Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΘΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ pale pale pale !!!!
ΤΟ 2007 ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1300 ΕΥΡΩ (ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 2.500 ΕΥΡΩ affraid affraid
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Η΄ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΦΩΤΙΑ;;;;;ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ;

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama rias apo oti exo katalavei oi times se kathe meros einai diaforetikes.ti na po ores ores den kseroyn ti zitane. ego mazi me to maieytirio edosa 3.700 alla mesa se ayto itan kaisariki monoklino k giatros +150E paidiatros. se sxesi me tis times poy akoyo nomizo pos edosa kala.2500 mono o giatros einai ligo tsimpimeno diladi ola mazi poso tha vgei?

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
einai ligio tsimpimeno nomizw kai egw alla kai egw pou kathisa kai to epsaksa me to thema giatrou alla kai nosokomeiou se dimwseio me mia sxetika ftini amoivoi giatrou 1500e kai ola ta ipolipa ekswda sou paei 2500 maximoun(elena)!enw se idiwtiko (iasw) paei maximun 4000e!me amoivi giatrou 1500!

tweety


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="mama rias"]ΕΧΘΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ pale pale pale !!!!
ΤΟ 2007 ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1300 ΕΥΡΩ (ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 2.500 ΕΥΡΩ affraid affraid
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Η΄ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΦΩΤΙΑ;;;;;ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ;[/quote

tweety


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 1500 ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ 2500 ΠΕΡΙΠΟΥ!!ΑΝΑΛΟΓΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!

eirinif

eirinif
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ego gennisa ton dekembrio 2009 kai tou iatrou i amoibi itan 1500 sto mitera ki emena mou fsainontai polla

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ego pou genisa fusiologika se idiotiko stin rodo, plirosa 1400 gia tetraklino domatio (to opoio itan san diklino), extra i kathe eksetasi ikterou tou paidiou. 1000 o gunaikologos kai 600 o anestisiologos pou mou ekane episkliridio. An thimame kala kai alla 1600 i 1900 gia ta blastokuttara.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinif έγραψε:ego gennisa ton dekembrio 2009 kai tou iatrou i amoibi itan 1500 sto mitera ki emena mou fsainontai polla
Stis poses tou dekembri genises esu ? ego stis 6-12-2009 .

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:einai ligio tsimpimeno nomizw kai egw alla kai egw pou kathisa kai to epsaksa me to thema giatrou alla kai nosokomeiou se dimwseio me mia sxetika ftini amoivoi giatrou 1500e kai ola ta ipolipa ekswda sou paei 2500 maximoun(elena)!enw se idiwtiko (iasw) paei maximun 4000e!me amoivi giatrou 1500!

εχω ασφαλεια ΤΕΒΕ και δεν μου πληρωνει τπτ γι α το νοσοκομειο-χειρουργειο κλπ(θα κανω καισαρικη)
και εγω το ειχα ψαξει (να γεννησω στο ΕΛΕΝΑ) αλλα ελεγα αν ειναι να δωσω και στο γιατρο του δημοσιου τα λεφτα που θα εδινα και στον γιατρο μου και να μου εβγαινε σχεδον το ιδιο(στο συνολο και χωρις αποδειξη) δεν αξιζε τον κοπο να αλλαξω 5.5 μηνων γιατρο...και ποιος θα με δεχοταν Wink Wink
αλλααα αν ειναι να θελω 2.500 μονο για τον γιατρο τοτε θα ψαχτω για το ΘΡΙΑΣΙΟ που ειναι και διπλα στο σπιτι μου..

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
erwtoulis έγραψε:Ego pou genisa fusiologika se idiotiko stin rodo, plirosa 1400 gia tetraklino domatio (to opoio itan san diklino), extra i kathe eksetasi ikterou tou paidiou. 1000 o gunaikologos kai 600 o anestisiologos pou mou ekane episkliridio. An thimame kala kai alla 1600 i 1900 gia ta blastokuttara.
na se rwtisw kati ti einai ta vlastokitara???

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama rias to teve sou dinei 800e pisw kai sou plirwnei ta panta gia to paidi oti xreiastei dld!to kserw dld apo tin kouniada mou pou gennise!egw gia na sou dwsw na katalaveis epeidi exoume to idio giatro me tin kouniada mou,se emena amoivi zitaei 1000 me mia mikri apodiksei sta 500 peripou,kai se afti pire 2500 giati tis ekopse kai apodiksei gia na taparei ola pisw logo idiwtikis asfaleias gia auto kai tis pire kai tosa!den einai arga gia na allaksei giatro alla psakxtw twra giati meta tha diskolefteis kai esu!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα 800 ευρω τα παιρνεις ουτως ή αλλως.ειναι το επιδομα τοκετου.Οσο για τα εξοδα του παιδιου αν εννοεις θερμοκοιτιδα ναι το ξερω..
Μονο την γεννα εχουν επι πληρωμη,ολα τα αλλα ειναι δωρεαν οπως και το ΙΚΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ,ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ
ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!

klotsitsas

klotsitsas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεννησα πριν 1,5 μήνα και έδωσα για το γιατρο μου 2000 (συμπεριλαμβανονται και οι επισκεψεις στο ιατρίο του)!!! σε ιδιωτικό μαιευτήριο! στο οποίο εδωσα 2100!

φιλακια

pepi!!

pepi!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Egw gennisa ton iounio sto mitera. o giatros mou pire 2000 mazi me tis episkepseis kai to maieutirio 2500 se triklino.. flower

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα εγω κοριτσια γεννησα στις 21/06/2010 στην θεσσαλονικη κ συγκεκριμενα σε ιδιωτικο μαιευτηριο την Βιοιατρικη κλινικη(παλιος Γαληνος) το οποιο εχει ανακαινιστη πληρως το 2009 κ ηταν σουπερ!!!!!!Λοιπον εδωσα 1000ευρω στον γιατρο μου κ με καοια ειδικα πακετα που προσφερει η κλινικη εκατσα 2μερες απο την ημερα τις γεννας κ εδωσα 600ευρω!!!100ευρω στον παιδιατρο κ 150στον αναισθησιολογο για την επισκληριδιο με φισιολογικο τοκετο!Κοριτσια ψαξτε το γιατι νομιζω μετα απο την εμπειρια μου οτι ειναι τζαμπα λεφτα!!!ουτε στο καλυτερο ξενοδοχειο δεν δινουμε τοσα Wink

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω στην πατρα γεννησα τον μαρτιο σε μια απο τις καλυτερες ιδιωτικες κλινικες και με κορυφαια γυναικολογο. εδωσα λοιπον 2400 συνολο. μεσα σε αυτα ηταν 1300 στην γυναικολογο μου, και τα υπολοιπα ηταν παιδιατρος,αναισθησιολογος,δωματιο ολα. η διαφορα με πριν 2 χρονια που γεννησα παλι εκει ηταν 150 ευρω στην γιατρο μου. [τοτε ειχα δωσει2250]

KIRITSAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 4/12/09 ΣΤΟ "¨ΜΗΤΕΡΑ" Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Κ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 4.500!!!!!!!Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ 2.0000.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ??????????ΜΕΤΑ ΑΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΑΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ Κ ΓΕΝΝΟΥΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ....

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:καλησπερα εγω κοριτσια γεννησα στις 21/06/2010 στην θεσσαλονικη κ συγκεκριμενα σε ιδιωτικο μαιευτηριο την Βιοιατρικη κλινικη(παλιος Γαληνος) το οποιο εχει ανακαινιστη πληρως το 2009 κ ηταν σουπερ!!!!!!Λοιπον εδωσα 1000ευρω στον γιατρο μου κ με καοια ειδικα πακετα που προσφερει η κλινικη εκατσα 2μερες απο την ημερα τις γεννας κ εδωσα 600ευρω!!!100ευρω στον παιδιατρο κ 150στον αναισθησιολογο για την επισκληριδιο με φισιολογικο τοκετο!Κοριτσια ψαξτε το γιατι νομιζω μετα απο την εμπειρια μου οτι ειναι τζαμπα λεφτα!!!ουτε στο καλυτερο ξενοδοχειο δεν δινουμε τοσα Wink

τον Ιουλιο του 2009 γεννησε η νυφη μου στο ΓΑΛΗΝΟ ηταν πολυ ευχαριστημενη!! ο γιατρος της, της πηρε 500 ευρω μονο, για φυσιολογικο τοκετο και η κλινικη 600 ευρω επειδη εμεινε κ αυτη 2 ημερες μονο!!! γεννησε φυσιολογικα κ δεν υπηρχε προβλημα!!! και μεσα στο πακετο ηταν κ μια μαια που πηγαινε στο σπιτι τις επομενες 3 ημερες να ελενγχει τη μανα και το βρεφος!!!

ενοειται αυτον τον γιατρο τον εχω απο τον πρωτο μηνα που γεννησα γιατι ειχα εναν βλαμενο ο οποιος μας κοιτουσε στην τσεπη κ οχι σαν ανρωπος!!! μας πηρε 1400 ευρω κ ζητησε κ για το βοηθο του 100 ευρω και στην κλινικη γενεσις δωσαμε 2000ευρω!!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχχχχχ μου φαινεται θα ανεβω Θεσσαλονικη να γεννησω!!!
με συμφερει πιο πολυ cyclops

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ σε μενα ερχοταν μαια στο σπιτι κ ειναι 30 ευρω την φορα κ εξεταζει κ εσενα κ το μωρο κ εχει ειδικο μηχανημα που ελγχει το ικτερο χωρις να παιρνουν συνεχει αιμα απο το βρεφακι!!!!!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η νυφη μου δεν πληρωσε τιποτα για την μαια αλλα οπως και να εχει αυτες οι τιμες δεν υπαρχουν πουθενα αλλου!!!

και να φανταστεις τον γιατρο τον συγκεκριμενο τον γνωριζει η μητερα μου τα τελευταια 4 χρονια κ εγω η χαζη δεν πηγα!!!!
στο δευτερο ομως πρωτα ο Θεος θα τιμησω και τον γιατρο αλλα και την κλινικη!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!! η αμοιβη του γιατρου στα ιδιωτικα δεν παει αναλογως και το δωματιο τωρα το αλλαξανε και ο γιατρος παιρνει πιο πολλα??? καλα αυτοι δεν καταλαβαινουν απο κριση?? και υποτιθεται πως εισαι και "πελατισα" δηλαδη γεννας το δευτερο παλι σε αυτον!!! ελεος!!!!! ο δικος μου γιατρος δεν μου πηρε 2 φορες επισκεψη που πηγα στο ιατρειο μονο την α επιπεδου εδωσα και τωρα την β επιπεδου και μαλλον τ κανει στις πελατισες τι να πω! η τιμη της γεννας δεν εχει ανεβει ειναι 800 ευρω και αλλα 200 η επισκληριδιος... αυτο ελειπε να μου ζηταγε κι αλλα!!!!!!!! να πς στο θριασιο εκει θα σου παρουνε μεχρι 800 το πολυ και μπορεις να σαι και μονη σου που θες!!! μονο που νομιζω πως θα κανεις ολικη!!! α!! ρε κουμπι μου υπομονη!!!!!!!!

Popi-melina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μου φαινονται παρα πολλα τα χρηματα που ζητα ο γιατρος σου! και μαλιστα αν σκεφτουμε οτι επιπλεον εχεις εξοδα κλινικης........
ο γιατρος μου περισυ που γεννησα μου ζητησε 600 ευρω εαν γεννησω φυσιολογικα και 700 αν κανω καισαρικη. Η διαφορα των 100 ευρω ηταν ουσιαστικα ο βοηθος του στο χειρουργειο.
Γεννησα στη Euromedica Γενικη Κλινικη και συνολικα πληρωσα αλλα 3000 περα απο την αμοιβη του γιατρου!!! πολλα λεφτα!!!!!
Τωρα τι να πω...μη σου τυχει ειναι! βλεπεις δε φροντιζουμε να τα ρωταμε αυτα απο πριν...τουλαχιστον εγω ενω τον ειχα ποσα χρονια, εμεινα εγκυος και στον 8ο μηνα ρωτησα για αμοιβες!!!!!

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emena mou fenode exofrenika ta lefta pou 8a doseis an kai den exw ebiria epidi eimai akoma stin prospa8ia gia apoktisei paidiou alla apo gnwstes mou pou mou exoun pei einai polla... gia ta dimosia koritsia ti isxiei? egw skeftome me to kalo otan er8ei h wra na gennisw sto tzanei efoson exw ika den einai ola dwrean? ade na dwsw 300 euro sto giatro apo thn kalh mou thn kardia alla 8a prepei na valw to xeri va8ia sthn tzepi kai ekei? giati kapou eida gia to elena oti dineis 1600 giati tosa polla efoson exeis asfalia?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:kai emena mou fenode exofrenika ta lefta pou 8a doseis an kai den exw ebiria epidi eimai akoma stin prospa8ia gia apoktisei paidiou alla apo gnwstes mou pou mou exoun pei einai polla... gia ta dimosia koritsia ti isxiei? egw skeftome me to kalo otan er8ei h wra na gennisw sto tzanei efoson exw ika den einai ola dwrean? ade na dwsw 300 euro sto giatro apo thn kalh mou thn kardia alla 8a prepei na valw to xeri va8ia sthn tzepi kai ekei? giati kapou eida gia to elena oti dineis 1600 giati tosa polla efoson exeis asfalia?


γεια σου αναστασια... αυτοι που παιρνουν τα λεφτα στο δημοσιο ειναι οι γιατροι και οχι το νοσοκομειο! για το νοσοκομειο σε καλυπτει η ασφαλεια εκτος και αν γεννησεις φυσιολογικα που εκει θα δωσεις κατι ψιλα! το θεμα ειναι η "ταριφα" του γιατρου! κανονικα σε δημοσια δεν πρεπει να πληρωνεις το γιατρο αλλα να δινεις κατι απο την καλη σου την καρδια αλλα επειδη αυτο ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ και αν υπαρχει δυσευρετο τουλαχιστον προσπαθεις να βρεις γιατρο που να μην παιρνει πολλα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις