Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το μπεμπακι μας λατρευει το μπανιο, φανταζομαι οπως και πολλα μωρακια. κανει καθε βραδυ γυρω στις 21:15 πριν φαει το τελευταιο της γευμα. γεμιζουμε το μπανακι την βαζουμε μεσα και αρχιζει να χτυπιεται απο χαρα και να παιζει με τα παπακια. οταν ομως βγει απο το μπανακι μας ακουει ολη η γειτονια... κλαιει οταν την σκουπιζω, προσπαθω να την ντυσω, της μιλαω, της τραγουδαω αλλα ματαια. ηρεμει μονο οταν την σηκωσω απο την αλλαξιερα.
χαιρομαι οταν την βλεπω χαρουμενη στο μπανιο αλλα σκεφτομαι το μετα και στενοχωριεμαι...
τι να κανω ????? εχω επιχειρησει μια φορα να μην την κανω μπανιο και δεν κοιμοταν με τιποτα !!!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exeis dokimasei na tis pareis kapoio papaki apo to mpanaki tis pou paizei, gia na to krataei tin ora pou tin ntineis?

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι αλλα ακουγεται πολυ καλη ιδεα!!!! θα το δοκιμασω σημερα !!!!!!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emena latreuei polu to sfougkaraki pou ton pleno. Kathe fora pou pao na ton bgalo apo to mpanio trabaei to trabaei na to parei mazi, opote exo k ena 2o stegno k tou to dino na to bastaei.

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η δικια μου πιανει το παπακι αλλα της γλιστραει ... ασχετο αλλα σου εχω στειλει pm.

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μηπως κρυωνει το μωρο?στο λεω γιατι και η δικια μου τα ιδια

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mipos einai megalo to papaki tis? mipos tha prepei na tis pareis ena paixnidaki ligo pio mikro oste na mporei na to kratisei me ta xerakia tis?i mipos tis glistraei apo ta nera k tha prepei na tis to skoupizeis ? Emena otan tou epeftan apo ta xeria ton boithousa, to epiana k tou to ksanaedina, mexri na to barethei k na to petaksei apo monos tou.

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsihi έγραψε:μηπως κρυωνει το μωρο?στο λεω γιατι και η δικια μου τα ιδια

δεν νομιζω γιατι στο σπιτι εχουμε 21-22 βαθμους και ειναι πολυ καλα!!! δεν της βγαζω την πετσετα αμεσως και την ντυνω αμεσως!μολις καταλαβαινει οτι την ξεντυνω για να κανει μπανιο γελαει τρελλα !!!!!!!!!!

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
erwtoulis έγραψε:Mipos einai megalo to papaki tis? mipos tha prepei na tis pareis ena paixnidaki ligo pio mikro oste na mporei na to kratisei me ta xerakia tis?i mipos tis glistraei apo ta nera k tha prepei na tis to skoupizeis ? Emena otan tou epeftan apo ta xeria ton boithousa, to epiana k tou to ksanaedina, mexri na to barethei k na to petaksei apo monos tou.

θα της παρω κι ενα πιο μικρο να το δοκιμασω !!! επισης εχουμε τον φωτεινο αγκαλιτσα και ο αντρας μου της τον αναβοσβηνει και ξεχνιεται καπως !!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ego mesa sto spiti tou eixa apo 22 eos 25. K prin ton etoimaso gia to mpanaki tou zestena ki allo to domatio opou tha ton entina.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:
erwtoulis έγραψε:Mipos einai megalo to papaki tis? mipos tha prepei na tis pareis ena paixnidaki ligo pio mikro oste na mporei na to kratisei me ta xerakia tis?i mipos tis glistraei apo ta nera k tha prepei na tis to skoupizeis ? Emena otan tou epeftan apo ta xeria ton boithousa, to epiana k tou to ksanaedina, mexri na to barethei k na to petaksei apo monos tou.

θα της παρω κι ενα πιο μικρο να το δοκιμασω !!! επισης εχουμε τον φωτεινο αγκαλιτσα και ο αντρας μου της τον αναβοσβηνει και ξεχνιεται καπως !!!

Ta perissotera paidia den tous aresei to ntisimo. An den kleei apo to krio , tote dokimase diafora paixnidia pou tha mporousan na tis apospasoun tin prosoxi, ego tou milao paralila, tou tragoudao, tou kano k gkrimatses k gelaei.Iparxoun fores pali pou den stamataei to klama me tipota para mono me tin agkalia. ekei ton afino na sinexisei to klama tou k ton ntino gia na min kriosei.

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω της μιλαω, της τραγουδαω, της κανω διαφορους ηχους... τιποτα !!!!! καμια φορα αν ειναι και καποιος αλλος και της δειχνει παιχνιδια και της αποσπα την προσοχη! κανω οσο πιο γρηγορα μπορω και ευτυχως οταν την παιρνω αγκαλια ηρεμει !!!!!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exo paratirisei oti k o dikos mou otan dei kapion allon tin ora tou ntisimatos kathete souza. Px exei tixei na ton kano mpanio k otan pame na baloume ta rouxalakia mas na ginete xamos. Itan i fili mou mazi k epiase na ton ntisei, epitopou stamatise k tin eblepe kala kala. Afou stis arxes mexri na bro to koumpi tou elega makari na eixa kapoion allon dipla mou na mou ton ntinei gia na min klaiei. Ipomoni thelei, tha breis to koumpi tis.

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai i mempoula moy ta idia kanei..pistevw to kanei apla kai mono giati tis xalame to paixnidi kai i diadikasia tou ntisimatos einai oso na peis ligo spastiki giati prepei na einai ksapla kai trava apo dw kai apo kei ta formakia...opote egw tis vazw grigora to pampers kai meta ti ntinw kathisti kai afti apasxoleite me to na travaei oti vriskei gurw gurw

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[color=green]ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΡΑΜΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΣΩ Κ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΟΡΘΙΑ,ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΟΡΘΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΧΤΕΝΙΣΩ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΛΕΣ Κ ΤΗΝ ΔΕΡΝΩ.ΑΣΕ ΣΟΥ ΛΕΩ!ΕΓΩ ΤΟ ΣΥΝΙΘΗΣΑ ΠΛΕΟΝ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε καμια περιπτωση παντως μην της στερησεις το μπανακι που τοσο της αρεσει!παιχνιδακια δωσ'της οπως ειπαν και οι αλλες κοπελες και μαζι με κανενα τραγουδακι που θα της λες θα ξεχνιεται!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νομιζω οτι κλαιει στο σκουπισμα επειδη πειναει και δεν κρατιεται.
1.γιατι δεν την ταιζεις ελαφρια λιγο, πριν το μπανιο να μην πειναει πολυ, και μετα της δινεις και το υπολοιπο, ισα για να της κοπει η πεινα?
2. ειναι πολυ μικρη ακομα, οταν θα μεγαλωσει λιγο θα ξερει οτι μετα το μπανιο ακολουθει φαγητο και θα κανει πιο πολλη υπομονη και μετα θα της αρεσει.
πιστευω πως πρεπει να συνεχισεις και με τον καιρο θα μαθει και δε θα κλαιει..

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειναι 2 μερες τωρα που δεν κλαιει μολις την βγαλω !!!!!!!!!! γιουπι!!!!!!

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και η δικη μου μια απο τα ιδια.... Απολαμβανει μια χαρα το μπανακι της, δεν γκρινιαζει καθολου και νερο και σαπουναδες που πεφτουν στα ματακια της, αλλα οταν τη βγαλουμε την ακουει η γειτονια! Το ιδιο μου κανει τωρα και οταν τη πλενω τοπικα στην αλλαγη της πανας! Και ειναι μονο 2 μηνων και 24 ημερων!

mary85


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ego akousa ti simvouli tis mamas mou kai meta to mpanio ton kratao ligi ora agalitsa me ti petseta kai etsi prosarmozetei thermokrasia tou kai parameni isixos.dokimaste to!

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Laughing αχ τι καλαααα!!τελικα δεν το ζω μονο εγω το δραμα της μπανιερας!!!χτυπιεται σαν το χταποδι,κρατιεται απο τη μπανιερα,τη σηκωνω να την ξεπλυνω και λυγιζει τα ποδια της να ξαναμπει μεσα!!αλλα λογικο μου φαινεται,καθαροαιμο ψαρακι βλεπεις!!φαντασου οτι στην βαφτιση οχι μονο δεν εκλαψε αλλα το διασκεδασε κι ολας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις