Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
492 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 492 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ti allakse??? Empty ti allakse??? Τρι Νοε 02, 2010 3:27 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
re koritsia poso allakse i zoi sas me ton antras sas meta to paidi???eseis tsakonosaste syxna???den mporo na po asxolite otan thelei me to moro!!!ok ksero oti den tha exoyme to xrono poy eixame prota alla thelo kai ego thn tryferotita na kstoyme mazi na poioyme kafe na doyme to vrady tv agalia!!!otan tha exo xrono ego tha thelei na koimithei otan tha thelei na ksenyxtisei aytos eimai koyrasmeni ego den sympiptoyme pia!!!einai syxnos logos poy tsakonomaste!!!gia pite ti gnomi sas!!!mipos zitao polla???

2ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τρι Νοε 02, 2010 8:46 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ να δεις πως ένιωθα όταν γέννησα την κόρη μου. Όλα μου έφταιγαν και όλα τα έβλεπα τραγικά. Ήμουν κουρασμένη, κλεισμένη, και ένιωθα ότι δεν με καταλαβαίνει. Αυτό κράτησε αρκετά (μη σου πω χρόνο). Υπήρξε μεγάλη αλλαγή στη ζωή μου αφού είχα μάθει να εργάζομαι, να ξεφεύγω από τη ρουτίνα του σπιτιού και ξαφνικά βρέθηκα κλεισμένη με ένα μωρό στο σπίτι, έναν άντρα ο οποίος συνέχισε να έχει τις ''διασυνδέσεις'' του στη δουλειά και να κάνει χαβαλέ, κι εγώ έμενα πίσω.... έτσι ένιωθα και αυτό μας αποξένωνε (άσε που τον έπρηζα τον άνθρωπο και ξενέρωνε). Μετά όμως όσο περνούσε ο καιρός καταλάβαινα ότι όλα αυτά ήταν μέσα στο μυαλό μου και ότι είναι τόσο σημαντικός ο ρόλος της μητέρας, όπως επίσης ότι υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις για να μη νιώθεις μόνος, που πραγματικά απολαμβάνω το προνόμιο που πριν θεωρούσα τροχοπέδη. Και φυσικά όταν άλλαξα εγώ αλλάξαν όλα. Τα πράγματα έγιναν όπως πριν και καλύτερα και με τον ερχομό του 2ου παιδιού ακόμα καλύτερα! Κάνε λίγο υπομονή νωρίς είναι ακόμα για να προσαρμοστείτε στην μεγάλη αυτή αλλαγή, φρόντισε να είσαι χαρούμενη και θα υπάρχει ανταπόκριση και από τον αντρούλη σου.

3ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τρι Νοε 02, 2010 8:48 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα ζουζουνάκια μας έχουν 3 μέρες διαφορά μόνο, τώρα το είδα! Να τη χαίρεσαι την κουκλίτσα σου

4ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 2:30 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και σε μας υπάρχει αρκετή ένταση στο σπίτι μετά τον ερχομό του νέου μέλους...
βέβαια εγώ ξεκίνησα δουλειά την περασμένη βδομάδα και ταυτόχρονα πηγαίνω 2 φορές την εβδομάδα στα ΤΕΙ ως φοιτήτρια.
δεν πήρα το εξάμηνο του ΟΑΕΔ γιατί προτίμησα να το πάρει εκείνος(άσχετα που το μετάνιωσα γιατί μου λείπει η μικρούλα μου) και έτσι θα καθήσει εκείνος με το μωρό.
εμείς όμως τσακωνόμαστε περισσότερο εξαιτίας μου...
εκείνος θέλει να περνάμε χρόνο μαζί, αλλά εγώ δεν μπορώ γιατί δίνω όλη μου την ενέργεια στο μωρό. και μετά δεν έχω κουράγιο για τίποτα και θέλω και λίγο χρόνο για τον εαυτό μου...

5ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 2:40 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
OΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΕΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΠΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΟΧΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΙΕΙΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΗΣΥΧΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ.ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΝΑ ΞΕΦΩΝΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ.
ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!! Very Happy Very Happy

6ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 2:45 am

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ολεσ τισ οικογενειες πιστευω πως γινεται αυτο..
εμενα ο μικρος ποια ειναι 2 και κατι (ετων).
δεν εχουμε εντασεις λογω ελλειψεισ χρονου με το σηζυγο αλλα βλεπω οτι ο χρονος που περναμε μαζι εχει μειωθει σε σχεσει με πριν..
κοριτσακια μου με τα πολυ μωρουλια εκμεταλευτιται τισ ωρες που κοιμαται το νινακι (που ειναι πολλεσ μεσα στη μερα) και καντε κατι μαζι με το συντροφο σας, πιεται ενα καφεδακι παρεα, σηζητηστε, δειτε μια ταινια κλπ
οι περισσοτεροι αντρες μετα τον ερχομο του μωρου νιωθουν παραμελημενοι, "(φταιμε και εμεις που στρεφουμε ολη μας την προσοχη και την ενεργεια στα μωρακια μας) αλλα ετσι ειναι οι μανουλες..

7ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 2:48 am

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!! Very Happy Very Happy

ενα πολυ καλο τρικ!

8ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 3:08 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι ακομα αρχη...θα βρειτε τους ρυθμους σας!!!!!!πιστευω πως αν οχι ολες οι περισσοτερες το εχουμε περασει!!!!!!υπομονη χρειαζεται

9ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 3:42 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχά, τι μου θύμησες! Για 1-2 μήνες παίζαμε ξύλο, εμείς που στα 6 χρόνια που ήμαστε μαζί όταν γεννήθηκε ο γιος μας ζήτημα να είχαμε τσακωθεί 2-3 φορες!
Πιστεύαμε ότι ο άλλος έκανε τα του μωρού (άλλαγμα, τάισμα, μπάνιο κλπ με λάθος τρόπο), ήμαστε άυπνοι, κουρασμένοι, τη λέγαμε ο ένας στον άλλον απίστευτα, αλλά σταδιακά στρώσαμε!!!
Σε λίγες μέρες γεννάω εκ νέου, αλλά είπαμε ότι τώρα θα είμαστε προετοιμασμένοι!!! ti allakse??? 328109
Don't worry, όλα θα στρώσουν. Απλά μια συμβουλή: Μην ξεχνάς ότι εκτός από μητέρα είσαι και σύντροφος. Εγώ δεν το ξέχασα ούτε το ξεχνώ ποτέ και αυτό μας σώζει!

10ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 4:11 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωστε μου μια ελπιδα γιατι δε ξερω τι θα βρω οταν με το καλο ερθει το νινι μας.... Χαχαχα..... Ελπιζω να μην σκοτωθουμε.. ti allakse??? 215994

11ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 4:53 am

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:Δωστε μου μια ελπιδα γιατι δε ξερω τι θα βρω οταν με το καλο ερθει το νινι μας.... Χαχαχα..... Ελπιζω να μην σκοτωθουμε.. ti allakse??? 215994
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

12ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 4:57 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irini24 έγραψε:
tatijana έγραψε:Δωστε μου μια ελπιδα γιατι δε ξερω τι θα βρω οταν με το καλο ερθει το νινι μας.... Χαχαχα..... Ελπιζω να μην σκοτωθουμε.. ti allakse??? 215994
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

Αααααχχ μαζι θα κλαιμε εδω μου φαινεται!!! Χαχαχαχ.. Ελπιζω να μην ειναι τοσο τραγικα.. Θα δειξει σε 3 μηνες και κατι.. Razz

13ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 5:57 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα σκοτωθείτε, αλλά για καλό σκοπό!!!!! cyclops

14ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 6:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pelio έγραψε:θα σκοτωθείτε, αλλά για καλό σκοπό!!!!! cyclops

Υπερτελεια να πω????
Μου εφτιαξες ποοοοολυ το κεφι να πω?????
Χιχιχιχι... Razz

15ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 6:29 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
Pelio έγραψε:θα σκοτωθείτε, αλλά για καλό σκοπό!!!!! cyclops

Υπερτελεια να πω????
Μου εφτιαξες ποοοοολυ το κεφι να πω?????
Χιχιχιχι... Razz

ti allakse??? 215994 ti allakse??? 536304

16ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Τετ Νοε 03, 2010 7:08 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrysa7 έγραψε:re koritsia poso allakse i zoi sas me ton antras sas meta to paidi???eseis tsakonosaste syxna???den mporo na po asxolite otan thelei me to moro!!!ok ksero oti den tha exoyme to xrono poy eixame prota alla thelo kai ego thn tryferotita na kstoyme mazi na poioyme kafe na doyme to vrady tv agalia!!!otan tha exo xrono ego tha thelei na koimithei otan tha thelei na ksenyxtisei aytos eimai koyrasmeni ego den sympiptoyme pia!!!einai syxnos logos poy tsakonomaste!!!gia pite ti gnomi sas!!!mipos zitao polla???
ki emeis etsi eimaste kai sto eipa apeires fores esena toulaxiston se voithaei kai se kati emeis malonoume apo tin ora pou sikonetai kai den me voithaei kiolas niotho akrivos opos kii esi den simpiptoume pleon me tipota!!ti na kanoume omos?tha ksana ginoume opos prin min anisixeis ego toulaxiston afto leo ston eafto mou kathe mera pou pernaei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Παρ Νοε 12, 2010 7:12 am

Depy23

Depy23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εμείς τσακωνόμαστε με το παραμικρό!Ίσως να φταίει αυτό που λέει η Νικολέτα ότι επειδή δεν δουλεύω τώρα και είμαι όλη την ημέρα στο σπίτι με τον μικρό να μου την έχει δώσει η κλεισούρα.Δεν λέω και εμένα με βοηθάει πάρα πολύ όταν είναι σπίτι.Ο πιο συνηθισμένος λόγος που τσακωνόμαστε είναι το παιδί γιατί το παίζει ξερόλας θαρρείς και ξαναείχε παιδί και εγώ τα παίρνω στο κρανίο.Ελπίζω όταν ξαναγυρισω για δουλεία να ηρεμήσουν τα πράγματα!Παρ΄όλα αυτά όταν κοιμάται ο μικρός δεν ξεχνάμε ότι είμαστε ζευγάρι και ότι πρέπει να προσέχουμε ο ένας τον άλλο και να περνάμε στιγμές μαζί!

18ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Παρ Νοε 12, 2010 7:18 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Ο πιο συνηθισμένος λόγος που τσακωνόμαστε είναι το παιδί γιατί το παίζει ξερόλας θαρρείς και ξαναείχε παιδί και εγώ τα παίρνω στο κρανίο.
[/quote]Etsi akrivos eimaste kai emeis kai trellainomai otan to kaneii afto!!!!!!!!!!!

19ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Παρ Νοε 12, 2010 7:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Depy23 έγραψε:Και εμείς τσακωνόμαστε με το παραμικρό!Ίσως να φταίει αυτό που λέει η Νικολέτα ότι επειδή δεν δουλεύω τώρα και είμαι όλη την ημέρα στο σπίτι με τον μικρό να μου την έχει δώσει η κλεισούρα.Δεν λέω και εμένα με βοηθάει πάρα πολύ όταν είναι σπίτι.Ο πιο συνηθισμένος λόγος που τσακωνόμαστε είναι το παιδί γιατί το παίζει ξερόλας θαρρείς και ξαναείχε παιδί και εγώ τα παίρνω στο κρανίο.Ελπίζω όταν ξαναγυρισω για δουλεία να ηρεμήσουν τα πράγματα!Παρ΄όλα αυτά όταν κοιμάται ο μικρός δεν ξεχνάμε ότι είμαστε ζευγάρι και ότι πρέπει να προσέχουμε ο ένας τον άλλο και να περνάμε στιγμές μαζί!

Δηλαδη να μην σταματησω τα αγγλικα κ μεινω παντελως σπιτι ε??? Λετε να μουρλαθω???

20ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Παρ Νοε 12, 2010 7:41 am

Depy23

Depy23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χαίρομαι που κάποιος με καταλαβαίνει!Αν μπορείς να βρείς χρόνο για να κάνεις κάτι μόνη σου μην το αφήσεις!

21ti allakse??? Empty Απ: ti allakse??? Παρ Νοε 12, 2010 2:56 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντως παντως η πολυ κλεισουρα στο σπιτι δεν κανει καλο γενικα.Τι αλλαξε;πολλα προς το καλυτερο αλλα και καυγαδες τσακωμοι και πολλα αλλα,πιστευω να βελτιωθουν αυτα στο μελλον

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» ena poihma pou mou allakse tin zoi...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις