Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
131 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 131 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Τετ Ιουν 02, 2010 5:25 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα ρεβυθια ειναι κ τα αγαπημενα μου αυριο μακαρονια με κιμα Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595

http://www.gatospito.com

77Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Τετ Ιουν 02, 2010 5:34 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μελιτζανες-πατατες με φετα στο φουρνο
καλα μούρλιαααα απο το internet την κατεβασα την συνταγη 5 λεπτα προετοιμασια ....και πολυ καλοκαιρινο

78Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:37 am

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="sktv"]
Crazy έγραψε:Δε μας λέτε και τη συνταγή βρε κορίτσια;;; Πως τα φτιάχνετε τα φασόλια στο φουρνο xarti k molubi grigora study !!!!!loipon plenoume ta fasolia(ta pio mikra kalutera!)meta ta bazoume stin katsarola na paroun 2 braseis k petame to nero ta xanaplenoume,ta bazoume sti xutra xwris alati(ta sklirainei)mono me nero ta brazoume 20 lepta (analogws ti xutra),exoume anapsei to fourno.koboume 3 karota 1 megalo kremmudi ligo selino.bgazoume ta fasolia apo ti xitra (afou exei i balbida min exoume kana atuxima) me mia spatoula ta topouetoume se purej rixnoume to karoto.kremmudi,selino,saltsa mpolikoi,arketo ladi 1 krasopotiro(an k den eimai fun ta fasolia xreiazontai arketo gia na ginoun nostima)k ligo neraki apo auto pou brazane isa isa na skepastoun.ta bazoume stous 180 gia 20 lepta kai kali sas oreksi! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 875502 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 875502

Σ'ευχαριστώ για τη συνταγή!!!
Το μόνο που δεν έχω από αυτά που ανέφερες είναι χύτρα... Έχω ακούσει τα καλύτερα για τις χύτρες απ' όσες φίλες μου έχουν, αλλά δεν το'χω πάρει απόφαση ν'αγοράσω μία.. scratch

79Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:39 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα εχουμε γαριδες σαγανακι με πιλαφακι μιαμ μιαμ Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595 Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595

80Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:40 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το χειροτερο μου ειναι το μαγειρεμα !! προτειμω τα φαγητα κατσαρολας γιατι τα βαζω στην χυτρα !! δεν μου αρεσει καθολου η μαγειρικη αλλα μαγειρευω ανακγαστικα !!!! σαν αγγαρεια το βλεπω !!!

81Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:42 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:το χειροτερο μου ειναι το μαγειρεμα !! προτειμω τα φαγητα κατσαρολας γιατι τα βαζω στην χυτρα !! δεν μου αρεσει καθολου η μαγειρικη αλλα μαγειρευω ανακγαστικα !!!! σαν αγγαρεια το βλεπω !!!
εμενα μου αρεσει η μαγειρικη αλλα ειναι και μερικες φορες που βαριεμαι που ζω ποσο μαλλον να μαγειρεψω.Αν και πιο παλια δεν μου αρεζε και εμενα καθολου Αφου ελεγα οτι ο πιο αχρηστος χωρος στο σπιτι ηταν η κουζινα χαχαχαχα

82Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:48 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AAAAA kai ego egrafa alou gia tis magirikes mou ikanotites!!!!!!!!
Eftiaksa simera ena oraiotato mousaka elafri na fane kai ta paidia xoris mpesamel kai tigania!!!!!!!Melitsanes kima kai poure patatas apo pano anti gia mpesamel Elpizo na tous aresei!!!Psinete kai mas exei spasei tin miti!!!!! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 893968

83Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:49 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω εχω στον φουρνο να ψηνετε αρνακι με πατατες μιαμ μιαμ!!
Παιδια ειλικρινα ειμαι πολυ παραδοσιακη μαγειρισα απλα πραγματα γιατι με την Αλεξανδρα με ενα σπιτι 180τμ και ολα αυτα που εχω στο κεφαλι μου δεν με κοβω για πολλα...
Παντως ξερω ωραιες συνταγες για γλυκα...Σπεσιαλιτε μου το σουφλε σοκολατας αλλα το αποφευγω γιατι ...παχαινει ο σατανας η σοκολατα...
Τιραμισου επισης καποτε εκανα συχνα τωρα κανω πιο πολυ κεηκ για να τρωει και η μπουμπου...
Αληθεια, οι κολοκυθοκεφτεδες που διαβασα πιο πανω πολυ καλη ιδεα!!! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 587529

84Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 1:50 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EviKokori έγραψε:AAAAA kai ego egrafa alou gia tis magirikes mou ikanotites!!!!!!!!
Eftiaksa simera ena oraiotato mousaka elafri na fane kai ta paidia xoris mpesamel kai tigania!!!!!!!Melitsanes kima kai poure patatas apo pano anti gia mpesamel Elpizo na tous aresei!!!Psinete kai mas exei spasei tin miti!!!!! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 893968
πρεπει να ειναι πολυ νοστιμο αλλα εμενα και τον αντρα μου μας καθονται βαριες οι μελιτζανες ακομα και σαν μελιτζανοσαλατα δεν μπορουμε να τις φαμε ευκολα. χιχιχιχι καλη σας ορεξη κοριτσακι μου και γειας στα χερια σου.

85Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:01 am

jona

jona
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μου μύρισε ένας μουσακάς και ήρθα! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 564595
Μόνο εγώ δεν έχω μαγειρέψει σήμερα..? Embarassed Embarassed
Σήμερα delivery και αύριο ταβέρνα! tongue
Οχι δεν είμαι τόσο τεμπέλα..Περιμένω την Δευτέρα το καινούριο μου ψυγείο και έχω να ψωνίσω τρόφιμα εδώ και μέρες!Μας έχουν μείνει τα βούτυρα, οι μουστάρδες και τα νερά!!χαχα!!
Ο μουσακάς που είπαμε οτι ψήνεται??? Laughing Laughing

86Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:05 am

jona

jona
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ουπς..!Σπέτσες!!!Καλέ τι μύτη έχω??!!! Shocked
Κούκλα, τσάκισε ένα κομάτι και για μένα!! Wink

87Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:08 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
jona έγραψε:
Μόνο εγώ δεν έχω μαγειρέψει σήμερα..? Embarassed Embarassed
Σήμερα delivery και αύριο ταβέρνα! tongue
Οχι δεν είμαι τόσο τεμπέλα..Περιμένω την Δευτέρα το καινούριο μου ψυγείο και έχω να ψωνίσω τρόφιμα εδώ και μέρες!Μας έχουν μείνει τα βούτυρα, οι μουστάρδες και τα νερά!!χαχα!!

Χαχαχα, με βλέπω να κάνω τα ίδια και ας είναι μια χαρά το ψυγείο μας, χαχαχα!!!

http://www.eimaimama.gr

88Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:09 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
egw pali simera den eimai spiti mou irthame boltoula sti alexandreia katebika laiki pira fresko psaraki gauro gia mas ton ebala sto fourno me diafora murwdika mpoliko kremidi apo panw kgia ton andtriko mou fileto galeo sto fourno k auto me patatoules!!!!

89Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:13 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρυσοχέρες μου εσείς!!!

Φανταστική έκδοση μουυσακά!
Θα το δοκιμάσω κι εγώ!

Μακαρόνια με κιμά εμείς σήμερα!

90Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:16 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω δεν εχω αποφασισει ακομα! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 4872

91Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:17 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitroula έγραψε:Εγω δεν εχω αποφασισει ακομα! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 4872
kale ti wres trwte? scratch

92Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 2:52 am

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ας είναι καλά η μανούλα μου με προμήθευσε γεμιστά (πιπεριες και ντοματούλες) με κιμά φυσικά, όχι σκέτο ρύζι!!!! άραγε θα γίνω και εγώ σαν και αυτήν τόσο καλή μανούλα???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

93Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 3:44 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:
EviKokori έγραψε:AAAAA kai ego egrafa alou gia tis magirikes mou ikanotites!!!!!!!!
Eftiaksa simera ena oraiotato mousaka elafri na fane kai ta paidia xoris mpesamel kai tigania!!!!!!!Melitsanes kima kai poure patatas apo pano anti gia mpesamel Elpizo na tous aresei!!!Psinete kai mas exei spasei tin miti!!!!! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 893968
πρεπει να ειναι πολυ νοστιμο αλλα εμενα και τον αντρα μου μας καθονται βαριες οι μελιτζανες ακομα και σαν μελιτζανοσαλατα δεν μπορουμε να τις φαμε ευκολα. χιχιχιχι καλη σας ορεξη κοριτσακι μου και γειας στα χερια σου.
EYXARISTOUME o mousakas einau parelthon kai emeis toubano ta koritsia trelathika!!!!!!!

94Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 3:47 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jona έγραψε:Ουπς..!Σπέτσες!!!Καλέ τι μύτη έχω??!!! Shocked
Κούκλα, τσάκισε ένα κομάτι και για μένα!! Wink
Kopiaste gia mezedaki giati den tha minei tipota!!!!!!Egine poli nostimo parolo pou alati balame sta piata mas!!Gia na fane kai oi mikres den eixa balei!!!

95Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 3:49 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:egw pali simera den eimai spiti mou irthame boltoula sti alexandreia katebika laiki pira fresko psaraki gauro gia mas ton ebala sto fourno me diafora murwdika mpoliko kremidi apo panw kgia ton andtriko mou fileto galeo sto fourno k auto me patatoules!!!!
Episeis poli oraio fagaki kala Gayro emeis trelenomaste kai i megali kori to idio gia na min sou po oti edosa tora teleutea kai stin mikri!!!!!

96Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 3:52 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ifigeneia έγραψε:Χρυσοχέρες μου εσείς!!!

Φανταστική έκδοση μουυσακά!
Θα το δοκιμάσω κι εγώ!

Μακαρόνια με κιμά εμείς σήμερα!
Einai poli nostimos elafris kai xoris tigania kai mpela!!!!!kaneis enan kima opos gia makaronia enan poure me ta mirodika tou bazeis tis melitzanes sto nero na ksepiksisoun komenes rodeles kai tis psineis ligo ston fourno meta stineis to fagaki sou melitzanes kima melitzanes kima kai telos ton poure apo pano kai psineis!!Fovero nostimo kai eukolo!!!

97Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 4:21 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς κανελόνια σήμερις,είχα πολύ καιρό να το φτιάξω!

Παραγγελία του άντρα μου!

Κι αν πω ότι θα φτιάξω πχ κοκκινιστό με ρύζι,και φτιάξω φακές,νευριάζει! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 328109

98Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Οι πιο καλες μαγειρισσες! Σαβ Ιουν 05, 2010 5:11 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εκανα σημερα μια ωραια φακιτσα!!βεβαια η μιση την εφαγαν και τηγανισα και μερικα λουκανικα και ηταν πολυ ωραια!!!

99Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 5:41 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emeis simera eixame gemisata.....eginan polu oraia...

100Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οι πιο καλές μαγείρισσες!! Σαβ Ιουν 05, 2010 5:41 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ σήμερα έφτιαξα ριζότο με κοτόπουλο
και λαχανικά για μένα και τον αντρούλη μου!
Για το Γιώργο μου έφτιαξα μοσχαράκι με λαχανικά(πατατούλα,καροτάκι,κρεμμύδι,κολοκύθι)
στη λαδόκολλα!

Τα τσακίσαμε και οι τρείς!!!!!!

Γλυκά φτιάχνω σπάνια,γιατί καταλήγω να τα τρώω μόνη μου!Ο άντρας μου δεν είναι φαν.....

Τις Κυριακές συνήθως τρώμε έξω,ή στη μαμά μου,ή στον πεθερό μου!
Βέβαια,μ αυτό τον καιρό μας βλέπω να μένουμε μέσα,οπότε κανένα Delivery θα δουλέψει.....

Κυριακές δε μαγειρεύω ποτέ!
Παίρνω ρεπό!!!!!!!!!!!!!!! Οι πιο καλές μαγείρισσες!! - Σελίδα 4 606100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις