Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποια απο σας ειπε
''θεε μου μην μου δωσεις ολα αυτα που μπορω να αντεξω''
ε καπως ετσι κ σε μενα..με δοκιμαζει τα τελαιυταια χρονια πολυ..αλλα τωρα μου εχουν πεσει κ αλλα απο πανω ..πολλα μικροπροβληματα που με σιγοτρωνε..χθες το βραδυ ειχα μελαγχολησει τοοοσο πολυ με ολα αυτα που σκεφτομουν που γκρινιαξε η μικρη και δεν ξερω πως κρατηθηκα να μην ουρλιαξω..ενω η μικρουλα μου ειναι η μονη που δεν φταιει...και δν μπορω να μην τα πω να μου φυγουν απο μεσα μου αλλα δεν εχω και που να τα πω γιατι ολοι εχουν τα προβληματα τους..δεν θελω να φορτωνω και τα δικα μου..

τιγρακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απο προβληματα α ορεξει να εχουμε κ υπαρχουν παντου δυστηχως μηπως ομως τα ψαχνουμε και εμεις πολυ μεσα στο κεφαλι μας κ τα αναλυουμε;;;

filumbitsa

filumbitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εγω κουκλιτσα ετσι νιωθω ............4
τα παντα χαλια οικονομικα,συναισθηματικα αστα
σημερα για να μην σκεφτωμαι περπαταγα 2 ωρες Rolling Eyes

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τιγρακι πρεπει να τα αναλυσουμε λιγο για να λυθουν..

filumbitsa χαρας στο κουραγιο σ..2 ωρες? Shocked Shocked Shocked εγω μετα θα εχω αλλο ενα προβλημα..δεν θα εχω ποδια απο τον πονο! Rolling Eyes

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΤΙΚΑ, ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΓΤ ΑΛΛΙΩΣ ΨΙΛΟΣΑΛΤΑΡΟΥΜΕ!ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ!ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΝΤΑΙ!!!

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμενα κοριτσια μου πειτε με χαζη ρομαντικη οπως θελετε πειτε με αλλα εχω ακουσει και δει τοσα πολλα το τελευταιο καιρο που λεω οτι το μονο που με νοιαζει ειναι να ειναι καλα και υγιεις η κορη μου και οι ανθρωποι που αγαπαω..ολα τ αλλα τα χω αφησει πισω...αμα εχεις την υγεια σου ολα τ αλλα λυνονται..Δυστυχως το τελευταιο καιρο εχουν συμβει τοσα πολλα περιστατικα ( ευτυχως οχι στο δικο μου συγγενικο περιβαλλον ) που με χουν κανει να βλεπω τα πραγματα πλεον τελειως διαφορετικα..Να ειναι καλα το παιδι μου και τα παιδια ολου του κοσμου ...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσι, τετριμμένο το ξέρω αλλά υγεία να εχουμε και τα άλλα θα τα βρούμε! Όσο άσχημα και να είναι τώρα τα πράγματα, θα φτιάξουν , θα δεις! Διανύουμε μια δύσκολη περίοδο για όλους, κι αν έχεις και επιπρόσθετα προβλήματα γίνεται ακόμα πιο δύσκολη, αλλά πού θα πάει η ρημάδα, θα τελειωσει!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ..ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.Ο ΘΕΟΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΕΞΩ ΚΑΡΔΙΑ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΙ ΕΧΩ,ΤΙ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΤΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΩΣΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΩΜΑΤΙΚΑ.ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ..ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ..(ΚΑΡΚΙΝΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!) ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΑΝΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΕΙ ΑΙΜΟΛΥΣΗ!ΗΤΑΝ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΠΟΛΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ Κ ΤΗΣ ΧΟΛΕΡΥΘΡΙΝΗΣ!!ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ..ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ..ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!!ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΗΡΕΜΙΣΑ ΧΑΛΑΡΩΣΑ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..?ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ..ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟ ΤΙ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΗΤΑΝ:ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΙΑ ΕΣΥ ΘΑ ΓΕΛΑΣ..!ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΦΙΞΙΜΟ Κ ΤΟ ΣΤΡΕΣ!!ΕΜΕΙΝΑ..ΕΛΕΓΑ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!Κ ΟΜΩΣ..ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ..ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΡΙΕΡΕΣ ΚΤΛ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..!!
SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ POST..ΦΙΛΑΚΙΑ!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ... Smile Smile Smile !!

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μια φτιαχνει η διαθεση μια παλι χαλια..καιρο τωρα..παντως σας ευχαριστω ειλικρινα για τα Post σας! Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘεονιΜ* έγραψε:μια φτιαχνει η διαθεση μια παλι χαλια..καιρο τωρα..παντως σας ευχαριστω ειλικρινα για τα Post σας! Very Happy


ΔΕΙΞΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!ΓΤ ΑΝ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΕΣΕΝΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria όπως τα λες είναι! Κι εγώ πιστεύω ότι όταν μας πιάνει άγχος είναι σαν να ρίχνουμε δηλητήριο στο αίμα μας (εγώ τουλάχιστον ένα μούδιασμα το νιώθω). Όταν με πιάνει το ανάποδο μου προσπαθώ να σκέφτομαι όλα τα όμορφα πράγματα και τίποτα αρνητικό. Έτσι αμέσως νιώθω καλύτερα. Αντίστοιχα όταν γελάω μου φαίνεται ότι γεμίζω ενέργεια και υγεία... και τίποτα σημαντικότερο από την υγεία βρε κορίτσια!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!!ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΚΑΝΤΟ ,ΞΑΛΑΦΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ!!!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ( ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ) ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΛΑ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ.ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εαν τα προβληματα δεν ειναι υγειας νομιζω οτι ολα τα αλλα λυνονται!σαν τη μανα μου μερικες φορες πελαγωνει κ πνιγεται σε μια κουταλια νερο!για ολα υπαρχουν λυσεις αρκει να σκεφτομαστε με καθαρο μυαλο κ να περνουμε αποφασεις!ολα θα περασουν!μιλα με τον αντρα σου γιαυτο που σε ενοχλει!

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοπελα μου και γω θα πω οτι ειπαν και τα κοριτσια το κυριοτερο ειναι να εχουεμ την υγεια μας ολα τα υπολοιπα θα λυθουν ολοι περναν δυσκολες φασεις αλλα οταν υπαρχει υγεια και αγαπη ολα γινονται. να βλεπεις το δωρο που σου εστειλε ο θεος και το γελιο του να σου δινει ζωη. ομως πραγαματικα αν θελεις να μιλησεις σε καποιον απλα για να ξελαφρωσεις μιλησε μας για τα προβληματα σου ισως σε βοηθησουμε μερικες φορες και μια κουβεντα ειναι αρκετη για να ξελαφρωσει εστω και λιγο και να παρουμε μια ανασα αν θελεις μπορεις να μου στειλεις και pm εγω ειμαι προθυμη να σε ακουσω ακι μακαρι να μπορω αν βοηθησω.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Κορίτσι, τετριμμένο το ξέρω αλλά υγεία να εχουμε και τα άλλα θα τα βρούμε! Όσο άσχημα και να είναι τώρα τα πράγματα, θα φτιάξουν , θα δεις! Διανύουμε μια δύσκολη περίοδο για όλους, κι αν έχεις και επιπρόσθετα προβλήματα γίνεται ακόμα πιο δύσκολη, αλλά πού θα πάει η ρημάδα, θα τελειωσει!

ετσι! Very Happy

να σου πω κ κατι που κανω τελευταια?ειναι χαζο αλλα με βοηθαει,δενω μια κλωστη σε ενα δαχτυλο (του χεριου ετσι? Laughing ) για να θυμαμαι καθε μερα οτι δεν εχω σοβαρα προβληματα αφου ειμαστε υγιεις ολοι στην οικογενεια. Την κανει την δουλεια του και ας ακουγεται γελοιο Razz Πανω στα νευρα ή στην απογοητευση βλεπω την κλωστη και αρχιζω να σκεφτομαι λογικα.

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
Rinoula έγραψε:Κορίτσι, τετριμμένο το ξέρω αλλά υγεία να εχουμε και τα άλλα θα τα βρούμε! Όσο άσχημα και να είναι τώρα τα πράγματα, θα φτιάξουν , θα δεις! Διανύουμε μια δύσκολη περίοδο για όλους, κι αν έχεις και επιπρόσθετα προβλήματα γίνεται ακόμα πιο δύσκολη, αλλά πού θα πάει η ρημάδα, θα τελειωσει!

ετσι! Very Happy

να σου πω κ κατι που κανω τελευταια?ειναι χαζο αλλα με βοηθαει,δενω μια κλωστη σε ενα δαχτυλο (του χεριου ετσι? Laughing ) για να θυμαμαι καθε μερα οτι δεν εχω σοβαρα προβληματα αφου ειμαστε υγιεις ολοι στην οικογενεια. Την κανει την δουλεια του και ας ακουγεται γελοιο Razz Πανω στα νευρα ή στην απογοητευση βλεπω την κλωστη και αρχιζω να σκεφτομαι λογικα.

Χα! θα το δοκιμασω..!


Προσπαθω να μην με περνει απο κατω..γιατι και εγω ειμαι ανθρωπος που δεν θελει να τον βλεπουν χαλια..αλλα δεν μου βγαινει παντα...μονο οταν ειμαι με το παιδακι μου και χαμογελαει νιωθω τελεια..ειναι ομως το καλθυτερο ψυχοφαρμακο τα παιδακια μας !! ε?! Very Happy

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω οτι σε ολες μας συμβαινει αυτο που λες καποιες στιγμες!εχουμε τοσα στο κεφαλι μας!ε λογικο ειναι να μας παιρνει ωρες ωρες απο κατω!και εγω πριν λιγες μερες ειχα την εντυπωση οτι εχω κατι κακο,και φοβομουν και το καθυστερουσα να παω στον γιατρο,γιατι φοβομουν την διαγνωση!ενιωθα καποιες ενοχλησεις και πιστευα τρελα πραγματα!τελικα το πηρα αποφαση και πηγα η διαγνωση ηταν εντελως διαφοερετικη απο αυτο που περιμενα και καταλαβα οτι ολα ηταν της φαντασιας μου και οτι εγω απο την αγωνια μου προκαλουσα διαφορες ενοχλησεις στον οργανισμο μου!ενταξει ανακαλυψα ενα γυναικολογικο προβλημα αλλα διορθωνεται με χαπια!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το τι κακες σκεψεις εκανα ολο αυτον τον καιρο που καθυστερουσα να παω στον γιατρο δεν λεγεται!οπως τι θα απογινει το παιδακι μου χωρις την φροντιδα μου!αχ αφηστε τα τωρα τα σκεφτομαι και γελαω αλλα τωρα τοτε...τελοσπαντων κατεληξα πως δεν υπαρχει σημαντικοτερο απο την υγεια μας γιατι μονο ετσι θα μπορεσουμε να απολαυσουμε και ολα τα υπολοιπα!το ξερω πως θα ερθουν και αλλες τετοιες μερες αλλα θα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα γιατι οι καιροι δεν ειναι για τετοια!πρεπει να ειμαστε δυνατες για τα παιδακια μας,δεν υπαρχει κανεις αλλος που θα αντικαταστησει εμας στα ματια του παιδιου μας!αν αυτο σε κανει να νιωθεις καλυτερα λοιπον,πιστευω οτι πολλες γυναικες νιωθουμε ετσι αρκετες φορες!καλη δυναμη και ελπιζω συντομα να νιωσεις καλυτερα!οποτε πας να ¨πεσεις¨ σκεψου το γελαστο προσωπακι του παιδιου σου!! φιλια!

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
black beauty έγραψε:θα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα γιατι οι καιροι δεν ειναι για τετοια!
Wink Smile Wink

eva 23

eva 23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καταρχην δεν πρεπει να αγχωνεσαι γιατι το εκλαμβανει κ η μικρη...να το ξερεισ οπωσ νιωθεισ εσυ το παιρνασ κ στην μπλου μπλου σου..ολεσ εχουμε προβληματα πιστεψε με...κ μεγαλα...αλλα προσπαθουμε να τα ξεπερασουμε...

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στην μικρη δεν δειχνω τιποτα!!!Θελω οσο τιποτα να ειναι χαρουμενη!!!Απλα μερικες φορες με παιρνει το παραπονο..και ουσιαστικα μεγαλα προβληματα δεν εχω μην νομιζεις..πολλα και μικρα ειναι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις