Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

errika

errika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Exw griph - iwsh (oute k egw kserw ti exw Razz ) edw k 4 meres phga thn trith sto nosokomeio mias k einai konda mou gt eixa dekata k anisuxhsa pio polu gia t mwro gt kserw pws den kanei na anevazw pureto .. dn m dwsan farmaka alla m eiipan oti tha kanei ton kuklo ths k tha perasei k isws uparksei pithanothta na xreiasto antiviwsh an me ponesei k kanw akroastika .. shmera paraskeuh ksupnhsa k oxi apla na milhsw oute na anapseusw dn mporousa ponousa polu sto sterno mprosta ..phga pali sto nosokomeio gia ekeines tis antiviwseis p mou pan na m grapsoun ... AAAXX loipon oxi mono p perimena orthia me to noumeraki sto xeri mpas k me thumhthoun alla mono aima p den phra monh mou... (efhmereue)afou me vgazane k me vazane kamia 10aria fores mesa eksw sto iatreio (monh m pura thermokrasia k evala pisw sth thesh t to thermometro - egw petaksa ta kapakia apo tis surikges Razz p mou phran aima ponousa k me rwtagan ap thn allh akrh t iatreiou t onoma mou k epeidh den mporousa na fwnaksw m thn eipan k olas ) tespa meta apo polles geliwthtes paromeies m eipan meta apo 2wro na parw t apotelesmata k epeidh menw konda phga spiti k ksaplwsa gt hmoun polu xalia (eimai k stis meres mou ) phge o andras m k phre ta apotelesmata gt hmoun polu xalia k tou eipan pws exw vrogxithda k pws prepei na paw na eeisaxtw epigontws Rolling Eyes erxete o andras m me pernei pame pali pisw k eixe allaksei h efhmeria arghsa k egw kamia writsa mexri na etoimastw eipame stous kainourious iatrous ti k pws me eksetasan k autoi k m eipan pws den exw vrogxithda k pws einai fusiko na me ponane oi pneumones ap th iwsh m dwsan ena swro farmaka .eispnoes ktl k twra eimai spitiiiiiiiii vre koritsia se autes tis periptwseis ti Ta xoun peksei oi iatroi h mhpws einai idea mou ... 654655 kanoume ??? Ta xoun peksei oi iatroi h mhpws einai idea mou ... 911307 zhtame k th sumvoulh 3 tou iatrou ..?? Ta xoun peksei oi iatroi h mhpws einai idea mou ... 311356

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εισαι εγκυος καταλαβα ε; αν εισαι δεν περνεις τιποτα απο οσα σου εδωσαν αν δεν μιλησεις πρωτα με τον γυναικολογο σου γιατο τι κανει να παρεις και τι οχι

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσι μου γλυκό τι ταλαιπωρία τράβηξες και είσαι και στις μέρες σου αν κατάλαβα καλά. Εννοείται πως και μια τρίχα από τα μαλλιά σου να πονάει πρώτα μα πρώτα μιλάς με τον γιατρό. Και φυσικά δεν παίρνεις αν δεν τον ρωτήσεις πρώτα. Κι εσύ βρε παιδί μου τι περίμενες με το νουμεράκι. Οι έγκυες έχουν προτεραιότητα παντού. Εντάξει ο κόσμος έχει γαιδουριά μέσα του και το σκέφτεται το ξέρω κι από μένα. Οι γιατροί όμως οφείλουν να δουν εσένα πρώτα. Με το καλό το μωράκι σου.

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παρομοιο ποστ ειχα ανοιξει κ εγω.
κ εγω ετσι ξεκινησα πηγα νοσοκομειο κ μου λενε αλλεργια συνεχιζοταν αυτη η κατασταση βηχας, πονολαιμος πηγα λοιπον σε εξωτερικο ωρλ κ μου ειπε φαρυγγιτιδα,ρινιτιδα που προχωρησε στο κατωτερο αναπνευστικο κ αν το αφηνω κ αλλο θα κατεληγε σε πνευμονια.τελικε με 3 αντιβιωσεις εγινα καλα.
αλλα οντως μερικοι γιατροι δεν εχουν ιδεα απλα το παιζουν κ καλα ΟΥΣΤ!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταρχην περαστικα!!!!οταν ημουν εγκυος στον ιωαννη ειχα παθει μια μολυνση στο δαχτυλο του χεριου μου και πηγα στον ευαγγελισμο να μου το ανοιξουν γιατι ειχε μαζεψει πυων και υπεφερα. περιττο να σας πω οτι περιμενα 3 ωρες με την κοιλια τουρλα και οταν τελικα με θυμηθηκαν με ρωτησαν εαν κανει να μου κανουν αναισθησια. συγνωμη λεω, εγω πρεπει να ξερω? τι σοι γιατροι εισαστε? και δεν ηξεραν τι να μου πουν και τελικα μου το ανοιξαν χωρις αναισθησια!!!ελεος!!!ελλας το μεγαλειο σου για ακομη μια φορα!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα σου βρε κοριτσι!
ασε,μην πας και σε 3ο γιατρο μπορει να σε χειρουργησει! Laughing ελεος, δεν μπορουν να συμφωνησουν για μια ιωση.... Mad

errika

errika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na ste kala vre koritsia .. to thema einai pws otan phra k enhmerwsa ton gunaikologo MOU k ton enhmerwsa pws prepei na eisaxtw gt exw vrogxithda ktl ktl mou eipe na ton parw thl na tou pw ti farmaka k therapeia tha aakolouthsw alla otan ton phra thl to apogeuma eixe kanei fragh sto kin tou pale eleos pia eimai polu kalutera phga k rwthsa allo gunaikologo pernw twra k thn antiviwsh m k mou psulopernaei ... (nai otan me eidan me to noumeraki vghke mia pathologos k me esteile na mou sfraghsoun pws einai epeigon k pali perimena apeksw ap to iatreio sth seira ) autaaaaaaaaaa twra perimenw th mikroula mou pote tha apofasisei na vgei na th dw k na thn agkaliasw Razz Ta xoun peksei oi iatroi h mhpws einai idea mou ... 536304 pithanh hmerwmhnia einai 24 twra dn kserw , perimenwwwwww Razz pandws einai na mhn arrwsthseis ...

BIKH

BIKH
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
περαστικα κοπελα μου!!!
οσο για το θεμα των γιατρων δεν πανε καθολου καλα!!! Twisted Evil

kallia28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε: δεν περνεις τιποτα απο οσα σου εδωσαν αν δεν μιλησεις πρωτα με τον γυναικολογο σου γιατο τι κανει να παρεις και τι οχι

ακριβως όπως τα λέει το Μιλουπάκι... δεν κανει να παρεις κανενα φαρμακο περα απο κανα ντεπον σε περιπτωση υψηλου πυρετου, και amoxil ως αντιβίωση ( ντεπον πηρα κι εγω, amoxil ειχε παρει η κουμπάρα μου και στις 2 εγκυμοσυνες της μετα απο εγκριση του γυναικολογου της), στην εγκυμοσυνη δεν επιτρεπεται, τελείως ανεγκέφαλοι ηταν???

http://www.savetheplanet.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις