Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Μάης 31, 2010 4:47 am

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θηλαζουμε εδω και 7 μηνες και ειμαστε πολυ περηφανες γι'αυτο.Σκεφτηκα ν'ανοιξω νεο θεμα για συζητηση με μανουυλες που θηλαζουν ακομα.

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Keep breastfeeding !!!!!!!Filenada mou glikia!!!!!!! Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 50580

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EviKokori έγραψε:Keep breastfeeding !!!!!!!Filenada mou glikia!!!!!!! Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 50580

Αγαπη μου!!!! sunny

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλα κανεις !! θηλαζω και εγω εδω και 4 χρονια βεβαια δυο παιδια για να μην μπερδευτειτε θα σας εξηγησω !!! θηλαζα σε ολη την δευτερη εγκυμοσυνη το πρωτο μου παιδι ,για 4 μηνες και τις δυο και τωρα μονο την μικρη που κοντευει τα 2 και ........... i will keep breastfeeding για ποσο ακομα δεν ξερω !!! Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 875502

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμεις μπαινουμε στον 7ο και συνεχιζουμε... Το θεμα ειναι οτι ειμαι παλι εγκυος και πρεπει να σταματησω σιγα σιγα ειπε ο γιατρος... Αλλα αυτο ειναι σχεδον αδυνατο γιατι ο μικρος μου δεν μπορει καθολου χωρις στηθος.. Τι θα κανω;;; Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpravo bre koritsia pou tous dinete akoma...
kalo einai omos na mathoun kai mpoukali giati ta paidia den katalabainoun...tis ksaderfis mou pou tin thilaze mexri 2 xronon tianebaze tin mplouza pantou...den tin enoiaze an eixe kosmo...alla opos kai na exei mpravo pou ta kataferate toso kairo...

7Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Μάης 31, 2010 6:57 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα η ναυσικα ειναι τωρα 11 μηνων και 8 ημερων και ακομα θυλαζει και μονο με μητρικο γαλα!!ακομα δεν ξερει τη θα πει το γαλα εμποριου!!και φυσικα συνεχιζουμε ακαθεκτη!!θα σταματησουμε οποτε δεν θελει πια αλλο η μικρη!!

Λίτσα

Λίτσα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θηλάζω το γιο μου σχεδόν 12 μήνες και θέλω να συνεχίσουμε όσο μπορούμε! Very Happy

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Και εμεις μπαινουμε στον 7ο και συνεχιζουμε... Το θεμα ειναι οτι ειμαι παλι εγκυος και πρεπει να σταματησω σιγα σιγα ειπε ο γιατρος... Αλλα αυτο ειναι σχεδον αδυνατο γιατι ο μικρος μου δεν μπορει καθολου χωρις στηθος.. Τι θα κανω;;; Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454

αν συνεχιζει να σε ευχαριστει ο θηλασμος δεν βρισκω τον λογο να σταματησεις να θηλαζεις !! θηλαζα σε ολη την δευτερη εγκυμοσυνη μου και δεν εντιμετωπησα κανεναν προβλημα !! ουτε εγω ουτε τα μωρα μου !!

10Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Μάης 31, 2010 12:09 pm

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsia mprabo ena megalo mravo gia autes pou thilazoun einai to oraiotero proto doro sto moro mas!!!!Emena i deuteri to ekopse 13 minon moni tis kai mouleipei poli o thilasmos giauto oso mporeite thilaste!!!!!!!!! Very Happy

11Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Μάης 31, 2010 12:13 pm

mardim


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
η κόρη μου είναι 13 μηνών και ακόμα θηλάζει.Θα αφήσω την επιλογή σε αυτήν I love you

12Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Μάης 31, 2010 12:39 pm

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπραβο μας κοριτσια!!! Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 50580 Προσφερουμε στα μωρα μας το ωραιοτερο δωρο που μπορουμε!Οσο μεγαλωνει η κορη μου και καταλαβαινει πολλα πραγματα πλεον,με τρελαινει οταν μυριζει τη μπλουζα μου και ψαχνει να φαει.Καθε φορα που θηλαζω,με πιανει συγκινηση.... Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 417472

13Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Πεμ Ιουν 03, 2010 3:20 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θηλάζω αποκλειστικά από την πρώτη μέρα. αύριο μπαίνλουμε στον τέταρτο μήνα και συνεχίζουμε!!!!!!
ελπιζω να πανε ολα καλα, ναχω γαλα και να θηλαζουμε μεχρι όσο πάει.... Smile

http://lovinghorses.pblogs.gr/

14Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Παρ Ιουν 04, 2010 9:23 pm

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:Και εμεις μπαινουμε στον 7ο και συνεχιζουμε... Το θεμα ειναι οτι ειμαι παλι εγκυος και πρεπει να σταματησω σιγα σιγα ειπε ο γιατρος... Αλλα αυτο ειναι σχεδον αδυνατο γιατι ο μικρος μου δεν μπορει καθολου χωρις στηθος.. Τι θα κανω;;; Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454
δεν χρειαζεται να σταματησεις, εκτος κι αν κανεις συσπασεις κατα την διαρκεια του θηλασμου και σου δημιουργει προβλημα στο μπεμπε.

κι εγω εδω κοριτσια! μεχρι τα 2 τουλαχιστον. μετα και να μην ξαναπιει γαλα, ειναι καλυμμενη για ολη της την ζωη!

http://nov08mommies.forumotion.net

15Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Παρ Ιουν 04, 2010 9:39 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Και εμεις μπαινουμε στον 7ο και συνεχιζουμε... Το θεμα ειναι οτι ειμαι παλι εγκυος και πρεπει να σταματησω σιγα σιγα ειπε ο γιατρος... Αλλα αυτο ειναι σχεδον αδυνατο γιατι ο μικρος μου δεν μπορει καθολου χωρις στηθος.. Τι θα κανω;;; Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454

Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι αν ξαναμείνω έγκυος πρέπει να θηλάσω μέχρι τον 4ο γιατί μετά μπορεί να κάνω συσπάσεις οπότε να έχω πρόβλημα. Ρώτα όμως καλύτερα τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει για το θέμα. Όσο για τον μικρό σου νομίζω ότι είναι φυσιολογικό όπως όλα τα παιδάκια να θέλει στήθος αντί του μπιμπερό. Εγώ ξεκίνησα να της το δίνω στον ύπνο και μέσα σε 5-7 μέρες έκοψα σταδιακά το θηλασμό χωρίς χάπια. Δες ποιά ώρα και ποιός τρόπος βολεύει το δικό σου παιδί

16Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Σαβ Ιουν 05, 2010 8:06 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
Vivian έγραψε:Και εμεις μπαινουμε στον 7ο και συνεχιζουμε... Το θεμα ειναι οτι ειμαι παλι εγκυος και πρεπει να σταματησω σιγα σιγα ειπε ο γιατρος... Αλλα αυτο ειναι σχεδον αδυνατο γιατι ο μικρος μου δεν μπορει καθολου χωρις στηθος.. Τι θα κανω;;; Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 49454

Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι αν ξαναμείνω έγκυος πρέπει να θηλάσω μέχρι τον 4ο γιατί μετά μπορεί να κάνω συσπάσεις οπότε να έχω πρόβλημα. Ρώτα όμως καλύτερα τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει για το θέμα. Όσο για τον μικρό σου νομίζω ότι είναι φυσιολογικό όπως όλα τα παιδάκια να θέλει στήθος αντί του μπιμπερό. Εγώ ξεκίνησα να της το δίνω στον ύπνο και μέσα σε 5-7 μέρες έκοψα σταδιακά το θηλασμό χωρίς χάπια. Δες ποιά ώρα και ποιός τρόπος βολεύει το δικό σου παιδί

Και μενα το ιδιο μου ειπε Νικολεττα μου... Το πολυ στον 5ο μηνα εγκυμοσυνης να σταματησω τον θηλασμο..Εγω ειμαι ηδη 5 μηνων αλλα δεν τον βλεπω τον μικρο να σταματαει.. Ο μικρος μου δεν κοιμαται αν δεν τον θηλασω.. Κλαει ασταματητα και το μπιμπερο με το γαλα δεν το βαζει καν στο στομα του.. Το ιδιο και αν ξυπνησει το βραδυ προσπαθω να τον ξεγελασω
με μπιμπερο αλλα ξυπναει και αν δεν του δωσω στηθος δεν ξανακοιμαται...Την ημερα ειναι καλυτερα τα πραγματα οταν χρειαστει πινει απο το μπιμπερο!.Ασε δεν ξερω τι να κανω.... Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 401147

17Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Σαβ Ιουν 05, 2010 8:59 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου αν σας ευχαριστει ο θηλασμος κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης δεν υπαρχει λογος να σταματησετε να θηλαζεται !! η μητρα κανει συσπασεις ουτως η αλλως την ωρα του σεξ και οταν κλωτσαει το μωρο !! δεν υπαρχει προβλημα απο συσπασεις !! απλα το στηθος γινεται πιο ευαισθητο και στην διαρκεια της εγκυμοσυνης και μπορει να ποναει οταν θηλαζετε !! ο μονη αλαγη ειναι η ποσοτητα η οποια αυξανεται λογω ορμονων !!

18Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Σαβ Ιουν 05, 2010 9:03 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΘΗΛΑΣΑ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.

19Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty θηλασμος μετα τους 6 μηνες Σαβ Ιουν 05, 2010 9:03 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 11,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ!ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΖΩΡΙ Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 446177 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 401147

20Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Σαβ Ιουν 05, 2010 9:56 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:κοριτσακια μου αν σας ευχαριστει ο θηλασμος κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης δεν υπαρχει λογος να σταματησετε να θηλαζεται !! η μητρα κανει συσπασεις ουτως η αλλως την ωρα του σεξ και οταν κλωτσαει το μωρο !! δεν υπαρχει προβλημα απο συσπασεις !! απλα το στηθος γινεται πιο ευαισθητο και στην διαρκεια της εγκυμοσυνης και μπορει να ποναει οταν θηλαζετε !! ο μονη αλαγη ειναι η ποσοτητα η οποια αυξανεται λογω ορμονων !!

Εννοειτε πως με ευχαριστει ο θηλασμος ακομα και για μα ειμαι ειλικρινης δεν θελω να το κοψω το παιδακι μου ενω θελει ακομα τοσο πολυ να θηλαζει... Αλλα ο γιατρος μου ειπε πως καλο θα ειναι να σταματησω... Μαλλον ομως θα τον παρακουσω!!! και θα ακουσω εσενα για να μην παιδευω και τον γιοκα μου!!! Σ'ευχαριστω πολυ πολυ!!!! Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 401147 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 401147

21Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Σαβ Ιουν 05, 2010 10:21 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Vivian"]
valerakievelinaki έγραψε:κοριτσακια μου αν σας ευχαριστει ο θηλασμος κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης δεν υπαρχει λογος να σταματησετε να θηλαζεται !! η μητρα κανει συσπασεις ουτως η αλλως την ωρα του σεξ και οταν κλωτσαει το μωρο !! δεν υπαρχει προβλημα απο συσπασεις !! απλα το στηθος γινεται πιο ευαισθητο και στην διαρκεια της εγκυμοσυνης και μπορει να ποναει οταν θηλαζετε !! ο μονη αλαγη ειναι η ποσοτητα η οποια αυξανεται λογω ορμονων !!

Εννοειτε πως με ευχαριστει ο θηλασμος ακομα και για μα ειμαι ειλικρινης δεν θελω να το κοψω το παιδακι μου ενω θελει ακομα τοσο πολυ να θηλαζει... Αλλα ο γιατρος μου ειπε πως καλο θα ειναι να σταματησω... Μαλλον ομως θα τον παρακουσω!!! και θα ακουσω εσενα για να μην παιδευω και τον γιοκα μου!!! Σ'ευχαριστω πολυ πολυ!!!! Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 401147 Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 401147

θηλαζα σε ολη μου την δευτερη εγκυμοσυνη και δεν επαθα τιποτα ουτε εγω ουτε το παιδακιμου ουτε το εμβρυακι μου!!! θυμαμαι οταν εμαθα οτι ημουν εγκυος δεν ηθελα να σταματησω να θηλαζω ηταν η εβελινα 18 μηνων και δεν ηξερα πως θα το παρει !! τοτε μιλησα με συμβουλους θηλασμου και με καθυσηχασαν αν θες μπορω να σου δωσω τηλ του συνδεσμου για να επιβεβαιωσεις αυτα που σου λεω !!!οπως και να χει εσυ θα αποφασισεις !! με το καλο παντως !!

22Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Ιουν 07, 2010 4:58 am

Chrysa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια η δικιά μου είναι 13,5 μηνών και ακόμα θηλάζουμε ... αλλά για να είμαι ειληκρινής σκέφτομαι να το σταματήσω σιγά σιγά. Θέλουμε να πάμε κάπου με τον άντρα μου οι 2 μας μόνο και δεν μπορούμε λόγο του θηλασμού, δεν λέω η όλη διαδικασία είναι εκπληκτική αλλά ...
Ειλικρινά δεν ξέρω ... είμαι πάρα πολύ προβληματισμένη τον τελευταίο καιρό

23Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Ιουν 07, 2010 5:04 am

kika

kika
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Veronikaki mou synehise etsi , dynata Θηλασμος μετα τους 6 μηνες 536304

24Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Empty Απ: Θηλασμος μετα τους 6 μηνες Δευ Ιουν 07, 2010 5:26 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς σε λίγο θα κλείσουμε 6 μήνες θηλασμού,αλλά θα το συνεχίσω πρώτον γιατί με ευχαριστεί απίστευτα και δεύτερον έχουμε αλλεργία και το καλύτερο φάρμακο είναι ο θηλασμός!συγχαρητήρια στις μανούλες που θηλάζουν για πάνω απο χρόνο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις