Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολα τα παιδακια εχουν ενα δυο αντε τρια παιχνιδια που σχεδον δεν τα αποχωριζονται ποτε τουλαχιστον οσο ειναι μικρα. Και τα πιο μεγαλα παιδακια εχουν παιχνιδια που αγαπανε αλλα ισως ειναι λιγο διαφορετικα . Θα ηθελα να μου πειτε τα δικα σας παιδια τι παιχνιδια αγαπανε; Οι δικες μου εχουν κατι αρκουδακια που λατρευουν και δεν αποχωριζονται σχεδον ποτε. Ειναι κατι αρκουδια που τους ειχαν φερει δωρο οταν γεννηθηκαν και απο τοτε εδεσαν που λεμε. Τους εχω πεισει μονο οταν βγαινουμε εκτως σπιτιου ,πραγμα σπανιο, να μην τα παιρνουν μαζι τους για να μην μας τα κλεψουν χαχαχαχα.Αλλα αμα θελω να τα πλυνω γινεται κακος χαμος στο σπιτι και εννοειτε οτι δεν κοιμομαστε με τιποτα. χααχααχαχα.Ανυπομονω να μαθω τα δικα σας αγαπημενα παιχνιδια. Ακομα και τι παιχνιδια παιζεται εσεις με τα παιδια σας. Στις δικες μου αρεσει να παιζουμε κυνηγητο η κρυφτο ειναι τα αγαπημενα τους. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 415870

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΡΜΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ!!!ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΡΜΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ!!!ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!
προσοχη μην πατησετε κανενα και πεσετε . εγω ετσι την πατησα με ενα αυτοκινητακι της ελενας . βρεθηκα ξαφνικα ξαπλωμενη ανασκελα και δεν καταλαβα πως. Την μια στιγμη ημουν ορθια και την αλλη ξαπλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 911307

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:
naysika έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΡΜΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ!!!ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!
προσοχη μην πατησετε κανενα και πεσετε . εγω ετσι την πατησα με ενα αυτοκινητακι της ελενας . βρεθηκα ξαφνικα ξαπλωμενη ανασκελα και δεν καταλαβα πως. Την μια στιγμη ημουν ορθια και την αλλη ξαπλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 911307

Αχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχα χαχαχαχαχαχα
Ξερω οτι οταν δω καποιον να πεφτει δε μπορω να κρατηθω, αλλα δεν ηξερα οτι δε μπορω να κρατηθω και όταν διαβαζω καποιον να πεφτει!
Μπα σε καλο σου χαχαχα ωραι τα περιγράφεις!! Respect Respect Respect

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα είναι μια σταλίτσα ακόμα ο δικός μου, αλλά δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση σε ότι απαγορεύεται!! Όπου λέμε μηηηη... εκεί αυτός!! Δεκάδες παιχνιδάκια διασκορπισμένα σε όλο το σαλόνι, το οποίο έχει μετατραπεί σε παιδότοπο... ω ναι... εκείνος θα πάει στις σκάλες, στις καρέκλες, στα πολύμπριζα... κ.ο.κ. Θα θέλει τα κινητά μου, το τηλεκοντρόλ, και πάει λέγοντας!! ... Laughing Laughing Laughing

Πέρα όμως από αυτά, δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση στην πυραμίδα της fisher price, σ'ένα βιβλιαράκι fisher price πάλι στα γερμανικά , και στα μανταλάκια της μαμάς!! Laughing

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο Απόστολος έχει τρέλα με τα playmobil όπου σταθείς και όπου βρεθείς βρίσκεις σπαθάκια, καπελάκια χαζουλάκια γενικώς, αλλά ιδιαίτερη αδυναμία έχει στην αιγυπτιακή σειρά με την πυραμίδα τους φραω κ.τ.λ.. Και φυσικά θέλει μονίμως να παίζουμε με αυτά! Η δε μπουμπού σε ένα χρωματιστό ζουζουνάκι από τα elc που το τραβάς και αυτό τρέμει όταν ανεβαίνει

ΝΤΙΝΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΩΝ.ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ,ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΡΟΥΠΙ. cat

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις σωθήκαμε με το σπιτι της φισερ πραις. Ήταν βέβαια λίγο τσιμπιμένο, αλλά... της το έφερε ο Αγ. Βασίλης τα Χριστουγεννα. Rolling Eyes Rolling Eyes

Που να με δείτε να περναω τη μικροσκοπικη αυτή πόρτα και τη Χαριλίνα μνα με σπρώχνει από τον ποπό μου για να χωρέσω!

Τώρα τελευταία διασκεδαζουμε πολύ με το γάντι της κουζίνας. Το φοράω στο χέρι μου και πότε κάνω το σκυλακι πότε το γατάκι, πότε το τηλέφωνο απο τη διαφήμιση του κόνεξ (= το γνωστο; "Έλα Κωστάκη! Πότε θα μου βάλεις κόνεξ; Με 43,90 Κωστάκη ακούς?!?!?"
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 587529 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 4872

crysoula

crysoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις κοριτσια εχουμε πολλα αγαπημενα αλλα οχι τα δικα του παιχνιδια...εχουμε τις κουταλες,τον υπολογιστη της μαμας, την σκουπα της μαμας και τα σκυλακια μας...παιζει βεβαια και με τα δικα του αλλα προτιμαει αυτα που ανεφερα... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 893968

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια εμεις δεν εχουμε καποιο αγαπημενο... Sad

δεν εχει καποιο που δεν το αφηνει και κοιματε μαζι....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 209536

ΗΡΩ

ΗΡΩ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
H ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΤΗΣ ΤΟ WINNIE .ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΝ WINNIE.MEΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΤΟ DVD ME TON WINNIE ΣΤΑΜΑΤΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 377361

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Για την κόρη μου δεν μπορώ να σας πω, πάντως εγώ είχα έναν αγαπημένο σκυλάκο από 3 χρονών!!!

Τον είχα τόσο σφιχτά στην αγκαλιά μου όταν κοιμόμουν, που έχει σχεδόν ξεχαρβαλωθεί ο λαιμός του!!

Στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης που υπέφερα στον ύπνο μου, τον θυμήθηκα και πάλι αγκαλιά του κοιμόμουν! Αχαχαχαχαχαχα!!

http://www.eimaimama.gr

Pavlina

Pavlina
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το διάστημα που ήμουν έγκυος,κάναμε όενιερα με τ τον άντρα μου,πως θα είναι η ζωή μας σε λίγα χρόνια,με παιχνίδια παεταμένα από εδώ και από εκεί και χαμογελούσαμε.... Τώρα που κάνουμε σλάλομ μέσα στο σπίτι,η κατάσταση είναι για γέλια και για κλάματα,αφού εγώ προσωπικά ή θα πατήσω καποιο και θα χοροπηδάω απ΄οπόνο ή θα βρεθώ φαρδιά πλατιά από κάποιο αυτοκινητάκι...
Ο γιος μου είναι 34 μηνών και απο πολύ πολύ μικρ΄ςο που ήταν,γράπωνε τα αυτοκινητάκια και του άλλαζε τα φώτα!Δεν του άφηνε ούτε λάχτιχα,ούτε καθρέφτες και ότι άλλο μπορούσε να να σπάσει...Τώρα αρχίζει να τα παίζει κανονικλα!
Αλλά αυτά που δεν αποχωρίζεται είναι αυτά που του φαίρνει ο μπαμπάς του από κάθε του ταξίδι! Με αυτά κοιμάται,με αυτά ξυπνάει,με αυτά τρώει,με αυτά κάνει μπάνιο...

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουτε εμενα εχει κατι συγκεκριμενο
πλεον παιζει με ταπερ και κατσαρολες Laughing Laughing Laughing Laughing ενω στο σπιτι γινεται χαμος απο πεταμενα παιδια Very Happy
απλα με τις μπαλες εχει μια ιδιαιτερη σχεση οποιαδηποτε μπαλα δει

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σισσίνι έγραψε:Εμεις σωθήκαμε με το σπιτι της φισερ πραις. Ήταν βέβαια λίγο τσιμπιμένο, αλλά... της το έφερε ο Αγ. Βασίλης τα Χριστουγεννα. Rolling Eyes Rolling Eyes

Που να με δείτε να περναω τη μικροσκοπικη αυτή πόρτα και τη Χαριλίνα μνα με σπρώχνει από τον ποπό μου για να χωρέσω!

Τώρα τελευταία διασκεδαζουμε πολύ με το γάντι της κουζίνας. Το φοράω στο χέρι μου και πότε κάνω το σκυλακι πότε το γατάκι, πότε το τηλέφωνο απο τη διαφήμιση του κόνεξ (= το γνωστο; "Έλα Κωστάκη! Πότε θα μου βάλεις κόνεξ; Με 43,90 Κωστάκη ακούς?!?!?"
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 587529 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 4872
Χαχαχαχαχαχα!!!! Καλοοοοο!
Εμεις ασχολουμαστε με οτιδηποτε "πατιεται"....
Ελα μαμα πατα το κουμπιιιιιι
αυτο ακους ολη μερα.... που σημαινει οτι παταμε οτι ηλεκτρονικο υπαρχει σπιτι, τηλεκοντρολ,dvd,laptop,κινητα,ασυρματο,διακοπτες κτλ κτλ κτλ
Επισης παντου βρισκεις σκορπια αμαξακια.....

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδώ και αρκετούς μήνες έχει κολλήσει με μια γαλάζια καμηλοπάρδαλη από το ΙΚΕA την οποία σέρνει όπου πάει και αν της βάλεις 10 κουκλάκια στη γωνία..θα τα πετάξει όλα δεξιά και αριστερά μέχρι να την βρει!!! Κατά τ'άλλα παίζουμε με ότι βρούμε, κατσαρόλες, τάπερ, παντόφλες, βιβλία και το καλύτερό της? να προσπαθεί να βάλει τις μπάλες στο στόμα μου αχαχαχαχα (έχουμε ένα παιχνίδι καμηλοπάρδαλη που βάζεις τις μπάλες στο στόμα της και κάνουν σλάλομ και προφανώς με θεωρεί καμηλοπάρδαλη Razz )

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σισσίνι έγραψε:
faye έγραψε:
naysika έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΡΜΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ!!!ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!
προσοχη μην πατησετε κανενα και πεσετε . εγω ετσι την πατησα με ενα αυτοκινητακι της ελενας . βρεθηκα ξαφνικα ξαπλωμενη ανασκελα και δεν καταλαβα πως. Την μια στιγμη ημουν ορθια και την αλλη ξαπλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ; 911307
Να σαι καλα σισσινι μου αλλα πραγματικα οταν το παθαινεις δεν ειναι και τοσο αστειο

Αχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχα χαχαχαχαχαχα
Ξερω οτι οταν δω καποιον να πεφτει δε μπορω να κρατηθω, αλλα δεν ηξερα οτι δε μπορω να κρατηθω και όταν διαβαζω καποιον να πεφτει!
Μπα σε καλο σου χαχαχα ωραι τα περιγράφεις!! Respect Respect Respect
Laughing Laughing Laughing Laughing

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena έγραψε:Εμένα είναι μια σταλίτσα ακόμα ο δικός μου, αλλά δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση σε ότι απαγορεύεται!! Όπου λέμε μηηηη... εκεί αυτός!! Δεκάδες παιχνιδάκια διασκορπισμένα σε όλο το σαλόνι, το οποίο έχει μετατραπεί σε παιδότοπο... ω ναι... εκείνος θα πάει στις σκάλες, στις καρέκλες, στα πολύμπριζα... κ.ο.κ. Θα θέλει τα κινητά μου, το τηλεκοντρόλ, και πάει λέγοντας!! ... Laughing Laughing Laughing

Πέρα όμως από αυτά, δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση στην πυραμίδα της fisher price, σ'ένα βιβλιαράκι fisher price πάλι στα γερμανικά , και στα μανταλάκια της μαμάς!! Laughing
για τα κινητα σου εχω μια λυση γιατι και οι δικες μου πιο μικρες το ειχαν αυτο το κολλημα .Θα πας σε ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας και θα τους ζητησεις να σου δωσουν τα παλια ψευτικα κινητα βιτρινας που ειχαν . Αυτοι αυτα αλλιως τα πετανε και σου τα δινουν τζαμπα εννοειτε

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις ειχαμε και το σπιτακι της φισερ πραις αλλα και την κουζινα . Αναθεμα αν τα παιξανε και λιγο . Οσο για τα κουκλακια που κοιμουνται τα εχουν αποκεφαλισει ουκ ολιγες φορες και τα εχω ραψει αλλες τοσες . Αντε να δουμε ποσο ακομα θα αντεξουν χαχαχαχαχ

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο δικός μου λατρεύει ένα σουρωτήρι. Σαν αυτό που σουρωνουμε το τσάι.
άρεσε κ στη Δέσποινα πάρα πολυ όταν ήταν μωρό.

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:
elena έγραψε:Εμένα είναι μια σταλίτσα ακόμα ο δικός μου, αλλά δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση σε ότι απαγορεύεται!! Όπου λέμε μηηηη... εκεί αυτός!! Δεκάδες παιχνιδάκια διασκορπισμένα σε όλο το σαλόνι, το οποίο έχει μετατραπεί σε παιδότοπο... ω ναι... εκείνος θα πάει στις σκάλες, στις καρέκλες, στα πολύμπριζα... κ.ο.κ. Θα θέλει τα κινητά μου, το τηλεκοντρόλ, και πάει λέγοντας!! ... Laughing Laughing Laughing

Πέρα όμως από αυτά, δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση στην πυραμίδα της fisher price, σ'ένα βιβλιαράκι fisher price πάλι στα γερμανικά , και στα μανταλάκια της μαμάς!! Laughing
για τα κινητα σου εχω μια λυση γιατι και οι δικες μου πιο μικρες το ειχαν αυτο το κολλημα .Θα πας σε ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας και θα τους ζητησεις να σου δωσουν τα παλια ψευτικα κινητα βιτρινας που ειχαν . Αυτοι αυτα αλλιως τα πετανε και σου τα δινουν τζαμπα εννοειτε

Καλή ιδέα!! Δεν την είχα σκεφτεί ποτέ!! Του έχουμε δώσει 2 παλιά δικά μας, έχουμε βγάλει την μπαταρία κι είναι ανενεργά, αλλά δεν τα θέλει ο κερατάς!! Μόλις δει τα δικά μας ... κάνει απεγνωσμένες προσπάθειες να τα πιάσει!! Smile

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα τα ψευτικα ειναι καλη λυση γιατι μοιαζουν με αληθινα ενεργοποιημενα . Εγω παντως την ειχα καταβρει με αυτα Razz Razz Razz

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τα αυτοκινητακια... τελεια και παυλα...!!! Very Happy

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η εβελινα εχει αδυναμια στην ντορα και η βαλερια στην φραουλιτσα !!

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena to agapimeno tou itan ena radiofonaki tis fisher price....vevaia apo otan perpatise kai mena to agapimeno tou paixnidi itan to mi..ekei pou tou eleges mi kollage...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις