Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 1:30 pm

Birth Story

Birth Story
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλήσπερα κορίτσια!Χθες με κλεψανε για πρωτη φορα στη ζωη μου!Είχα παει στο Jumbo στο Avenue,αφου πρωτα ειχα ψωνισει ενα ζευγαρι παπούτσια PUMA,δωρο για τη βαφτιστηρα μου απο το outlet της PUMA στην Αγ.Παρασκευη,αξιας 35 ευρω και απο τα H&M(avenue) πράγματα αξιας 20 ευρω!Μου ζητάει φυσικα η κοπελα στην εισοδο του Τζαμπο να δωσω τις σακουλες,τη γνωριζω τη τακτικη τους και τα δινω φυσικα,παιρνω και το νουμερο!Το εβαλα στο χερι μου ,σα βραχιολακι αλλα το κορδονι ηταν πολυ μεγαλο και μου επεσε χωρις να καταλαβω απολυτως τιποτα!το συνειδητοποιησα στο ταμειο!η πρωτη μου σκεψη ηταν μηπως δε μου δωσουν τις σακουλες,αλλα θα ελεγα στην κοπελα τι ακριβως ειχαν μεσα οι σακουλες και φανταστηκα οτι δεν θα υπηρχε προβλημα να τις παρω!Τα ψωνια στο καταστημα ηταν ολο κι ολο ενα 20λεπτο γιατι ηθελα ενα συγκεκριμενο παιχνιδακι για την κορη μου!πηγαινω επανω λεω στην κοπελα οτι το εχασα το νουμερο,και οτι εχω 2 σακουλες h&m και μια puma!κοιταω στις κρεμαστρες ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΙ ΣΑΚΟΥΛΕΣ!!!!!!Αυτος που βρηκε το νουμερο πηγε σαν κυριος και πηρε τα πραγματα μου!!!
ειλικρινα ηθελα να την πλακωσω την υπαλληλο γιατι δεν ειχε καθολου κοσμο και ειχαμε μπει πριν 20 λεπτα!δε θυμοτανε τιποτα!!!φταιω και γω δε λεω αλλα δεν εχουν και αυτοι ευθυνη για τα πραγματα που φυλανε?και στην τελικη δεν ηταν και επιλογη μου να τα αφησω ,μας αναγκαζουν!που θα βρω το δικιο μου δεν ξερω!!!!!!

https://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

2ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 1:47 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ( ΑΝ ΕΣΥ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ) ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΑΝΕΣ!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣ ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕΣ ΤΙΣ ΤΣΑΝΤΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΗΡΕ.ΣΤΟ JUMBO ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ,ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΞΩ ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.

3ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 2:01 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γενικως ειναι πολυ ηλιθιο το να πρεπει να αφηνεις τα πραγματα σου,εφοσν ειναι μεγαλη επιχειρηση να βαλουνε αυτο το μαγνητακι που χτυπαει στην εξοδο και να μην εχουνε προβλημα!ελεος δλδ!κοπελια εγω στην θεση σου θα εκανα καταγγελια να κοιταχτουνε οι καμερες ασφαλειας και να αναζητησουνε τον κλεφτη!

4ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 2:02 pm

Birth Story

Birth Story
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σιγα μην τους αφησω!!!!υπηρχε καμερα ακριβως πανω απο την κοπελα που κρατουσε τις σακουλες!μιλησαμε με τον υπευθυνο ασφαλειας ειπε οτι θα το κοιταξει αλλα υλικο μπορει να παρει μονο η αστυνομια!
ο υπευθυνος του jumbo ειπε αυτη ειναι η πολιτικη της εταιρειας αν δε σας αρεσει δεν ψωνιζετε απο το καταστημα μας!!!!ακου λογικη!του ειπα ομως οτι θα κανω καταγγελια απο δευτερα γι αυτο να κοιταξει να βγαλει ακρη αυτος με τους ανωτερους του,εστω για αποζημιωση!δεν ειναι και κανενα μεγαλο ποσο μην τρελαθουμε!τοσα τους εχω δωσει!και εχω και αποδειξεις τα παντα!

https://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

5ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 2:08 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τους τα ειπες,δν εχει σχεση αν ηταν το ποσο μεγαλο η οχι,το θεμα ειναι οτι τοσες φορες εχει τυχει σε πολλους καποιος πρεπει να τους καταγγειλει καποια στιγμη για να δουνε οτι μενουνε ευχαριστημενη με αυτην την πολιτικη του μαγαζιου.πολυ μπιπ ομως εε.αξιζει μονο κ μονο να τους ταλαιπωρησεις για να μαθουνε και να δουνε οτι αν γιαυτους αυτο δν ειχε αξια αυτο δν σημαινει οτι ισχυει το ιδιο για σενα.πφφφ συγχυστηκα τωρα!

6ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 2:41 pm

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ .

7ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 3:05 pm

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
παρε τηλεφωνο το ΙΝ.ΚΑ!!!!! παρεχουν πολυ χρησιμες πληροφοριες καθως και δικηγορους αψογα ενημερωμενους σε τετοια θεματα!!!!!
κανα δυο φορες που εχω χρειαστει βοηθεια σε αντιστοιχα θεματα ηταν εξυπηρετικοτατοι οι ανθρωποι!!
το Ινστιτουτο αυτο εχει δημιουργηθει αποκλειστηκα για εμας και για να επιλυουμε τετοια και παρομοια θεματα!!!
Ενα εχω να πω: ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΟΥΣ!!!!! Ημαρτον πια.... πρεπει καποια στιγμη ολες οι εταιριες να σεβονται τους καταναλωτες και τα χρηματα που τους ταϊζουν!!! Αϊ στο καλο!!! Συνχυστικα..... Μονο στην Ελλαδα (σε ελληνικες εταιριες) φερονται με τοση αγενεια και υπεροψια πολλα καταστηματα!! Και η διαφορα ειναι εμφανεστατη οταν πηγαινεις σε καποια πολυεθνικη εταιρια (βλ. ΙΚΕΑ) πως σε αντιμετωπιζουν και τι γινεται αν εχεις καποιο παραπονο......

8ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 5:23 pm

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γιαυτο βαζουν κ καθε τρεις κ πεντε την διαφημιση να φυλαμε τα πραγματα μας κλπ για να ειναι καλυμμενοι!!! ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! 654655

9ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 11:48 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ,ΜΕ ΤΟΣΟ ΤΖΙΡΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ????ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΠΑΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ,ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΖΑΜΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ????ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΟ,ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΓΧΟ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ΑΣ ΚΑΛΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΨΙΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ.ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΨΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ.ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΗΝΥΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ.ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΤΗΝ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ!!!!!

10ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Ιαν 09, 2011 11:56 pm

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟ!!! ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΤΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΑΕΙ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΕΝΩ ΦΕΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ , ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΟ!!!! BUZZERAKI ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΥΛΑΚΑ!!!

11ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Δευ Ιαν 10, 2011 1:23 am

Σοφία Τ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
...................................



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Σοφία Τ. στις Δευ Ιαν 24, 2011 1:12 pm, 1 φορά

12ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Δευ Ιαν 10, 2011 10:59 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kala kanw egw loipon pou ekopsa to jumbo edw k xronia k pigainw mono moustaka, pou k mixanima stin porta exei, k katharo wraio magazi einai, taktopoihmeno k xwras na peraseis tous diadromous, k exei k ta fthina pragmata tou jumbo an thelei kapoios, pou einai se kaluterh poiotita apo ta skoupidia tou jumbo.opote nai na tous peis, DEN THA KSANAPSWNISW APO ESAS.oti mou exoun ferei, apo jumbo, dwra k aytokinitakia twn 9,90 k twn 19.90 apo jumbo exoun kataliksei skoupidia meta apo to polu mia evdomada giati einia epikinduna, antisoixa tou moustaka einai mia xara.,ia apati einia ta jumbo

13ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Δευ Ιαν 10, 2011 11:14 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γενικά δεν είναι ωραίο νομίζω να πηγαίνεις σε ένα κατάστημα να αφήσεις τα ωράια σου ευρώ και να σε αντιμετωπίζουν σαν κλέφτη. Το Τζάμπο δύσκολα θα μπορούσε να βάλει αντικλεπτικά γιατί αυτά κοστίζουν περισσότερο από κάποια πράγματα που έχει, επίσης θα ήταν φοβερά χρονοβόρο να τα βάζουν σε κάθε ένα σκατολοίδι - θα χρειαζόταν προσωπικό. Τα σούπερ μάρκετ δεν έχουν αντικλεπτικά!
Αυτό που είπε ο υπεύθυνος δεν είναι ψέμα, αν και ήταν αγενέστατος. 'Αμα δε θέλουμε δεν ψωνίζουμε και τελείωσε. Αν δεν έχουν πελατεία θα αλλάξουν. Όσο για τις τιμές, δεν έχω συγκρίνει αλλά πιστέψτε με στο ίντερνετ είναι ολα φτηνότερα ακόμα!
Εσύ επικοινώνησε με το ΙΝΚΑ και δες τι θα σου πουν αλλά δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι...

14ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Δευ Ιαν 10, 2011 11:52 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως οτι και να λεμε για τα jumbo,ειναι το φθηνοτερο καταστημα-τωρα τις γιορτες ειδα τεραστιες διαφορες στις τιμες σε σχεση με αλλο γνωστο παιχνιδοκαταστημα.[/quote]

εγω παλι το αντιθετο,σε γνωστο σουπερ μαρκετ που εχει παιχνιδια ειδα διαφορες υπερ του καταστηματος.κ τελικα αποκει πηρα τα παιχνιδια της μικρης κ οχι μονο τα ειχε πιο φθηνα αρχικη τιμη,για 2-3 μερες ειχε κ -20%

15ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Φεβ 20, 2011 10:14 pm

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efoson zitane ta pragmata sou einai kai ipoxreomenoi san epixirisi na ta prosexoun kai ennoeitai pws ana eimoun sti 8esi sou 8a to kinigousa to 8ema...

16ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Κυρ Φεβ 20, 2011 11:02 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο Τζάμπο οι πέρισσότεροι υπάλληλοι είναι άσχετοι αφενός δνε ξέρουν την δουλειά και αφετέρου έχουν και ενα υφάκι άστα να πανε άσχετο ας κάνουν τη δουλεια τους σωστα γιατί πάω και θέλω να δω μια ευγενική παρουσία .
Στο Τζάμπο στο αιγάλεω όταν έμενα άφηνα όλα τα πράγματα δεν είχε τυχει να χαθεί κάτι στην Βαρυμποπη ποπυ παω δέν έχει τυχη να αφήσω πράγματα . Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν ντουλαπάκια με κάρτα όχι με κλειδί όχι με κάρτα το οποίο ανοιγει το καθενα και το συγκεκριμένο και απο εκει και πέρα καλά είπατα γιατι δνε βάζουν αντικλεπτικά επάνω στα πράγματα τους;

17ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Τετ Ιουλ 13, 2011 5:38 am

synagermoi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
GEODATOU έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ,ΜΕ ΤΟΣΟ ΤΖΙΡΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ????ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΠΑΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ,ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΖΑΜΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ????ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΟ,ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΓΧΟ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ΑΣ ΚΑΛΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΨΙΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ.ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΨΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ.ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΗΝΥΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ.ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΤΗΝ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ!!!!!


Συμφωνώ απόλυτα για την εγκατάσταση συστήματος συναγερμοί σε τέτοιου είδους πολυκαταστήματα... Αν χρειαστείτε ειδικούς εδώ είμαστε. Very Happy

18ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Τετ Ιουλ 13, 2011 6:15 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καινούριο που έμαθα ; χρεώνουν τις τσάντες λεει άκου εκεί γυφτιά σου δίνουν τόσες όσες είναι τα πράγματα τα αν πας να πάρεις καμία παραπάνω στην χρεώνουν . Σιγά πια μην χάσουν πάμε και ακουμπάμε τα λεφτά μας και μην πούμε ότι είναι φτηνά γιατί από εκεί μέσα δεν φεύγουμε αν δεν μας φύγει ένα 50αρι ευρω στην ξεφτίλλα .
Ας γυρίσουμε τη πλάτη και να δεις . Ας πάμε να ψωνίσουμε και πάρουμε παραπάνω μια σακούλα και να μας πούν 10 η 20 λεπτά παραπάνω και να αφήσουμε τα πράγματα κάτω και να φύγουμε αλλά να το κάνουμε όλοι να δεις μετά ζητάνε παραπάνω οι βρωμοκιτρινιάδες ;

19ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Τετ Ιουλ 13, 2011 12:54 pm

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βανια έγραψε:το καινούριο που έμαθα ; χρεώνουν τις τσάντες λεει άκου εκεί γυφτιά σου δίνουν τόσες όσες είναι τα πράγματα τα αν πας να πάρεις καμία παραπάνω στην χρεώνουν . Σιγά πια μην χάσουν πάμε και ακουμπάμε τα λεφτά μας και μην πούμε ότι είναι φτηνά γιατί από εκεί μέσα δεν φεύγουμε αν δεν μας φύγει ένα 50αρι ευρω στην ξεφτίλλα .
Ας γυρίσουμε τη πλάτη και να δεις . Ας πάμε να ψωνίσουμε και πάρουμε παραπάνω μια σακούλα και να μας πούν 10 η 20 λεπτά παραπάνω και να αφήσουμε τα πράγματα κάτω και να φύγουμε αλλά να το κάνουμε όλοι να δεις μετά ζητάνε παραπάνω οι βρωμοκιτρινιάδες ;

Συγγνώμη, αλλά εγώ νομίζω ότι γυφτιά είναι να παίρνεις περισσότερες σακούλες από όσες χρειάζεσαι για αυτά που ψώνισες!! Να τις κάνεις τι ???
Ισα ίσα που πρέπει γενικώς και στο Σ/Μ και παντού να παίρνουμε όσο λιγότερες γίνεται, μη σου πω να έχουμε μαζί τις δικές μας τις οικολογικές και να μη χρησιμοποιούμε τις πλαστικές (όλο λέω ότι θα το κάνω αλλά δεν..). Όταν βλέπω στο Σ/Μ τις γριές που χώνουν στις σακούλες μαζί με τα πράγματα και άδειες σακούλες τρελαίνομαι!!

20ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Empty Απ: ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ JUMBO!!! Τετ Ιουλ 13, 2011 11:43 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria2010 έγραψε:
βανια έγραψε:το καινούριο που έμαθα ; χρεώνουν τις τσάντες λεει άκου εκεί γυφτιά σου δίνουν τόσες όσες είναι τα πράγματα τα αν πας να πάρεις καμία παραπάνω στην χρεώνουν . Σιγά πια μην χάσουν πάμε και ακουμπάμε τα λεφτά μας και μην πούμε ότι είναι φτηνά γιατί από εκεί μέσα δεν φεύγουμε αν δεν μας φύγει ένα 50αρι ευρω στην ξεφτίλλα .
Ας γυρίσουμε τη πλάτη και να δεις . Ας πάμε να ψωνίσουμε και πάρουμε παραπάνω μια σακούλα και να μας πούν 10 η 20 λεπτά παραπάνω και να αφήσουμε τα πράγματα κάτω και να φύγουμε αλλά να το κάνουμε όλοι να δεις μετά ζητάνε παραπάνω οι βρωμοκιτρινιάδες ;

Συγγνώμη, αλλά εγώ νομίζω ότι γυφτιά είναι να παίρνεις περισσότερες σακούλες από όσες χρειάζεσαι για αυτά που ψώνισες!! Να τις κάνεις τι ???
Ισα ίσα που πρέπει γενικώς και στο Σ/Μ και παντού να παίρνουμε όσο λιγότερες γίνεται, μη σου πω να έχουμε μαζί τις δικές μας τις οικολογικές και να μη χρησιμοποιούμε τις πλαστικές (όλο λέω ότι θα το κάνω αλλά δεν..). Όταν βλέπω στο Σ/Μ τις γριές που χώνουν στις σακούλες μαζί με τα πράγματα και άδειες σακούλες τρελαίνομαι!!
δεν λέω αυτό να πάρεις τσάντες άμα δνε της χρειάζεσαι να στο πω πιο απλά :πριν 2 χρόνια είχα κάνει τα γενεθλια του μικρού και είχα πάρει κάτι δωράκια για τα μικρά παιδάκια συγκεκριμένα κάτι κουμπαράδες και τους είχα βάλει όλους μαζί σε μια σακούλα πήρα ωστόσο τόσες περίπου μικρές όσες ηταν οι κουμπαράδες για να τα βάλω μέσασε κάθε παιδάκι ξεχωριστά . Τι έπρεπε κατά τη γνώμη σου να τα πληρώσω ; η ναπάρω χάρτινες σακούλες που η αξία τους θα ήταν πάνω απο την τιμή του κουμπαρά η να τα έδινα στα χέρια και να έλεγα :ορίστε πάρτε .
Όσο για τις γιαγιάδες που παίρνουν σακούλες ε γιαγιάδες είναι τη να κάνουμε ίσως να της παίρνουν για τα σκουπίδια η ίσως για το lidl που και εκεί τις χρεώνουν οι βρωμογερμανοί εγω όταν πάω να ψωνίσω απο εκεί επειδή κάποια απο τα προίοντα είναι καλά δεν παίρνω σακούλες έχω απο το σπιτι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις