Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:
didumomama έγραψε:
Aurora έγραψε:
didumomama έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Εγώ είμαι από ένα χωριό του νομού Ηρακλείου αλλά και να το πω, κανένας δεν το ξέρει, και ο άντρας μου από ένα άλλο κοντά στο δικό μου.Γνωριστήκαμε στο Ηράκλειο πριν από περίπου 8 χρόνια και μένουμε εδώ από τότε. Παντρευτήκαμε το καλοκαίρι του 2006 και τον Μάιο του 2007 αποκτήσαμε τις δίδυμες μας και είμαστε πολύ περήφανοι που έχουμε τα ζουζουνάκια μας.. ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994

Εγώ θα το ξέρω
για πες!!

Λαγολιό!!!!!! Very Happy Είναι δίπλα στο Τυμπάκι.Το ξέρεις?

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
καλέ είμαι πολύ περήφανη!
Ανοίγω τους ορίζοντες μου!!!
Γειά σου διδυμομανούλα!!Να χαίρεσαι τα κουκλιά σου!

Κι εσύ να χαίρεσαι το γιόκα σου και καλή εγκυμοσύνη να έχεις...
Εσύ είσαι μέσα από Ηράκλειο ή από κανένα χωριό κοντά μου?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μέσα για μέσα εμείς.
Αλλά ο άντρας μου (η μαμά του δηλ.)
είναι απο το Τεφέλι

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:Μέσα για μέσα εμείς.
Αλλά ο άντρας μου (η μαμά του δηλ.)
είναι απο το Τεφέλι

Δεν έχω πάει στο Τεφέλι αλλά στο περίπου ξέρω που βρίσκεται...
Χάρηκα που σε γνώρισα Aurora και αν κάνουμε κάποια στιγμή μαμαδοσυνάντηση, θα χαρώ να σε γνωρίσω και από κοντά!!!
ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
didumomama έγραψε:
Aurora έγραψε:Μέσα για μέσα εμείς.
Αλλά ο άντρας μου (η μαμά του δηλ.)
είναι απο το Τεφέλι

Δεν έχω πάει στο Τεφέλι αλλά στο περίπου ξέρω που βρίσκεται...
Χάρηκα που σε γνώρισα Aurora και αν κάνουμε κάποια στιγμή μαμαδοσυνάντηση, θα χαρώ να σε γνωρίσω και από κοντά!!!
ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472

Κι εγώ πολύ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω τοσο καιρο εδω και δεν εχω συστηθει!Με λενε Ελενη & ειμαι 31 χρονων,με μαμα απο τη Θηβα και μπαμπα με καταγωγη απο τα Αγραφα.Τωρα μενω στη Θηβα εδω και ενα χρονο με τον αντρουλη-αγαπουλη-Θανουλη μου(που ειναι επισης Θηβαιος)μετα απο αρκετη...περιπλανηση!Ειμαστε μαζι 3 χρονια απο τα οποια το 1 και κατι παντρεμενοι.Περιμενουμε το πρωτο μας νινακι αρχες Δεκεμβριου και δεν μπορω να σας περιγραψω τη χαρα μας! ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 536304 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 536304 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 536304 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 536304



Έχει επεξεργασθεί από τον/την χαμομηλακι στις Πεμ Σεπ 01, 2011 1:47 am, 1 φορά

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβάζοντας όλα αυτά είπα να προσθέσω και κάτι άλλο!! Razz Razz
Έχω ρίζες από Αιβαλί και Κρήτη! Razz Razz

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΜΑΙ Η ΗΡΑ,25 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ!ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 19 ΜΑΙΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙΙΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΔΥΜΕΣ ΕΧΟΥΜΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΕΝΑΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ 12,5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ,ΚΛΕΙΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣ ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 34 ΧΡΟΝΩΝ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΡΟ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ 11 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ.ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ. ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΙΟ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ. ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 417472

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες εμενα με λενε αννα .ειμαι 36 χρονων .παντρεμενη 7 χρονια και ειμαστε με τον αντρα μου δωδεκα υπεροχα χρονια μαζι .εχουμε ενα αγορακι 4.5 χρονων και κατι προς πεντε .η μαμα μου ειναι απο την ζακυνθο υπεροχο νησι .και ο πατερας μου απο μικρα ασια σμυρνη .

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια και από μένα !

Είμαι η Χριστίνα και είμαι 31 ετών. Γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Αθήνα, η μητέρα μου είναι απο Θεσσαλονίκη και ο πατέρας μου από Ξάνθη.

Με τον αντρούλη μου είμαστε μαζί 16 χρόνια και παντρεμένοι 5 χρόνια.

Έχουμε 2 ζουζούνια. Την Αννούλα 4 ετών και τον μπεμπάκο μας 3 1/2 μηνών.

ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994

renaten

renaten
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
λοιπον να συστηθω κ εγω..Με λενε Ρενα ειμαι 36 ετων .ειμαι απο Πατρα αλλα λογω μεταθεσης του αντρα μου μενω εδω κ 4 χρονια μονιμα Καλαματα. με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 6 χρονια απο τα οποια ενα χρονο παντρεμενοι. εχουμε ενα κοριτσακι 26 μηνων κ με το καλο τον Ιανουαριο περιμενουμε κ το 2 παιδακι μας ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας ειμαι η Τατιανα,31 ετων,ειμαι γεννημενη στην Αθηνα,απο μαμα αθηναια αλλα με ριζες απο Θεσσαλονικη και μπαμπα Πυργο Ηλειας.Εγω μενω θεσσαλονικη τα τελευταια 4 χρονια μονιμα πια,ο συντροφος μου ειναι απο Θεσσαλονικη και ειμαστε μαζι 30μηνες.Εχουμε εναν υπεροχο γιο,που ειναι 7 μηνων...

Αυταααα..

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 31 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΩ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ.. ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ, ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΤΟΥΜΠΑ FOR EVER) KAI AΠO TO 2004 ΖΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΗ! ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ... ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 40746 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 40746 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 40746 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΘΕΣΑ ΟΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geia sas koritsia as grapso k egw..me lene marina eimai me ton antra mou ton giwrgo 3 xronia mazi k ton 1 xrono eimaste aravwniasmeni k menoume akribws 1 xrono mazi k perimenoume k to mwrouli mas to martio k eimaste paneutixeis....egw eimai apo thesprwtia k i duo mou goneis einai apo ekei eimaste ipirwtes.....auta sas euxamai mesa apo thn kardeia mou na mas pane ola kala se oles .k na feroume ta paidakia mas ston kosmo me ygeia..polla filouskia ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994 ας γνωριστουμε!απο που κραταει η σκουφια μας! - Σελίδα 4 215994

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον!!!ασ πω και εγω τα δικα μου!!!ειμαι η Ελενη και ειμαι με τον αντρουλη μου 13 χρονια παντρεμενη!!εχω 4 παιδακια τον Αγγελο 13 ετων τον παναγιωτη 8 ετων τον Λαζαρο 6 ετων και τη Ναυσικα 26 μηνων.ειμαι απο τη Σαμο και ο αντρουλης μου ειναι απο Αιτ/νια.και μενουμε τα 6 τελευταια χρονια Αθηνα!

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας με λενε ολγα ειμαι παντρεμενη με τον πετρο 6 χρονια , ειμαστε συνολικα 15 χρονια μαζι
ειμαι 33 χρ. εχω 2 παιδακια τον δημητρη 4 χρ. και τον χρηστο 2 καταγομαι απο την αρτα-ηπειρο και εχω ριζες απο το σουλι ιωαννινων

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είμαι η Βάνια και είμαι παντρεμένη 11 χρόνια με τον Κυριάκο και έχουμε ένα γιο τον Σταύρο-Νίκο είναι 7μιση ετών και θα πάει δευτερα δημοτικού. Γεννήθηκα και μεγάλωσα στο Αιγάλεω λατρεύω την πόλη αυτή και μου λείπει . Είμαι κομμώτρια και τα τελευταία 6 χρόνια μένω στο Ολυμπιακό χωριό .

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι η Κλειω.ετων 26.γεννημα θρεμμα Λαρισαια με καταγωγη απο Κυπρο. Παντρεμενη με τν αντρα μου 8 μηνες και συνολικα ειμαστε μαζι 4.5 χρονια.καναμε εναν γιο και τν χασαμε λιγο πριν κλεισω τν 9ο μηνα. Αλλα ειμαστε αισιοδοξοι και προχωραμε με μια θεση παντα στην καρδια για το μωρακι μας.

hryssa

hryssa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα και από μένα.Με λένε Χρύσα ,είμαι37 χρονών και είμαι παντρεμένη 18 χρόνια.Και εγώ και ο αντρούλης μου είμαστε από την Κορώνη αλλά μένουμε μόνιμα Αθήνα.'Εχουμε δύο γιούς , έναν 17 χρονών , τον Δημήτρη και έναν 19 μηνών , τον Σπύρο. Laughing Laughing Laughing

evg_left

evg_left
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ως καινούργια στο forum να συστηθώ και εγώ. Είμαι η Δήμητρα γεννηθήσα στην Αθήνα με ρίζες απο Σμύρνη, είμαι με τον καλό μου 12 χρονια από τα οποία τα 7 χρόνια είμαστε παντρεμένοι και έχουμε ένα κοριτσάκι 5,5 και ενα λίγοοοοοοοοοοοο ατακτούλη αγοράκι 3,5 ετών.

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με λένε Ξανθίππη. Είαμαι 24 χρονών. Είμαι από Πάτρα και Από τη μεριά της μαμάς μου καταγωγή από Μικρά Ασία. Με τον άντρα μου είμαστε μαζί 5 χρόνια αλλά παντρεμένοι από τον Φεβρουάριο και έχω ένα ζουζούνι 2 μηνων!

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ειμαι η Δεσποινα!! ειμαι απο Καβαλα ... νεοπαντρη με τον Βαγγελη και τον Φεβρουαριο περιμενουμε το πρωτο μας μπεμπακι!!! flower

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia eimai h nina k eimai 25 eimai pantremenh me ton erwta tis zwhs mou ton mpamphko mou eimaste 7 xronia pantremenh k sxesh 3 mhnes exw treis koroules tin aggelina 6 tin maria 4 k tin mixaela 2 exw katagwgh apo mikra asia k letonia.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεα σας και απο εμενα!ειμαι η γεωργια 35 χρονων και ειμαι παντρεμενη με τον δημητρη 32 χρονων 5 χρονια(τα κλεινουμε τον οκτωβρη),μαζι ειμαστε 8.εχουμε 2 υπεροχα κοριτσακια την ραφαηλια που ειναι στα 4 και την ειρηνη 15 μηνων.η καταγωγη μου ειναι απο ενα χωριο της κομοτηνης και ειμαι και εχω ποντια απο τον μπαμπα,η μαμα θρακιωτισα.
φιλακια σε ολες.

toniantoni


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΑΛΥΤΕΕΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΕΜΕΝΗ. ΛΟΙΠΟΝ ΙΜΑΙ Η ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΙΜΑΙ 37 ΧΡΟΝΩΝ , 15 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ , ΖΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΗΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΜΕ ΡΙΖΕΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΕΣ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις