Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! Empty αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! Παρ Οκτ 22, 2010 7:51 am

ρενα79

ρενα79
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τα παιδάκια αυτού του ζωδίου συνήθως έχουν στρογγυλό πρόσωπο, απαλά χαρακτηριστικά, ενώ τα γλυκύτατα μάτια τους εκπέμπουν καλοσύνη. Γίνονται εύκολα αγαπητά. Μέσα στο χώρο του σπιτιού αντλούν ενέργεια, γεμίζουν τις μπαταρίες τους και ήρεμα πια, βγαίνουν προς τα έξω. Είναι κοινωνικά και ευχάριστα, όταν αισθάνονται ασφαλή.

Αυτό που χαρακτηρίζει τα Καρκινάκια είναι η αγάπη με την οποία περιβάλλουν τα αγαπημένα τους πρόσωπα και αντικείμενα. Δένονται πολύ εύκολα με καταστάσεις, πράγματα και ανθρώπους που μπορούν να τους δώσουν στοργή. Είναι τα παιδιά εκείνα που συναγωνίζονται τα Ψαράκια (Ιχθύς) όσον αφορά την φαντασία και τη διαίσθηση. Αντιλαμβάνονται τα πάντα γύρω τους και είναι κυκλοθυμικά. Το καθετί που συμβαίνει μπορεί να γίνει αφετηρία για ατελείωτες σκέψεις, που πολύ συχνά τα οδηγούν στην ανησυχία. Η φύση και τα ζώα μπορούν να κάνουν τα Καρκινάκια να νιώσουν ασφάλεια. Αισθάνονται συνέχεια ότι απειλούνται και γι’ αυτό πρέπει εσείς να τα προστατέψετε. Τα ταξίδια για τα ευαίσθητα αυτά πλασματάκια είναι πολύ ευχάριστα, αρκεί να γνωρίζουν ότι θα επιστρέψουν στη βάση τους. Δεν τους αρέσουν οι αλλαγές, γενικά και ειδικότερα αν αυτές έχουν να κάνουν με το χώρο του σπιτιού. Προσοχή πολύ θα πρέπει να δοθεί στην οικογενειακή ατμόσφαιρα, γιατί τα Καρκινάκια επηρεάζονται υπερβολικά από αυτήν. Από την άλλη μεριά, βέβαια θα πρέπει να δώσετε ιδιαίτερα προσοχή στην τάση που έχουν για υπερπροστασία, γιατί πολύ εύκολα μπορεί να τα κακομάθετε. Τα παιδιά της Σελήνης είναι τρυφερά και έχουν απόλυτη ανάγκη από στοργή. Ζουν μέσα σε μια διαρκή ανασφάλεια και είναι συνήθως συνεσταλμένα. Πληγώνονται εύκολα και γι’ αυτό χρειάζεται ειδική συμπεριφορά από τους γονείς. Πολλές φορές χρησιμοποιούν το μεγάλο τους όπλο, το οποίο είναι το παράπονο, για να κερδίσουν αυτό που θέλουν.

Ο μεγάλος συναισθηματισμός των παιδιών αυτού του ζωδίου τα οδηγεί συχνά στο να προσκολλώνται στους γονείς τους. Είναι χαρακτηριστικό το παράπονό τους, το οποίο προέρχεται από μια συνεχή αναζήτηση αγάπης και τρυφερότητας. Πρέπει να μάθετε σε αυτά τα ευαίσθητα πλασματάκια να ισορροπούν το συναίσθημα με τις καθημερινές τους ανάγκες. Δώστε τους την ασφάλεια που χρειάζονται για να έχετε πάντα δίπλα σας ένα χαρούμενο και ευτυχισμένο παιδί. Συχνά ζηλεύουν τα αδελφάκια (αν υπάρχουν) ή τα άλλα παιδάκια. Μπορούν αν γίνουν όμως αξιολάτρευτα και πραγματικά ξέρουν να δίνουν αγάπη ανεξάντλητη. Σε ορισμένες περιπτώσεις, τα Καρκινάκια δείχνουν ιδιαίτερα αδυναμία στη μαμά τους. Οι συναισθηματικές τους ανησυχίες πολύ συχνά τα οδηγούν σε εκρήξεις. Σε τέτοιες περιπτώσεις ηρεμήστε τα και φροντίστε να τους εξασφαλίσετε την αγάπη που πιθανόν πιστεύουν ότι τους λείπει τη συγκεκριμένη στιγμή.

Λόγω της ευαίσθητης ψυχολογίας τους, τα Καρκινάκια έχουν την τάση να κρατούν μέσα τους τις σκέψεις, τις φοβίες και τις ανησυχίες τους. Η κυκλοθυμία τους και η συνεχής γκρίνια τους, πολλές φορές, τους δημιουργεί διαφόρων ειδών ψυχοσωματικά προβλήματα. Ο έντονος συναισθηματισμός τους, τον οποίο δεν μπορούν εύκολα να εξωτερικεύσουν, τους προκαλεί συχνά προβλήματα που αφορούν το στομάχι. Το πιο βασικό, λοιπόν, είναι να φροντίσετε να μάθετε στο μικρό σας Καρκινάκι να μη φοβάται να εκφράζει τα συναισθήματά του.



Λόγω της ευαισθησίας που έχουν στο στομάχι, η διατροφή τους δεν θα πρέπει να περιλαμβάνει πικάντικες γεύσεις. Χρειάζονται ένα πρόγραμμα ελαφριάς διατροφής, ενώ, κατά τη διάρκεια του φαγητού, η ατμόσφαιρα πρέπει να είναι ήρεμη. Δείξτε ιδιαίτερη προσοχή στον τρόπο που σερβίρετε το φαγητό τους. Τους αρέσουν οι οικογενειακές συγκεντρώσεις γύρω από το τραπέζι, γιατί έτσι νιώθουν ζεστασιά και αγάπη.

Το ντύσιμο για τα μικρά αυτού του ζωδίου πρέπει να εκπέμπει κάτι από το ρομαντισμό τους. Οι παλ αποχρώσεις, το ανοιχτό ροζ, το γλυκό πράσινο ή το γαλάζιο είναι μερικές από τις χρωματικές προτάσεις που θα ταίριαζαν στα ευαίσθητα Καρκινάκια. Επίσης, τους αρέσουν τα ρούχα που είναι απαλά στην αφή, ζεστά και δίνουν την αίσθηση της τρυφερότητας. Δένονται συναισθηματικά πολλές φορές και με τα ρούχα τους, τα οποία θυμίζουν κάποιο αγαπημένο πρόσωπο ή κάποια όμορφη στιγμή που έζησαν. Οι μικρές κυρίες του ζωδίου, πολλές φορές, δοκιμάζουν τα ρούχα ή τα παπούτσια της μαμάς.



Η διακόσμηση στο χώρο τους πρέπει να εκπέμπει ζεστασιά και θαλπωρή. Μπορείτε να τοποθετήσετε τις ζωγραφιές τους σε κάποια γωνιά του δωματίου τους, να βάλετε τα δώρα που έχουν πάρει από τα αγαπημένα τους πρόσωπα. Το γαλαζοπράσινο χρώμα είναι καλό να κυριαρχεί στο χώρο τους, γιατί είναι το χρώμα που τους θυμίζει τη θάλασσα και τα ηρεμεί ψυχικά.

Τα Καρκινάκια έχουν ανάγκη να προστατευτούν μέσα στα στενά πλαίσια της οικογένειας. Αυτό που πρέπει να κάνετε εσείς είναι – δίνοντάς τους αγάπη και τρυφερότητα – να τα προτρέψετε να βγουν έξω από τον κλειστό οικογενειακό κύκλο. Τα παιδιά αυτού του ζωδίου κρύβουν τεράστια αποθέματα ενέργειας μέσα τους, τα οποία μπορούν να γίνουν δημιουργική έκφραση και ενεργητικότητα. Μια βόλτα στη θάλασσα ή ένα ταξίδι σε κάποιο νησί μπορεί εύκολα να γαληνέψει τα μικρά σας Καρκινάκια και να τα κάνει απόλυτα ευτυχισμένα. Έχουν πλούσια φαντασία που οι γονείς θα πρέπει να καλλιεργήσουν με πολλούς και διάφορους τρόπους. Ζητώντας προστασία, γενικότερα, έχουν την τάση να κλείνονται συχνά στο σπίτι τους. Εκεί είναι και το βασίλειό τους, το οποίο και διαφεντεύουν. Συνήθως μέσα στον δικό τους χώρο είναι πολύ δημιουργικά, σε αντίθεση με τους εξωτερικούς χώρους, όπου δείχνουν να απομονώνονται.

Μαμαδες με καρκινακια για πειτε τις αποψεις σας?? ειναι δυσκολοι χαρακτηρες?

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙΑ Razz
ΕΧΩ ΕΝΑ 28 ΜΗΝΩΝ!!!! ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑ!! ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ Twisted Evil ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΓΓΕΛΑΚΙ αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 4872
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ!!!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καρκινακη ειναι και η δικια μου ζουζουνα!!εμενα βεβαια ειναι ακομη μικρουλα αλλα κατι εχω και εγω καταλαβει απο τον χαρακτιρα της!!ειναι πολυ ηρεμο μωρακι και πολυ γλυκο θελει συνεχεια να ειναι παντα διπλα μου και δεν μπορω να κανω βημα χωρις αυτη!!εχει αρχισει και φοραει και εμενα τα παπουτσια μου (πως φενεται αλλωστε οτι ειναι και κοριτσι!)το ασχημο που εχει ειναι πως οταν θελει κατι και δεν της κανεις το χατιρη μπορει να κλαιει για ωρες !

mpoympoykaki

mpoympoykaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!
ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΩΣ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ...
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΕΣΤΗΤΟΥΛΙΑ Crying or Very sad ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 654316 ΤΣΟΥΠ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Twisted Evil Η Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Sad Κ ΤΟΥΜΠΑΛΙΝ αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 534787 ... ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΠΛΩΧΕΡΑ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 35468 αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 417472 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ???
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ...
ΕΝΩΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 215994 αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! 215994

ρενα79

ρενα79
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και μενα ο γιοκας μου καρκινακι...ειναι βεβαια πολύ μικρός αλλα φαινεται ο χαρακτηρας!! ειναι πολύ καλο μωρο, χαρουμενο κεφατο και κοινωνικο...αλλά αν θελει γαλα και δεν του εχεις το μπιμπερο ετοιμο, μας τρωει η γκρινια και τα νευρα!!! επισης παρολο που ειναι μικρός σου δειχνει καθαρα το τι θελει και νευριαζει πολύ αν δεν του το κανεις!!!! χιχιχιχι!!! ειναι ομως τοσο γλυκας ...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ αυτα τα καρκινακια!!!!

ενα καρκινακι μου εχει κλεψει την καρδια μου και μου εχει κανει την ζωη μου ανω κατω με τις τρυφεροτητες αλλα και τα ξεσπασματατα του Laughing Laughing

ο γιοκας μου ειναι ενα καρκινακι 27 μηνων με εντονο ταπεραμεντο!!!

ποσο με καλυπτει αυτο το αρθρο!!!!

mimika

mimika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καρκινακι ευαισθητο, κοινωνικο, αγαπησιαρικο και πολυ πολυ γλυκο!!!
Ο 3χρονος γιος μου!!!
Αν ομως του βγει ο ωροσκοπος του Σκορπιος πω πω !!!!
Του δινει ομως μια ισσοροπια αλλα γινεται λιγο εκδικητικος, αδιαφορος και ανεξαρτητος!

lineal

lineal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ το πουλακι μου,ειμαι που ειμαι τρελαμενη μαζι του,με το αρθρο μου ρχεται να παω να τον ξυπνησω να τον φαω στα φιλια.
ειδικα αυτο που λεει για τα ματια...
αχ και παλι αχ...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια και εμεις ειμαστε καρκινακια!εμεις βεβαια εχουμε δυο καρκινακια στο σπιτι μας ενα μικρο και ενα μεγαλο(ναι ναι τον μπαμπα μας εννοω)

καλα ολα αυτα που γραφεις συμφωνουν πολυ με τον χαρακτηρα της κορης μου,πχ πολλοι νομιζουν οτι σαν κοριτσι θα εχει στον μπαμπα της αδυναμια και ομως ειναι η εξαιρεση πιο πολυ εχει σε εμενα χιχι!

ειναι αξιαγαπητα τα καρκινακια,βεβαια ωρες ωρες πανε να σε τρελλανουνε αλλα σαν κοιτας αυτα τα πονηρα ολο γλυκα ματακια τους,τους τα συγχωρεις ολα!ειναι παραπονιαρικα,ειναι ολη μερα μες στην τσιτα δεν σταματανε πουθενα,φουλ ενεργεια!!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμεις!! κι εμεις!!

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πού το βρήκες αυτό το κείμενοοοοο???Θέλω να διαβάσω για διδύμους!!!!!

salomaki85

salomaki85
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="black beauty"]γεια σας κοριτσια και εμεις ειμαστε καρκινακια!εμεις βεβαια εχουμε δυο καρκινακια στο σπιτι μας ενα μικρο και ενα μεγαλο(ναι ναι τον μπαμπα μας εννοω)

καλα ολα αυτα που γραφεις συμφωνουν πολυ με τον χαρακτηρα της κορης μου,πχ πολλοι νομιζουν οτι σαν κοριτσι θα εχει στον μπαμπα της αδυναμια και ομως ειναι η εξαιρεση πιο πολυ εχει σε εμενα χιχι!

ειναι αξιαγαπητα τα καρκινακια,βεβαια ωρες ωρες πανε να σε τρελλανουνε αλλα σαν κοιτας αυτα τα πονηρα ολο γλυκα ματακια τους,τους τα συγχωρεις ολα!ειναι παραπονιαρικα,ειναι ολη μερα μες στην τσιτα δεν σταματανε πουθενα,φουλ ενεργεια!![/quot

αχ κι εμεις ετσι ενα μεγαλο κι ενα μικρο μονο που εμενα ειναι και οι δυο αντρακια....με τον μεγαλο υπαρχουν στιγμες που δεν την παλευω,αλλα με τον μικρο παντα βρισκω το κουραγιο...εμενα με σωζει ο οροσκοπος του ζυγου λιγο στο μικρο γιατι ο μεγαλος πρεπει να εχει και οροσκοπο καρκινο,,,,παναγιτσα μου.....

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

αχ κι εμεις ετσι ενα μεγαλο κι ενα μικρο μονο που εμενα ειναι και οι δυο αντρακια....με τον μεγαλο υπαρχουν στιγμες που δεν την παλευω,αλλα με τον μικρο παντα βρισκω το κουραγιο...εμενα με σωζει ο οροσκοπος του ζυγου λιγο στο μικρο γιατι ο μεγαλος πρεπει να εχει και οροσκοπο καρκινο,,,,παναγιτσα μου.....[/quote]

να δουμε πως θα την βγαλουμε καθαρη με 2 καρκινακια στο ιδιο σπιτι!

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kai emena i koroula mou karkinaki einai alla ap'oti fainete den tis bgainei perisotero ton oroskopo tis gbazi aigokero apapapa diaolaki sketo ati8aso kai ebes8iti mono eki pou tin simferi. ti na pw? kata ta alla aksiagapiti.
o mpempis einai aigokeros ean mou bgei idios se xaraktira 8a kliso 8esi sto dafni xaxaxax 2 diaolakia mesa sto spiti

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η κορούλα μου ειναι καρκινάκι με ωροσκοπο Λεων.

Πραγματικα εχει αναγκη απο την αγκαλιτσα μου.Και γενικά ζηλεύει τα αλλα παιδακια.Γενικά όπως τα περιγραφει πιο πανω ειναι

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ Τζεφ πως βλεπει το γεγονος οτι περιμενετε και αλλο μωρακι στην οικογενεια?

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ!!!

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ!!!
[justify]
an mpis se site me zodia 8a balis imerominia kai wra genisis kai 8a sou ton bgali

mpompitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Στα καρκινακια αρκεί μια αληθινή ζεστή αγκαλια!
Εγω ακόμα την αποζητώ απο την μανουλα μου!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannasani έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ!!!
[justify]
an mpis se site me zodia 8a balis imerominia kai wra genisis kai 8a sou ton bgali

Ε ΡΕ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Very Happy

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:ωχ Τζεφ πως βλεπει το γεγονος οτι περιμενετε και αλλο μωρακι στην οικογενεια?
Οχι μαμα μωρο εγω κανω μωρο.
Και συχνα με ρωταει μαμα εκανες το μωρο;

23αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! Empty Απ: αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! Πεμ Μάης 05, 2011 3:26 am

supermamaka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ αυτό ακριβώς είναι το κοριτσάκι μου. Παραπονιάρικο και ζουζουνιάρικο καρκινάκι. Razz

24αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! Empty Απ: αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!! Πεμ Μάης 05, 2011 3:29 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχω και εγω ενα Καρκινάκι , και εχεις απολυτο δικιο στις περιγραφες σου , αλλα δεν στο λεω απο την αποψη μονο της κορης μου που ειναι Καρκίνος , αλλα και απο την δική μου και απο του μπαμπά μας , ειμαστε και οι 3 Καρκίνοι μεσα στο σπίτι .... το εχετε ξανα δει?! χαχαχχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις