Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ειπα και εγω!βλεπω οτι δεν ειμαι η μονη!ναι ρε κοριτσια ειναι πολυ ιδιαιτερο το σημειο αυτο!δεν ειναι τοσο ευκολο να ανοιγεις τα ποδια σου και να βλεπει ενας αλλος ξενος!συγγνωμη που το γραφω ετσι!ξερω ειναι λαθος τροπος σκεψης αλλα ετσι το βλεπω!ουφ ολα τα κουλα οι γυναικες τα τραβαμε!

γιατι λαθος? ετσι νιωθεις, εγω φοβαμαι δεν ντρεπομαι, νομιζω οτι θα πονεσω και κανω ΠΑΠ απο το 1821...ακομα να το παρω αποφαση οτι θα κανω μια ζωη...και ειναι να κανω μαστογραφια καποια στιγμη συντομα μπρρρρ το βυζι σαντουιτς θα φρικαρωωω! Razz

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον γυναικολόγο (και ειδικά με αυτόν που με ξεγέννησε). Πάντως, έχω βρεθεί σε γυναικολόγο στο παρελθόν που με έχει κάνει να νιώσω άσχημα!..

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos

μωρε δεν ειναι πονος ακριβως απλα δεν ξερω ερχομαι σε δυσκολη θεση,αυτη η απαισια αισθηση!πω πω μονο στην σκεψη ανατριχιαζω!

ας σκεφτουμε οτι ειναι μια μερα και θα περασει!μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει!

παντως κανε την μαστογραφια οπωσδηποτε! δεν θελω να σε τρομαξω αλλα να σε ενθαρυνω να την κανεις!πριν λιγες μερες η εξεταση αυτη εσωσε μια γυναικα -γνωστη μου,το προλαβε ισα-ισα!τι να κανουμε ειναι για το καλο μας!πρωτη φορα θα κανεις?

δεν ξερω ρε συ αλλοι λενε οτι ποναει αλλες παλι λενε δεν ποναει ποιον να πιστεψουμε δεν ξερω!

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και μένα δεν είναι το καλύτερο μου η επίσκεψη στον γυναικολόγο. Τις περισσοτερες φορές πόναγα γιατί ήμουν πάντα σφιγμένη.... δεν μπορώ με τίποτα να το δω χαλαρά...
Ειδικά τώρα που είμαι έγκυος και την Δευτέρα θα με εξετάσει από κάτω με έχει πιάσει ένα αγχος pale

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:litsakos

μωρε δεν ειναι πονος ακριβως απλα δεν ξερω ερχομαι σε δυσκολη θεση,αυτη η απαισια αισθηση!πω πω μονο στην σκεψη ανατριχιαζω!

ας σκεφτουμε οτι ειναι μια μερα και θα περασει!μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει!

παντως κανε την μαστογραφια οπωσδηποτε! δεν θελω να σε τρομαξω αλλα να σε ενθαρυνω να την κανεις!πριν λιγες μερες η εξεταση αυτη εσωσε μια γυναικα -γνωστη μου,το προλαβε ισα-ισα!τι να κανουμε ειναι για το καλο μας!πρωτη φορα θα κανεις?

δεν ξερω ρε συ αλλοι λενε οτι ποναει αλλες παλι λενε δεν ποναει ποιον να πιστεψουμε δεν ξερω!

1η φορα θα κανω,εχω μια κυστη αθωα εδω και 3 χρονια σχεδον,θα την ξαναδουμε με μαστογραφια για να μαστε σιγουροι. Μου χουν πει οτι γινεται πια κ με λεηζερ μαστογραφια,θα δω που θα κλεισω ραντεβου οταν ερθει η ωρα. Δεν ειμαι αμελης σε αυτα τα θεματα,το αντιθετο.


noni έγραψε:Και μένα δεν είναι το καλύτερο μου η επίσκεψη στον γυναικολόγο. Τις περισσοτερες φορές πόναγα γιατί ήμουν πάντα σφιγμένη.... δεν μπορώ με τίποτα να το δω χαλαρά...
Ειδικά τώρα που είμαι έγκυος και την Δευτέρα θα με εξετάσει από κάτω με έχει πιάσει ένα αγχος pale

υπομονη,σε λιγο γεννας ποσο ευκολο ειναι να επισκεφτουμε εναν γυναικολογο? - Σελίδα 2 15419 με το καλο!

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα πάλι όταν ήμουν πιο μικρή και πήγα πρώτη φορά ήμουν πολύ σφιγμένη και δεν μπορούσα με τίποτα ένιωθα απάισια αλλά κι αυτό μόνο λόγω ηλικίας....
Τώρα τα πράγματα έχουν αλλάξει πάρα πολύ...Τι να ντραπώ έχω κάνει παιδί. Με είχει δει και το μισό νοσοκομείο την ημέρα της γέννας!!!! Razz Razz
Οι γιατροί γενικότερα έχουν δει και έχουν δει πράγματα πολλά και δεν τους κάνει τίποτα πια εντύπωση.....Καλό θα είναι και συ να μην αγχώνεσαι γιατί πλέον είναι μια εξέταση ρουτίνας με τους γυναικολόγους! Είναι όντως σωτήρια η κάθε εξέταση με τους γιατρούς γιατί προλαβαίνουμε πολλές καταστάσεις έτσι!!!!







Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάω εύκολα και γενικά εαν δω κάτι εννοείται οτι κλείνω ραντεβού αμέσως.Είναι γυναίκα και δεν αγχώνομαι καθόλου.Είναι τέλεια!

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ασε και μενα μου φαινεται πολυ δυσκολη η επισκεψη στον γυναικολογο.... ειδικα αυτο το τεστ παπ που πρεπει να κατσεις σε αυτη την καρεκλα με τα ποδια ανοιχτα ειναι.... μαρτυριο.... οταν ημουνα εγκυος (τελικα απεβαλα) τον κολπικο υπερηχο ο συγκεκριμενος γιατρος τον εκανε στο κρεβατι ξαπλωμενη με λυγισμενα τα ποδια. μια φιλη μου ενας αλλος γιατρος τον εκανε σε αυτην την
'μαρτυρικη' καρεκλα. εσας πως σας κανει τον υπερηχο? οταν ειναι να παω για τεστ παπ μεχρι την μερα που ειναι το ραντεβου αρρωσταινω.... πολυ αγχος.... ουφ!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="litsakos"][quote="black beauty"]litsakos


1η φορα θα κανω,εχω μια κυστη αθωα εδω και 3 χρονια σχεδον,θα την ξαναδουμε με μαστογραφια για να μαστε σιγουροι. Μου χουν πει οτι γινεται πια κ με λεηζερ μαστογραφια,θα δω που θα κλεισω ραντεβου οταν ερθει η ωρα. Δεν ειμαι αμελης σε αυτα τα θεματα,το αντιθετο


ελπιζω ολα να πανε καλα και να εχεις καλα αποτελεσματα!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
noni έγραψε:Και μένα δεν είναι το καλύτερο μου η επίσκεψη στον γυναικολόγο. Τις περισσοτερες φορές πόναγα γιατί ήμουν πάντα σφιγμένη.... δεν μπορώ με τίποτα να το δω χαλαρά...
Ειδικά τώρα που είμαι έγκυος και την Δευτέρα θα με εξετάσει από κάτω με έχει πιάσει ένα αγχος pale



λιγη υπομονη ακομα και θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια!ολα καλα να σου πανε,καλη λευτερια!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristinoula έγραψε:ασε και μενα μου φαινεται πολυ δυσκολη η επισκεψη στον γυναικολογο.... ειδικα αυτο το τεστ παπ που πρεπει να κατσεις σε αυτη την καρεκλα με τα ποδια ανοιχτα ειναι.... μαρτυριο.... οταν ημουνα εγκυος (τελικα απεβαλα) τον κολπικο υπερηχο ο συγκεκριμενος γιατρος τον εκανε στο κρεβατι ξαπλωμενη με λυγισμενα τα ποδια. μια φιλη μου ενας αλλος γιατρος τον εκανε σε αυτην την
'μαρτυρικη' καρεκλα. εσας πως σας κανει τον υπερηχο? οταν ειναι να παω για τεστ παπ μεχρι την μερα που ειναι το ραντεβου αρρωσταινω.... πολυ αγχος.... ουφ!!!


ναι οντως και μενα αυτη η καρεκλα με κανει και νοιωθω πολυ χαλια,ετσι που σου λεει ο γιατρος να βαλεις τα ποδια σου!λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη αλλα μην το βαζεις κατω!ελπιζω πολυ συντομα να μαθεις ευχαριστα νεα!!!

ρε συ αυτον τον υπερηχο που λες δεν θυμαμαι να τον εχω κανει!ποτε τον κανεις?εσυ το ζητας η ειναι μερος των εξετασεων οταν μενεις εγκυος?



litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="black beauty"][quote="litsakos"]
black beauty έγραψε:litsakos


1η φορα θα κανω,εχω μια κυστη αθωα εδω και 3 χρονια σχεδον,θα την ξαναδουμε με μαστογραφια για να μαστε σιγουροι. Μου χουν πει οτι γινεται πια κ με λεηζερ μαστογραφια,θα δω που θα κλεισω ραντεβου οταν ερθει η ωρα. Δεν ειμαι αμελης σε αυτα τα θεματα,το αντιθετο


ελπιζω ολα να πανε καλα και να εχεις καλα αποτελεσματα!!

σε ευχαριστω Smile

ειχα γυναικα γυναικολογο για 10 χρονια,και μετα αλλαξα και ετυχε να ειναι αντρας,παντα με ενοχλουσε το ΠΑΠ,ειναι επειδη ειμαι σφιγμενη καθε φορα και αυτο δυσκολευει την διαδικασια.

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παντα πηγαινα ανετα στον γυναικολογο και παντα σε αντρα.Δεν μπορω σε γυναικα με τιποτα!
Οσο για το τεστ παπ το κανω 2 φορες τον χρονο και δεν καταλαβαινω τιποτα.Παιζει συμαντικο ρολο να εισαι χαλαρη.

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego poy allaksa treis gynaikologoysmia xara aneth imoyn kai me toys treis!!!kai oi treis antres kai exo na po ena kalo kai enan kako logo kai gia toys treis!!
ποσο ευκολο ειναι να επισκεφτουμε εναν γυναικολογο? - Σελίδα 2 4872

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
black beauty έγραψε:


ναι οντως και μενα αυτη η καρεκλα με κανει και νοιωθω πολυ χαλια,ετσι που σου λεει ο γιατρος να βαλεις τα ποδια σου!λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη αλλα μην το βαζεις κατω!ελπιζω πολυ συντομα να μαθεις ευχαριστα νεα!!!

ρε συ αυτον τον υπερηχο που λες δεν θυμαμαι να τον εχω κανει!ποτε τον κανεις?εσυ το ζητας η ειναι μερος των εξετασεων οταν μενεις εγκυος?




οχι καλε,δεν ειναι καποια ξεχωριστη εξεταση , ειναι υπερηχος που κανει ο γιατρος οταν ειναι πολυ αρχη της εγκυμοσυνης (4-5 εβδομαδα) για να δει το μπεμπε....οταν δεν φαινεται τιποτα απο τον υπερηχο στην κοιλια.... κολπικος υπερηχος (που βαζει εκεινο το ματσουκι απο κατω)... γιατι μονο εγω τον εκανα? εμεις και την καρδουλα πρωτη φορα απο εκει την ακουσαμε....

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ki ego ekana kolpiko yperixo kai stis dyo egkymosynes! Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην πρωτη εκανα και εγω,ηταν πολυ νωρις.στην δευτερη ημουν τοσο σιγουρη που δεν εκανα.

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:στην πρωτη εκανα και εγω,ηταν πολυ νωρις.στην δευτερη ημουν τοσο σιγουρη που δεν εκανα.

Den ginetai gia sigouria. Ginetai gia na doume an einai endomitrio to emvryo, posa emvrya einai, an yparxei apokollisi stin arxi kai gia na akoustei kardiakos palmos. O klasikos yperixos koilias den deixnei prin tin 8i-9i evdomada...

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kι εγώ έκανα κολπικό υπέρηχο στο πρώτο.Στο δέυτερο άργησα να πάω στο ιατρό για να το γλιτώσω!
Όσο για το τεστ παπ,ευτυχώς τυχαίνει να κάνω όταν πάω στις 40 μέρες να με δει, μετά τον τοκετό.Οπότε,αναγκαστικά το δέχομαι!!

Όταν σκέφτομαι ότι θα κάνω παιδί, (από την πρώτη μου εγκυμοσύνη) η βασική μου δυσκολία είναι τα διαδικαστικά μέχρι να γεννήσω!

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xristinoula έγραψε:
black beauty έγραψε:


ναι οντως και μενα αυτη η καρεκλα με κανει και νοιωθω πολυ χαλια,ετσι που σου λεει ο γιατρος να βαλεις τα ποδια σου!λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη αλλα μην το βαζεις κατω!ελπιζω πολυ συντομα να μαθεις ευχαριστα νεα!!!





οχι καλε,δεν ειναι καποια ξεχωριστη εξεταση , ειναι υπερηχος που κανει ο γιατρος οταν ειναι πολυ αρχη της εγκυμοσυνης (4-5 εβδομαδα) για να δει το μπεμπε....οταν δεν φαινεται τιποτα απο τον υπερηχο στην κοιλια.... κολπικος υπερηχος (που βαζει εκεινο το ματσουκι απο κατω)... γιατι μονο εγω τον εκανα? εμεις και την καρδουλα πρωτη φορα απο εκει την ακουσαμε....
Ευχαριστώ πολύ για ωτις ευχές σας!!!
'Εκανα ΚΑΙ κολπικό υπέρυχο στην αρχή της εγκυμοσύνης για να ακούσουμε καρδιά και αν όλα είναι καλά γιατί με τον κοιλιακό δεν φαίνεται στην αρχή τίποτα...
Δεν έχω παράπονο έχω περάσει από όλες τις "ευχάριστες" διαδικασίες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANGEL έγραψε:Kι εγώ έκανα κολπικό υπέρηχο στο πρώτο.Στο δέυτερο άργησα να πάω στο ιατρό για να το γλιτώσω!

Γλυκιά μου, γιατί να το γλιτώσεις? Για καλό μας γίνεται ο κολπικός υπέρηχος. Στην τωρινή μου εγκυμοσύνη έτυχε να έχω μια μεγάλη αποκόλληση, αλλά ασυμπτωματική (χωρίς πόνους και αιμορραγία). Αν δεν είχα κάνει τον κολπικό στην 7η εβδομάδα και δεν την είχαμε εντοπίσει θα είχα χάσει το μωρό σίγουρα....

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν εχω προβλημα με τον γυναικολογο μου.Αλλωστε ειναι παντα κ ο αντρας μου εκει διπλα μου.Σε καποιον ομως παλιοτερα που δεν αφησε τον αντρα μου να μπει ενιωσα δυσαρεστα κ πιο ασχημα ακομη σε μια γυναικα γυναικολογο..κ ομως ναι

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω κολπικο υπερυχο κανω 2 φορες το μηνα γιατι ειναι απαραιτητος μιας κ παρακολουθει την ωορηξια μου ο γιατρος,κ οπως ειπα δεν εχω προβλημα γιατι ειναι πολυ καλος διακριτικος κ επιτρεπει στον αντρσα μου να ειναι εκει παρων κ να βλεπει στην οθονη την ωορηξια μου

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego kolpiko den ekana stin arxi fanike apo tin koilia .apo oti katalava k apo tis nyfes moy o dikos mas giatros ton apofeygei stin arxi,mou ekane omos o embryologos sto b epipedo gia na dei nomizo ton traxilo k an tha exo prooro toketo prin tin 35 vdomada ton rotisa giati ginetai k moy eipe apla proliptika(sto krevati me ta podia lygismena oxi stin karekla)

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vikoukou έγραψε:Πάω εύκολα και γενικά εαν δω κάτι εννοείται οτι κλείνω ραντεβού αμέσως.Είναι γυναίκα και δεν αγχώνομαι καθόλου.Είναι τέλεια!

Ποια ειναι η γιατρος σου Βικουκου αν επιτρέπεται? Ψάχνω και εγώ αλλά δεν θέλω να συνεργάζεται μονο με Ιασω..

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις