Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Οκτ 27, 2010 11:58 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ...ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ!!!
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΗΜΕΡΑ!!! (Cool ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΑ...
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΥΠΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΥΣΤΟΥΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΕΜΕΙΝΑ...ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ????
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!! ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! Wink

2ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Οκτ 27, 2010 12:03 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ...ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ!!!
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΗΜΕΡΑ!!! (Cool ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΑ...
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΥΠΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΥΣΤΟΥΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΕΜΕΙΝΑ...ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ????
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!! ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! Wink
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

3ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Οκτ 27, 2010 12:06 pm

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!ΑΛΛΩΣΤΑ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ!

4ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Οκτ 27, 2010 10:41 pm

ΔΕΣΠΟ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 40 ΚΑΙ ΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΥΣΤΙΚΑ!!!ΕΤΣΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.... ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ... ΚΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ...

5ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Οκτ 27, 2010 11:42 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μην αγχωνεσαι εισαι παρα πολυ νεα εξαλλου.αλλες γυναικες στην ηλικια σου ευχοντα να αποκτησουν το πρωτο τους τωρα.και εχω ακουσει οτι ειναι πολυ πιο ευκολο για μια γυναικα να τεκνοποιοησει στα 35 ας πουμε οταν εχει ηδη παιδι απο καποια που δεν εχει μεχρι τωρα γιατι ο οργανισμος ''θυμαται''τη διαδικασια.φιλια πολλα και καλες προσπαθειες!

6ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 12:50 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μην στεναχωριεσε αγαπη, ολα θα πανε καλα. Δε θα αργησει να ερθει και το δευτερο. Σιγουρα ειναι στεναχωρω ολο αυτο το γεγονος για ολους σας αλλα εχεις το μικρακι σου που σιγουρα σου δεινει θαρρος και χαμογελα. Εγω τον τελαυταιο καιρο καθε φορα που εχω μια στεναχωρια, μολις ο γιος μουα νοιξει το στομα του και πει τα μαργαριταρια του ξεχναω τα παντα. Ειναι ολα τοσο ανουσια. Ειμαι και εγω στη διαδικασια της προσπαθειας για δευτερο παιδι εδω και ενα χρονο. Οποτε καλη μας επιτυχια αλλα κυριως καλη μας διασκεδαση ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 654316 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 604962 Very Happy

7ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 1:12 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΣΠΟ έγραψε: ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 40 ΚΑΙ ΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΥΣΤΙΚΑ!!!ΕΤΣΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.... ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ... ΚΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 31 ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΑ 17 ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!
ΟΤΑΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΑΣ ΠΑΥΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΤΟΙΡΙΟ....ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ,, ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ Shocked ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 654316 I love you cyclops tongue Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΕΧΕΙ.... affraid

8ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 3:41 am

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!! ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! Wink [/quote]

Πολύ καλά θα κάνεις να μη τα παρατήσεις, μα δεν υπάρχει και λόγος, όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα.

9ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 6:37 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εννοείται πως δε θα τα παρατήσεις!!!
σύντομα θα έρθει το νέο μέλος της οικογενειας αρκεί να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλα!!!!

10ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 6:42 am

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν πειραζει κουκλα μου,κανε λιγο υπομονη να περασεις το θεματακι με τις κυστες και μετα βουρ στο ψητο..περαστικα,σιδερενια και συντομα ευχομαι να μας αναρτησεις νεο τοπικ στο οποιο να λειπει το "ΔΕΝ" μπροστα απο την προταση..

11ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 7:26 am

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην ανησυχείς καθόλου! Εγώ το έπαθα στα 23 μου, πριν από την πρώτη μου εγκυμοσύνη. Είχα τρεις εβδομάδες καθυστέρηση!! Ο σύντροφός μου τότε είχα μπήξει τα κλάματα (μα τι ηλίθιος!!!) λέγοντας ότι δεν είναι έτοιμος να γίνει πατέρας!! Και τελικά ήταν κάποιες κυστούλες που πέρασαν και δεν ξαναγύρισαν.

12ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 7:54 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γλυκια μου πολλα συμπτωματα μιαζουν με αυτα τις εγκυμοσυνης και παρασυρομαστε καμια φορα,κανε υπομονη για το δευτερο καμια φορα εμεις θελουμε αλλα οτι πει ο θεουλης..Να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο στην αγκαλια σου και δευτερο ζουζουνακι..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

13ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 8:13 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να δεις οτι με το που θα ξεπερασεις το προβληματακι σου θα μεινεις αμεσως εγκυος!!!ολα καλα θα πανε!!!

14ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 11:39 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λυπάμαι που δεν εμεινες έγκυος αυτη την φορα-αλλα μην ανησυχείς- οι κυστουλες φευγουν ειτε απο μονες τους- ειτε με φαρμακα -ειτε με αφαιρεση!
ειχα και γω κυστουλες και τις ανακαλυψαμε στην διαρκεια της ληψης φαρμακων για εξωσωματικη- που πιστεψε με μπλοκαραν την απορρόφηση των φαρμακων!
εγω προχωρησσα σε αφειρεση των κυστων για να μην χανω χρονο.
το τρελο της υπόθεσης ξερεις ποιο ειναι ?
οτι σε περιπτωση εγκυμοσυνης οι κυστες λειτουργουν ως υποτυπώδης πλακουντας για το εμβρυο...

θα τα καταφερεις -εξαλλου εχεις καταφερει να γινεις μια φορα μανουλα ηδη!! Winkθα τα ξανακαταφερεις!

15ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 1:19 pm

aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αν αρχίσεις να απολαμβάνεις την διαδικασία χωρίς να σκέφτεσαι την εγκυμοσύνη τότε θα ξαναμείνεις έγκυος!!! Χαλάρωσε και θα έρθει!!!

16ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Οκτ 28, 2010 11:22 pm

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στους επομενους μηνες θα εχουμε σιγουρα καλα νεα!μην αγχωνεσαι μονο!
κ οπως ειπε κ η πιο πανω κοπελα"απολαυσε το"!

17ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Σαβ Οκτ 30, 2010 10:57 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
ΔΕΣΠΟ έγραψε: ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 40 ΚΑΙ ΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΥΣΤΙΚΑ!!!ΕΤΣΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.... ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ... ΚΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 31 ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΑ 17 ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!
ΟΤΑΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΑΣ ΠΑΥΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΤΟΙΡΙΟ....ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ,, ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ Shocked ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 654316 I love you cyclops tongue Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΕΧΕΙ.... affraid



Ετσι μπραβο αγαπη@! Παρε τα πανω σου και προχωρα!
Αυτη την εκφραση του αντρα σου καπου την ξερω , καπου την εχω δει..... α! ναι την εχει κι ο δικος μου ο αντρας οποτε με βλεπει! Very Happy Laughing

18ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Σαβ Οκτ 30, 2010 12:03 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην ανυσηχεις και συντομα σου ευχομαι να φουσκωσει παλι η κοιλιτσα σου!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις