Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
352 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 352 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 2:59 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια χτες το μεσημερακι κοντεψαμε με τον αντρα μου να παθουμε εγκεφαλικο. Ειμασταν και οι δυο στην κουζινα , ο αντρας μου επινε τον καφε του και εγω ετοιμαζα το φαγητο μας.Καποια στιγμη ,ενω ειχαμε παει και οι δυο να τις ελεγξουμε τι κανουν πριν απο 2 λεπτα , ακουμε εναν πολυ δυνατο θορυβο λες και επεσε το ταβανι . Τρεχουμε και οι δυο μεσα στο δωματιο τους να δουμε τι εγινε . Μας ηρθε κολπος και τους δυο. ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 911307 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 911307 μεσα στο δωματιο τους εχω μια συρταριερα με 4 συρταρια που γινεται και αλλαξιερα. Οι μικρες θηλυκες ραμπο την ειχαν ριξει κατω .Αυτην την συρταριερα για να μπορεσουμε να την μετακινησουμε πρεπει να ειμαστε δυο ατομα και παλι ζοριζομαστε παρα πολυ . Αυτες καταφεραν και την εριξαν . Εφυγαν τα συρταρια απο την θεση τους τα ρουχα ολα κατω.Αφηστε τα. Το ευτυχημα ηταν οτι αυτες εκτως απο την τρομαρα τους δεν χτυπησαν καθολου.Θα με στειλουν καμια μερα οι κορες μου στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο με αυτα που κανουν . ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 585182 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 585182 Απο οτι καταλαβατε τα παιδακια μου μονο ησυχα δεν τα λες χαχαχαχαχα

2ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:08 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μάλλον ανοίξανε ολα τα συρτάρια και η συρταριέρα από το βάρος των συρταριών έπεσε!

3ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:09 am

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:Κοριτσια χτες το μεσημερακι κοντεψαμε με τον αντρα μου να παθουμε εγκεφαλικο. Ειμασταν και οι δυο στην κουζινα , ο αντρας μου επινε τον καφε του και εγω ετοιμαζα το φαγητο μας.Καποια στιγμη ,ενω ειχαμε παει και οι δυο να τις ελεγξουμε τι κανουν πριν απο 2 λεπτα , ακουμε εναν πολυ δυνατο θορυβο λες και επεσε το ταβανι . Τρεχουμε και οι δυο μεσα στο δωματιο τους να δουμε τι εγινε . Μας ηρθε κολπος και τους δυο. ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 911307 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 911307 μεσα στο δωματιο τους εχω μια συρταριερα με 4 συρταρια που γινεται και αλλαξιερα. Οι μικρες θηλυκες ραμπο την ειχαν ριξει κατω .Αυτην την συρταριερα για να μπορεσουμε να την μετακινησουμε πρεπει να ειμαστε δυο ατομα και παλι ζοριζομαστε παρα πολυ . Αυτες καταφεραν και την εριξαν . Εφυγαν τα συρταρια απο την θεση τους τα ρουχα ολα κατω.Αφηστε τα. Το ευτυχημα ηταν οτι αυτες εκτως απο την τρομαρα τους δεν χτυπησαν καθολου.Θα με στειλουν καμια μερα οι κορες μου στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο με αυτα που κανουν . ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 585182 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 585182 Απο οτι καταλαβατε τα παιδακια μου μονο ησυχα δεν τα λες χαχαχαχαχα

Καλέ βρε faye πως τα κατάφεραν;;; Χα,χα,χα... Γελάω ακόμη με τον τίτλο του post σου!!!

Ευτυχώς που δεν χτύπησαν, πω,πω...

4ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:13 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα συρταρια και να τα ανοιξαν ολα δεν εχουν μεσα τοσα πραγματα για να πεσει η συρταριερα απο το βαρος ( το λεω γιατι μετα το δοκιμασα και εγω )δεν ξερω πως το εκαναν. Οσο για τον τιτλο δεν ξερω πως αλλιως να τα πω αυτα τα παιδια. Ο αντρας μου λεει οτι ειναι σαν την Demie Moore στην επιλεκτη . Συνεχεια μου λεει οτι κανουν για λοκατζιδες και οτι θελει να τις στειλει να μαθουν και πολεμικες τεχνες. Φανταζεστε τι εχει να γινει μετα μεσα στο σπιτι ; ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 186566

5ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:38 am

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν μάθουν και πολεμικές τέχνες θα είναι σαν την Ούμα Θέρμαν στο Kill Bill... Very Happy Και δεν τους φαίνεται ότι είναι ζωηρές... Έχουν τόσο όμορφα και αγγελικά προσωπάκια.

6ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:42 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
catherine έγραψε:Αν μάθουν και πολεμικές τέχνες θα είναι σαν την Ούμα Θέρμαν στο Kill Bill... Very Happy Και δεν τους φαίνεται ότι είναι ζωηρές... Έχουν τόσο όμορφα και αγγελικά προσωπάκια.
χαχαχαχα λες να ειναι σαν την uma therman; ναι τα αγγελικα προσωπακια ειναι το καμουφλαζ μας χαχαχαχαχα

7ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:50 am

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα ρε τα ζουζουνια φοβεραααα!!!
Respect Respect Respect

τρομαρα που θα πηρες ομως ε? pale Very Happy Laughing

8ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 3:55 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi έγραψε:χαχα ρε τα ζουζουνια φοβεραααα!!!
Respect Respect Respect

τρομαρα που θα πηρες ομως ε? pale Very Happy Laughing
αστα να πανε μολις συμμαζεψα το δωματιο τους με επιασαν τα κλαμματα απο την τρομαρα μου. σκεφτομουν τι μπορει να ειχε συμβει . Crying or Very sad Crying or Very sad

9ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 4:37 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:τα συρταρια και να τα ανοιξαν ολα δεν εχουν μεσα τοσα πραγματα για να πεσει η συρταριερα απο το βαρος ( το λεω γιατι μετα το δοκιμασα και εγω )δεν ξερω πως το εκαναν. Οσο για τον τιτλο δεν ξερω πως αλλιως να τα πω αυτα τα παιδια. Ο αντρας μου λεει οτι ειναι σαν την Demie Moore στην επιλεκτη . Συνεχεια μου λεει οτι κανουν για λοκατζιδες και οτι θελει να τις στειλει να μαθουν και πολεμικες τεχνες. Φανταζεστε τι εχει να γινει μετα μεσα στο σπιτι ; ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 186566

θα φατε ξυλο παιδια,οι μικρες φαινονρται ζορικες!χαχαχα!

10ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 4:49 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
faye έγραψε:τα συρταρια και να τα ανοιξαν ολα δεν εχουν μεσα τοσα πραγματα για να πεσει η συρταριερα απο το βαρος ( το λεω γιατι μετα το δοκιμασα και εγω )δεν ξερω πως το εκαναν. Οσο για τον τιτλο δεν ξερω πως αλλιως να τα πω αυτα τα παιδια. Ο αντρας μου λεει οτι ειναι σαν την Demie Moore στην επιλεκτη . Συνεχεια μου λεει οτι κανουν για λοκατζιδες και οτι θελει να τις στειλει να μαθουν και πολεμικες τεχνες. Φανταζεστε τι εχει να γινει μετα μεσα στο σπιτι ; ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 186566

θα φατε ξυλο παιδια,οι μικρες φαινονρται ζορικες!χαχαχα!
το θα μου αρεσε ηδη μας μαλωνουν και μας βαζουν τιμωριες καμια φορα αμα τσατιστουν πολυ μπορει να φαμε και καμια χαχαχαχαα σκεψου να μαθουν και πολεμικες τεχνες .....

11ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 4:52 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε faye... Καμιά μέρα να σας φέρω και το Μαράκι μου να κάνουν παρέα τα κορίτσια μας!
Δε θα καταλάβεις τίποτα...
Σε 15 '' θα το έχουνε κατεδαφίσει το σπίτι!

bom

12ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 4:58 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Na ta xerese ta zouzounakia sou ax ti tha tis kanoume tis tsoupres mas pou ginontai thiria!!!!!!!!! ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 417472

13ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 4:59 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifigeneia έγραψε:Βρε faye... Καμιά μέρα να σας φέρω και το Μαράκι μου να κάνουν παρέα τα κορίτσια μας!
Δε θα καταλάβεις τίποτα...
Σε 15 '' θα το έχουνε κατεδαφίσει το σπίτι!

bom
οταν με το καλο ανεβω καμια μερα προς κομοτηνη θα σε παρω τηλ. να βρεθουμε να χαλασουν οι κορες μας τον κοσμο . Μονο να εχεις λεφτα για να πληρωσουμε μετα τα σπασμενα χαχαχχαχαχα. Ασε που τωρα η Βιβιαννα προσπαθει να ριξει τον τοιχο που χωριζει το διαμερισμα μας με το διαμερισμα της γιαγιας απο διπλα ( μια κυρια που δεν εχουμε συγγενεια αλλα την λεμε γιαγια οπως και να εχει )

14ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Δευ Μάης 31, 2010 6:35 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eutuxos pou den epese pano tous...
fantazomai tromara...ax ti pername... ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 679259 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 679259 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 679259

15ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 5:19 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια με τόσα όλα που διαβαζω και κυρίως που ζω στο δικό μου σπίτι (έχω μια κόρη 18 μηνών) συνειδιτοποίησα ότι μπορεί να λένε ότι τα αγόρια είναι ατάκτα αλλά τελικά είναι τα κορίτσια πιο ζωηρά........ Εσείς τι λέτε;

16ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 6:25 am

KPAP

KPAP
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
faye έγραψε:Κοριτσια χτες το μεσημερακι κοντεψαμε με τον αντρα μου να παθουμε εγκεφαλικο. Ειμασταν και οι δυο στην κουζινα , ο αντρας μου επινε τον καφε του και εγω ετοιμαζα το φαγητο μας.Καποια στιγμη ,ενω ειχαμε παει και οι δυο να τις ελεγξουμε τι κανουν πριν απο 2 λεπτα , ακουμε εναν πολυ δυνατο θορυβο λες και επεσε το ταβανι . Τρεχουμε και οι δυο μεσα στο δωματιο τους να δουμε τι εγινε . Μας ηρθε κολπος και τους δυο. ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 911307 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 911307 μεσα στο δωματιο τους εχω μια συρταριερα με 4 συρταρια που γινεται και αλλαξιερα. Οι μικρες θηλυκες ραμπο την ειχαν ριξει κατω .Αυτην την συρταριερα για να μπορεσουμε να την μετακινησουμε πρεπει να ειμαστε δυο ατομα και παλι ζοριζομαστε παρα πολυ . Αυτες καταφεραν και την εριξαν . Εφυγαν τα συρταρια απο την θεση τους τα ρουχα ολα κατω.Αφηστε τα. Το ευτυχημα ηταν οτι αυτες εκτως απο την τρομαρα τους δεν χτυπησαν καθολου.Θα με στειλουν καμια μερα οι κορες μου στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο με αυτα που κανουν . ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 585182 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 585182 Απο οτι καταλαβατε τα παιδακια μου μονο ησυχα δεν τα λες χαχαχαχαχα

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

17ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 6:44 am

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Respect Respect Respect Προσκυνώ τις κόρες σου Faye μου...Είναι απίστευτες, θεές, ζωηρές...Αν και αμα τις είχα εγώ, νομίζω ότι θα είχα σηκώσει τα χέρια ψηλά.. ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 688264
Και μετά λέω ότι η δικιά μου είναι ζόρικη που ανοίγει όλα τα συρτάρια και τα ντουλάπια, βγάζει όλα τα πράγματα από μέσα, δε βάζει κώλο κάτω και δεν κάθεται λεπτό στην αγκαλιά μου....Λες εαν φτάσουν στην ηλικία των δικών σου να κάνουν τα ίδια;;;; ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 262737 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 262737

18ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 7:04 am

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ να σου ζησουν τα τερατακια σου.....γελαω παντα τοσο πολυ μ'αυτα που γραφεις!!!!!Καλη δυναμη!!!! ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 125586 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 125586

19ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 7:37 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οντως Ραμπο girls!!!
Ειναι φοβερες!!

20ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 8:31 am

xoxlidaki

xoxlidaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δώσε μου ένα σταθερό σημείο και θα σου μετακινήσω τη γη ολόκληρη!--καποιος σοφός το είπε αυτο, δεν θυμαμαι ποιος

Μάλλον οι κορούλες σου το βρήκαν Very Happy

21ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 8:51 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστειτε προχτες προσπαθουσαν να σηκωσουν μια εξαδα νερα και τα καταφεραν να την μετακινησουν μισο μετρο . Θα με τρελλανουν αυτα τα παιδια . Ουτε ο ποπαι τοση δυναμη. χιχιχιχι

22ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 9:21 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΣΟΥ!!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΕΣ!!! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933

23ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 9:42 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΣΟΥ!!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΕΣ!!! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... 850933
Ενα μονο κουκλα μου μπορω να σου ευχηθω καλο κουραγιο. Πραγματικα θα το χρειαστεις οπως και καθε δυνατη βοηθεια . Ελπιζω να εισαι πιο τυχερη απο εμενα και αν εχεις ανθρωπους να σε βοηθανε. Με το καλο τα μωρακια σου. Ξερεις το φυλλο τους;

24ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 9:49 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:[Ενα μονο κουκλα μου μπορω να σου ευχηθω καλο κουραγιο. Πραγματικα θα το χρειαστεις οπως και καθε δυνατη βοηθεια . Ελπιζω να εισαι πιο τυχερη απο εμενα και αν εχεις ανθρωπους να σε βοηθανε. Με το καλο τα μωρακια σου. Ξερεις το φυλλο τους;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Very Happy
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.
ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΗΣΥΧΑ ΜΩΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΕΤΣΙ.
ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ (ΜΕΝΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ (ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ) ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΩΝΙΑ. ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΥ ΡΑΜΠΟ!!!!!

25ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Empty Απ: ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ..... Πεμ Ιουν 10, 2010 9:56 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:
faye έγραψε:[Ενα μονο κουκλα μου μπορω να σου ευχηθω καλο κουραγιο. Πραγματικα θα το χρειαστεις οπως και καθε δυνατη βοηθεια . Ελπιζω να εισαι πιο τυχερη απο εμενα και αν εχεις ανθρωπους να σε βοηθανε. Με το καλο τα μωρακια σου. Ξερεις το φυλλο τους;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Very Happy
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.
ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΗΣΥΧΑ ΜΩΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΕΤΣΙ.
ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ (ΜΕΝΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ (ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ) ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΩΝΙΑ. ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΥ ΡΑΜΠΟ!!!!!
Eισαι τυχερη που εχεις και την μανουλα σου αλλα καιτην αδερφη σου αν σε βοηθανε αλλα και τον αντρουλη σου. Εγω περα απο τον αντρα μου που ουσιαστικα τον εβλεπα σαββατοκυριακα γιατι δουλευει πολλες ωρες μεσα στην ημερα δεν ειχα αλλη βοηθεια. Σε ευχαριστω θα δωσω φιλια στις μικρες και εσυ στην κορουλα σου και να προσεχεις και ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις