Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Ρουχαλακια,φορμακια!!!!!!!!!!!! Empty Ρουχαλακια,φορμακια!!!!!!!!!!!! Δευ Δεκ 27, 2010 10:02 am

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλησπερα προχθες μιλουσα με μια φιλη η οποια γεννησε προσφατα κ μου ελεγε οτι δεν θελει να παρει τιποτα για το μωρο τις απο τζαμπο γιατι τα θεωρει χαλια ποιοτικως!!!!!!Εγω κοριτσια την μικρη μου την πηρα φορμακια,καλτσουλες,πυτζαμακιακ διαφορα αλλα απο εκει κ δοξα των Θεω δεν παθαμε τιποτα !!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Κ καλα για την ποιοτητα πια ποιοτητα προχθες πηγα κ αγορασα απο τα σαμ ενα φορεματακι 2.90ε ενα παντελονι 1.90ε κ κατι φορμακια με 2ε δηλαδη ποιος μου λεει οτι αυτα ειναι καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
simera k ego tou psonisa proti fora apo ta sam, akoma den ksero piotikos pos tha einai. Den mou aresan k polu.Apo ta jumbo tou eixa parei merika formakia stis arxes, merika bgikan kala ,alla ta perissotera pigan gia petama. Mono pitzamoules tou perno apo ekei kai eimai euxaristimeni. Lipame na pao na doso 20 k 30 euro gia pitzames pou einai markas k na mou tis xalasei apo tin proti mera pou tha tis balei.

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα ρουχαλακια που ειναι για εξοδο το καταλαβαινω να εχουν καλυτερη ποιοτητα γιατι εκτοσ οτι τα πλενουμε συνεχεια χανεται το χρωμα αλλα κ υδ=φη του ρουχου το φορμακι κ το πυτζαμακι δεν καταλαβαινω γιτι πρεπει να ειναι "καλης ποιοτητας"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Λες κ τα παιδια που μεγαλωσαν με φορμακια απο τα τζαμπο εχουν "καμμενο δερμα"!!!!!!!!!!!!!Ημαρτον

Συγχηστηκα γιατι διαβασα ενα παρομοιο θεμα στο σαι των Ελληνιδων μαμαδων που ειμαι φιλη μεσω facebook
συγνωμη για το ξεσπασμα flower flower flower flower flower flower

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσωπική μου άποψη είναι πως τα νεογέννητα θα πρέπει να φορούν 100% βαμβακερά και όχι συνθετικά, εγώ έχω ακούσει πως και τα jumbo έχουν βαμβακερά αλλά δεν έχω κοιτάξει καθόλου, εγω τωρα του φοράω ολα βαμβακερά οταν όμως μεγαλώσει θα του φοράω από όλα!!!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμας σχδον ολα ειναι απο το τζαμπο μονο μερικα που μας εφεραν ιναι μαρκες κ τα χρησημοποιω για της εξοδους μας αλλα παιδια με συγχωριτε δν θα παωνα πλουτισω τα εδω καταστηματα ενω μεσω φιλων που μενουν στο εξωτερικο μου τα φερνουν στην μιση τιμη απο εδω το επιδομα του οαεδ ειναι 450 ευρω κ ειμαστε κ οι δυο ανεργοι κ εμενα οταν ημουν μικρη να ειναι καλα μου τα εφερνε ο πατερας μου απο το εξωτερικο μιας κ ηταν ναυτικος αλλα οτν αρχισα να ψωνιζω με τα δικα μου λεφτα δεν εδωσα ποτε λεφτα σε ρουχα μαρκας μονο στα τζιν μου τα εδιν γιατι ορισμενα κομματια τα εχω ακομη κ ας μην μου κανουν λογο οτι εχω γινει τοφαλος

http://www.gatospito.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε αφηστε τες να λενε τα τζαμπο με εσωσαν για καθε μερα μια χαρα ειναι !!!!!

7Ρουχαλακια,φορμακια!!!!!!!!!!!! Empty ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Δεκ 27, 2010 3:50 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ SAM 0-13 ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΒΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΤΙΚΩΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ JUMBO ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ Κ ΦΘΗΡΟΝΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΕΡΕΘΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΑ ΞΕΧΥΛΩΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ.

8Ρουχαλακια,φορμακια!!!!!!!!!!!! Empty ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Δεκ 27, 2010 3:51 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ SAM 0-13 ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΒΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΤΙΚΩΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ JUMBO ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ Κ ΦΘΗΡΟΝΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΕΡΕΘΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΑ ΞΕΧΥΛΩΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exeis dikio se auto katerina , alla ksexilonoun , alla mazeuoun.. Elaxista einai auta pou pira k anteksan. Piga na do sto jumbo gia formoules kai tis eixe to set 14,99. K sto orchestra i sto prenatal kaliteri piotita me 19 to set. mikri i diafora. Alla se thema formakia, otan itan mikros pou anaptisotan grigora, tou eperna formakia apo ekei, mexri na mou ksexilosoun eprepe na allaksoume megethos.Alla sto thema pitzamas dineis 20 euro k perneis 4 set, apo kei pou tha epernes ena apo to magazi. Orismena simferei na ta pernoume apo to jumbo k kratane....Oso gia to sum , akoma den dokimasame ta rouxalakia pou pirame simera, perimenoume na stegnosoun. Alla den nomizo na ksanapame logo politrias....

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια και απο μενα, εγω για να πω την αληθεια τα φοβαμαι τα jumbo για τους λογους που αναφερατε παραπάνω , οποτε παρω χαλαν πολυ γρηγορα μονο τελευταια εχω παρει κατι φορμες μονο τα παντελονια και τα εχω ευχαριστειθει αλλα κατι φορμακια που ειχα παρει οταν ηταν νεογεννητο εφευγαν κουμπια χαλουσαν με την πρωτη και λεω εκει που ειναι να δινω ναι μεν λιγοτερα αλλα να χαλαν καλυτερα να παρω 1 και να το φοραω καιρο. ομως εχω ακουσει φιλες μου που παιρνουν και ειναι ευχαριστημενες εγω μεχρι τωρα δεν εμεινα πολυ πιο πολυ αγοραζω παιχνιαδια και γενικα οτι αλλο εχει.
τι σας εκανε καλε η πωλητρια στα sam erwtouli???? ειναι μερικες βλαμενες εχω πετυχει και γω σε καποια μαγαζια και δεν ξαναπατησα

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Telika oi politries einai to A kai to Ω sta katastimata. Ektos tou oti itan agelastes,san proti fora pou piga na psoniso apo to magazi tis zitisa na do formes gia 12 minon k 18 giati forame k ta 2 noumera. Mou eipe oti exoun k gia 15 minon, tis leo oraia na do tote ena 12ari k ena 15ari. Strabomeni pou agkiksa tin forma na do tin poiotita.Mou anigei to ena noumero na do meta me parataei ,pige stin alli akri tou magaziou na tin diplosi, girnaei mou anigei to allo noumero ksanafeugei xoris na pei koubenta paei pali na to diplosei. Sto entometaksi panta psonizo k gia ta anipsia mou otan pao ekso, ta opoia einai pio megala se ilikia. Eblepa kati grabatoules "den einai gia esas autes", eblepa kati rouxa pou itan kremasmena " den einai gia esas auta". Dld koumanto tha mou kanei to ti tha do , k ti tha paro? Basika o tropos tous itan polu asximos, tha mporousan na to poun kalitera.Plirosa k feugontas tis xeretisa, tis euxaristisa, euxithika, autes tipota. Ta moutra os to patoma.Akoma den exo foresei ta rouxa ston mikro mou gia na do an einai kala i oxi, alla den tha tous ksanaprotimiso.

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
erwtoulis έγραψε:Telika oi politries einai to A kai to Ω sta katastimata. Ektos tou oti itan agelastes,san proti fora pou piga na psoniso apo to magazi tis zitisa na do formes gia 12 minon k 18 giati forame k ta 2 noumera. Mou eipe oti exoun k gia 15 minon, tis leo oraia na do tote ena 12ari k ena 15ari. Strabomeni pou agkiksa tin forma na do tin poiotita.Mou anigei to ena noumero na do meta me parataei ,pige stin alli akri tou magaziou na tin diplosi, girnaei mou anigei to allo noumero ksanafeugei xoris na pei koubenta paei pali na to diplosei. Sto entometaksi panta psonizo k gia ta anipsia mou otan pao ekso, ta opoia einai pio megala se ilikia. Eblepa kati grabatoules "den einai gia esas autes", eblepa kati rouxa pou itan kremasmena " den einai gia esas auta". Dld koumanto tha mou kanei to ti tha do , k ti tha paro? Basika o tropos tous itan polu asximos, tha mporousan na to poun kalitera.Plirosa k feugontas tis xeretisa, tis euxaristisa, euxithika, autes tipota. Ta moutra os to patoma.Akoma den exo foresei ta rouxa ston mikro mou gia na do an einai kala i oxi, alla den tha tous ksanaprotimiso.


χαχαχαχ πωπωπω με τρελενουν τετοιες
ειδικα αν εχουν μουτρα και γω υπαρχει μαγαζι που δνε παω στην καβαλα για τη συμπεριφορα ελεος πια τους δινουμε τα λεφτα μας μην μας κοιταν λες και μας κανουν χαρη εεεεε

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den tis mporo ego tetoies simperifores, exo sunithisei sta alla magazia pou pao k psonizo , na mpeno mesa na mou lene des oti thes k otan xriastis boithia fonakse mas. Kseroun oti oti piaso to taktopoio piso stin thesi tou omorfa, alla einai k prosxares apo tin proti mas gnorimia.ti na po. Den einai olos o kosmos etsi.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ Τζάμπο δεν της έχω πάρει ρούχα γιατί τα φοβήθηκα. Κανείς δε μας λέει ότι τα άλλα είναι καλύτερα όντως αλλά τουλάχιστον έχουν μια μάρκα και κάποιες προδιαγραφές, οπότε αβ πάει κάτι στραβά πρώτον θα το μάθουμε δεύτερον έχεις ποιον να κατηγορήσεις και τρίτον χαλάνε το όνομά τους ενώ τα Τζάμπο? Έτσι της πήρα από την αρχή κυρίως mothercare φορμάκια και κορμάκια και ρούχα από πολλά αλλά κυρίως ζάρα.
Η συμπεριφορά της πωλήτριας έχει πολύ μεγάλη σημασία, έχω δουλέψει λιανική και ξέρω. Αλλά δε χαρίζομαι, άμα μου φερθούν άσχημα δεν ξαναπατάω!
Εμένα με εκνευρίζει που σου λένε ό,τι να΄ναι για να πουλήσουνε. Φέρανε στη μικρή μπουφάν που τους είπαν ότι είναι για 6 μηνών, τη μικρή μου τη λες ψηλή αλλά της είναι τεράστιο! Προκειμένου να το πουλήσουν τους είπαν φούμαρα. Ειδικά το μέγεθος μια πωλήτρια που ξέρει τα ρούχα της είναι αδικαιολόγητη να μην το υπολογίζει έστω ένα πάνω ένα κάτω.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To kalo edo sta jumbo einai oti gnorizo atoma apo mesa k oti thelo na paro den eimai sigouri rotao tou filous mou k mou lene PARTO i MIN PAREIS AUTO PARE TO ALLO. Kai se rouxa alla kai se paixnidia.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. έγραψε:

χαχαχαχ πωπωπω με τρελενουν τετοιες
ειδικα αν εχουν μουτρα και γω υπαρχει μαγαζι που δνε παω στην καβαλα για τη συμπεριφορα ελεος πια τους δινουμε τα λεφτα μας μην μας κοιταν λες και μας κανουν χαρη εεεεε
[u]

ααα καλά- αν αναφέρεσαι στην Καβάλα -νομίζω οτι θα πρεπει να εχουμε τα πρωτεία στην αγένεια...δεν παιζόμαστε οι Καβαλιώτες- !!

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολλές φορές έχω ψωνίσει ρουχαλάκια απ' τα Jumbo κυρίως για καθημερινή χρήση και η αλήθεια είναι ότι κι 'μενα άλλα μου έχουν ξεχειλώσει και άλλα μου έχουν μικρύνει ή ξεβάψει ακόμη και σε χαμηλή θερμοκρασία αλλά ποτέ δε προκαλέσαν κάποιο ερεθισμό στο δερματάκι των μικρών μου. Πιστεύω λοιπόν πώς τα ρουχαλάκια για μέσα στο σπίτι είναι οκ γιατί τα μωρά χρειάζονται πολλές αλλαξιές κατά τη διάρκεια της ημέρας και επιπλέον μεγαλώνουν γρήγορα και έτσι δεν είναι εύκολο από οικονομικής άποψης να ψωνίζουμε συνέχεια επώνυμα ρούχα.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emena ta rouxa apo ta jambo den exoun pathei tipota alla ta padelonakia exoun poli steni mesi kai eno sto ipoloipo soma einai kala stin koilitsa tin piezoun opote perno apo ekei mono ta esoterika formakia kai ta ipoloipa ta perno apo ta h&m.exete parei apo ekei exei poli orea rouxa poli volika kai aneta kai poli kales times.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exo parei apisteuta rouxa kai polla apo ta H&M tis agglias k tis germanias. Polu kala bgikan. Stin rodo aniksan tora, exei kanena mina, alla den exei megali pikilia.

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια εγω οταν γεννηθηκε δεν ειχα παρει τιποτα απο τα τζαμπο! αλλα τωρα που ειναι 14 μηνων του εχω παρει ζιπουνακια πυτζαμες καλτσες αλλα μου βγαινουν καλα και αλλα οχι!ομως δεν λυπασαι τουλαχιστον τα λεφτα!!καλυτερα για το νεογγενητο να ειναι πιο καλα σε ποιοτητα! Smile

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς έχουμε αρκετά ρουχαλάκια από τα jumbo και δεν έχουν πάθει τίποτα Επίσης μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που νομίζω δεν προλαβαίνουν να χαλάσουν. Smile

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΛΟΣΩΜΑ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ8ΕΝΑ 100%ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ...ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ 80%ΒΑΜΒΑΚΙ ΚΑΙ 20%ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΕΛΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΠΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ 100% ΟΛΟΣΩΜΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ?

effiek

effiek
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα,

Στο mothercare κοιταξες? Σίγουρα έχει βαμβακερά Smile

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
effiek έγραψε:Καλησπέρα,

Στο mothercare κοιταξες? Σίγουρα έχει βαμβακερά Smile

ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ..ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΕΝΑΤΑΛ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΕΞΩ ΒΕΛΟΥΤΕ..ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΛΟΒΑΜΒΑΚΑ ΠΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΕΤΣΕΤΕ...ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το mothercare έχει 100%!! Έχει και βελουτές και βαμβακερα. Και το πρενατάλ. Εκεί ήμουν πριν 3 μέρες και έχει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις