Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Τρι Μαρ 08, 2011 7:57 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elzu έγραψε:εντάξει κοπέλα μου... μπορώ να ρωτήσω...
περιμένω να μου πεις...

27ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Τετ Μαρ 09, 2011 12:53 pm

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχουμε βαλει ψηλα μια φοβερη φωτοταπετσαρια στον ενα τοιχο απο τη μεση και πανω και στους υπολοιπους μια ριγε ταπετσαρια με μπορντουρα. εχει γινει τελειο το δωματιο, οποιος βλεπει τη φωτοταπετσαρια την νομιζει για ζωγραφια!

28ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Τετ Μαρ 09, 2011 12:58 pm

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βάλε μια φωτογραφία να το δούμε...

29ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Τετ Μαρ 09, 2011 2:16 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις στην αρχη που γεννηθηκε το ειχαμε ενα ροζ απαλο ηρεμο,με ροζ κουρτινες και το ταβανι ασπρο και βαλαμε μπορντουρα της φραουλιτσας.Οταν μετακομισαμε ξαναβαψαμε ροζ να γινει περιπου το ιδιο,αλλα λογω οτι εμτακομισαμε συντομα το βαψιμο ηταν τσαπατσουλικο,κ οταν φυγαμε διακοπες,η μανα μου φωναξε ειδικο τν θειο μ.κ εβαψε τον εναν τοιχο εντονο πρασινο,κ τν αλλο ροζ εντονο.Κ τα επιπλα ολα ειναι σε φυσικο χρωμα ξυλου.Απλα με χαλαει που δν εχει 2ρο δωματιο να το κανω play room γτ εχει παααρα πολλα παιχνιδια.Περιμενω πως κ πως να τα ξεσκαρταρουμε.Το επομενο που θελω τωρα να κανω,ειναι να φτιαξω ενα κρεβατι-κουκετα αλλα απο κατω να το κανω σαν σκηνη,χωρις κρεβατι,που θα ποθηκευσω εκει τα παιχνιδια της,κ να της κανω ενα γραφειο γωνιακο.Τωρα αν θα εκανα παιδικο μπεμπε,θα εκανα ολα τα επιπλα ασπρα, και ενα χρωμα απαλο παστελ,αν ειναι κοριτσακι ροζ η πορτοκαλι η λιλα,και θα το συνδυαζα με ασπρο και μερικα αυτοκολλητα διακριτικα τοιχου η μια ομορφη με ριγες ταπετσαρια.Κ μετα οταν μεγαλωσει στα 2 δλδ περιιπου να διαλεξει οποιον ηρωα θελει.Παντως αν θες να το κανεις απο τωρα,το λαχανι με φουξια ειναι τρομερος συνδυασμος!!Κι στο εντονο κ στο παστελ δενει ωραια.

30ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Μαρ 11, 2011 1:03 am

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ζηλευωωωωωωωωωω θελω κι εγω να φτιακξω το δωματιο της μικρης μου πριγκηπικο αλλα ειμαστε μ ενοικιο και σκεφτομαι τι θα πει η σπιτονοικοκυρα αν το κανουμε αυτο Sad ηδη κατι αυτοκολλητα που εχουμε βαλει και με κανουν να νιωθω περιεργα , γιατι το ανακαινησε το σπιτι ενα μηνα πριν μπουμε το καλοκαιρι που μας περασε.... Λετε να την ρωτησω ???? Very Happy
Θελω πολυ να της το κανω πολυχρωμο

31ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Μαρ 11, 2011 1:50 am

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμείς στο ενοίκιο είμαστε αλλά το κάναμε χωρίς να ρωτήσουμε...αν είναι να φύγουμε θα τα ξεκολλήσουμε και θα το βάψουμε...

32ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Μαρ 11, 2011 2:20 am

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Επειδη επαθε μια ζημια στο σπιτι της εκεινη επανω κι το δωματιο της μικρης στο ταβανι εβγαλε μια μικρη υγρασια το καλοκαιρι θα μας το φτιαξει ειπε να μην το πειραξουμε , αλλα της ειπα να το κανει πριν τον Αυγουστο γιατι μετα εχουμε τον Γαμο μας και δεν θελω μαστορους στο σπιτι μου...
Οποτε τοτε θα φωναξω και καποιον να μου το περιποιηθει καταλληλος καλη ιδεα αυτη δεν το σκεφτηκα να σου πω την αληθεια μου... Θα το κανω παιδικο παιδικο και θα της πω οταν ειναι να φυγουμε θα της το ξανακανω λευκο οπως ειναι

33ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Μαρ 11, 2011 2:58 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς τελικά κάναμε τους 2 τοίχους ροζ και τους άλλους 2 πράσινους.
πήραμε πράσινο χαλί και κουρτίνα εσωτερική πράσινη και εξωτερική ροζ.
στους τοίχους κολλήσαμε πάνω στο ροζ τον winnie και την παρέα του και στο πράσινο τον mickie και την παρέα του.
έγινε αρκετά καλό.
βέβαια η ζουζούνα κοιμάται εκεί εδώ και 1,5 περίπου μήνα.

34ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Σαβ Μαρ 12, 2011 4:10 pm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις της εχουμε βαψει το δωματιο της ροζ/σοκολατι..αλλα δεν βρισκω μια μπορντουρα της προκοπης,να ταιριαζει με τα χρωματα.. Crying or Very sad που μπορω να βρω μπορντουρες?κι ας μην ειναι παιδικη η μπεμπε,ετσι κι αλλιως δεν θελω disney κτλ..εστω λευκη μπορντουρα με πουα ροζ και καφε μου αρκει..επισης θελω καφε χαλι η μοκετα..ποιο καλο κοριτσακι θα μου δωσει πληροφοριες? Rolling Eyes Laughing

35ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 1:53 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να ρωτησω κατι αν γνωριζει καμια. το δωματιο το βαψαμε 2 χρωματα και στις ενωσεις πηραμε να βαλουμε μπορντουρα αλλα ξεκολλαει συνεχεια, πεφτει δεν καθετε καθολου το ζεστανα και με το πιστολακι μηπως ζεσταθει η κολλα και κολλησει καλυτερα αλλα τιποτα γνωριζει καμια τι μπορει να γινει? ή την εχει πατησει καμια?

και το θεμα ειναι πως στο ενωμα που λεμε να βαλουμε την μπορντουρα ειναι ασπρο και φαινετε ασχημα δε μπορει να μεινει ετσι. καμια βοηθεια???

36ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 2:18 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marizakismom έγραψε:εμεις της εχουμε βαψει το δωματιο της ροζ/σοκολατι..αλλα δεν βρισκω μια μπορντουρα της προκοπης,να ταιριαζει με τα χρωματα.. Crying or Very sad που μπορω να βρω μπορντουρες?κι ας μην ειναι παιδικη η μπεμπε,ετσι κι αλλιως δεν θελω disney κτλ..εστω λευκη μπορντουρα με πουα ροζ και καφε μου αρκει..επισης θελω καφε χαλι η μοκετα..ποιο καλο κοριτσακι θα μου δωσει πληροφοριες? Rolling Eyes Laughing


για δες εδώ


http://www.spitokosmos.gr/index.php?page=products&cat_o=7&cat_01=39

37ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 5:41 am

????????


Επισκέπτης
Εμεις μαλλον θα κανουμε αυτο http://www.cosycorner.gr/el/category/%CF%83%CE%B5%CF%84-%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CF%8C%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%AF%CF%87%CE%BF%CF%85/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B2%CF%85%CE%B8%CF%8C-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B8%CE%AC%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B1%CF%82/
Το λατρεψα μολις το ειδα και νομιζω οτι ειναι ωραιο και αν το 2ο μας παιδακι ειναι κοριτσακι!!!
Η πλακα ειναι οτι εχω ζαλισει τον αντρα μου με αυτο, συνεχεια το κοιταω στο ιντερνετ και προχθες ερχεται κοντα μου, σκυβει στην κοιλια μου και λεει ''αυτο ειναι το δωματιο σου, αμα δε σ αρεσει να φωναζεις στην τρελη τη μαμα σου'', ειχε πολλη πλακα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσακια μου να ρωτησω κατι; Εγω υποτιθεται γενναω 1/12. Λεω να αρχισω να βαφω δωματιο και να αγοραζω πραγματα απο Σεπτεμβρη, να εχει δροσισει και λιγο. Καλα δεν ειναι ή πολυ αργα; scratch

38ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 8:59 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:κοριτσια να ρωτησω κατι αν γνωριζει καμια. το δωματιο το βαψαμε 2 χρωματα και στις ενωσεις πηραμε να βαλουμε μπορντουρα αλλα ξεκολλαει συνεχεια, πεφτει δεν καθετε καθολου το ζεστανα και με το πιστολακι μηπως ζεσταθει η κολλα και κολλησει καλυτερα αλλα τιποτα γνωριζει καμια τι μπορει να γινει? ή την εχει πατησει καμια?

και το θεμα ειναι πως στο ενωμα που λεμε να βαλουμε την μπορντουρα ειναι ασπρο και φαινετε ασχημα δε μπορει να μεινει ετσι. καμια βοηθεια???

καμια ιδεα τελικα καμια??

39ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 10:19 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
evvi έγραψε:κοριτσια να ρωτησω κατι αν γνωριζει καμια. το δωματιο το βαψαμε 2 χρωματα και στις ενωσεις πηραμε να βαλουμε μπορντουρα αλλα ξεκολλαει συνεχεια, πεφτει δεν καθετε καθολου το ζεστανα και με το πιστολακι μηπως ζεσταθει η κολλα και κολλησει καλυτερα αλλα τιποτα γνωριζει καμια τι μπορει να γινει? ή την εχει πατησει καμια?

και το θεμα ειναι πως στο ενωμα που λεμε να βαλουμε την μπορντουρα ειναι ασπρο και φαινετε ασχημα δε μπορει να μεινει ετσι. καμια βοηθεια???

καμια ιδεα τελικα καμια??

ΑΜΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΧΡΩΜΑΤΟΠΩΛΕΙΟ?Ή ΤΑΙΝΕΙ ΔΙΠΛΗΣ ΚΟΛΛΗΣΕΩΣ?

40ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 10:22 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ ΤΟΙΧΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΚΟΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ!!

41ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Πεμ Ιουν 23, 2011 11:04 am

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙ(Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΑΛΛΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΜΕ ΚΟΛΑ ΚΟΚ)ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΩΡΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΛΗΣΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΑΙ ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΚΟΛΗΤΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΚΟΚ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΛΕΠΡΟΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ.

42ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Ιουν 24, 2011 4:13 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙ(Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΑΛΛΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΜΕ ΚΟΛΑ ΚΟΚ)ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΩΡΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΛΗΣΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΑΙ ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΚΟΛΗΤΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΚΟΚ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΛΕΠΡΟΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ.

οχι αυτο λεει αυτοκολλητο δεν ειναι ταπετσαρια.

43ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Ιουν 24, 2011 4:16 am

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
tzef έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙ(Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΑΛΛΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΜΕ ΚΟΛΑ ΚΟΚ)ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΩΡΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΛΗΣΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΑΙ ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΚΟΛΗΤΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΚΟΚ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΛΕΠΡΟΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ.

οχι αυτο λεει αυτοκολλητο δεν ειναι ταπετσαρια.

ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ

44ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Παρ Ιουν 24, 2011 4:32 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Εμεις μαλλον θα κανουμε αυτο http://www.cosycorner.gr/el/category/%CF%83%CE%B5%CF%84-%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CF%8C%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%AF%CF%87%CE%BF%CF%85/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B2%CF%85%CE%B8%CF%8C-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B8%CE%AC%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B1%CF%82/
Το λατρεψα μολις το ειδα και νομιζω οτι ειναι ωραιο και αν το 2ο μας παιδακι ειναι κοριτσακι!!!
Η πλακα ειναι οτι εχω ζαλισει τον αντρα μου με αυτο, συνεχεια το κοιταω στο ιντερνετ και προχθες ερχεται κοντα μου, σκυβει στην κοιλια μου και λεει ''αυτο ειναι το δωματιο σου, αμα δε σ αρεσει να φωναζεις στην τρελη τη μαμα σου'', ειχε πολλη πλακα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσακια μου να ρωτησω κατι; Εγω υποτιθεται γενναω 1/12. Λεω να αρχισω να βαφω δωματιο και να αγοραζω πραγματα απο Σεπτεμβρη, να εχει δροσισει και λιγο. Καλα δεν ειναι ή πολυ αργα; scratch

κι εγω στον μικρο αυτοκολλητα με ψαρακια πηρα απο τα τζαμπο και μ'αρεσει πολυ το θεμα.. στον αλλο τοιχο καναμε ζωγραφια με τον νεμο ωστε να ταιριαζει με το θεμα, και ξετρελαθηκε!! με το καλο το μωρακι σου!! μια χαρα ειναι νομιζω ο σεπτεμβρης απο θεμα ζεστης οπως λες.. εκτος αν εχεις "βαρυνει" εσυ πολυ, ωστε να τρεχεις στα μαγαζια, οποτε ισως να χρειαστεις βοηθεια απο καποιον ωστε να τρεχει αυτος

45ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Τρι Ιουν 28, 2011 3:17 am

????????


Επισκέπτης
Δε ξερω ,απο τη μια Σεπτεμβρης ειναι ψιλοαργα,απο την αλλη ο Αυγουστος ειναι πολυ ζεστος και τα μαγαζια ειναι κλειστα... Δε ξερω τι να κανω!!!!

Μαλλον θα το βαψουμε Αυγουστο (αμα εχει καμια δροσερη μερα) και Θα αρχισω ψωνια μετα ή παραλληλα,θα δω!!! Αλλωστε μονο η κουνια ειναι βασικη, καροτσια και τετοια τα παιρνω και μετα. Θα γεννηθει και Δεκεμβρη, οποτε ποσο θα βγουμε τοτε (μαλλον καθολου!!!). Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις