση αλλά τώρα που ξελαδώσαμε κιόλας βγάζω το άχτι μου Embarassed

16και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Τετ Σεπ 22, 2010 11:33 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:Με το καλό η βάφτιση και καλοφωτισμένο να είναι. Εμείς βαφτίσαμε τον Θοδωρή μας προχτες την Κυριακή και το τι κλάμα έριξε δε λέγεται... Αναμενόμενο βέβαια γιατι και στο σπίτι όλο μέσα στην γκρίνια είναι αυτό το παιδί.
Κι εγώ έφτιαξα μόνη μου τα προσκλητήρια και αν το είχα σκεφτει κ πιο πριν θα έφτιαχνα κ τις μπουμπουνιέρες αλλα ομολογώ ότι ψιλοβαρέθηκα!
Όσο για το φόρεμα, κι εγω έκανα λίγο κράτει πρίν τη βάφτιση αλλά τώρα που ξελαδώσαμε κιόλας βγάζω το άχτι μου Embarassed
καλοφωτισμενος ο θοδωρακος σας κι εμεις δεν βλεπω να το γλυτωνουμε το κλαμμα αν και το μπανακι το λατρευει ..οπως και τα περισσοτερα μωρα ομως... ειπα πριν κανα μηνα να ξεκινησω διατροφη που κρατησε ομως 2 μερες... Shocked τωρα λεω απλα να κοψω το βραδυνο Shockedουτως η αλλως τα 18 κιλα τα εχασα ετσι χωρις διαιτα μενουν αλλα 5...στην επομενη εγγυμοσυνη λεω να κανω λιγο κρατει Mad

17και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Πεμ Σεπ 23, 2010 1:19 am

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζένη περιμένω φωτογραφία από τα προσκλητήρια να πάρω καμια ιδέα. Έχει κάποιο θέμα η βάφτιση? Αντε πλησιάζουν οι μέρες. και το ονομα αυτου...... 328109

18και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Παρ Σεπ 24, 2010 2:16 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jojoma έγραψε:Τζένη περιμένω φωτογραφία από τα προσκλητήρια να πάρω καμια ιδέα. Έχει κάποιο θέμα η βάφτιση? Αντε πλησιάζουν οι μέρες. και το ονομα αυτου...... 328109
λιγο απολα χαχαχαχα θα βαλω τον αντρα μου να ανεβασει φωτο γιατι εγω ως γνωστο με την τεχνολογια προχωραμε παραλληλα δεν συναντιομαστε ποτε...

πηρα φορεμα γιεςςςς μονο που ειναι ασπρο και μαλλον θα εχω περιοδο χαχαχαχα Shocked Shocked

19και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Σαβ Σεπ 25, 2010 1:45 am

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:νομιζω λεγεται παντων των εν θεσσαλονικη αγιων...εκει που εχει μια ιερατικη σχολη
Ξερω που ειναι αυτη η εκκλησια.Αμα μπορεσω μπορει να ερθω να σε γνωρισω.

http://www.pet2pet.gr/

20και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Σαβ Σεπ 25, 2010 4:51 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οκ μικρουλα μου Very Happy Very Happy

21και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Κυρ Οκτ 03, 2010 9:47 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και ναι κοριτσια βαφτιστηκε ο μικρουλης μας...ολα ηταν τελεια γελουσε ολη την ωρα...μονο οταν τον βουτηξε ο παππουλης εκλαψε και αυτο γιατι το νερο ειχε κρυωσει ααα και στις χαιρετουρες γιατι βαρεθηκε ο καημενουλης!!!!!!!θα ανεβασω φωτο συντομα...
σονια μου κουκλιτσα μου χαρηκα παρα πολυ που ηρθες και σε γνωρισα κι απο κοντα..σευχαριστω για την τιμη που μας εκανες κι εσενα και την φιλη σου!!!θα τα πουμε κι απο κοντα Wink Wink Very Happy Very Happy
α και τελικα μου ηρθε περιοδος το πρωι... Twisted Evil Twisted Evil αλλα την εβγαλα καθαρη χαχαχα το ασπρο φορεμα παρεμεινε λευκο μεχρι τελους!!!!!!!φιλιαααααααα

22και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Κυρ Οκτ 03, 2010 9:51 am

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:και ναι κοριτσια βαφτιστηκε ο μικρουλης μας...ολα ηταν τελεια γελουσε ολη την ωρα...μονο οταν τον βουτηξε ο παππουλης εκλαψε και αυτο γιατι το νερο ειχε κρυωσει ααα και στις χαιρετουρες γιατι βαρεθηκε ο καημενουλης!!!!!!!θα ανεβασω φωτο συντομα...
σονια μου κουκλιτσα μου χαρηκα παρα πολυ που ηρθες και σε γνωρισα κι απο κοντα..σευχαριστω για την τιμη που μας εκανες κι εσενα και την φιλη σου!!!θα τα πουμε κι απο κοντα Wink Wink Very Happy Very Happy
α και τελικα μου ηρθε περιοδος το πρωι... Twisted Evil Twisted Evil αλλα την εβγαλα καθαρη χαχαχα το ασπρο φορεμα παρεμεινε λευκο μεχρι τελους!!!!!!!φιλιαααααααα
Τζενη ολα ηταν καταπληκτικα.Ειδικα το γλυκο του κουταλιου.Αν θες εχω & βιντεο απο την βαφτιση & φωτο.

http://www.pet2pet.gr/

23και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Κυρ Οκτ 03, 2010 9:53 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:και ναι κοριτσια βαφτιστηκε ο μικρουλης μας...ολα ηταν τελεια γελουσε ολη την ωρα...μονο οταν τον βουτηξε ο παππουλης εκλαψε και αυτο γιατι το νερο ειχε κρυωσει ααα και στις χαιρετουρες γιατι βαρεθηκε ο καημενουλης!!!!!!!θα ανεβασω φωτο συντομα...
σονια μου κουκλιτσα μου χαρηκα παρα πολυ που ηρθες και σε γνωρισα κι απο κοντα..σευχαριστω για την τιμη που μας εκανες κι εσενα και την φιλη σου!!!θα τα πουμε κι απο κοντα Wink Wink Very Happy Very Happy
α και τελικα μου ηρθε περιοδος το πρωι... Twisted Evil Twisted Evil αλλα την εβγαλα καθαρη χαχαχα το ασπρο φορεμα παρεμεινε λευκο μεχρι τελους!!!!!!!φιλιαααααααα
τζενακι μου νατ τον χαιρεστε τον νεοφωτιστο και να μου τον φιλησεις . Πολυ χαιρομαι που πηγαν ολα καλα. Πολλα φιλια.

24και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Κυρ Οκτ 03, 2010 9:55 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εννοειτε θελω ...το γλυκο το εφτιαξε η μανουλα μου!!!!!!!!!σευχαριστω που ηρθες γλυκουλα μου!!!!!πως σου φανηκε ο μικρος???ιδιος ο αντρας μου ε???

φαιη μου ευχαριστω πολυ!!!!ναι μου φυγε ενε αγχος!!!!!!!

25και το ονομα αυτου...... Empty Απ: και το ονομα αυτου...... Κυρ Οκτ 03, 2010 9:58 am

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:εννοειτε θελω ...το γλυκο το εφτιαξε η μανουλα μου!!!!!!!!!σευχαριστω που ηρθες γλυκουλα μου!!!!!πως σου φανηκε ο μικρος???ιδιος ο αντρας μου ε???

φαιη μου ευχαριστω πολυ!!!!ναι μου φυγε ενε αγχος!!!!!!!
Κουκλος ο μικρος & ο μπαμπας & εσυ βεβαια.Ο μικρος ιδιος μπαμπας.Σου ειπα οτι δεν θα κλαψει πολυ.

http://www.pet2pet.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις