Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="sktv"][quote="Athin@"][quote="sktv"]
Athin@ έγραψε:

Δε νομίζω οτι είμαστε οι μόνες!Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι εκείνες που τα αφήνουν όλα στη θέση τους και παραμένουν στη θέση τους.ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;; : ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΜΟΛΙΣ ΑΠΛΩΝΑΝ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΕΒΑΖΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΝΗ,ΑΓΡΙΕΥΑ ΚΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ''ΑΠΛΩΜΕΝΟ''ΧΕΡΑΚΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ?ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΕΝ ΑΠΛΩΝΟΥΝΕ ΧΕΡΑΚΙ.ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ΚΡΥΣΤΛΛΙΕΡΑ ΜΟΥ ΣΩΑ ΚΑΙ ΑΒΛΑΒΗΣ.ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΡΙΕΜΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΑΠΛΩΝΑΝ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΕΒΑΖΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΝΗ,ΑΓΡΙΕΥΑ ΚΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ''ΑΠΛΩΜΕΝΟ''ΧΕΡΑΚΙ.

Δεν κατάλαβες.Και αγριεύω,και ωρύομαι,και στο απλωμένο χεράκι έδωσα,και στο παρακαλετό την πήρα,και να συζητήσω μαζί της προσπάθησα (τρομάρα μου) αλλα το αποτέλεσμα ίδιο.Ειδικά στο 'ΜΗ" και στο "ΟΧΙ" αντιδρά με τον ίδιο τρόπο.Απότομη κίνηση και σπάσιμο ή πετάει απέναντι αυτό που κρατάει με αποτέλεσμα ή να το σπάει ή να σπάει ότι πετύχει.Και για να το καταλάβεις καλύτερα για τι πείσμα μιλάμε,της έδινε η γιαγιά της ένα αρκουδάκι και αυτή ούτε να το φτύσει.Το πέταγε απέναντι.Λέω κάτσε να δεις,το παίρνω και της λέω αυτό τώρα δεν θα το πειράξουμε και το έβαλα στο τραπέζι.Αμέσως πήγε να το πάρει.Της λέω "όχι Γωγώ,δεν το πειράζουμε",λοιπόν το βούτηξε ουρλιάζοντας και απο εκείνη την ώρα το πήρε και δεν το ξαναάφησε μόνο του.
Όπως καταλαβαίνεις αυτή τη στιγμή ό,τι και να πω θα πάει χαμένο.Τα μάζεψα λοιπόν για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο οτι δεν θα πάθει τίποτα και τα υπόλοιπα θα τα μάθει σιγά σιγά όταν αρχίσει να καταλαβαίνει.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις καναμε ερευνα δεντρου σημερα...
λεω να παρω ενα ασπρο μικρο!!!!
παντα μου αρεσαν τα μεγαλα φουντωτα πρασσινα δεντρα αλλα το σπιτακι μας δεν ειναι και πολυ μεγαλο Crying or Very sad (δεν πειραζει φτανει που εχω σπιτακι) Rolling Eyes
ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ επειδη θα ειμαστε κ στο νησι οποτε οταν επιστρεψουμε για πρωτοχρονια να το εχουμε ετοιμο!!!
αρκει να μη το χαλασει ημικρη...για μικροπρογματα δε στολιζω γιατι απο τοτε που αρχισε να τα πλησιαζει στο στομα τα εβαζε και το κανει ακομη και τωρα Sad :

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
μιμή έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΑΠΛΩΝΑΝ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΕΒΑΖΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΝΗ,ΑΓΡΙΕΥΑ ΚΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ''ΑΠΛΩΜΕΝΟ''ΧΕΡΑΚΙ.

Δεν κατάλαβες.Και αγριεύω,και ωρύομαι,και στο απλωμένο χεράκι έδωσα,και στο παρακαλετό την πήρα,και να συζητήσω μαζί της προσπάθησα (τρομάρα μου) αλλα το αποτέλεσμα ίδιο.Ειδικά στο 'ΜΗ" και στο "ΟΧΙ" αντιδρά με τον ίδιο τρόπο.Απότομη κίνηση και σπάσιμο ή πετάει απέναντι αυτό που κρατάει με αποτέλεσμα ή να το σπάει ή να σπάει ότι πετύχει.Και για να το καταλάβεις καλύτερα για τι πείσμα μιλάμε,της έδινε η γιαγιά της ένα αρκουδάκι και αυτή ούτε να το φτύσει.Το πέταγε απέναντι.Λέω κάτσε να δεις,το παίρνω και της λέω αυτό τώρα δεν θα το πειράξουμε και το έβαλα στο τραπέζι.Αμέσως πήγε να το πάρει.Της λέω "όχι Γωγώ,δεν το πειράζουμε",λοιπόν το βούτηξε ουρλιάζοντας και απο εκείνη την ώρα το πήρε και δεν το ξαναάφησε μόνο του.
Όπως καταλαβαίνεις αυτή τη στιγμή ό,τι και να πω θα πάει χαμένο.Τα μάζεψα λοιπόν για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο οτι δεν θα πάθει τίποτα και τα υπόλοιπα θα τα μάθει σιγά σιγά όταν αρχίσει να καταλαβαίνει.

χαχαχαχα!!!τζαναμπετικο το σπερμα του νοεμβρη 2008!!!!!καπως ετσι ειναι και το δικο μου!δε φταιμε εμεις!!!ο νοεμβρης του 2008 ηταν καπως...περιεργος!!! Wink Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:χαχαχαχα!!!τζαναμπετικο το σπερμα του νοεμβρη 2008!!!!!καπως ετσι ειναι και το δικο μου!δε φταιμε εμεις!!!ο νοεμβρης του 2008 ηταν καπως...περιεργος!!! Wink Razz Razz

Ή μας ψεκάσανε ή κάτι ρίξανε στο νερό.Δεν εξηγείται αλλιώς!scratch χι χι flower

31Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 10:11 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:χαχαχαχα!!!τζαναμπετικο το σπερμα του νοεμβρη 2008!!!!!καπως ετσι ειναι και το δικο μου!δε φταιμε εμεις!!!ο νοεμβρης του 2008 ηταν καπως...περιεργος!!! Wink Razz Razz

Ή μας ψεκάσανε ή κάτι ρίξανε στο νερό.Δεν εξηγείται αλλιώς!scratch χι χι flower

ε οχι δα δε φταιμε εμεις!ειπαμε ο νοεμβρης εκεινος ηταν πολυ ζεστος και παραζεσταθηκαν τα μικρα μας σπερματακια!!! Razz Razz Razz περιμενω κι εγω να δω πως θα αντιδρασει μολις το δει το δεντρο.περυσι της αρεσε,την εβαζα στο χαλι,πανω στο γυμναστηριο της και δεν επαιρνε τα ματια της απο το δεντρο! εν τω μεταξυ μαλλον τρελομπαλοζωακι θα μας φερει ο αη-βασιλης.για τον μεγαλο δεν εχω ιδεα Sad

32Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 10:20 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι πέρισυ έκανε κι εμένα μια χαρά άλλο πράγμα.Φέτος αν το δει θα κάνει μια άλλη χαρα μέχρι να το ξαπλώσει κάτω.Και ήθελα να βάλω και ένα τρενάκι να γυρίζει γύρω γύρω απο το δέντρο αλλά...του χρόνου.
Θα βάλω φωτάκια στους τοίχους που μας αρέσουν και θα τα χαζεύουμε!!! Shocked
Τώρα για δώρο...η μια η γιαγιά θέλει να της πάρει αυτό το ψευτο-laptop για να ασχολείται.Τι να ασχολείται ρε γμτ.Έχει ένα σπίτι γεμάτο παιχνίδια και όλο με τα τάπερ παίζει και με το cd του υπολογιστή μου.
Στον μεγάλο πιστεύω είναι πιο εύκολο γιατί μπορεί να σου "γράψει" την κλασσική λίστα και να επιλέξετε.

33Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 10:25 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Στον μεγάλο πιστεύω είναι πιο εύκολο γιατί μπορεί να σου "γράψει" την κλασσική λίστα και να επιλέξετε.

εμ αυτο ειναι το δυσκολο με τον μεγαλο οτι ζηταει καθε μερα και κατι διαφορετικο!!!οχι τρελες απαιτησεις αλλα καθε μερα κατι διαφορετικο!πχ τωρα θελει μια τσουληθρα Shocked που να την βαλω?!χθες ηθελε ενα σκυλι(αποκλειεται εννοειται!!!)ενω η μικρη θα παρει το τρελομπαλοζωακι της και τελος!!!δυσκολη η δουλεια του santa .......

34Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 10:33 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εμ αυτο ειναι το δυσκολο με τον μεγαλο οτι ζηταει καθε μερα και κατι διαφορετικο!!!οχι τρελες απαιτησεις αλλα καθε μερα κατι διαφορετικο!πχ τωρα θελει μια τσουληθρα Shocked που να την βαλω?!χθες ηθελε ενα σκυλι(αποκλειεται εννοειται!!!)ενω η μικρη θα παρει το τρελομπαλοζωακι της και τελος!!!δυσκολη η δουλεια του santa .......

ΧΑ ΧΑ Έχει ωραίες ιδέες πάντως!Εντάξει μωρέ αφού ξέρεις πως ότι και να του πάρετε θα ξετρελαθεί.Σ'αυτή την ηλικία η πιο μεγάλη χαρά είναι το άνοιγμα του δώρου,αρκεί να έχει παιχνίδι.

35Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 10:58 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι
σημερα στολισαμε κι εμεις!!!!!!

ο μικρος φετος το χαρηκε πιο πολυ γιατι τωρα το καταλαβαινει περισσοτερο!!!!!

δεν ξεκολλαγε απο το δεντρο ηθελε να ειναι εκει συνεχεια να το χαζευει αλλα και να το ξεστολιζει rendeer rendeer

τωρα ακομη σκευτομαι τι δωρακι θα του φερει ο αγιος βασιλης
λεω να του παρω μια σκηνη να παιζει με παιχνιδακια μεσα

αντε με το καλο να ερθουν τα χριστουγεννα!!!!!! santa santa santa santa santa santa santa santa santa

36Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 11:20 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:ναι ναι
σημερα στολισαμε κι εμεις!!!!!!

Και του χρόνου!!! santa

37Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 11:47 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Προς το παρόν στόλισα μόνο την υπογραφή μου!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

με το καλο!

38Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εμείς στολίσαμε....Εσείς??? Τρι Νοε 16, 2010 12:39 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμεις λεμε να στολισουμε αυτο το ΣΚ θελω να παω να δω αν παρω και ενα δεντρο λιγο ποιο μεγαλο απο αυτο που εχω!!!αλλα σκεφτομαι και το αλλο με τη ναυσικα δεν ξερω τη θα μινει πανω στο δεντρο!!για να δουμε!!

VickyP

VickyP
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς συνήθως στολίζουμε αρχές Δεκέμβρη, έτσι και φέτος, μήπως και δροσίσει και λίγο, γιατί οι 20 βαθμοί που έχει έξω δε θυμίζουν και πολύ Χριστούγεννα! Πάντως, θα γεμίσω το δέντρο με λαμπάκια, κουκλάκια και κορδέλες (ακόμα ψάχνω το βασικό χρώμα- μήπως το ροζ?), μιας και θα είναι τα πρώτα μας Χριστούγεννα!! Αλήθεια, οι μανούλες με πιο μεγάλα παιδάκια, τι λένε, χαίρονται τα μωράκια με όλα αυτά; Υποθέτω πως ναι, ειδικά, αν υπάρχουν πολλά φωτάκια...

Υ.Γ. Χριστούγεννα ξανά... χα χα!! Ή μάλλον χο χο!!

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς λέμε να στολίσουμε το πρώτο ΣΚ του Δεκέμβρη. Θα είναι τα πρώτα Χριστούγεννα με το μωράκι μας!! santa

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς θα στολίσουμε τη Κυριακή,αντε να περάσουν οι μέρες περιμένω πως και πως!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μπει ο δεκεμβριος και μετα.μαρεσουνε τρελα τα χριστουγεννα,αλλα βαριεμαι κ επισης ευκολα οποτε πιστευω οτι απο αρχες δεκεμβριου ειναι καλα.
Εξαλλου θελω και να παρω μεγαλυτερο δεντρο γτ μετακομισαμε κ εχω κ περισσοτερο χωρο κ γτ το περσινο το δωρισα.
τωρα βαφουμε το σπιτι,και ραβω καινουριες κουρτινες,και θα ειναι ετοιμο το σπιτι για να στολιστει.

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμεις αρχες δεκεμβριου θα στολισουμε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις