Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 7:57 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ να ρωτησω κατι ακομα..ξερεις ποσο κοστιζει η εξεταση?

27αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 8:04 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν κ δε θυμαμαι καλα γυρω στα 30-35 μου φαινεται αλλα κ παλι δεν ειμαι σιγουρη.........

28αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 8:22 am

klotsitsas

klotsitsas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμενα 25 μού πήραν πριν 1 μήνα!!!!

29αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 8:23 am

klotsitsas

klotsitsas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Α!! sorry!...ξεχαστηκα ...καλά αποτελέσματα!!!!

30αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 8:31 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:κοριτσια.. τιποτα αρνητικο μου βγηκε τελικα

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΕΣΤ!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ Crying or Very sad Crying or Very sad ?Κ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ!!

31αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 9:12 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ela kopela mou sorry pou se afisa sto chat prin alla eixa kati ksafnikwes episkepseis.kane tin xoriaki an thes na prolaveis tin protoxronia allios asto kai perimene na deis.

32αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τετ Δεκ 29, 2010 9:24 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να κανεις χοροακη και οχι τεστ κι εγω καπου στα 20 με 25 είχα πληρωσει και τα αποτελεσματα βγαινουν σε κανα δυο ωρες, πιο νωρίς βγαινει αν εισαι εγκυος και 2 ωρες μετα βγαίνουν οι μοναδες κυήσεως, καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!!

33αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Πεμ Δεκ 30, 2010 7:01 am

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εκανες τελικα την εξεταση?

34αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Πεμ Δεκ 30, 2010 10:23 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια! οχι δεν εκανα εξεταση γιατι απλα δεν εχω ορεξη να δινω 30αρια χωρις λογο..δε πειραζει θα περιμενω. αφηστε που ετρεχα ολη μερα αγορα με τον συζηγο κιολας οποτε δε μπορουσα να παω.ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον...

35αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Πεμ Δεκ 30, 2010 11:47 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:Καλησπερα κοριτσια! οχι δεν εκανα εξεταση γιατι απλα δεν εχω ορεξη να δινω 30αρια χωρις λογο..δε πειραζει θα περιμενω. αφηστε που ετρεχα ολη μερα αγορα με τον συζηγο κιολας οποτε δε μπορουσα να παω.ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον...
den peirazei etsi kai allios an eisai opote kai na to kaneis doro ston adras ou tha einai teleio gia afton opote cool kai ola tha fanoun

36αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Σαβ Ιαν 01, 2011 12:55 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπα καλη χρονια!? ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ! με υγεια και ψυχικη ηρεμια πανω απολα που μας χρειαζετε.. λοιπον ... ακομα δεν ανηκω σε αυτο το θεμα. σημερα το επιβεβαιωσα πρωι πρωι στην τουαλετα...δε πειραζει...φιλακια σ εολες!!!και εδω θαμαστε και τον αλλο μηνα Very Happy

37αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Δευ Ιαν 03, 2011 6:27 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ειπα καλη χρονια!? ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ! με υγεια και ψυχικη ηρεμια πανω απολα που μας χρειαζετε.. λοιπον ... ακομα δεν ανηκω σε αυτο το θεμα. σημερα το επιβεβαιωσα πρωι πρωι στην τουαλετα...δε πειραζει...φιλακια σ εολες!!!και εδω θαμαστε και τον αλλο μηνα Very Happy
kali xronia kai se sena kai tin oikogeneiasou.kai min to vazeis kato.perimenoume tin epomeni kathisterisi pou tha exeis xa xa sinexise tis prospatheies vre xazi alloste ti pio oreo pragma apo afto. Wink

38αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 2:26 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι παλι!!! θα σας πριξω και αυτη τη φορα αλλα εχω αγωνια. μια εβδομαδα εμεινε να δω.. αυτη τη φορα θα περιμενω.ουτε τεστ ουτε τιποτα.. Very Happy Να ρωτησω κατι. ειναι σιγουρο αυτο μετις γονιμες μερες? λετε να κανω και τωρα τιποτα η τζαμπα?

39αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 5:24 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:ναμαι παλι!!! θα σας πριξω και αυτη τη φορα αλλα εχω αγωνια. μια εβδομαδα εμεινε να δω.. αυτη τη φορα θα περιμενω.ουτε τεστ ουτε τιποτα.. Very Happy Να ρωτησω κατι. ειναι σιγουρο αυτο μετις γονιμες μερες? λετε να κανω και τωρα τιποτα η τζαμπα?

σιγουρο δεν ειναι τιποτα να φανταστεις οτι εγψ προσπαθουσα για δευτερο και σταματαγα τις επαφες στη 18 μερα και τελικα βρηκα την οωρρηξια μου την 20με 21η με κυκλο 33 ημερων και τον επομενο μηνα εμεινα αμεσως..!!!! καλη επιτυχια και ευχομαι να εχεις υπεροχα νεα!!!

40αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 5:59 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ SUPERMAMA!!!!!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Very Happy ΑΝ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ Κ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΙΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΩ ΠΑΛΙ Smile

41αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 12:38 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ SUPERMAMA!!!!!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Very Happy ΑΝ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ Κ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΙΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΩ ΠΑΛΙ Smile

αληθεια!!!??? πολυ χαιρομαι. φανταζεσαι να χουμε μια βδομαδα διαφορα?χαχαχα αντε σταματαω να μη το γρουσουζευω.

μαμακατερινα!δηλαδη τζαμπα τον αγχωνω τον αντρα μου? χμμμ... περιμενω στις 1 του μηνα με κυκλο 30 ημερων. λες να τον βαλω κατω σημερα?προλαβαινω?χαχαχαχα

42αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 12:43 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή επιτυχία σε όλες κι εύχομαι τα πιο ευχάριστα αποτελέσματα!
Κι εγώ λέω να ξεκινήσω για 2ο αλλά ακόμα δεν ξέρω καν πότε έχω ωορρηξία... Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Τρι Ιαν 25, 2011 2:39 pm, 1 φορά

43αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 12:53 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλλον το κολπο ειναι να παρεις φορα ολο τον μηνα και οχι μονο καποιες μερες... Very Happy

44αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 12:55 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ να πάρω φόρα ... Ο άντρας μου όμως μέχρι πόσο θ' αντέξει αν τον ξεζουμίσω; Shocked

45αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 1:33 pm

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπρα αυτο πραγματικα ηθελα να το ρωτησω γιατι ειμαι πολυ ασχετη πρεπει να υπαρχει ωορεξια για να πιασεις παιδι ??????????
μη γελασετε γιατι αν κ εχω μεινει εγκυος ηταν 2 μερες αφου μου τελειωσε η περιοδος κ επειδη δεν ειχα τοτε σταθερο κυκλο δεν γνωριζω!!!!!!!!!!!

46αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 2:32 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί να γελάσουμε καλή μου; Αν όμως δεν υπάρχει ωορρηξία τί θα γονιμοποιήσει το σπερματοζωάριο; Απλώς, αν δεν έχεις σταθερό κύκλο βρίσκεις δύσκολα την ημέρα της ωορρηξίας (κι επειδή το ωάριο ζει λιγότερο από το σπερματοζωάριο καλό θα είναι να το περιμένουν ήδη τα σπερματοζωάρια στη σάλπιγγα). Υπάρχουν κάποια κιτ ωορρηξίας βέβαια που μετράνε την ορμόνη LH υποδεικνύοντας τις 2 πιο γόνιμες μέρες του κύκλου, αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ...

47αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 2:44 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! δεν θελω να το παιξω εξυπνη αλλα το μυστικο για να πετυχεις την οωρρηξια ειναι να εχεις επαφη καθε 4 μερες οχι μερα παρα μερα οπως λενε!!!! δυναμωνει το σπερμα και εχεις πιο πολλες πιθανοτητες!!! επισης η θερμοκρασια ειναι ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ!!!

supermama ξεκινααααα!!! χαχαχαχα!!!

48αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 2:54 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:AΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! δεν θελω να το παιξω εξυπνη αλλα το μυστικο για να πετυχεις την οωρρηξια ειναι να εχεις επαφη καθε 4 μερες οχι μερα παρα μερα οπως λενε!!!! δυναμωνει το σπερμα και εχεις πιο πολλες πιθανοτητες!!! επισης η θερμοκρασια ειναι ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ!!!

supermama ξεκινααααα!!! χαχαχαχα!!!

Το έχω ακούσει κι εγώ για τη θερμοκρασία αλλά υποθέτω θα πρέπει να έχεις ένα θερμόμετρο στο κομοδίνο για την πρωινή θερμομέτρηση και έπειτα πόσο πρέπει να πέσει η θερμοκρασία για να καταλάβουμε ότι επίκειται η ωορρηξία, γιατί ένα με δύο δέκατα διαφορά θα υπάρχει στην καθημερινή μέτρηση (άρα το θερμόμετρο πρέπει να είναι πολύ καλό).

49αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 3:19 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:AΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! δεν θελω να το παιξω εξυπνη αλλα το μυστικο για να πετυχεις την οωρρηξια ειναι να εχεις επαφη καθε 4 μερες οχι μερα παρα μερα οπως λενε!!!! δυναμωνει το σπερμα και εχεις πιο πολλες πιθανοτητες!!! επισης η θερμοκρασια ειναι ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ!!!

supermama ξεκινααααα!!! χαχαχαχα!!!

Το έχω ακούσει κι εγώ για τη θερμοκρασία αλλά υποθέτω θα πρέπει να έχεις ένα θερμόμετρο στο κομοδίνο για την πρωινή θερμομέτρηση και έπειτα πόσο πρέπει να πέσει η θερμοκρασία για να καταλάβουμε ότι επίκειται η ωορρηξία, γιατί ένα με δύο δέκατα διαφορά θα υπάρχει στην καθημερινή μέτρηση (άρα το θερμόμετρο πρέπει να είναι πολύ καλό).


πιστεψε με η θερμοκρασια θα πεσει αρκετα και θα το καταλαβεις απλα θελει χρονο να το παρακολουθησεις εγω προσπαθουσα αρκετο καιρο για το δευτερο και ετσι βρηκα ΑΚΡΙΒΩς την οωρρηξια μου σε συνδυασμο με περισσοτερες μερες αποχη απο τις επαφες τα καταφερα!

50αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμονη και παλι! Τρι Ιαν 25, 2011 3:21 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία! Ευχαριστώ!Μακάρι να το καταλάβω και να μη μπερδευτώ! Ξεκινάω θερμομέτρηση κι ελπίζω να τα καταφέρω! αναμονη και παλι!  - Σελίδα 2 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις