Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
588 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 588 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΥΠΑΛΗΛΟΥ ΤΟΥ , ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ . ΚΑΘΙΚΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ !!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ω, ναι ! να παραπονεθεις επίσημα κα ιμαλιστα αν μπορεις να τον καταγγείλεις.
κ τπτ να μην γινει -επίσημα, πιστεψε με, ειναι ότι χειρότερο να ακουστει το ονομα τους στην υπηρεσία- να τους καλεσει ο Διευθυντης για εστω- παρατηρηση. καποια στιγμη θα αναγκαστει να διορθωθει!
μην τα αφηνετε. Εχω εργαστει στο δημοσιο τομεα σε γραφειο με κυρία απεναντι μου- ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ κ ΑΞΕΣΤΗ που τρελαινομουν με το πως φεροταν στον κοσμο.
οταν 2-3 ατομα ομως την εβαλαν στην θεση της μια χαρα παρατηρησεις της εγιναν-
καντο!

μαρακι77

μαρακι77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
συμφωνω με τις προλαλισαντες.ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ.δεν εχει δικαιωμα να φερετε σε κανεναν ετσι επειδη αυτος ειναι αγ.....ς.αλλα απορω πως αντεξες και δεν τον απαντησες καταληλα.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή νυστάζω λίγο δεν διάβασα τις απαντήσεις απο τις άλλες κοπέλες.
Κατάρχας έκανες σωστή κίνηση και έφυγες τρέχοντας αλλά πήρες λάθος κατεύθυνση.Γραφείο του διευθυντή κατευθείαν.Το έχω κάνει σε ΙΚΑ μετά απο άγριο καυγά με την υπάλληλο οπου πριν πάω στον διευθυντή είχα κάνει τέτοιο σαμτά εκει μέσα που είχα κλείσει όλους τους γκισέδες και δεν άφηνα να εξυπηρετηθεί κανείς αν δεν έβρισκα το δίκιο μου.Θα μου πείτε τι μου φταίγανε οι υπόλοιποι και έχετε δίκιο αλλα ήταν ο μόνος τρόπος για να περάσει το δικό μου (ως προς όλους τους υπαλλήλους που είχαν μαζευτεί φυσικά εκεί)η προϊσταμένη βγήκε και με απειλούσε πως θα με χτυπήσει αν συνεχίσω (χειρουργημένη απο ατύχημα ενώ είχα πάει με συνοδεία δύο ατόμων γιατί ζαλιζόμουνα πολύ ώρα όρθια και ρητή εντολή του γιατρού μου να μένω πάντα ήρεμη για να μην αιματώνεται το κεφάλι μου)Το αποτέλεσμα ήταν να προσπαθεί να με ηρεμίσει ο διευθυντής του συγκεκριμένου υποκαταστήματος λέγοντας μου ακριβώς "τι να κάνω βρε αγάπη μου με την κάθε ηλίθια που μου φέρνουν και δεν μπορεί να μάθει τα βασικά στη δουλειά της".Τουλάχιστον εξυπηρετήθηκα και τις ανάγκασε (υπάλληλο και προϊσταμένη) να μου ζητήσουν συγνώμη.

Συγνώμη για τα πολλά αλλά τα θυμήθηκα και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ κακώς δεν μίλησες και Ν Α Ι να κάνεις καταγγελία.(Αν και δεν ξέρω τι θα καταφέρεις αφού πέρασε το συμβάν,στη βράση κολλάει το σίδερο)

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ladycat έγραψε:ναι ο παλιομ...... αφου μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι οταν τον ακουσα φαντασου που ακουστηκαν οι φωνες μου αφου ηρθε η κοπελα απο το παιδιατρικο να μας χωρισει

Σωστή η Πειραιώτισα!!!Έτσι μπιπ ο Πειραιάς!χαχαχαχα

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω με τα νευρα που εχω την μπουνια την ειχε ερσι για πλακα και δεν υπερβαλω!!!!!!ειμαι καλη μεχρι να μου πατησεις τον κάλο με τα γ....α καταλαβατε τι λεω Θέλω τη γνώμη σας.Να τον καταγγείλω ή όχι??? - Σελίδα 2 679259 ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πας αυριο για ΚΑΤΓΓΕΛΙΑ για να μη σου πω να πας να του κοψεις τα ......

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K ego ton perasmeno mina eixa sxedon paromio peristatiko sto ika me mia ipallilo. O gios mou exei gini i maskot tou ika, molis ton doun mou ton pernoun k eksafanizonte. Paratane ton kosmo k asxolounte me ton mikro. Ta teleutaia 2-3 taksidia stin agglia mou exei kalipsei ta eksoda to ika ( ta dika mou aeroporika k tou paidou) , Ta opoia itan taksidia 1 ton mai kai 2 tou iouniou. Eno tous eixa katathesei ola ta dikeologitika, kai i kopela mou ta eixe etoima gia na ta pao sto logistirio ...ekei mou eferan antirisi. " o ipalilos lipi me adeia k den mporoume na se eksipiretisoume emeis, fuge k ela apo deuteras" . Tous eipa me omorfo tropo oti den exo tin dinatotita na ksanapao apo deuteras dioti to spiti mou einai apo tin alli meria tou nisiou, kai einai duskolo me to paidi pou den exo kapou na to afiso. Gurise k mou milise toso asxima, k me edioxne. Neuriasa toso polu pou ebala tis fones k tis eipa na mou plirosei auti tis benzines na pigenoerxomai k na mou dosei lefta na paro galata sto paidi mou giati den exo salio. K sto kato kato otan enas upalilos pernei adeia prepei na afinei kapoion sto podi tou na kanei tis doulies tou. O kosmos me eblepe kala kala. Pigan na me piasoun k ta klamata apo ta neura mou. Ospou tous anagkasa na mou dosoun ta xrimata ekeini tin ora. 6 mines mou ta xrostousan. Efuga bolida gia ton dieuthinti alla gia kali mou tixi elipe. Tora prepei na pao na mou grapsei o pneumonologos kati farmaka mou gia to asthma giati mou teliosan. K me auton ton giatro exo thema giati den me exei eksipiretisei pote, kai pigeno k perno ta farmaka moni mou ta opoia exoun 50 euro to kathe ena. Otan eisai se krisi mou leei tote tha sta grapso. Eleos , apantisi giatrou.
Exei eksantlithi i ipomoni mou pia me tous giatrous. Afou tora leo opoios mou stekete empodio kurios gia to paidi mou ... den ksero k ego mexri pou tha ftaso. Oxi apli katagkelia. Stin ipourgo amesos kai sta kanalia tha tous bgalo.
To kseftilisma pou exo faei apo tous giatrous tou paidon gia na paro ta 2 xartia gia na mou kalipsei to ika na bgalo to paidi stin agglia den legete.
Den xarizo pia, sterepsa apo kalosini. Den tous kanoume tipota gia auto mas kabalane k feronte etsi. Oute ena embolio den mou exei kalipsi to ika , alla oute k galata pou kostizan 25 euro gia 1,5 mera.

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα κανεις ερωτουλη..κι ετσι πρεπει..κι εγω για μενα δεν ασχολουμαι και πολυ,οταν αφορα το παιδι μου ομως γινομαι πολυ σκυλα..

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marizakismom έγραψε:καλα κανεις ερωτουλη..κι ετσι πρεπει..κι εγω για μενα δεν ασχολουμαι και πολυ,οταν αφορα το παιδι μου ομως γινομαι πολυ σκυλα..

Etis akribos. Ego exo k to problima oti eimai mikrokamoneni k mikrodixno, opote opoudipote k an pao mou to paizoun "kapoioi", k kala oti tha tous fobitho k den tha miliso. Alla pleon den xarizo pouthena k se kanenan. Tha apetiso na paro to kathe ti pou dikeoume k gia mena , alla kurios gia to paidi mou.

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ σε παω!!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άργησες κοπελιά , βέβαια μην νομίζεις ότι θα καταφέρεις τίποτα αν πάς στο διευθυντή γιατί μπροστά σου θα σου πέι να έχετε δίκιο και μετά θα κάνει το κουκουρουκου αφού όλι λαμόγια είναι. Θα πάς κατευθειάν στο κεπ να κάνεις καταγγελία για ανάρμοστη συμμπεριφορά επίσης θα πας για τα υπόλοιπα και θα πάρεις μαζί σου και ένα ακόμα άτομο δικό σου αλλά να μην φανεί να κάνει ότι περιμένει στην ουρά με το που θα στη πεί θα ζητήσεις επιτόπου τα στοιχέια του και θα πάρεις καιμ΄'αρτυρα το δικό σου άτομο μια φίλη οτιδηποτε ... σε ποια περιοχή είναι άμα είναι έρχομαι και εγω Mad επίσης θα δώσεις και καταγγελία στο διευθυντή του υποκαταστήματος γιατί κοπέλα μου μόνο τα γραπτά μένουν ξέρεις τώρα κάποιοι δημόσιοι υπάλληλοι επειδή τους κόπηκαν τα μπικικίνια και επειδή πλέον δνε τους πάιρνει ξεσπανε σε κόσμο . Πήγε η φίλη μου μια μέρα να βγάλει σε ΚΕΠ ΄΄ενα πιστιποιητικό για το σχολείο του γιού της είχε λοιπόν μαζί τα παιδιά της 6 χρονών και το μικρό 13 μηνών αγκαλιά . Αφού έφτασε εκει άρχιζε και της έλεγε βλακεέις και όταν είπε ο κόσμος να περάσειε η κοπέλα με τα παιδιά εκείνος γύρισε ειρωνικά και είπε :τι είναι εδω μέσα παιδική χαρά ; και άλλη μια φορά που ξαναπήγε γύρισε ο ιδιος ο μα... ότι εσυ με τα παιδιά θα περιμένεις βεβαια εννοείτε ότι τον έδωσε στεγνά Αφού δεν σέβετε τη θέση του και δεν κάνει καλά τη δουλειά του δνε βλέπω το λόγο να ασχολείτε ,ε αυτή ας κάτσει στη θέση του κποιος περισσότερο υπεύθυνος μια και έχουμε καιμεγάλη ανεργία Laughing

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αειιιιιιιιιι τι σου είπε, σίγουρα και απο τη μια καλά εκανες που σταθηκες στο υψος σου και δεν απαντησες, η αδιαφορία χτυπάει τον αλλον πολύ αλλά απο την άλλη εγώ θα τον εκανα ρεζίλι, θα τον ξευτίλιζα τελείως. Σαφώς και να τον καταγγείλεις τον τρελό.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΕΙΩΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ!!!ΚΑΝΕΝΑΣ!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΥΡΙΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!Ή ΕΣΤΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΣΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΕΣΑΙ ΜΕ ΚΟΣΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ!!!Αϊ ΣΙΧΤΙΡ!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα η μητερα μου πηγε 2-3 φορες στο ΙΚΑ και αντιμετωπισε εναν τετοιο υπαλληλο... Καθε φορα μαλιστα εκανε αυτο που ειναι το πιο συνηθες, δηλαδη την εδιωχνε με δικαιολογια οτι λειπει καποιο δικαιολογητικο και στο τελος της μιλησε ασχημα και της δηλωσε οτι η δουλεια θα γινει σε... μερικους μηνες...
Βγηκε η μανα μου απο τα ρουχα της και αρχισε να φωναζει οτι ειναι εχει πιασει μια θεση και ταλαιπωρει τον κοσμο και αλλα τετοια και... βγηκε ο προισταμενος του απο το γραφειο για να δει τι συμβαινει. Την φωναξε στο γραφειο του την εβαλε να καθισει, φωναξε τον υπαλληλο και της ζητησε συγνωμη και το σημαντικοτερο, εγινε η δουλεια της σε 2 βδομαδες!
Κανε λοιπον την προσπαθεια σου και θα βρεθει καποιος να σε δικαιωσει! Θέλω τη γνώμη σας.Να τον καταγγείλω ή όχι??? - Σελίδα 2 417472

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λόγω δουλειάς έχω αρκετά πάρε δώσε με το ΙΚΑ. θα σου πω πως τους χειρίζομαι εγώ αυτούς τους "υπαλλήλους" και κάνω πάντα τη δουλειά μου.
από τη στιγμή που θα τον βρίσκεις μπροστά σου αυτό το καθίκι (συγγνώμη για το επίθετο αλλά είναι αυτό που του αρμόζει) το καλύτερο για την εξυπηρέτησή σου είναι να πάς στο διευθυντή του υποκαταστήματος και όχι να κάνεις απλά τα παράπονά σου. να πας εκνευρισμένη και να ζητήσεις να λυθεί αμέσως το θέμα σου.
στο λεώ από πείρα. μόνο με τσιρίδες καταλαβαίνουν αυτοί οι τύποι.

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν,πήγε το πρωί ο άντρας μου πρίν τη δουλειά του στο ΙΚΑ γιατί εγώ σήμερα δε μπορούσα να πάω με το μωρό(πάω σε ΙΚΑ άλλης περιοχής απ'αυτή που μένω)κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ έλειπε ο υπάλληλος αλλά ήταν η κοπέλα που ήταν δίπλα του χθες κ του είπε το όνομά του,η οποία μάλιστα του λέει του άντρα μου ότι δεν έφυγε καμία κυρία χθες κλαίγοντας από εδώ κ ότι ο συνάδελφός της δε μου μίλησε άσχημα(με θυμήθηκε)!!
Τέλος πάντων εγώ πήγα όντως στο ΚΕΠ να του κάνω καταγγελία αλλά μου είπαν ότι οι αιτήσεις που έχουν στα ΚΕΠ είναι για το υπουργείο εσωτερικών μόνο κ ότι στην προκειμένη περίπτωση για υπάλληλο του ΙΚΑ θα πρέπει να πάω στο υπουργείο υγείας.
Ο άντρας μου είχε πάει φτιαγμένος για καυγά κ τέλος πάντων μη βρίσκοντας αυτόν πήγε στον διευθυντή του,κάτι που έπρεπε να είχα κάνει κ εγώ χθες έστω κ...κλαμένη,κ του είπε το συμβάν κ ο διευθυντής είπε ότι έχουμε δίκαιο κ ότι καλύτερα να μην το συνεχίσουμε κ θα του κάνει εκείνος μια σύσταση.Τέλος πάντων,δεν ξέρω αν θα του κάνει ή όχι.Αύριο που θα πάω να πάρω τα χρήματα τελικά θα του ρίξω ένα μπινελίκι(ελπίζω να μην λείπει ξανά)κ μάλλον δε θα πάω μέχρι το υπουργείο υγείας.Εξαρτάται βέβαια αν θα μου πει καμιά χοντράδα κ αύριο!Αυτά τα νεότερα...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να ειναι σωστος και να γινει συσταση..τουλαχιστον!
Αθανατο Ελληνικο Δημοσιο! ξεγλιστρανε σαν τα χελια....
σα δε ντρεπονται...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΑΣΗ!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΟΙΜΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΔΙΑ!ΚΑΛΑ Η ΑΛΛΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ;;;; Shocked

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalliopi έγραψε:ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΑΣΗ!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΟΙΜΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΔΙΑ!ΚΑΛΑ Η ΑΛΛΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ;;;; Shocked


εε εντάξει,τι θα έλεγε κι αυτή???Αναμενόμενο!Δεν ξέρω...νιώθω λίγο "κάπως" να πάω μέεχρι το υπουργείο υγείας για να κάνω καταγγελία,ελπίζω να του πει όντως κάτι ο διευθυντής του.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marion έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΑΣΗ!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΟΙΜΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΔΙΑ!ΚΑΛΑ Η ΑΛΛΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ;;;; Shocked


εε εντάξει,τι θα έλεγε κι αυτή???Αναμενόμενο!Δεν ξέρω...νιώθω λίγο "κάπως" να πάω μέεχρι το υπουργείο υγείας για να κάνω καταγγελία,ελπίζω να του πει όντως κάτι ο διευθυντής του.

Ε,ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΑΤΤΕΙΣ!ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΠΑΣ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις