Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:τα πιο ομορφα παιδια στον κοσμο ειναι .............. τα μιγαδακια τα  σοκολατενια !! με τα υπεροχα μεγαλα καστανα ματια τα μαλακια με τα κοτσιδακια με τα μεγαλα χειλη το σκουρο δερμα τα αφρικανακια τελος παντων !!! εγω αυτα τα παιδια θεωρω πανεμορφα !!! τρελενομαι λιωνω πως να το πω αλλιως ;;;;;;; ειδικα οταν ειναι αγορακια ετσι  σοκολατενια με γαλαζια ρουχαλακια ειναι  κουκλακια ζωγραφιστα !! 

Ρε συ κι εγώ τρελαίνομαι!!!!Και συνήθως είναι ζουμπου ρλούδικα...για δάγκωμα!!!!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτο μου θυμιζουμε ολες μας κοριτσια

Η κουκουβάγια και η πέρδικα

Μια μέρα συνάχτηκαν όλα τα πουλιά και συμφώνησαν να βάλουν τα παιδιά τους στο σχολείο να μάθουν γράμματα. Ήβραν και δάσκαλο και τον διόρισαν. Άνοιξε το σχολείο κι επήραν τα παιδιά τους και τα έγραψαν.
Ύστερα από λίγες μέρες, μερικά παιδιά πήγαν στο σχολείο και δεν ήξεραν το μάθημά τους. Ο δάσκαλος τα άφησε νηστικά το μεσημέρι. Μέσα στα παιδιά που έμειναν τιμωρία ήταν και το παιδί της κουκουβάγιας.
Η κουκουβάγια, άμα είδε πως εσχόλασαν τα παιδιά το μεσημέρι και το μωρό της δεν εσχόλασε, επήρε λίγο ψωμί και επήγε στο σχολείο να του το δώσει.
Καθώς επήγαινε, την έφτασεν η πέρδικα. Έμεινε κι εκείνης το μωρό της νηστεία, κι επήγαινε να του δώσει λίγο ψωμί. Λέγει η πέρδικα της κουκουβάγιας:
– Να χαρείς τα μάτια σου, γείτονα· έχω πολλή δουλειά και σε παρακαλώ να πάρεις και του μωρού μου το φαΐ του.
– Το παίρνω γειτόνισσα, λέγει η κουκουβάγια, αλλά δεν ξέρω το μώρο σου ποιο είναι.
– Ω, λέγει η πέρδικα, όσο γι’ αυτό, είναι πολύ εύκολο να το βρεις. Το μωρό μου είναι το πιο όμορφο μωρό του σχολείου!
Η κουκουβάγια πήγε στο σχολείο. Παρακάλεσε το δάσκαλο, κι αυτός εδέχτηκε να δώσει το ψωμί του μωρού της. Ύστερα είπε του δασκάλου να την αφήσει να δει όλα τα παιδιά. Εκοίταξε καλά καλά, δεν ήβρε το μωρό τη πέρδικας. Εγύρισε πίσω, επήγε και ήβρε την πέρδικα και της έδωσε το ψωμί της και της λέει:
– Τι να σου κάμω! Εκοίταζα μιαν ώρα και δεν το ήβρα το μωρό σου, γιατί μες στο σχολείο δεν ήταν ομορφότερο μωρό από το δικό μου!

http://www.gatospito.com

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ALEXANDRA STR. έγραψε:
xazomammy έγραψε:Ολα τα μωράκια είναι ξεχωριστα κ το καθένα εχει την ομορφιά του!!!
Καλε τι πανεμορφο μπεμπε ειναι αυτο!!!φτου σου παιδακι μου -μη φοβασαι δε ματιαζω! Very Happy
Να το χαιρεστεεεε!!!! θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 328109

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Γερά να είναι ολα τα μωρούλια, αυτό μονο εύχομαι!

aggeliki1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΣΤΟ ΧΑΡΒΑΡΝΤ!!!!ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑ????

ΟΧΙ ΡΕ,ΤΙ ΤΟ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΣ;;; Razz ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ,ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΞΕΝΙΤΙΑ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΟΙΤΩΝΑ! Razz Razz Razz

Ρε κορίτσια είναι καμιάς άλλης για τη NASA;Με έχουνε τρελάνει στα τηλέφωνα αλλά θέλει να πάω κι εγώ μαζί της.Ε δεν μπορώ έχω δουλειές.Είναι καμία άλλη να τα στείλουμε παρέα ή θα τα στείλετε όλοι σ'αυτό το...πως το είπαμε;...Χάρβαρντ;

και το δικο σου στη νασα? μαλλον και το δικο μας.. να τα γνωρισουμε να κανοθν παρεα εκει!!! χαχαχα , ο αντρας μου λεει οτι οχι μονο θα μας τη ζητησει η νασα αλλα θα αναγκαστει να ανοιξει και γραφεια στν ελλαδα γιατι εμεις δε θα ξενιτευουμε γι αυτους!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki1982 έγραψε:και το δικο σου στη νασα? μαλλον και το δικο μας.. να τα γνωρισουμε να κανοθν παρεα εκει!!! χαχαχα , ο αντρας μου λεει οτι οχι μονο θα μας τη ζητησει η νασα αλλα θα αναγκαστει να ανοιξει και γραφεια στν ελλαδα γιατι εμεις δε θα ξενιτευουμε γι αυτους!!!

Σωστό κι αυτό.Ε δε θα τους κάνουμε και τη χάρη...τιμή τους!!! Very Happy Very Happy Very Happy

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω προς τι τόση συζήτηση....

έχετε δει το δικό μου το παιδι;;;;;;; θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
jojo_mama έγραψε:Συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω προς τι τόση συζήτηση....

έχετε δει το δικό μου το παιδι;;;;;;; θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316
το βλεπουμε στη φωτο και ειναι κουκλος!!!ματαρες!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι κορες μου δεν ειναι μονο οι πιο ομορφες....ειναι και οι πιο εξυπνες και γενικα ειναι ΠΙΟ......

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το δικο μου το γατι ειναι πιο ομορφο πιο εξυπνο αφου μου εστειλαν προταση να παει να διδαξει στο χαρβαρντ κ στο κολουμπια κοπελιες τα δικα σας ειναι πισω ακομη
μα τι λεω η ψωναραααααααααααααα

http://www.gatospito.com

smor


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ εγώ φταίω που δεν έχω βάλει ακόμα φωτό του πιτσικόκου μου!!!! Είναι το πιο όμορφο μωράκι, το πιο έξυπνο, το πιο χαμογελαστό το πιο...πιο...πιο...
Σας χαιρετώ στην γλώσσα μας.... ΚΟΥΚΟΥΒΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!! θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 536304 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 536304 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 536304 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 536304 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 536304 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 536304

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμενα ο γιος μου ειναι πολυ ομορφος...για διαφημηση κανει σιγουρα. Εχει γαλανα ματακια και σκουρα ξανθα μαλλακια. Χειλακια σουπερ και βλεμμα θεϊκο! χαχαχαχαχα πολλα ειπα. Δυστυχως δεν μπορω να στειλω φωτο για να το διαπιστωστε και μονες σας...δεν ειμαι κουκουβαγια Very Happy . Δεν μπορω γιατι εχουμε αποφασισει με τον πατερα του να μην τον βγαλουμε στο διαδυκτυο, αλλα δεν κρατιομουν να μην το πω! οκ τωρα βαρεστε θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 215994

linmak88

linmak88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η φώτο δίπλα μιλάει από μόνη της! Τα λόγια είναι περιττά!!!!!!!!! θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 328109 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316

tettamar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κουκουβάαααααα! ήμουν σαφής;;;

gigantas

gigantas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εννοείται!!!και γαμώ τους γκόμενους!!!

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
prosfata gennise i ksaderfi moy piga sto iaso na tin do ola kala ola oraia ksafnika moy leei sygkinimeni: koita ton exeis dei pio omorfo?? k gyrizo me ena yfos parolo poy imoyn k ego sygkinimeni k tis leo:oxi! o dikos moy einai pio omorfos!!xaxaxa!!! den yparxei i kapsoyra poy exo me ton gio moy den eimai apla koukouvagia k kati parapano!!!

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ,ΞΑΝΘΟΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΣΤΟ ΧΑΡΒΑΡΝΤ!!!!ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑ????ΚΟΥΚΟΥΒΑ- ΚΟΥΚΟΥΒΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑ!!!!

Μα γιατι λες πως το ξεφτιλισες...?οοοχι καλη μ!εγω σε πιστευω γιατι εμενα μ το ζηταενε απο τη NASA....................................

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsihi έγραψε:
jojo_mama έγραψε:Συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω προς τι τόση συζήτηση....

έχετε δει το δικό μου το παιδι;;;;;;; θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 654316
το βλεπουμε στη φωτο και ειναι κουκλος!!!ματαρες!!


Αχ σ ευχαριστω!

καλα εμεις ειμαστε κοπαδι ΟΛΟΚΛΗΡΟ απο κουκουβαγιες Razz

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχα ωραιο θεματακι...ειναι γιατι δεν ειδατε ακομη τον δικο μου...χαχαχα Wink Winkκαι ειναι και πανεξυπνος εεεε θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 215994 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 215994

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς σας τρώμε όλους και όλες - ο μεγάλος προτάθηκε για το τρίτο του νόμπελ αλλά μάλλον θα το απορρίψει (τι να το κάνουμε άλλο ένα εκατομμύριο ευρώ...) και ο μικρός στο τεστ της μένσα έβγαλε δεικτη νοημοσύνης 179 στα 180, και ήδη έχει αποφοιτήσει από το ΜΙΤ με άριστα.
Κι επειδή ειναι και όμορφα (κουκλιά εννοώ) αγόρια, ήδη χτυπάνε τα τηλέφωνα από υποψήφιες νύφες, έχουμε και κάτι ψιλοαυτοκτονίες από κάτι κοριτσάκια που φάγαν χυλόπιτα από το μικρό, και να προσθέσω ότι πλέον οι ουρές που κάνουν οι κοπελίτσες έξω από το σπίτι έχουν κυκλώσει το τετράγωνο.
Επιπλέον, ξέρουν να οδηγούν αυτοκίνητο, αεροπλάνο, ελικόπτερο, τάνκ και διαστημόπλοιο, έχουν τετραγωνίσει τον κύκλο, επεκτείνει τη θεωρία της σχετικότητας σε μη κβαντικά φαινόμενα, και διαφωνούν κάθετα με την ιμπεριαλιστική πολιτική των σύγχρονων υπερδυνάμεων.
Αν μπορούσαν να κόψουν και το βραδυνο κατουρημα, ρε κορίτσια, τίποτα άλλο δεν θα ήθελα...

mamadimi

mamadimi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Nena"]Εμείς σας τρώμε όλους και όλες - ο μεγάλος προτάθηκε για το τρίτο του νόμπελ αλλά μάλλον θα το απορρίψει (τι να το κάνουμε άλλο ένα εκατομμύριο ευρώ...) και ο μικρός στο τεστ της μένσα έβγαλε δεικτη νοημοσύνης 179 στα 180, και ήδη έχει αποφοιτήσει από το ΜΙΤ με άριστα.
Κι επειδή ειναι και όμορφα (κουκλιά εννοώ) αγόρια, ήδη χτυπάνε τα τηλέφωνα από υποψήφιες νύφες, έχουμε και κάτι ψιλοαυτοκτονίες από κάτι κοριτσάκια που φάγαν χυλόπιτα από το μικρό, και να προσθέσω ότι πλέον οι ουρές που κάνουν οι κοπελίτσες έξω από το σπίτι έχουν κυκλώσει το τετράγωνο.
Επιπλέον, ξέρουν να οδηγούν αυτοκίνητο, αεροπλάνο, ελικόπτερο, τάνκ και διαστημόπλοιο, έχουν τετραγωνίσει τον κύκλο, επεκτείνει τη θεωρία της σχετικότητας σε μη κβαντικά φαινόμενα, και διαφωνούν κάθετα με την ιμπεριαλιστική πολιτική των σύγχρονων υπερδυνάμεων.
Αν μπορούσαν να κόψουν και το βραδυνο κατουρημα, ρε κορίτσια, τίποτα άλλο δεν θα ήθελα...[/q

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 328109 θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 328109 ήθελα να γράψω και εγώ κάτι αλλά δεν μου άφησες περιθώρια!!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Nena"
Αν μπορούσαν να κόψουν και το βραδυνο κατουρημα, ρε κορίτσια, τίποτα άλλο δεν θα ήθελα...[/quote]
Χαχαχαχα Very Happy θεωρητε το παιδι σας το πιο ομορφο? - Σελίδα 3 328109 santa

Depy23

Depy23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πιστεύω ότι λίγο πολύ όλες οι μανούλες τα παιδιά τους τα βλέπουν τα πιο όμορφα!Καλό είναι να αποφεύγουμε τις συγκρίσεις.Και εγώ πιστεύω ότι ο μικρούλης μου είναι πολύ όμορφος και πολύ έξυπνος αλλά δεν πρόκειται να κάτσω να το λέω σε άλλες μαμάδες αυτό.Πήγαμε προχθές στο γιατρό και ήταν ένας μπέμπης ένα μήνα μικρότερος από τον δικό μας και δεν γελούσε καθόλου με τα κολπάκια που του έκανε η μαμά του ενώ ο δικός μου μόλις του μιλούσε ξεκαρδιζόταν.Μετά άχισε να μου λέει ο δικός μας κάνει αυτό, είναι ψηλό μωρό κλπ.Τι έπρεπε να τις πω ότι δεν μου φαίνεται ψηλό, είναι σαν μπούλης και καθόλου κοινωνικό;Τεσπα πρέπει που και που να είμαστε αντικειμενικές!Όλα τα μωράκια είναι όμορφα! king

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Depy23 έγραψε:...Τι έπρεπε να τις πω ότι δεν μου φαίνεται ψηλό, είναι σαν μπούλης και καθόλου κοινωνικό;...
Αχου το μωρέ, το καημένο!
Πάντως είναι της μόδας τώρα τελευταία να ξεκατινιαζόμαστε οι μαμάδες για το ποιο παιδάκι είναι ψηλότερο, ομορφότερο, εξυπνότερο, καλύτερο... Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Εμείς σας τρώμε όλους και όλες - ο μεγάλος προτάθηκε για το τρίτο του νόμπελ αλλά μάλλον θα το απορρίψει (τι να το κάνουμε άλλο ένα εκατομμύριο ευρώ...) και ο μικρός στο τεστ της μένσα έβγαλε δεικτη νοημοσύνης 179 στα 180, και ήδη έχει αποφοιτήσει από το ΜΙΤ με άριστα.
Κι επειδή ειναι και όμορφα (κουκλιά εννοώ) αγόρια, ήδη χτυπάνε τα τηλέφωνα από υποψήφιες νύφες, έχουμε και κάτι ψιλοαυτοκτονίες από κάτι κοριτσάκια που φάγαν χυλόπιτα από το μικρό, και να προσθέσω ότι πλέον οι ουρές που κάνουν οι κοπελίτσες έξω από το σπίτι έχουν κυκλώσει το τετράγωνο.
Επιπλέον, ξέρουν να οδηγούν αυτοκίνητο, αεροπλάνο, ελικόπτερο, τάνκ και διαστημόπλοιο, έχουν τετραγωνίσει τον κύκλο, επεκτείνει τη θεωρία της σχετικότητας σε μη κβαντικά φαινόμενα, και διαφωνούν κάθετα με την ιμπεριαλιστική πολιτική των σύγχρονων υπερδυνάμεων.
Αν μπορούσαν να κόψουν και το βραδυνο κατουρημα, ρε κορίτσια, τίποτα άλλο δεν θα ήθελα...

αχαχαααα!!!!Νενα δεν παιζεσαι λεμε! Laughing Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ??? Τα παιδιά μου...
Wink Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις